ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vedrana Rudan razvela se nakon 30 godina braka

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Vedrana Rudan razvela se nakon 30 godina braka Empty Vedrana Rudan razvela se nakon 30 godina braka

Post by mutava baštarda 17/6/2021, 10:05

[size=45]Nakon što je otvoreno progovorila o razvodu Rudan je najavila i novo vjenčanje koje će se održati idućeg utorka. Za svog budućeg muža kaže da je sasvim drugi čovjek.[/size]



Pogledaj originalni članak
[size=45]Poznata književnica, novinarka i blogerica Vedrana Rudan (71) razvela se od supruga nakon 30 godina braka. Vijest o razvodu objavila je na svom blogu Rudan.info, a pratitelje na društvenim mrežama zamolila je za privatnost u ovom osjetljivom periodu. 
[size=45]Rudan je napisala kako se od, sada već bivšeg supruga, odlučila rastati nakon što su zbog pandemije i lockdowna provodili 24 sata dnevno zajedno. Shvatila je tada da se njihovi interesi razlikuju. Nju zanimaju, kako piše, samo torbe, dok je njezin bivši suprug bio okupiran odlascima na preventivne zdravstvene preglede. Ona je obilazila trgovine, on privatne poliklinike. [/size]
Vedrana Rudan razvela se nakon 30 godina braka B515def78e69ad342e1a
Foto: Facebook
"Jednoga su dana rekli, nema korone. Otišla sam u grad i kupila sedam torbi i privjesak za ključeve, ručni rad, u obliku torbe. Popizdio je. Rekao je da patim od torbatitisa. Moj, hvala bogu bivši muž, uvijek je bio duhovit kad je trebalo po meni sr***. Rekla sam: “Dosta! Dosta mi je tvojih pregleda, umireš od zdravlja, čovječe! Umjesto da se posvetiš meni ti dane provodiš u privatnim klinikama.  Majmune, jedini si u gradu koji u privatnoj klinici imaš popust!. Odselio je u kuću pokojnih roditelja, ja sam ostala u našoj", otkrila je Vedrana [size=45][size=44]na svom blogu[/size] [/size]pa mnoge iznenadila onime što je uslijedilo. Nakon što je otvoreno progovorila o razvodu Rudan je najavila i novo vjenčanje koje će se održati idućeg utorka. Za svog budućeg muža kaže da je sasvim drugi čovjek. 

Vedrana Rudan razvela se nakon 30 godina braka 6f3a1e73e750972e7447
Foto: Zeljko Lukunic/PIXSELL…
[size=45]Mlađi je od nje 16 godina [/size]i pun je života. 
[/size]

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Vedrana Rudan razvela se nakon 30 godina braka Empty Re: Vedrana Rudan razvela se nakon 30 godina braka

Post by mutava baštarda 17/6/2021, 10:06

Dobre vijesti za hrvatske konzervativce, uskoro nam dolazi izgubljena ovčica.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Vedrana Rudan razvela se nakon 30 godina braka Empty Re: Vedrana Rudan razvela se nakon 30 godina braka

Post by mutava baštarda 17/6/2021, 10:07

Dajem joj pola godine da počne pisati afirmativne članke o muškarcima kao stupovima obitelji.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Vedrana Rudan razvela se nakon 30 godina braka Empty Re: Vedrana Rudan razvela se nakon 30 godina braka

Post by crvenkasti 17/6/2021, 10:08

Taj novi je sto posto neki Srbin s velikim pimpekom.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28713
2014-04-17


Back to top Go down

Vedrana Rudan razvela se nakon 30 godina braka Empty Re: Vedrana Rudan razvela se nakon 30 godina braka

Post by T. 17/6/2021, 10:08

ovo se ne može shvatiti nikako drugačije nego kao korak naprijed da gđu. rudan...
a faucista na antivaksera... :tu

_________________
Vedrana Rudan razvela se nakon 30 godina braka Unname11
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Vedrana Rudan razvela se nakon 30 godina braka Empty Re: Vedrana Rudan razvela se nakon 30 godina braka

Post by vuksadinare 17/6/2021, 10:31

Dugo izdrzao
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Vedrana Rudan razvela se nakon 30 godina braka Empty Re: Vedrana Rudan razvela se nakon 30 godina braka

Post by T. 17/6/2021, 10:32

vuksadinare wrote:Dugo izdrzao
išao na redovite preglede i terapije, kako bi drugačije...
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Vedrana Rudan razvela se nakon 30 godina braka Empty Re: Vedrana Rudan razvela se nakon 30 godina braka

Post by mutava baštarda 17/6/2021, 10:36

vuksadinare wrote:Dugo izdrzao
Aha...Preventivni zdravstveni pregled s ekipom u gostionu. 
Mislim da će seksualno zadovoljena žena prestati baviti pizdarijama i uhvatiti kužine. 
Ovo je situacija gdje svi dobivaju. Bivši muž će dobiti odmor i posvetiti se svom zdravlju, ova dobila 15 godina Mlađeg u krevetu, znači ne trebaju viagre, a hrvatsko čitateljstvo dobiva tekstove smirene i odmjerene žene.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Vedrana Rudan razvela se nakon 30 godina braka Empty Re: Vedrana Rudan razvela se nakon 30 godina braka

Post by vuksadinare 17/6/2021, 10:43

mutava baštarda wrote:
vuksadinare wrote:Dugo izdrzao
Aha ... Preventivni zdravstveni pregled s ekipom u gostionu. 
Mislim da će seksualno zadovoljena žena prestati baviti pizdarijama i uhvatiti kužine. 
Ovo je situacija gdje svi dobivaju. Bivši muž će dobiti odmor i posvetiti se svom zdravlju, ova je dobila 15 godina Mlađeg u krevetu, što znači da ne trebaju viagre, hrvatsko čitateljstvo dobiva tekstove smirene i odmjerene žene.
.i taj 'mladji' zasao u pedesete posto je ona blize sedamdesetima...tak da i ovaj cunu dize dizalicom ili viagrom..ali eto bitno da kupuje ljubicaste cipele :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Vedrana Rudan razvela se nakon 30 godina braka Empty Re: Vedrana Rudan razvela se nakon 30 godina braka

Post by mutava baštarda 17/6/2021, 10:47

vuksadinare wrote:
mutava baštarda wrote:
vuksadinare wrote:Dugo izdrzao
Aha ... Preventivni zdravstveni pregled s ekipom u gostionu. 
Mislim da će seksualno zadovoljena žena prestati baviti pizdarijama i uhvatiti kužine. 
Ovo je situacija gdje svi dobivaju. Bivši muž će dobiti odmor i posvetiti se svom zdravlju, ova je dobila 15 godina Mlađeg u krevetu, što znači da ne trebaju viagre, hrvatsko čitateljstvo dobiva tekstove smirene i odmjerene žene.
.i taj 'mladji' zasao u pedesete posto je ona blize sedamdesetima...tak da i ovaj cunu dize dizalicom ili viagrom..ali eto bitno da kupuje ljubicaste cipele :)
Tu je zakazao kao pripadnik muškog roda. 
Hrvatski muškarci, a i oni šire ( "region" ) imaju velika očekivanja od njega u krevetu.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Vedrana Rudan razvela se nakon 30 godina braka Empty Re: Vedrana Rudan razvela se nakon 30 godina braka

Post by T. 17/6/2021, 11:41

mutava baštarda wrote:
vuksadinare wrote:
mutava baštarda wrote:
vuksadinare wrote:Dugo izdrzao
Aha ... Preventivni zdravstveni pregled s ekipom u gostionu. 
Mislim da će seksualno zadovoljena žena prestati baviti pizdarijama i uhvatiti kužine. 
Ovo je situacija gdje svi dobivaju. Bivši muž će dobiti odmor i posvetiti se svom zdravlju, ova je dobila 15 godina Mlađeg u krevetu, što znači da ne trebaju viagre, hrvatsko čitateljstvo dobiva tekstove smirene i odmjerene žene.
.i taj 'mladji' zasao u pedesete posto je ona blize sedamdesetima...tak da i ovaj cunu dize dizalicom ili viagrom..ali eto bitno da kupuje ljubicaste cipele :)
Tu je zakazao kao pripadnik muškog roda. 
Hrvatski muškarci, a i oni šire ( "region" ) imaju velika očekivanja od njega u krevetu.
'region' je 'na iglama'...
već po prvih nekoliko njezinih tekstova znat će se da li novi muškarac u životu gđe. rudan ispunjava očekivanja...
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Vedrana Rudan razvela se nakon 30 godina braka Empty Re: Vedrana Rudan razvela se nakon 30 godina braka

Post by T. 17/6/2021, 11:48

a i to je sranje...
miljoni ljudi će znat da mu se noć prije teksta nije dignuo...

_________________
Vedrana Rudan razvela se nakon 30 godina braka Unname11
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Vedrana Rudan razvela se nakon 30 godina braka Empty Re: Vedrana Rudan razvela se nakon 30 godina braka

Post by vuksadinare 17/6/2021, 11:49

Ak moze severina,februarka moze i ona :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Vedrana Rudan razvela se nakon 30 godina braka Empty Re: Vedrana Rudan razvela se nakon 30 godina braka

Post by prckov 17/6/2021, 11:59

mutava baštarda wrote:
vuksadinare wrote:Dugo izdrzao
Aha...Preventivni zdravstveni pregled s ekipom u gostionu. 
Mislim da će seksualno zadovoljena žena prestati baviti pizdarijama i uhvatiti kužine. 
Ovo je situacija gdje svi dobivaju. Bivši muž će dobiti odmor i posvetiti se svom zdravlju, ova dobila 15 godina Mlađeg u krevetu, znači ne trebaju viagre, a hrvatsko čitateljstvo dobiva tekstove smirene i odmjerene žene.

ovisi koliki su joj apetiti :D
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Vedrana Rudan razvela se nakon 30 godina braka Empty Re: Vedrana Rudan razvela se nakon 30 godina braka

Post by mutava baštarda 17/6/2021, 13:04

T. wrote:a i to je sranje...
miljoni ljudi će znat da mu se noć prije teksta nije dignuo...
Trebalo bi organizirati dobrotvornu akciju u kojoj bi mogao svirati Thompson, Grdović & ostali hrvatski muževi i skupiti sredstva koje će mladoženja moći iskorisiti za moguće erektilne probleme. 
Ja sam spreman odmah poslati kil orasa koje je ženi dala moja punica.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Vedrana Rudan razvela se nakon 30 godina braka Empty Re: Vedrana Rudan razvela se nakon 30 godina braka

Post by mutava baštarda 17/6/2021, 13:16

Iako je vijest razvoda u ovom m slučaju pozitivna, možemo slobodno kazati da se ovdje radi o posljedici odluka stožera.
Što je dovelo do razvoda, otkrila je sama Vedrana Rudan, koja je bez imalo uljepšavanja na blogu napisala: ‘Nela me jutros pitala zašto sam se nakon trideset godina sretnog braka odlučila za razvod. Sretan brak? Korona je pokazala tko mi je muž i u kakvoj ‘sreći’ živim. Skupa smo prvi put u životu provodili dvadeset i četiri sata dnevno, javlja Tportal.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Vedrana Rudan razvela se nakon 30 godina braka Empty Re: Vedrana Rudan razvela se nakon 30 godina braka

Post by Guest 17/6/2021, 13:34

Za svog budućeg muža čiji identitet skriva od javnosti kaže da je sasvim drugačiji čovjek od njezinog bivšeg partnera. Mlađi je od nje 16 godina i pun je života. Zaljubili su se, kako je otkrila, u jednoj prodavaonici u Ulici Matije Gupca. On je sebi kupovao ljubičaste cipele, a Vedrana je gledala u ljubičastu torbu. „Super je torba“, rekao je. Već me godinama nitko ne vidi. Oduševila sam se. „Tvoje su cipele ludilo, koja slučajnost, iste su boje kao i moja torba.“ „Najbolje bi bilo da ih i ti kupiš pa da hodamo kroz život istim korakom.“ Kužite? Koja dobra baza. „Pa da hodamo kroz život istim korakom.“ Otišli smo k njemu doma na piće, ostalo je povijest, otkrila je Rudan pa najavila vjenčanje koje će se u utorak održati u opatijskom parku pored crkve.

-------------------

a jebotebog! kako se vremena mijenjaju, idem i ja kupovati ljubičaste cipele možda mi neka lujka da pičke.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vedrana Rudan razvela se nakon 30 godina braka Empty Re: Vedrana Rudan razvela se nakon 30 godina braka

Post by mutava baštarda 17/6/2021, 13:52

Gnječ wrote:Za svog budućeg muža čiji identitet skriva od javnosti kaže da je sasvim drugačiji čovjek od njezinog bivšeg partnera. Mlađi je od nje 16 godina i pun je života. Zaljubili su se, kako je otkrila, u jednoj prodavaonici u Ulici Matije Gupca. On je sebi kupovao ljubičaste cipele, a Vedrana je gledala u ljubičastu torbu. „Super je torba“, rekao je. Već me godinama nitko ne vidi. Oduševila sam se. „Tvoje su cipele ludilo, koja slučajnost, iste su boje kao i moja torba.“ „Najbolje bi bilo da ih i ti kupiš pa da hodamo kroz život istim korakom.“ Kužite? Koja dobra baza. „Pa da hodamo kroz život istim korakom.“ Otišli smo k njemu doma na piće, ostalo je povijest, otkrila je Rudan pa najavila vjenčanje koje će se u utorak održati u opatijskom parku pored crkve.

-------------------

a jebotebog! kako se vremena mijenjaju, idem i ja kupovati ljubičaste cipele možda mi neka lujka da pičke.
15 godina stariju moš uvatit i na konzumovoj kasi dok kupuješ mliko i duvan.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Vedrana Rudan razvela se nakon 30 godina braka Empty Re: Vedrana Rudan razvela se nakon 30 godina braka

Post by Noor 17/6/2021, 13:55

a jest se usrećio

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Vedrana Rudan razvela se nakon 30 godina braka Empty Re: Vedrana Rudan razvela se nakon 30 godina braka

Post by T. 17/6/2021, 15:40

mutava baštarda wrote:Iako je vijest razvoda u ovom m slučaju pozitivna, možemo slobodno kazati da se ovdje radi o posljedici odluka stožera.
[size=53]Što je dovelo do razvoda, otkrila je sama [/size][size=53]Vedrana Rudan[/size][size=53], koja je bez imalo uljepšavanja na blogu napisala: ‘Nela me jutros pitala zašto sam se nakon trideset godina sretnog braka odlučila za razvod. Sretan brak? Korona je pokazala tko mi je muž i u kakvoj ‘sreći’ živim. Skupa smo prvi put u životu provodili dvadeset i četiri sata dnevno, javlja Tportal.[/size]
Ako se i šališ, koliko je samo ljudi otišlo na kvasinu ovu godinu i po...
Najveća skupina među njima su 'brnjičari'...
Ljudi koji su uvjereni da je u zraku smrtonosni virus od kojeg se mogu zaštititi kineskim maskama, krpama, maramama itd. ...
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Vedrana Rudan razvela se nakon 30 godina braka Empty Re: Vedrana Rudan razvela se nakon 30 godina braka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum