ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ukrajnski general : Treba pobiti petu kolonu u Ukrajini a to su Rusi i RPC

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Ukrajnski general : Treba pobiti petu kolonu u Ukrajini a to su Rusi i RPC - Page 4 Empty Re: Ukrajnski general : Treba pobiti petu kolonu u Ukrajini a to su Rusi i RPC

Post by Ringo10 12/4/2021, 13:42

Asadenapodmornici, postoji sporazum is Minska koji podrazumijeva reintegraciju Donbasa u Ukrajinu u statusu autonomije.
Ali Ukrajina to sabotira po naredbi Amerike... jer ova Ukrajina je potpuno pod Americkom upravom.

Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Ukrajnski general : Treba pobiti petu kolonu u Ukrajini a to su Rusi i RPC - Page 4 Empty Re: Ukrajnski general : Treba pobiti petu kolonu u Ukrajini a to su Rusi i RPC

Post by RayMabus 12/4/2021, 13:48

Ima djece u toj istočnoj Ukrajini. Ne smije se to napadat.

No nakon one Lavrovoe prijetnje da će skršit cijelu Ukrajinu ako ovi budu išli u svojij državi uredit stvar a cijelo vrijem tvrde da nisu upleteni mora se spriječiti da oni uđu u Kiev i Lavov i pobiju ukrajinsku djecu kojih je sigurno 200 puta više nego ruske u Ukrajini.


Kolji sve.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajnski general : Treba pobiti petu kolonu u Ukrajini a to su Rusi i RPC - Page 4 Empty Re: Ukrajnski general : Treba pobiti petu kolonu u Ukrajini a to su Rusi i RPC

Post by Ringo10 12/4/2021, 13:50

Haha haha ovaj Ray je fakat smijesan lik
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Ukrajnski general : Treba pobiti petu kolonu u Ukrajini a to su Rusi i RPC - Page 4 Empty Re: Ukrajnski general : Treba pobiti petu kolonu u Ukrajini a to su Rusi i RPC

Post by RayMabus 12/4/2021, 13:53

Ringo10 wrote:Ama nece Rusi napast Ukrajinu osim ako ne budu napadnuti

Sto ce oni napadat  Ukrajinu...dovoljno je pomoc  Donbasu da se brani
Ima Rusija drugih, zivotno vaznih planova i projekata a ne da se zajebava sa ratom na Ukrainu.
Sta ce napadat Ukrajinu, dovoljna je ona sama sebi ...Ona sebe unistava uspjesno
Naravno, uz Americku asistenciju
Sugestija ti se odbija jer su do jučer tvrdili da nemaju ništa s istočnom Ukrajinom a sad kažu ovo :

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/ruski-sef-diplomacije-prijeti-ukrajini-novi-rat-mogao-bi-zavrsiti-unistenjem-vase-zemlje-15062640


Lažovi su.


Kolji sve.


Neće on meni prijetit da će uništit djecu bijeli Hrvata.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajnski general : Treba pobiti petu kolonu u Ukrajini a to su Rusi i RPC - Page 4 Empty Re: Ukrajnski general : Treba pobiti petu kolonu u Ukrajini a to su Rusi i RPC

Post by Šandor Winnetou 12/4/2021, 13:54

Ringo10 wrote:Haha haha ovaj Ray je fakat smijesan lik
respect, 3 minute i 15 sekundi prije nego si izronio iz ruskog šupka :tu

_________________
Ukrajnski general : Treba pobiti petu kolonu u Ukrajini a to su Rusi i RPC - Page 4 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

Ukrajnski general : Treba pobiti petu kolonu u Ukrajini a to su Rusi i RPC - Page 4 Empty Re: Ukrajnski general : Treba pobiti petu kolonu u Ukrajini a to su Rusi i RPC

Post by Ringo10 12/4/2021, 13:55

Ma kakvih Bijelih Hrvata ...gluposti

Upozorenje je jako dobra stvar ako budale u Kijevu odvrati od rata
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Ukrajnski general : Treba pobiti petu kolonu u Ukrajini a to su Rusi i RPC - Page 4 Empty Re: Ukrajnski general : Treba pobiti petu kolonu u Ukrajini a to su Rusi i RPC

Post by AssadNaPodmornici 12/4/2021, 13:58

Ringo10 wrote:Ama nece Rusi napast Ukrajinu osim ako ne budu napadnuti

Sto ce oni napadat  Ukrajinu...dovoljno je pomoc  Donbasu da se brani

Ima Rusija drugih, zivotno vaznih planova i projekata a ne da se zajebava sa ratom na Ukrainu.
Sta ce napadat Ukrajinu, dovoljna je ona sama sebi ...Ona sebe unistava uspjesno
Naravno, uz Americku asistenciju
donbas čak i uz ovakvu prikrivenu rusku pomoć bi pao u roku par dana da ukrainci krenu. vojska im je disfunkcionalna nju su još 2014-2015 azov bataljunu i ona nesposobna ukrainska vojska isprašili..

njih najviše čuva RUska vojska u Rusiji koja prijeti Ukraini ratom ako krenu..

zato pokušaj se staviti u glave Putina ili Zelenskog.
Šta bi na mjestu Zelenskog napravio? Znaš da moraš okončati pobunu i rat ako želiš razvoj države. A Rusi prijete invazijom. Onda ti je najsigurnije ako ovi neće na pregovore, malo ih pržiti svaki dan.. da im napraviš pakao od života kao što su Srbi radili Sarajevu 1992-1995
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21040
2018-06-14


Back to top Go down

Ukrajnski general : Treba pobiti petu kolonu u Ukrajini a to su Rusi i RPC - Page 4 Empty Re: Ukrajnski general : Treba pobiti petu kolonu u Ukrajini a to su Rusi i RPC

Post by RayMabus 12/4/2021, 14:00

Ringo10 wrote:Ma kakvih Bijelih Hrvata ...gluposti

Upozorenje je jako dobra stvar ako budale u Kijevu odvrati od rata
Da. Samo postoji problem. On bi spriječio druge države da uvedu red na svom teritoriju a da to netko napravi u Rusiji onda je druga priča.

Neće se napadat istočna Ukrajina jer tamo ima djece al on nakon svega prijeti i da će uči u Lavov i pobiti cijelu Ukrajinu a omjer djece ukrajinskog porijekla naspram ruske van Krima i istočne Ukrajine je puno veći od sto naprama jedan.

Lijek koji ubije jedno dijete a spasi sto je dobar lijek.


Poubijajte svu rusku djecu u Ukrajini.

Ne smi ni jedno ostat živo
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajnski general : Treba pobiti petu kolonu u Ukrajini a to su Rusi i RPC - Page 4 Empty Re: Ukrajnski general : Treba pobiti petu kolonu u Ukrajini a to su Rusi i RPC

Post by RayMabus 12/4/2021, 14:03

RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:Ma kakvih Bijelih Hrvata ...gluposti

Upozorenje je jako dobra stvar ako budale u Kijevu odvrati od rata
Da. Samo postoji problem. On bi spriječio druge države da uvedu red na svom teritoriju a da to netko napravi u Rusiji onda je druga priča.

Neće se napadat istočna Ukrajina jer tamo ima djece al on nakon svega prijeti i da će uči u Lavov i pobiti cijelu Ukrajinu a omjer djece ukrajinskog porijekla naspram ruske van Krima i istočne Ukrajine je puno veći od sto naprama jedan.

Lijek koji ubije jedno dijete a spasi sto je dobar lijek.


Poubijajte svu rusku djecu u Ukrajini.

Ne smi ni jedno ostat živo
A tebi Ringo ako ti se ne sviđa moja naredba koju sam izdao onda smjeni Lavrova jer ako ga ne smijeniš to znači da Putin stoji iza njegove izjave.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajnski general : Treba pobiti petu kolonu u Ukrajini a to su Rusi i RPC - Page 4 Empty Re: Ukrajnski general : Treba pobiti petu kolonu u Ukrajini a to su Rusi i RPC

Post by Ringo10 12/4/2021, 15:02

Nema rata ...sve samo galama i dizanje tenzija

Donbas ce se rijesiti politicki
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Ukrajnski general : Treba pobiti petu kolonu u Ukrajini a to su Rusi i RPC - Page 4 Empty Re: Ukrajnski general : Treba pobiti petu kolonu u Ukrajini a to su Rusi i RPC

Post by Ringo10 12/4/2021, 15:33

Gledam Ukrajinu I te manifestacije...

Ja razumijem nacionalizam ali njihov nacionalizam je toliko destruktivan i sto je najgore samodestruktivan da je to strasno.

Sumanut, ludjacki nacionalizam. Nije cudo sto su sve etnicke manjine okrenuli protiv sebe
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Ukrajnski general : Treba pobiti petu kolonu u Ukrajini a to su Rusi i RPC - Page 4 Empty Re: Ukrajnski general : Treba pobiti petu kolonu u Ukrajini a to su Rusi i RPC

Post by immortal 12/4/2021, 23:22

RayMabus wrote:Ima djece u toj istočnoj Ukrajini. Ne smije se to napadat.

No nakon one Lavrovoe prijetnje da će skršit cijelu Ukrajinu ako ovi budu išli u svojij državi uredit stvar a cijelo vrijem tvrde da nisu upleteni mora se spriječiti da oni uđu u Kiev i Lavov i pobiju ukrajinsku djecu kojih je sigurno 200 puta više nego ruske u Ukrajini.


Kolji sve.
ovo gore sve 5
ali izbaci riječ klanje
presurovo
i dosta korišteno 91. i iza 91.

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ukrajnski general : Treba pobiti petu kolonu u Ukrajini a to su Rusi i RPC - Page 4 Empty Re: Ukrajnski general : Treba pobiti petu kolonu u Ukrajini a to su Rusi i RPC

Post by RayMabus 12/4/2021, 23:33

Ako budem govorio : prisloniti ćemo im jastuk na glavu dok spavaju i upucati mirno u snu pištoljem na kojem je prigušivać da ne stvara buku....

Jel misliš ti da ja želim pobiti više ili manje ljudi ?

Šuma nabijenih

https://www.nationalgeographic.rs/vesti/5712-zasto-je-drakula-nazvan-vlad-nabijac.html?p=2


Želim pobiti manje lljudi.

Na uspavanku s jastukom i pištoljem na prigušivać nitko se neće usrati




Nemam ja pet zvjezdica na generalskom činu tek tako.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajnski general : Treba pobiti petu kolonu u Ukrajini a to su Rusi i RPC - Page 4 Empty Re: Ukrajnski general : Treba pobiti petu kolonu u Ukrajini a to su Rusi i RPC

Post by RayMabus 12/4/2021, 23:37

Misliš da je moj cilj doći u istočnu Ukrajinu , popisat nekoliko miljona Rusa i prorusa i onda tiho po noći prigušivaćem sve to pobiti jer je to eto manje brutalno.

Ili mi je cilj u sred bijela dana spaliti njih sto da svi vide i onda im poručiti : Ovo vas sve čeka kad idući put ovdje navratim.

I svi crtu naprave.


Ja spašavam ljude. Ne ubijam ih.

Lijek koji će ubiti jedno dijete a spasiti sto djece je dobar lijek.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajnski general : Treba pobiti petu kolonu u Ukrajini a to su Rusi i RPC - Page 4 Empty Re: Ukrajnski general : Treba pobiti petu kolonu u Ukrajini a to su Rusi i RPC

Post by RayMabus 12/4/2021, 23:44

A kad budem htjeo neku grupu nečega ma koliko god ona bila velika likvidirati onda ....ću ih prvo okružiti.


Ne sićan se da sam pričao da treba zatvoriti granice Ukrajine.

Jesam li o tome pričao ?

Nisam.

Granice su otvorene.

Sretno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajnski general : Treba pobiti petu kolonu u Ukrajini a to su Rusi i RPC - Page 4 Empty Re: Ukrajnski general : Treba pobiti petu kolonu u Ukrajini a to su Rusi i RPC

Post by melkior 12/4/2021, 23:51

epikur37 wrote:Ništa nije usporedivo ni s čim. Nit Bih a još manje RH i domovinskih rat.

Razumijem da ljude peru emocije i grizu, ali to nije u sferi razuma.

Najbliže za usporedbu je Srbija-CG. Ali ni to dovoljno. 

Po meni Ukrajina može očuvati cjelovitost i stati na noge pozicijom vojne neutralnosati, federalizacijom te dobrim odnosom s EU i Rusijom. 

Ovo huškanje na rat je moralno nakazno i može ih koštati države... ali na kraju ipak sami koje svoju kapu, ako se daju nagovoriti ipak sami odlučuju pristati na nagovor.
Nažalost, u pravu si. Ako dođe do rata, to će biti humanitarna katastrofa, ne vidim niti jednog razloga da navijam za bilo koju stranu u sukobu. Radije bih, ako već mora doći do rata, da dođe na Pacifiku između Amerike i Kine.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Ukrajnski general : Treba pobiti petu kolonu u Ukrajini a to su Rusi i RPC - Page 4 Empty Re: Ukrajnski general : Treba pobiti petu kolonu u Ukrajini a to su Rusi i RPC

Post by epikur37 12/4/2021, 23:58

melkior wrote:
epikur37 wrote:Ništa nije usporedivo ni s čim. Nit Bih a još manje RH i domovinskih rat.

Razumijem da ljude peru emocije i grizu, ali to nije u sferi razuma.

Najbliže za usporedbu je Srbija-CG. Ali ni to dovoljno. 

Po meni Ukrajina može očuvati cjelovitost i stati na noge pozicijom vojne neutralnosati, federalizacijom te dobrim odnosom s EU i Rusijom. 

Ovo huškanje na rat je moralno nakazno i može ih koštati države... ali na kraju ipak sami koje svoju kapu, ako se daju nagovoriti ipak sami odlučuju pristati na nagovor.
Nažalost, u pravu si. Ako dođe do rata, to će biti humanitarna katastrofa, ne vidim niti jednog razloga da navijam za bilo koju stranu u sukobu. Radije bih, ako već mora doći do rata, da dođe na Pacifiku između Amerike i Kine.


x
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ukrajnski general : Treba pobiti petu kolonu u Ukrajini a to su Rusi i RPC - Page 4 Empty Re: Ukrajnski general : Treba pobiti petu kolonu u Ukrajini a to su Rusi i RPC

Post by RayMabus 13/4/2021, 00:02

Pa ako dođe do rata , a šta mi imamo s tim ? 

Mi smo na rezervnim položajima u Lavovu. Čuvamo male bijele rvatiče od sovjetskog noža.

Ukrajnski general : Treba pobiti petu kolonu u Ukrajini a to su Rusi i RPC - Page 4 C4a89a886f850e8f



A tamo na istoku ti pravoslavci slobodno nek se rokaju međusobno ako im se roka.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajnski general : Treba pobiti petu kolonu u Ukrajini a to su Rusi i RPC - Page 4 Empty Re: Ukrajnski general : Treba pobiti petu kolonu u Ukrajini a to su Rusi i RPC

Post by RayMabus 13/4/2021, 00:16

Dobri vojak Švejk

U slučaju rata mi smo na rezervnim položajima na ukrajinsko mađarskoj granici davajući signal mađarskim nacionalistima da im ne padne s leđa udariti na Ukrajinu

Ukrajnski general : Treba pobiti petu kolonu u Ukrajini a to su Rusi i RPC - Page 4 59984289-e781-43b6-8982-8f7e6740d868


Tako se sami Ukrajinci mogu bolje rasporediti na granicu prema Bjelorusiji
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajnski general : Treba pobiti petu kolonu u Ukrajini a to su Rusi i RPC - Page 4 Empty Re: Ukrajnski general : Treba pobiti petu kolonu u Ukrajini a to su Rusi i RPC

Post by RayMabus 13/4/2021, 00:33

Mi smo sektor zapad.

Ukrajnski general : Treba pobiti petu kolonu u Ukrajini a to su Rusi i RPC - Page 4 Political-regional-division21
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajnski general : Treba pobiti petu kolonu u Ukrajini a to su Rusi i RPC - Page 4 Empty Re: Ukrajnski general : Treba pobiti petu kolonu u Ukrajini a to su Rusi i RPC

Post by Ringo10 13/4/2021, 02:45

Hrvati se kao pale na Ukrajinu, u Ukrajini vide NESTO...a ne znam sta, neku slicnost sa Hrvatskom ... poistovjecuju Ukre sa sobom ... a opet nije jasno zbog cega

Furaju se na propalu tvorevinu ... valjda zato sto su i sami u kurcu krasnom
Furaju se na banderovski ekstremizam ...jer i sami furaju na slican...

Hrvati su politicki imbecili i uvijek sam to govorio. NE svi dakako, ali u vecini
Ja cu osobno postivat Rusiju...postivao sam i Ameriku ali oni su zabrazdili u neku vrstu bezumlja

Rusija je sila, bila i bit ce, prosla je mnogo puta kroz pakao i uvijek je opstajala i uzdizala se ponovo.
Zadnji put u devedesetim godinama prosloga vijeka, kad su je svi otpisali a ona se opet uzdigla i sve je jaca...poslije 2030 ce biti zemlja za uzor.
Rusija se obnavlja i gradi iako je zapadno ZLO svim silama nastoji osujetiti...ali nece uspjeti.

Ovakva Ukrajina mi ne imponira po nicemu...umjetna tvorevina, kolonija pod stranom upravom, propala u svakom pogledu, narod nesposoban, iskompleksiran sumanutim nacionalizmom...Hrvati valjda u njima vide svoj odraz pa se zato furaju na taj jad.
Ukre samo zajednica sa Rusijom moze spasiti ali su previse zatrovani svojim nacionalistickim ludilom.
A Rusiji to ni na kraj pameti in ne pada, koliko se moze zakljuciti. Ipak nisu blesavi da takav problem sebi na vrat natovare

Rusija ipak imponira...I imponirat ce I ubuduce. Zato je moj izbor- Rusija
Ko nalazi sebe u Ukrajini, izgubljenoj i propaloj tvorevini, njegov problem.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Ukrajnski general : Treba pobiti petu kolonu u Ukrajini a to su Rusi i RPC - Page 4 Empty Re: Ukrajnski general : Treba pobiti petu kolonu u Ukrajini a to su Rusi i RPC

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum