ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kina: Ukrajinu ne treba naoružavati, treba zamrznuti sukob da general Šojgu obnovi vojsku te da mi i Rusija vladamo svijetom

Go down

Kina: Ukrajinu ne treba naoružavati, treba zamrznuti sukob da general Šojgu obnovi vojsku te da mi i Rusija vladamo svijetom Empty Kina: Ukrajinu ne treba naoružavati, treba zamrznuti sukob da general Šojgu obnovi vojsku te da mi i Rusija vladamo svijetom

Post by RayMabus 12/4/2024, 20:20

Eto vam sad Trump i njegova politika pa glasajte za njega na idućim izborima pa ćete fino ubrzo nakon toga i sami u rat sa Kinom.

https://tsn.ua/ato/kitay-vistupiv-proti-ozbroyennya-ukrayini-yaku-cinichnu-alternativu-proponuyut-2556478.html

Narodna Republika Kina spremna je osigurati potrebne uvjete za pregovore između zemalja.

Zamjenik stalnog predstavnika Kine pri UN-u Geng Shuang rekao je da je rat u Ukrajini bolje okončati pregovorima nego oružjem.

Rekao je to na sjednici Vijeća sigurnosti UN-a.

“Kriza u Ukrajini se nastavlja razvlačiti, a rat je odnio previše žrtava. Nastavak dopremanja oružja na bojište samo će povećati rizik od eskalacije krize i neće pridonijeti zahlađenju situacije i postizanju primirja za okončanje rata. "Bolje je okončati rat pregovorima nego oružjem", rekao je Shuang.

Pozvao je sve zainteresirane strane da intenziviraju diplomatske napore za prekid vatre i neprijateljstava: " Kina nije strana u krizi i ne sudjeluje u sukobu; nije dala smrtonosno oružje ili opremu nijednoj od strana u sukobu, nije ga koristila niti će ga koristiti."

Zamjenik postpredsjednice istaknuo je kako se zalažu za pravodobno sazivanje međunarodne konferencije koju su odobrile Rusija i Ukrajina, uz ravnopravno sudjelovanje svih strana, kako bi se na poštenoj osnovi raspravljalo o svim opcijama za mir.

"Spremni smo osigurati potrebne uvjete za pregovore ruske i ukrajinske strane i uložiti neumorne napore za što brže političko rješenje krize", dodao je.

Podsjetimo , ruski osvajači su pojačali pritisak na fronti, a također su aktivirali sve međunarodne mogućnosti kako bi prisilili Ukrajinu da sjedne za pregovarački stol u slaboj poziciji.

Kina se usprotivila naoružavanju Ukrajine: kakvu ciničnu alternativu nude
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Kina: Ukrajinu ne treba naoružavati, treba zamrznuti sukob da general Šojgu obnovi vojsku te da mi i Rusija vladamo svijetom Empty Re: Kina: Ukrajinu ne treba naoružavati, treba zamrznuti sukob da general Šojgu obnovi vojsku te da mi i Rusija vladamo svijetom

Post by Hoholo Mudovski 12/4/2024, 20:45

RayMabus wrote:Eto vam sad Trump i njegova politika pa glasajte za njega na idućim izborima pa ćete fino ubrzo nakon toga i sami u rat sa Kinom.

https://tsn.ua/ato/kitay-vistupiv-proti-ozbroyennya-ukrayini-yaku-cinichnu-alternativu-proponuyut-2556478.html

Narodna Republika Kina spremna je osigurati potrebne uvjete za pregovore između zemalja.

Zamjenik stalnog predstavnika Kine pri UN-u Geng Shuang rekao je da je rat u Ukrajini bolje okončati pregovorima nego oružjem.

Rekao je to na sjednici Vijeća sigurnosti UN-a.

“Kriza u Ukrajini se nastavlja razvlačiti, a rat je odnio previše žrtava. Nastavak dopremanja oružja na bojište samo će povećati rizik od eskalacije krize i neće pridonijeti zahlađenju situacije i postizanju primirja za okončanje rata. "Bolje je okončati rat pregovorima nego oružjem", rekao je Shuang.

Pozvao je sve zainteresirane strane da intenziviraju diplomatske napore za prekid vatre i neprijateljstava: " Kina nije strana u krizi i ne sudjeluje u sukobu; nije dala smrtonosno oružje ili opremu nijednoj od strana u sukobu, nije ga koristila niti će ga koristiti."

Zamjenik postpredsjednice istaknuo je kako se zalažu za pravodobno sazivanje međunarodne konferencije koju su odobrile Rusija i Ukrajina, uz ravnopravno sudjelovanje svih strana, kako bi se na poštenoj osnovi raspravljalo o svim opcijama za mir.

"Spremni smo osigurati potrebne uvjete za pregovore ruske i ukrajinske strane i uložiti neumorne napore za što brže političko rješenje krize", dodao je.

Podsjetimo , ruski osvajači su pojačali pritisak na fronti, a također su aktivirali sve međunarodne mogućnosti kako bi prisilili Ukrajinu da sjedne za pregovarački stol u slaboj poziciji.

Kina se usprotivila naoružavanju Ukrajine: kakvu ciničnu alternativu nude
kada su primili +200 milijarada i kada su ljudi bili zainteresirani za obranu domovine nije pozicija bila bolja, a sada ako dobiju 60 i kada im fali ljudi biti će bolja...
kokice u ruke i čekanje da počnu narikače među ukrajinskim svjedocima
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 3972
2023-08-31


Back to top Go down

Kina: Ukrajinu ne treba naoružavati, treba zamrznuti sukob da general Šojgu obnovi vojsku te da mi i Rusija vladamo svijetom Empty Re: Kina: Ukrajinu ne treba naoružavati, treba zamrznuti sukob da general Šojgu obnovi vojsku te da mi i Rusija vladamo svijetom

Post by RayMabus 12/4/2024, 20:46

Ići će ti Amerikanci ratovat s Kinom uskoro jer nema im između kopnene mase pa će netko drugi ratovat za njih nego je more.

Neka se pripreme za rat s Kinom.

I nek pozdrave tog svog Trumpa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Kina: Ukrajinu ne treba naoružavati, treba zamrznuti sukob da general Šojgu obnovi vojsku te da mi i Rusija vladamo svijetom Empty Re: Kina: Ukrajinu ne treba naoružavati, treba zamrznuti sukob da general Šojgu obnovi vojsku te da mi i Rusija vladamo svijetom

Post by RayMabus 12/4/2024, 22:02

Postoje četiri scenarija no u biti postoje dva za Amerikance.

Dakle ta četri scenarija su:

1. Rusija osvaja još više i u osnovi pobijeđuje u Ukrajini itd

2. Pat pozicija ( Rusija zadržava osvojeno ).

3. Ukrajinci vračaju Rusiju na početne položaje prije ovog napada ( dakle ne diraju Krim i Donbas di su prije napada bile granice ) i poručuju Rusiji ali i Kini te drugima općenito da se napad ne isplati.

4. Ukrajina pobijeđuje Rusiju i oslobađa sve itd


Scenario 3 i 4 se neće desiti bez američke vojne pomoći a to znači da će Amerikanci u tom slučaju ići u rat na Pacifiku i to će bit jako žestok rat u svim segmentima a koji veže i slom ekonomija.

Eto pa sad glasajte za Trumpa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Kina: Ukrajinu ne treba naoružavati, treba zamrznuti sukob da general Šojgu obnovi vojsku te da mi i Rusija vladamo svijetom Empty Re: Kina: Ukrajinu ne treba naoružavati, treba zamrznuti sukob da general Šojgu obnovi vojsku te da mi i Rusija vladamo svijetom

Post by RayMabus 12/4/2024, 22:22

Valjda imaju dovoljno metaka.

Ne bi baš bilo dobro da im fali granata u toj Americi kad Kina vidi da je scenarij 1 il 2 prošao.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Kina: Ukrajinu ne treba naoružavati, treba zamrznuti sukob da general Šojgu obnovi vojsku te da mi i Rusija vladamo svijetom Empty Re: Kina: Ukrajinu ne treba naoružavati, treba zamrznuti sukob da general Šojgu obnovi vojsku te da mi i Rusija vladamo svijetom

Post by RayMabus 12/4/2024, 23:00

Nije sve tako crno.

Ima i dobrih vijesti u svemu tome.

Npr jedna od njih je šta mi nismo Amerikanci nego Hrvati.

Kina: Ukrajinu ne treba naoružavati, treba zamrznuti sukob da general Šojgu obnovi vojsku te da mi i Rusija vladamo svijetom Z
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Kina: Ukrajinu ne treba naoružavati, treba zamrznuti sukob da general Šojgu obnovi vojsku te da mi i Rusija vladamo svijetom Empty Re: Kina: Ukrajinu ne treba naoružavati, treba zamrznuti sukob da general Šojgu obnovi vojsku te da mi i Rusija vladamo svijetom

Post by RayMabus 12/4/2024, 23:05

Vidiš ovo:

2. Pat pozicija ( Rusija zadržava osvojeno ).

Ovo je opcija koju mi u Europi ipak možemo održati i bez američke vojne pomoči.

Problem je šta to nije opcija koja :

3. Ukrajinci vračaju Rusiju na početne položaje prije ovog napada ( dakle ne diraju Krim i Donbas di su prije napada bile granice ) i poručuju Rusiji ali i Kini te drugima općenito da se napad ne isplati.

4. Ukrajina pobijeđuje Rusiju i oslobađa sve itd


Scenario 3 i 4 se neće desiti bez američke vojne pomoći a to znači da će Amerikanci u tom slučaju ići u rat na Pacifiku jer je Kina shvatila da može na Tajvan a istovremeno iza leđa ima Putina koju nju treba da zadrži osvojeno u Ukrajini, i to će bit jako žestok rat u svim segmentima a koji veže i slom ekonomija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Kina: Ukrajinu ne treba naoružavati, treba zamrznuti sukob da general Šojgu obnovi vojsku te da mi i Rusija vladamo svijetom Empty Re: Kina: Ukrajinu ne treba naoružavati, treba zamrznuti sukob da general Šojgu obnovi vojsku te da mi i Rusija vladamo svijetom

Post by RayMabus 12/4/2024, 23:34

Johnson se planira sastati s Donaldom Trumpom u Mar-a-Lagu na Floridi kako bi dobio njegovu potporu ili barem spriječio da se otvoreno suprotstavi paketu pomoći. Nije jasno hoće li Trump pružiti političku podršku. Predložena pomoć mogla bi uključivati zajmove Kijevu ili preusmjeravanje ruske imovine.

Što će reći Trump? Šef desnice krenuo u riskantan pothvat oko Ukrajine, prijete mu pobuna i puč!

Pa Trump ako ne podrži znači da radi za Kinu jer je to upravo ono šta komunistička partija Kine hoće.

Ako ne podrži može slobodno onaj predizborni slogan: America first promijeniti u: Komunistička partija Kine first.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Kina: Ukrajinu ne treba naoružavati, treba zamrznuti sukob da general Šojgu obnovi vojsku te da mi i Rusija vladamo svijetom Empty Re: Kina: Ukrajinu ne treba naoružavati, treba zamrznuti sukob da general Šojgu obnovi vojsku te da mi i Rusija vladamo svijetom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum