ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

od sutra svi gradjani BiH imaju gratis vakcinaciju u Srbiji !

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

od sutra svi gradjani BiH imaju gratis vakcinaciju u Srbiji ! Empty od sutra svi gradjani BiH imaju gratis vakcinaciju u Srbiji !

Post by pizzon 2/6/2021, 13:18

https://www.alo.rs/vesti/drustvo/509743/udarna-informacija-od-sutra-besplatna-vakcinacija-u-srbiji-za-sve-gradane-bih/vest


Last edited by pizzon on 2/6/2021, 13:21; edited 1 time in total
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

od sutra svi gradjani BiH imaju gratis vakcinaciju u Srbiji ! Empty Re: od sutra svi gradjani BiH imaju gratis vakcinaciju u Srbiji !

Post by pizzon 2/6/2021, 13:19

a c.gora ?
zasto ne ?

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

od sutra svi gradjani BiH imaju gratis vakcinaciju u Srbiji ! Empty Re: od sutra svi gradjani BiH imaju gratis vakcinaciju u Srbiji !

Post by Serbinho-3 2/6/2021, 13:22

Srpska okupacija Bosne, mars u Hag  winksmile
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26491
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

od sutra svi gradjani BiH imaju gratis vakcinaciju u Srbiji ! Empty Re: od sutra svi gradjani BiH imaju gratis vakcinaciju u Srbiji !

Post by pizzon 2/6/2021, 13:24

Koji ce nam q bhf
tomo puno arapa i sta znam

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

od sutra svi gradjani BiH imaju gratis vakcinaciju u Srbiji ! Empty Re: od sutra svi gradjani BiH imaju gratis vakcinaciju u Srbiji !

Post by T. 2/6/2021, 13:24

ne bih kod vas gratis ni ćevape s ajvarom i lukom...
kamoli potencijalno smrtonosno cjepivo...

_________________
od sutra svi gradjani BiH imaju gratis vakcinaciju u Srbiji ! Unname11
T.
T.

Posts : 17141
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

od sutra svi gradjani BiH imaju gratis vakcinaciju u Srbiji ! Empty Re: od sutra svi gradjani BiH imaju gratis vakcinaciju u Srbiji !

Post by pizzon 2/6/2021, 13:25

moze,
ali svi stranci koji su dosli
u bhf da je napuste.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

od sutra svi gradjani BiH imaju gratis vakcinaciju u Srbiji ! Empty Re: od sutra svi gradjani BiH imaju gratis vakcinaciju u Srbiji !

Post by pizzon 2/6/2021, 13:27

T. wrote:ne bih kod vas gratis ni ćevape s ajvarom i lukom...
kamoli potencijalno smrtonosno cjepivo...

niko te ne prisiljava
niti sta nudi iz srbije
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

od sutra svi gradjani BiH imaju gratis vakcinaciju u Srbiji ! Empty Re: od sutra svi gradjani BiH imaju gratis vakcinaciju u Srbiji !

Post by Serbinho-3 2/6/2021, 13:27


pizzon wrote:a c.gora ?
zasto ne ?

Kada budu zasluzili. Trenutno su gori od Bosne i Hercegovine, priznali Kosovo. Ne mogu biti u istom kosu. Svakome po zaslugama. Pre ili kasnije se kolo srece okrece i krenes da profitiras. Bitno je videti dalje od nosa i ne biti ogranicen. Ajde, tu je pticica Dodo blokirala, ali je Bosna strateski interes i Rusije sa Kinom, pa neka se svako trka i nudi darove. Zapad im je do juce servirao ratove, mrznju jednih protiv drugih, kako bi ih podelili i zavladali, dok Istok nudi drugacije opcije. Mir i Prosperitet  winksmile
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26491
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

od sutra svi gradjani BiH imaju gratis vakcinaciju u Srbiji ! Empty Re: od sutra svi gradjani BiH imaju gratis vakcinaciju u Srbiji !

Post by pizzon 2/6/2021, 13:33

da zivimo od istoka mi bismo gladovali
zapad je tokom zadnje godine milione ubacio u srbiju.
plus, gratis prevoz robe iz kine do
beograda, med.oprema.
bez zapadnih firmi i it sektora koji radi za zapad, tesko.
kod nas gustina saibracaja ko na
zapadu.jesu starija, ali vecina dobro idrzava, borimo se.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

od sutra svi gradjani BiH imaju gratis vakcinaciju u Srbiji ! Empty Re: od sutra svi gradjani BiH imaju gratis vakcinaciju u Srbiji !

Post by Serbinho-3 2/6/2021, 13:45

pizzon wrote:da zivimo od istoka mi bismo gladovali
zapad je tokom zadnje godine milione ubacio u srbiju.
plus, gratis prevoz robe iz kine do
beograda, med.oprema.
bez zapadnih firmi i it sektora koji radi za zapad, tesko.
kod nas gustina saibracaja ko na
zapadu.jesu starija, ali vecina dobro idrzava, borimo se.


Zapad je sravnio Srbiju sa zemljom. Kako sami kazu, procena stete je najmanje 100 milijardi eura. Onda mi spominjes da su ubacili milione. Prostom racunicom logike, milijarde su vece od miliona, tako da i ta neka prosta racunica sa pijace u prolazu, govori nesto.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26491
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

od sutra svi gradjani BiH imaju gratis vakcinaciju u Srbiji ! Empty Re: od sutra svi gradjani BiH imaju gratis vakcinaciju u Srbiji !

Post by pizzon 2/6/2021, 15:24

jos je veca steta od pogresnih saveznika.
od 8.sednice srbija je samu sebe
ostetila.
tacno da je nato delovao bez odluke
sb un i time pocinio agresiju.
ali mi moramo da prestanemo sa
sjebavanjem buducnosti zbog
proslosti koju ne mozemo da izmenimo.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

od sutra svi gradjani BiH imaju gratis vakcinaciju u Srbiji ! Empty Re: od sutra svi gradjani BiH imaju gratis vakcinaciju u Srbiji !

Post by Pirate 2/6/2021, 16:09

Serbinho-3 wrote:
pizzon wrote:da zivimo od istoka mi bismo gladovali
zapad je tokom zadnje godine milione ubacio u srbiju.
plus, gratis prevoz robe iz kine do
beograda, med.oprema.
bez zapadnih firmi i it sektora koji radi za zapad, tesko.
kod nas gustina saibracaja ko na
zapadu.jesu starija, ali vecina dobro idrzava, borimo se.


Zapad je sravnio Srbiju sa zemljom. Kako sami kazu, procena stete je najmanje 100 milijardi eura. Onda mi spominjes da su ubacili milione. Prostom racunicom logike, milijarde su vece od miliona, tako da i ta neka prosta racunica sa pijace u prolazu, govori nesto.
A i tvoj boravak na zapadu nesto govori. Mi smo kontaktni narod kao sto prof. Lompar rece i kao takvi treba da se sto vise otvaramo kako zapadu, tako i prema istoku.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

od sutra svi gradjani BiH imaju gratis vakcinaciju u Srbiji ! Empty Re: od sutra svi gradjani BiH imaju gratis vakcinaciju u Srbiji !

Post by dzango 2/6/2021, 17:30

T. wrote:ne bih kod vas gratis ni ćevape s ajvarom i lukom...
kamoli potencijalno smrtonosno cjepivo...
Šteta ćevapa.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

od sutra svi gradjani BiH imaju gratis vakcinaciju u Srbiji ! Empty Re: od sutra svi gradjani BiH imaju gratis vakcinaciju u Srbiji !

Post by pizzon 2/6/2021, 18:38

Pirate wrote:
Serbinho-3 wrote:
pizzon wrote:da zivimo od istoka mi bismo gladovali
zapad je tokom zadnje godine milione ubacio u srbiju.
plus, gratis prevoz robe iz kine do
beograda, med.oprema.
bez zapadnih firmi i it sektora koji radi za zapad, tesko.
kod nas gustina saibracaja ko na
zapadu.jesu starija, ali vecina dobro idrzava, borimo se.


Zapad je sravnio Srbiju sa zemljom. Kako sami kazu, procena stete je najmanje 100 milijardi eura. Onda mi spominjes da su ubacili milione. Prostom racunicom logike, milijarde su vece od miliona, tako da i ta neka prosta racunica sa pijace u prolazu, govori nesto.
A i tvoj boravak na zapadu nesto govori. Mi smo kontaktni narod kao sto prof. Lompar rece i kao takvi treba da se sto vise otvaramo kako zapadu, tako i prema istoku.

mi smo u evropi
a kunemo se vec 30 godina
na vernost istoku koji vrlo malo
ima evropskog u svom drustvu,
kolektivno i pojedinacno.
sto rece jedan, glumite ruse,
i placate zestoku cenu.
a niti vi poznajte ruse a ni oni vas.
mi smo zaljubljeni u fatamorganu.
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

od sutra svi gradjani BiH imaju gratis vakcinaciju u Srbiji ! Empty Re: od sutra svi gradjani BiH imaju gratis vakcinaciju u Srbiji !

Post by Serbinho-3 2/6/2021, 19:23

Nisu nas Rusi bombardovali, nisu nam Rusi drzali sankcije, nisu nam Rusi oteli Kosovo, nisu Rusi proterali Srbe sa Kosova i iz HR. Nisu Rusi resavali probleme Juge, pa opet isti krivi za sve neuspehe. Nemate leba da jedete, ali vam se prividjaju Rusi, mozda sto ste gladni. Zasto vas ne primi EU, kad je toliko dobro? Pre Vucka klecali na kolenima, ko o cemu, oni o EU, ultimatum za ultimatumom, ponizavanje klasicno, tretman za kretena. Kada su videli da ima i drugih ppcija, ultimatumi nestali i vec vidjen kupleraj od strane Zapada. Krivi su uvek Rusi po pravilu za sve.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26491
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

od sutra svi gradjani BiH imaju gratis vakcinaciju u Srbiji ! Empty Re: od sutra svi gradjani BiH imaju gratis vakcinaciju u Srbiji !

Post by Guest 2/6/2021, 19:48

Serbinho-3 wrote:
Nisu Rusi resavali probleme Juge

Pa imali su svoje trupe unutar sastava UN-ovih mirovnih snaga na terenu, a bili su i članica famozne kontaktne skupine koja je zapravo krojila sudbinu BiH u Daytonu.
Dapače, upravo su Rusi pomogli BiH Srbima da očuvaju onaj princip podjele teritorija 49% za Srbe, a 51% za muslimane i Hrvate.
Da nije bilo Rusa koji su Srbima žestoko čuvali leđa, sada bi utjecaj RS na politiku u BiH bio značajno manji.
Rusima da budete zahvalni do groba!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

od sutra svi gradjani BiH imaju gratis vakcinaciju u Srbiji ! Empty Re: od sutra svi gradjani BiH imaju gratis vakcinaciju u Srbiji !

Post by Serbinho-3 2/6/2021, 20:06

Speare Shaker wrote:
Serbinho-3 wrote:
Nisu Rusi resavali probleme Juge

Pa imali su svoje trupe unutar sastava UN-ovih mirovnih snaga na terenu, a bili su i članica famozne kontaktne skupine koja je zapravo krojila sudbinu BiH u Daytonu.
Dapače, upravo su Rusi pomogli BiH Srbima da očuvaju onaj princip podjele teritorija 49% za Srbe, a 51% za muslimane i Hrvate.
Da nije bilo Rusa koji su Srbima žestoko čuvali leđa, sada bi utjecaj RS na politiku u BiH bio značajno manji.
Rusima da budete zahvalni do groba!

Tacno, sada taj isti deo gura i najveceg neprijatelja da dobije Treci Entitet, sto je nezamislivo da bi tako bilo i sa HR strane prema Srbima. Karl Bildtu smetaju fanfare kako ih je nazivao sa docekom Kineskih vakcina na BGD Aerodromu, ali mu nisu smetale fanfare EU ka bivsoj Jugi, Haski Tribunal, izvrsavanje njihovih naredjenja i tretiranje kao stoke. Tako vozili i Turke, pa ih oterali. Sada ih se setili, kada ove vise ne zanima i kada ih Turcin tretira kao oni druge, pa ona ostala bez stolice, udar na feminizam, pravac na krevet. Nije problem nista, eto milijardi, samo da se predomislite. Sto vise glumis budalu, to vise od tebe istim prave, ali ti to ne vidis Pizzon-e. Trideset godina si bio pod njima, video si kako je, ali ti nisi bio na Zapadu a filozofiras o istom, kao Zapadnjaci sto misle da su na Istoku sve Cigani i raspad, ali nikad nisu bili, mada se prave pametni i arogantni i vise vredni u odnosu na one sa Istoka. Srbija je najvece rezultate postigla upravo bez Zapada i to su i na Zapadu analizirali i priznali. Zapad je priznao, ali Pizzon se ne menja. Fale mu lobisti, Danijel Server, Soros, Demokrate, Medijska masinerija istih, svi su vestice, samo mi Andjeli.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26491
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

od sutra svi gradjani BiH imaju gratis vakcinaciju u Srbiji ! Empty Re: od sutra svi gradjani BiH imaju gratis vakcinaciju u Srbiji !

Post by Serbinho-3 2/6/2021, 20:09

Drze ti u UN blokadu Zapada da ne budes Beogradski Pasaluk, ali bi Pizzon kao Sado Mazo da ga neki klosari zlostavljaju. Karakter inferiornosti, voli da ga klosari zlostavljaju i da bude srecan na kolenima.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26491
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

od sutra svi gradjani BiH imaju gratis vakcinaciju u Srbiji ! Empty Re: od sutra svi gradjani BiH imaju gratis vakcinaciju u Srbiji !

Post by AssadNaPodmornici 2/6/2021, 23:04

T. wrote:ne bih kod vas gratis ni ćevape s ajvarom i lukom...
kamoli potencijalno smrtonosno cjepivo...
najjača stvar ova kineska cijepiva su se dokazala kao teško sranje, u nekim afričkim vukojebinama više je ljudi umiralo od cijepiva(kineskog) nego od same korone... kinezi nisu niti cijepili par % svoje populacije i to vjerojatno i lažu, a doniraju srbiji, afričkim vukojebinama i islamskim kasabama milijune komada ovoga cijepiva za kojeg su i sada priznali da je od kurca.. sejšeli se svi cijepili sa kineskim cijepivom i opet pandemija..

u bosni nitko se nije cijepio, svi žive normalno, istina virus je ubio < 0.2% populacije i nestao.. točno onako samo predviđao još prije godinu dana.. nevjerujem niti zapadnim cijepivima, jer i pazi ovo sami proizvođački cijepiva priznaju

1)da nisu sigurni da li cijepivo štiti(nije dovoljno testirano)
2)nisu sigurni totalno u nuspojave kratkoročno(nije dovoljno testirano)
3)nisu sigurni u dugoročne nuspojave(nije dovoljno testirano)

a znamo

1)koronu preživljava 99.7% svih zaraženih, to u prosjeku bude 99.8% jer na primjeru BiH/HRvatske/Švedske/Libanona itd, vidimo da virus stane sam od sebe kada pređe preko određenog posttoka(imunitet krda)..
međutim kada u tih 99.7% odvojimo se na rizične i ne rizične, rizičnima se isplati cijepiti, ne rizičnima statistički ovaj virus ne može ništa..
2) sjećate se prošle godine kako su me ljudi masakrirali kada sam tvrdio da bi imunitet mogao biti trajan i dobar - i da ide u tom smjeru da bi imunitet na ovu prehladu mogao biti trajan, i još bolji nego od cijepiva.


i sada koji luđak mora ići u srbiju cijpiti se ovim sranjem..
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21024
2018-06-14


Back to top Go down

od sutra svi gradjani BiH imaju gratis vakcinaciju u Srbiji ! Empty Re: od sutra svi gradjani BiH imaju gratis vakcinaciju u Srbiji !

Post by Hektorović 3/6/2021, 00:28

AssadNaPodmornici wrote:
T. wrote:ne bih kod vas gratis ni ćevape s ajvarom i lukom...
kamoli potencijalno smrtonosno cjepivo...
najjača stvar ova kineska cijepiva su se dokazala kao teško sranje, u nekim afričkim vukojebinama više je ljudi umiralo od cijepiva(kineskog) nego od same korone... kinezi nisu niti cijepili par % svoje populacije i to vjerojatno i lažu, a doniraju srbiji, afričkim vukojebinama i islamskim kasabama milijune komada ovoga cijepiva za kojeg su  i sada priznali da je od kurca.. sejšeli se svi cijepili sa kineskim cijepivom i opet pandemija..

u bosni nitko se nije cijepio, svi žive normalno, istina virus je ubio < 0.2% populacije i nestao.. točno onako samo predviđao još prije godinu dana.. nevjerujem niti zapadnim cijepivima, jer i pazi ovo sami proizvođački cijepiva priznaju

1)da nisu sigurni da li cijepivo štiti(nije dovoljno testirano)
2)nisu sigurni totalno u nuspojave kratkoročno(nije dovoljno testirano)
3)nisu sigurni u dugoročne nuspojave(nije dovoljno testirano)

a znamo

1)koronu preživljava 99.7% svih zaraženih, to u prosjeku bude 99.8% jer na primjeru BiH/HRvatske/Švedske/Libanona itd, vidimo da virus stane sam od sebe kada pređe preko određenog posttoka(imunitet krda)..
međutim kada u tih 99.7% odvojimo se na rizične i ne rizične, rizičnima se isplati cijepiti, ne rizičnima statistički ovaj virus ne može ništa..
2) sjećate se prošle godine kako su me ljudi masakrirali kada sam tvrdio da bi imunitet mogao biti trajan i dobar - i da ide u tom smjeru da bi imunitet na ovu prehladu mogao biti trajan, i još bolji nego od cijepiva.


i sada koji luđak mora ići u srbiju cijpiti se ovim sranjem..

"Normala" je bila između 1 i 3 mjeseca kad je lokalna mafija na vlasti jedina u europi imala zimsku sezonu na Jahorini i Vlašiću, a onda je nastupila katastrofa, BiH je sad 2.5 mjeseca imala policijski sat od 21 do 05 (imamo slučaj premlaćivanja u Mostaru jer je lik samo izašao iz zgrade), još uvijek ima preko 30 mrtvih dnevno, u čitavoj državi je do prije 20 dana bio totalni raspad zdravstvenog sustava, Sarajevo je moralo krenuti u projekt proširenja gradskog groblja pošto se popunilo jer je samo u njemu umiralo 30tak ljudi dnevno. Cjepljenih je oko 15% stanovništva. Masa ljudi sad ima takozvani dugi kovid, što će se odraziti u godinama koje dolaze. Po mrtvima i pravom broju ljudi u državi (ne onom iz popisa 2013), BiH je prva u svijetu po mrtvima per capita.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

od sutra svi gradjani BiH imaju gratis vakcinaciju u Srbiji ! Empty Re: od sutra svi gradjani BiH imaju gratis vakcinaciju u Srbiji !

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum