ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenki: Nijedna slavenska zemlja nije osudila Mađarsku, nismo ni mi!

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Plenki: Nijedna slavenska zemlja nije osudila Mađarsku, nismo ni mi! - Page 2 Empty Re: Plenki: Nijedna slavenska zemlja nije osudila Mađarsku, nismo ni mi!

Post by IL Risorto 25/6/2021, 20:53

AssadNaPodmornici wrote:ovaj Plenkovic i nije tako loš šef države.. definitivno bolji od Sanadera za milijuna %, bolji od Račana naravno, i bolji od Jace-kraljice.

HDZ na nacionalnoj razini i nije toliko očajna stranka, pogotovo što je Plenki pročistio stranku od onog klošarskog desničarskog ološa(u smislu primitivnosti i lopovluka) , zanimljivo dosta njih je uteklo u DP , otkupljalište otpada

dok na lokalnoj razini, ima na nekim lokacijama HDZ čak i "ok vlast"(OK za RH pojmove) ali je generalno nakupina lopova i ojebina, i dobro da smo ih makli iz Zagreba(gdje su kroz koalicije bili na vlasti) i Splitu gdje su bili na vlasti..
Ovo je dosta korektno i objektivno viđenje stvari. beer :tu

IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Plenki: Nijedna slavenska zemlja nije osudila Mađarsku, nismo ni mi! - Page 2 Empty Re: Plenki: Nijedna slavenska zemlja nije osudila Mađarsku, nismo ni mi!

Post by niels 25/6/2021, 21:31

epikur37 wrote:barba niels ima li tko da vama paše

Ima sinko.

Goli otok je savršen. Goli otok je ono što treba ovoj zemlji.

Potrpati tamo sve političare, suce, odvjetnike, javne bilježnike, lupače pečata u državnoj i lokalnoj upravi, konzervatore, lovce, NGOvna...

To bi bio korak u pravom startu.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Ra likes this post

Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum