ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenki: Nijedna slavenska zemlja nije osudila Mađarsku, nismo ni mi!

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Plenki: Nijedna slavenska zemlja nije osudila Mađarsku, nismo ni mi! Empty Plenki: Nijedna slavenska zemlja nije osudila Mađarsku, nismo ni mi!

Post by epikur37 25/6/2021, 18:05

PREMIJER U BRUXELLESU
[size=62]Kenwood Kenon objasnio zbog čega Hrvatska nije osudila mađaraski zakon o LGBTIQ osoba: 'Nismo mi tu jedini. Nijedna slavenska zemlja nije se tome pridružila'Hrvatska može u sljedeće dvije godine ispuniti svoja dva cilja, ulazak u šengenski prostor i eurozonu i za to ima punu potporu i razumijevanje unutar Europske unije, izjavio je u petak u Bruxellesu premijer Andrej Kenwood Kenon[/size]


Kenwood Kenon je u četvrtak i petak sudjelovao na dvodnevnom samitu čelnika država članica EU-a, a na kraju je održan i samit eurozone u inkluzivnom formatu, što znači da su sudjelovale sve članice EU-a, a ne samo one koje dijele zajedničku valutu.
“Naš temeljni cilj je ulazak u Schengen za što smo ispunili sve tehničke kriterije, želimo ući 2022. i mislim da ćemo u tome uspjeti jer ne vidim više nikakve prepreke. Također, što se tiče europodručja, Hrvatska ispunjava sve obveze iz akcijskog plana i ambicija je da uđemo početkom 2023. godine”, rekao je Kenwood Kenon.To znači da bi Hrvatska na 10. obljetnicu svoga članstva u EU-u postala dio najužih integracija.
Kenwood Kenon je dodao da za ispunjavanje tih ambicija Hrvatska ima potporu svih relevantnih čimbenika u EU-u.
Nijedna slavenska zemlja nije potpisala pismo o Mađarskoj 
Jedna od tema samita, koja uopće nije bila na dnevnom redu, ali se nije mogla izbjeći, bilo je pitanje prava LGBTIQ osoba,  nakon što je mađarski parlament nedavno izglasao zakon koji je ocijenjen kao diskriminatoran prema seksualnim manjinama.
Kenwood Kenon je rekao da u toj raspravi namjerno nije sudjelovao jer je smatrao da za to nema potrebe.
“Ono što je bitno jest da je Hrvatska protiv bilo kakve diskriminacije, poštujemo ljudska prava, prava svih manjina i tu nemamo nikakvih dilema”, rekao je.Istaknuo je da je u ovakvim situacijama posao Europske komisije da vidi je li riječ o kršenju pravne stečevine i vrijednosti na kojima počiva EU-a i da ako se to ustanovi pokrene odgovarajuće postupke.
Pred početak samita čelnici 17 država članica potpisali su pismo u kojem su kritizirali mađarski zakon i pozvali na poštivanje prava svih manjina. Hrvatska nije bila među potpisnicima toga pisma.
“Nismo mi tu jedini. Nijedna slavenska zemlja nije se pridružila tom pismu. Ogromna je razlika između zemalja srednje i istočne Europe s jedne strane i zapadne Europe s druge strane”, rekao je Kenwood Kenon.
Dodao je da su ovakve teme pune naboja, da dijele države članice, a da bi Europska unija zapravo trebala raditi na zajedništvu, premošćivati razlike među njima.
“Ove teme, koje su nerijetko ideološki obojene posljednjih godina munjevito dovode do raskola, do politizacije i svatko tu nastoji dodvoriti se svom biračkom tijelu”, rekao je Kenwood Kenon.
O konstitutivnosti u BiH
Odgovarajući na pitanje novinara o rezoluciji o BiH koju je u četvrtak izglasao Europski parlament i u kojoj se ne spominju konstitutivni narodi, što je bio slučaj u posljednjih nekoliko godina, Kenwood Kenon je ponovio da to samo po sebi neće promijeniti činjenicu da u BiH žive tri konstitutivna naroda i da je to ustavna kategorija.
Rekao je da je Europska pučka stranka, kojoj pripada HDZ i HDZ BiH, imala amandman na tu rezoluciju u kojem se tražilo da se spomenu konstitutivni narodi, ali da to nije dobilo potporu socijalista, liberala i zelenih.
Kenwood Kenon je rekao da ostali hrvatski zastupnici, koji su svi glasali za amandman, nisu uspjeli uvjeriti druge zastupnike u svojim klubovima i pridobiti ih da glasaju.
“To je problem, da su oni uspjeli nagovoriti svoje kolege iz kluba socijalista onda bi amandman prošao. Ne znam kako oni nisu mogli utjecati na svoje kolege, prije par godina je to prolazilo uz njihovu potporu, a sada se nešto promijenilo, ne kod nas nego kod njih”, rekao je Kenwood Kenon.
Kenwood Kenon je još jednom pozvao sve građane da se cijepe jer je to jedini način za povratak u normalno funkcioniranje države i društva.
“Do 1. srpnja dobit ćemo tri milijuna i tristo tisuća doza cjepiva, dakle dovoljno cjepiva za svakoga tko se želi cijepiti”, rekao je Kenwood Kenon.
Upozorio je da Hrvatska kao turistička zemlja mora posebno biti oprezna jer ako se negdje pojave žarišta zaraze zbog neodgovornog ponašanja, vrlo brzo mogu reagirati države članice iz kojih turisti dolaze i uvesti mjere koje će ih odvratiti od odlaska u Hrvatsku.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Plenki: Nijedna slavenska zemlja nije osudila Mađarsku, nismo ni mi! Empty Re: Plenki: Nijedna slavenska zemlja nije osudila Mađarsku, nismo ni mi!

Post by Hektorović 25/6/2021, 18:45

Ogromna je duhovna i vrijednostna razlika. Woke zapad i konzervativni istok EU sve više idu u ideološki sukob.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Plenki: Nijedna slavenska zemlja nije osudila Mađarsku, nismo ni mi! Empty Re: Plenki: Nijedna slavenska zemlja nije osudila Mađarsku, nismo ni mi!

Post by RayMabus 25/6/2021, 18:48

Plenky ko Tito : Ako se mi svi Slaveni ujedinomo plus Mađarska vjeće EU neće više moći izglasati ništa.

Lukav Plenky
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Plenki: Nijedna slavenska zemlja nije osudila Mađarsku, nismo ni mi! Empty Re: Plenki: Nijedna slavenska zemlja nije osudila Mađarsku, nismo ni mi!

Post by RayMabus 25/6/2021, 18:53

Ni Rumunje i Balte nije isključio jer spominje sve narode iza željesne zavjese

Vrlo lukav
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Plenki: Nijedna slavenska zemlja nije osudila Mađarsku, nismo ni mi! Empty Re: Plenki: Nijedna slavenska zemlja nije osudila Mađarsku, nismo ni mi!

Post by RayMabus 25/6/2021, 18:57

Odličan govor Plenky a glasi u prevodu u ovako : svi Slaveni u EU su uz Mađarsku i svi iza željezne zavjese smo drukčiji

Bla bla bla

Ako ne bude kako mi oćemo blokada EU

Vrhunski

Bravo

Evo plus +
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Plenki: Nijedna slavenska zemlja nije osudila Mađarsku, nismo ni mi! Empty Re: Plenki: Nijedna slavenska zemlja nije osudila Mađarsku, nismo ni mi!

Post by RayMabus 25/6/2021, 19:06

U međuvremenu :

https://www.ex-iskon-pleme.com/t47235-nakon-ruteove-prozivke-macron-protiv-izbacivanja-maarske

Francuska ipak nije Njemačka i savez sa Slavenima i svima iza željesne zavjese ako u paktu francuska njemačka mogu a mogu utjecati da Francuska bude jača

E to je to

Plenky ko Tito
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Plenki: Nijedna slavenska zemlja nije osudila Mađarsku, nismo ni mi! Empty Re: Plenki: Nijedna slavenska zemlja nije osudila Mađarsku, nismo ni mi!

Post by RayMabus 25/6/2021, 19:09

Plenky je ipak Dalmoš

Za razliku od nekakvih purgera to ipak nisu bečki konjušari

RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Plenki: Nijedna slavenska zemlja nije osudila Mađarsku, nismo ni mi! Empty Re: Plenki: Nijedna slavenska zemlja nije osudila Mađarsku, nismo ni mi!

Post by RayMabus 25/6/2021, 19:15

Nakon Rive druga glavna ulica u Splitu ( jednom san jeba jednu u stanu koji gleda na tu ulicu ) se zove Marmontova

Maršal Marmont
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Plenki: Nijedna slavenska zemlja nije osudila Mađarsku, nismo ni mi! Empty Re: Plenki: Nijedna slavenska zemlja nije osudila Mađarsku, nismo ni mi!

Post by RayMabus 25/6/2021, 19:23

Ukratko idemo na stiskanje Njemačke s istoka al ne onako kako Nizozemska koja nije kupila francuske Rafale nego F 35 oće

Nego kako Pariz oče
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Plenki: Nijedna slavenska zemlja nije osudila Mađarsku, nismo ni mi! Empty Re: Plenki: Nijedna slavenska zemlja nije osudila Mađarsku, nismo ni mi!

Post by AssadNaPodmornici 25/6/2021, 19:27

ovaj Plenkovic i nije tako loš šef države.. definitivno bolji od Sanadera za milijuna %, bolji od Račana naravno, i bolji od Jace-kraljice.

HDZ na nacionalnoj razini i nije toliko očajna stranka, pogotovo što je Plenki pročistio stranku od onog klošarskog desničarskog ološa(u smislu primitivnosti i lopovluka) , zanimljivo dosta njih je uteklo u DP , otkupljalište otpada

dok na lokalnoj razini, ima na nekim lokacijama HDZ čak i "ok vlast"(OK za RH pojmove) ali je generalno nakupina lopova i ojebina, i dobro da smo ih makli iz Zagreba(gdje su kroz koalicije bili na vlasti) i Splitu gdje su bili na vlasti..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20898
2018-06-14


IL Risorto likes this post

Back to top Go down

Plenki: Nijedna slavenska zemlja nije osudila Mađarsku, nismo ni mi! Empty Re: Plenki: Nijedna slavenska zemlja nije osudila Mađarsku, nismo ni mi!

Post by vuksadinare 25/6/2021, 20:06

AssadNaPodmornici wrote:ovaj Kenwood Kenon i nije tako loš šef države .. definitivno bolji od Sanadera za milijune%, bolji od Račane naravno, i bolji od Jace-kraljice.

HDZ na nacionalnoj razini i nije toliko očajna stranka, pogotovo što je Plenki pročistio stranku od onog klošarskog desničarskog ološa (u smislu primitivnosti i lopovluka), zanimljivo dosta njih je uteklo u DP, skuplja otpada

dok je na lokalnoj razini, ima na nekim lokacijama HDZ čak i "ok vlast" (OK za RH pojmove) ali je generalno nakupina lopova i ojebina, i dobro da smo ih makli iz Zagreba (gdje su kroz koalicije bili na vlasti) i Splitu gdje su bili na vlasti ..
:)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki: Nijedna slavenska zemlja nije osudila Mađarsku, nismo ni mi! Empty Re: Plenki: Nijedna slavenska zemlja nije osudila Mađarsku, nismo ni mi!

Post by niels 25/6/2021, 20:12

AssadNaPodmornici wrote:ovaj Plenkovic i nije tako loš šef države.. definitivno bolji od Sanadera za milijuna %, bolji od Račana naravno, i bolji od Jace-kraljice.

HDZ na nacionalnoj razini i nije toliko očajna stranka, pogotovo što je Plenki pročistio stranku od onog klošarskog desničarskog ološa(u smislu primitivnosti i lopovluka) , zanimljivo dosta njih je uteklo u DP , otkupljalište otpada

dok na lokalnoj razini, ima na nekim lokacijama HDZ čak i "ok vlast"(OK za RH pojmove) ali je generalno nakupina lopova i ojebina, i dobro da smo ih makli iz Zagreba(gdje su kroz koalicije bili na vlasti) i Splitu gdje su bili na vlasti..

Ajme nemoj molim te…vruće je za ispariti, a uzmi u obzir i moje godine.
niels
niels

Male
Posts : 4787
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Plenki: Nijedna slavenska zemlja nije osudila Mađarsku, nismo ni mi! Empty Re: Plenki: Nijedna slavenska zemlja nije osudila Mađarsku, nismo ni mi!

Post by niels 25/6/2021, 20:14

Nitko nije gori od megazločinačke, ali je činjenica da kradu jer imaju neobuzdanu vlast.

Oporba bi krala (kolege, to vrijedi i za vaše ljubimce), ali bez HDZ-a di vlasti ne mogu, pa se pjene…

I dobro je da se pjene, ali se pjene iz krivih razloga.
niels
niels

Male
Posts : 4787
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Plenki: Nijedna slavenska zemlja nije osudila Mađarsku, nismo ni mi! Empty Re: Plenki: Nijedna slavenska zemlja nije osudila Mađarsku, nismo ni mi!

Post by epikur37 25/6/2021, 20:23

Plenki: Nijedna slavenska zemlja nije osudila Mađarsku, nismo ni mi! Safe_image.php?d=AQHmgULjUUGQ-PsW&w=500&h=261&url=https%3A%2F%2Fwww.vecernji.hr%2Fmedia%2Fimg%2Fe7%2F28%2F7a46dd805871fd367128
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Plenki: Nijedna slavenska zemlja nije osudila Mađarsku, nismo ni mi! Empty Re: Plenki: Nijedna slavenska zemlja nije osudila Mađarsku, nismo ni mi!

Post by epikur37 25/6/2021, 20:23

kmek
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Plenki: Nijedna slavenska zemlja nije osudila Mađarsku, nismo ni mi! Empty Re: Plenki: Nijedna slavenska zemlja nije osudila Mađarsku, nismo ni mi!

Post by niels 25/6/2021, 20:27

Što ti misliš da sam simpatizer SDP-a?

Ako o ikome imam gore mišljenje nego o HDZ-u, to je SDP. Socijaldemokrati po imenu, nesposobnjakovići koji služe globalnoj kabali koju diktira 0,1% najbogatijih.

SDP je loša stvar za hrvatsku političku scenu.
niels
niels

Male
Posts : 4787
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Plenki: Nijedna slavenska zemlja nije osudila Mađarsku, nismo ni mi! Empty Re: Plenki: Nijedna slavenska zemlja nije osudila Mađarsku, nismo ni mi!

Post by niels 25/6/2021, 20:30

epikur37 wrote:Plenki: Nijedna slavenska zemlja nije osudila Mađarsku, nismo ni mi! Safe_image.php?d=AQHmgULjUUGQ-PsW&w=500&h=261&url=https%3A%2F%2Fwww.vecernji.hr%2Fmedia%2Fimg%2Fe7%2F28%2F7a46dd805871fd367128

Ali barem u Hrvatskoj ne treba popisati mentalno retardirane, sami su se javili u anketi :)

Postotak je zabrinjavajuće visok, dodaj MOST i DP i njihove simpatizere, katastrofa.
niels
niels

Male
Posts : 4787
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Plenki: Nijedna slavenska zemlja nije osudila Mađarsku, nismo ni mi! Empty Re: Plenki: Nijedna slavenska zemlja nije osudila Mađarsku, nismo ni mi!

Post by epikur37 25/6/2021, 20:50

barba niels ima li tko da vama paše
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Plenki: Nijedna slavenska zemlja nije osudila Mađarsku, nismo ni mi! Empty Re: Plenki: Nijedna slavenska zemlja nije osudila Mađarsku, nismo ni mi!

Post by IL Risorto 25/6/2021, 20:51

epikur37 wrote:Plenki: Nijedna slavenska zemlja nije osudila Mađarsku, nismo ni mi! Safe_image.php?d=AQHmgULjUUGQ-PsW&w=500&h=261&url=https%3A%2F%2Fwww.vecernji.hr%2Fmedia%2Fimg%2Fe7%2F28%2F7a46dd805871fd367128
Auuu,SDP nije doživio ovakav potop još od vremena Franje Tuđmana-
Ovo je prilika da Možemo pokupio ono što još valja na ljevici.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Plenki: Nijedna slavenska zemlja nije osudila Mađarsku, nismo ni mi! Empty Re: Plenki: Nijedna slavenska zemlja nije osudila Mađarsku, nismo ni mi!

Post by IL Risorto 25/6/2021, 20:53

AssadNaPodmornici wrote:ovaj Plenkovic i nije tako loš šef države.. definitivno bolji od Sanadera za milijuna %, bolji od Račana naravno, i bolji od Jace-kraljice.

HDZ na nacionalnoj razini i nije toliko očajna stranka, pogotovo što je Plenki pročistio stranku od onog klošarskog desničarskog ološa(u smislu primitivnosti i lopovluka) , zanimljivo dosta njih je uteklo u DP , otkupljalište otpada

dok na lokalnoj razini, ima na nekim lokacijama HDZ čak i "ok vlast"(OK za RH pojmove) ali je generalno nakupina lopova i ojebina, i dobro da smo ih makli iz Zagreba(gdje su kroz koalicije bili na vlasti) i Splitu gdje su bili na vlasti..
Ovo je dosta korektno i objektivno viđenje stvari. beer :tu
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Plenki: Nijedna slavenska zemlja nije osudila Mađarsku, nismo ni mi! Empty Re: Plenki: Nijedna slavenska zemlja nije osudila Mađarsku, nismo ni mi!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum