ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vedrana Rudan razvela se nakon 30 godina braka

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Vedrana Rudan razvela se nakon 30 godina braka - Page 2 Empty Re: Vedrana Rudan razvela se nakon 30 godina braka

Post by T. 17/6/2021, 15:40

mutava baštarda wrote:Iako je vijest razvoda u ovom m slučaju pozitivna, možemo slobodno kazati da se ovdje radi o posljedici odluka stožera.
[size=53]Što je dovelo do razvoda, otkrila je sama [/size][size=53]Vedrana Rudan[/size][size=53], koja je bez imalo uljepšavanja na blogu napisala: ‘Nela me jutros pitala zašto sam se nakon trideset godina sretnog braka odlučila za razvod. Sretan brak? Korona je pokazala tko mi je muž i u kakvoj ‘sreći’ živim. Skupa smo prvi put u životu provodili dvadeset i četiri sata dnevno, javlja Tportal.[/size]
Ako se i šališ, koliko je samo ljudi otišlo na kvasinu ovu godinu i po...
Najveća skupina među njima su 'brnjičari'...
Ljudi koji su uvjereni da je u zraku smrtonosni virus od kojeg se mogu zaštititi kineskim maskama, krpama, maramama itd. ...

T.

Posts : 17110
2014-04-14


Back to top Go down

Vedrana Rudan razvela se nakon 30 godina braka - Page 2 Empty Re: Vedrana Rudan razvela se nakon 30 godina braka

Post by Ringo10 17/6/2021, 16:05

Stari muz vise ne moze da jebe
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Vedrana Rudan razvela se nakon 30 godina braka - Page 2 Empty Re: Vedrana Rudan razvela se nakon 30 godina braka

Post by Serbinho-3 17/6/2021, 18:24


  • ŽENA

  • PULS POZNATIH


"Korona mi je pokazala ko mi je muž i u kakvoj "sreći" živim. Sad se udajem za 16 godina mlađeg. Ja imam pare i želim živeti, on želi pare."
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26436
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Vedrana Rudan razvela se nakon 30 godina braka - Page 2 Empty Re: Vedrana Rudan razvela se nakon 30 godina braka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum