ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'Bljesak u pet minuta'!Prvi dan im zbrisao general.Cetnici iz osvete gadjali Zagreb

Go down

'Bljesak u pet minuta'!Prvi dan im zbrisao general.Cetnici iz osvete gadjali Zagreb Empty 'Bljesak u pet minuta'!Prvi dan im zbrisao general.Cetnici iz osvete gadjali Zagreb

Post by vuksadinare 30/4/2021, 20:52

https://www.24sata.hr/news/video-bljesak-u-pet-minuta-prvi-dan-zbrisao-im-general-cetnici-iz-osvete-gadali-zagreb-759325?fbclid=IwAR0b7OfLqzsSt5c4vDrHUHtba-teNZDHDQ-n- lev_l9R_mH-_ojeBAy_hybzg
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

'Bljesak u pet minuta'!Prvi dan im zbrisao general.Cetnici iz osvete gadjali Zagreb Empty Re: 'Bljesak u pet minuta'!Prvi dan im zbrisao general.Cetnici iz osvete gadjali Zagreb

Post by Šandor Winnetou 30/4/2021, 21:55

nakon Bljeska i nevjerojatno humanog postupanja Hrvatske strane spram separatista i terorista srpska strana se više nije mogla pozivati na strah od masovnih egzekucija i odmazde a što pokušavaju i dan danas prikrpiti Oluji.
U svakom slučaju mi ćemo slaviti a srblji neka započnu još jedan kmek u nizu

_________________
'Bljesak u pet minuta'!Prvi dan im zbrisao general.Cetnici iz osvete gadjali Zagreb Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Noor likes this post

Back to top Go down

'Bljesak u pet minuta'!Prvi dan im zbrisao general.Cetnici iz osvete gadjali Zagreb Empty Re: 'Bljesak u pet minuta'!Prvi dan im zbrisao general.Cetnici iz osvete gadjali Zagreb

Post by Meatke 30/4/2021, 22:49

čisto da se ne zaboravi kako su nakon bljeska pokušali zauzet Orašije ...

https://vojnapovijest.vecernji.hr/vojna-povijest/operacija-osveta-i-pobjeda-hvo-a-946957
Meatke
Meatke

Posts : 346
2015-08-16


Back to top Go down

'Bljesak u pet minuta'!Prvi dan im zbrisao general.Cetnici iz osvete gadjali Zagreb Empty Re: 'Bljesak u pet minuta'!Prvi dan im zbrisao general.Cetnici iz osvete gadjali Zagreb

Post by FRANK 30/4/2021, 23:07

Meatke wrote:čisto da se ne zaboravi kako su nakon bljeska pokušali zauzet Orašije ...

https://vojnapovijest.vecernji.hr/vojna-povijest/operacija-osveta-i-pobjeda-hvo-a-946957
Epikur je Orasje predao srbima. Jer je to ekumena

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19989
2015-09-13


Back to top Go down

'Bljesak u pet minuta'!Prvi dan im zbrisao general.Cetnici iz osvete gadjali Zagreb Empty Re: 'Bljesak u pet minuta'!Prvi dan im zbrisao general.Cetnici iz osvete gadjali Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum