ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji će sladoled Hrvati jesti sad kad je Ledo prodan Britancima?

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Koji će sladoled Hrvati jesti sad kad je Ledo prodan Britancima? Empty Koji će sladoled Hrvati jesti sad kad je Ledo prodan Britancima?

Post by debotoijusto Wed 31 Mar - 7:31

Prodaja Leda strancima, britansko-američkoj kompaniji, vijest je koja je rastužila mnoge hrvatske građane. Društvene mreže preplavljene su negativnim reakcijama i komentarima. I to sve skupa ne bi bio problem da Ledo i do sada nije bio u vlasništvu stranaca, jer su vlasnici Fortenove, bivšeg Agrokora, ruske banke i američki fondovi.

“Ode i NAŠ Ledo” jedan je od češćih komentara ljudi koji su valjda prespavali zadnjih pet, ako ne i 25 godina. Hoće li novi vlasnik, koji je firmu platio preko 600 milijuna eura, ugasiti proizvodnju i otpustiti radnike? Jer to bi bio sasvim logičan potez. Platiš firmu 600 milijuna eura i onda je uništiš. Hoće li se Snjeguljica i dalje zvati Snjeguljica, s obzirom na to da su sada vlasnici stranci? Sve su to pitanja koja muče dojučerašnje vjerne fanove Leda.



Možda bi se ova nezgodna situacija mogla riješiti tako da građani organiziraju crowdfunding kampanju, prikupe 600 milijuna eura, otkupe Ledo od Britanaca i vrate ga Todoriću, koji ga je spletom okolnosti izgubio. Tako bi bili sigurni da ćemo i dalje lizati hrvatski, a ne strani sladoled.

Ruskim bankama i američkim fondovima koji su sada vlasnici bivših Agrokorovih firmi, primarni interes je da naplate dugove, koje su pretvorili u vlasništvo, pa je za očekivati da će se prodaja nastaviti. Ako je zbog tvornice sladoleda izbila panika, što će tek biti kad prodaju Jamnicu. Naime, Jamnica ima koncesije na izvore pitke vode, što je posebno pogodno područje za širenje histerije.



No, dok se bave time je li vlasnik tvornice sladoleda Amerikanac, Britanac ili Bosanac, ljude pretjerano ne zanima što se događa s novcem koji je zaista njihov – onaj koji svakog mjeseca uplaćuju u državni i lokalne proračune.

Taj novac ne doživljavaju svojim, pa se tolerira pljačka na svim razinama, korumpirani političari zadržavaju se na vlasti desetljećima, i hvali ih se ako nešto naprave ili poprave, kao da su napravili svojim novcem a ne našim. Kad sve to zbrojimo, zaista ne treba čuditi da smo siromašni.


https://www.telegram.hr/biznis-tech/koji-ce-sladoled-hrvati-jesti-sad-kad-je-ledo-prodan-britancima/
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30633
2014-04-12


Back to top Go down

Koji će sladoled Hrvati jesti sad kad je Ledo prodan Britancima? Empty Re: Koji će sladoled Hrvati jesti sad kad je Ledo prodan Britancima?

Post by veber Wed 31 Mar - 7:44

mene više jebe kaj su sorini i tvoji šumski ljudi 48me sve maznuli mojim pretcima.
onda me još više jebe kaj erini čobani misle da je to njihovo jer su djeca šumskih ili su šumske potjerali.

to kaj je ledo prodan libo me kiki. 
nitko ga neće nikamo odfurati, a i teško da će netko dati 600 milja eura da bi ugasio nekaj kaj dobro posluje.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Koji će sladoled Hrvati jesti sad kad je Ledo prodan Britancima? Empty Re: Koji će sladoled Hrvati jesti sad kad je Ledo prodan Britancima?

Post by debotoijusto Wed 31 Mar - 7:53

veber wrote:mene više jebe kaj su sorini i tvoji šumski ljudi 48me sve maznuli mojim pretcima.
onda me još više jebe kaj erini čobani misle da je to njihovo jer su djeca šumskih ili su šumske potjerali.

to kaj je ledo prodan libo me kiki. 
nitko ga neće nikamo odfurati, a i teško da će netko dati 600 milja eura da bi ugasio nekaj kaj dobro posluje.

balvan su:;): ma oko , nesrico... idem gledat pericu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30633
2014-04-12


Back to top Go down

Koji će sladoled Hrvati jesti sad kad je Ledo prodan Britancima? Empty Re: Koji će sladoled Hrvati jesti sad kad je Ledo prodan Britancima?

Post by aben Wed 31 Mar - 7:54

opa, skrećete s njegovoga puta...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Koji će sladoled Hrvati jesti sad kad je Ledo prodan Britancima? Empty Re: Koji će sladoled Hrvati jesti sad kad je Ledo prodan Britancima?

Post by veber Wed 31 Mar - 7:58

jebo vas ledo.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Koji će sladoled Hrvati jesti sad kad je Ledo prodan Britancima? Empty Re: Koji će sladoled Hrvati jesti sad kad je Ledo prodan Britancima?

Post by AssadNaPodmornici Wed 31 Mar - 8:25

Zašto sam blocka telegram.
Zamisli naslova? Svaka budala se može praviti pametan pa sa Iq 98 poena što ima 50% populacije Hrvatske završiti "fakultet" novinarstva ili politike ili filozofije i umisliti da si akademski obrazovan iako ne znaš riješiti prvu derivaciju.

Pravi novinar bi umjesto jeftinog, sendvičarskog članka koji je napisan na sličan način na 15 istih portala,(pun kurac portala na malu siromašnu državu servira istu propagandu) pravi novinar bi se potrudio naći i iskopati razlog zašto je Ledo uopće pomoću Lex Agrokora otet malim dioničarima i mirovinskim fondovima (da radi Leda budete imali i malo manje penzije) a onda doslovno predan lešinaraskom fondu, koji ga bez ikakvoga ulaganja i restrukturiranja prodaje kasnije po nekoliko puta većoj cijeni. 
Ali to zahtjeva malo veći Iq, malo puno više istraživanja i pun kurac muda. 
Zato novinar ima tu 4500kn plaću toliko realno i vrijedi - kao entry pozicija za skladištara

Od naslova ne treba ništa više ići. Poznanik Brane Perković na indexu napisao isti članak, Nakic na liberal.hr isti članak, mogu se kladiti da su isti članci na drugim portalima as well

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20998
2018-06-14


Back to top Go down

Koji će sladoled Hrvati jesti sad kad je Ledo prodan Britancima? Empty Re: Koji će sladoled Hrvati jesti sad kad je Ledo prodan Britancima?

Post by Hektorović Wed 31 Mar - 8:30

AssadNaPodmornici wrote:Zašto sam blocka telegram.
Zamisli naslova? Svaka budala se može praviti pametan pa sa Iq 98 poena što ima 50% populacije Hrvatske završiti "fakultet" novinarstva ili politike ili filozofije i umisliti da si akademski obrazovan iako ne znaš riješiti prvu derivaciju.

Pravi novinar bi umjesto jeftinog, sendvičarskog članka koji je napisan na sličan način na 15 istih portala,(pun kurac portala na malu siromašnu državu servira istu propagandu) pravi novinar bi se potrudio naći i iskopati razlog zašto je Ledo uopće pomoću Lex Agrokora otet malim dioničarima i mirovinskim fondovima (da radi Leda budete imali i malo manje penzije) a onda doslovno predan lešinaraskom fondu, koji ga bez ikakvoga ulaganja i restrukturiranja prodaje kasnije po nekoliko puta većoj cijeni. 
Ali to zahtjeva malo veći Iq, malo puno više istraživanja i pun kurac muda. 
Zato novinar ima tu 4500kn plaću toliko realno i vrijedi - kao entry pozicija za skladištara

Od naslova ne treba ništa više ići. Poznanik Brane Perković na indexu napisao isti članak, Nakic na liberal.hr isti članak, mogu se kladiti da su isti članci na drugim portalima as well

Zato što u novinarstvu ulgavnom rade low IQ ljenčine pa je najlakše piskarati nekakvu patetiku nego krenuti istraživački
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Koji će sladoled Hrvati jesti sad kad je Ledo prodan Britancima? Empty Re: Koji će sladoled Hrvati jesti sad kad je Ledo prodan Britancima?

Post by veber Wed 31 Mar - 8:32

jooojjjjj sada kada marc oplete po vama.
jebali ste ježa.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Koji će sladoled Hrvati jesti sad kad je Ledo prodan Britancima? Empty Re: Koji će sladoled Hrvati jesti sad kad je Ledo prodan Britancima?

Post by AssadNaPodmornici Wed 31 Mar - 8:47

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Zašto sam blocka telegram.
Zamisli naslova? Svaka budala se može praviti pametan pa sa Iq 98 poena što ima 50% populacije Hrvatske završiti "fakultet" novinarstva ili politike ili filozofije i umisliti da si akademski obrazovan iako ne znaš riješiti prvu derivaciju.

Pravi novinar bi umjesto jeftinog, sendvičarskog članka koji je napisan na sličan način na 15 istih portala,(pun kurac portala na malu siromašnu državu servira istu propagandu) pravi novinar bi se potrudio naći i iskopati razlog zašto je Ledo uopće pomoću Lex Agrokora otet malim dioničarima i mirovinskim fondovima (da radi Leda budete imali i malo manje penzije) a onda doslovno predan lešinaraskom fondu, koji ga bez ikakvoga ulaganja i restrukturiranja prodaje kasnije po nekoliko puta većoj cijeni. 
Ali to zahtjeva malo veći Iq, malo puno više istraživanja i pun kurac muda. 
Zato novinar ima tu 4500kn plaću toliko realno i vrijedi - kao entry pozicija za skladištara

Od naslova ne treba ništa više ići. Poznanik Brane Perković na indexu napisao isti članak, Nakic na liberal.hr isti članak, mogu se kladiti da su isti članci na drugim portalima as well

Zato što u novinarstvu ulgavnom rade low IQ ljenčine pa je najlakše piskarati nekakvu patetiku nego krenuti istraživački
Pa zato je plaća "novinara" 4000 5000kn koliko dobiješ za najniže poslove u zagrebu i Splitu. Čak je manja plaća od toga. A hrpa ih piše i "besplatno". 
Istraživačkog novinarstva ima vrlo malo. Netko tko će zaroniti u problem i posvetiti tjedne i dane pa i mjesece. Ovo sa Lex Agrokorom je jebena pljačka. Pazi Todoric je upao u probleme radi toga što mu je falilo taj tren 200 milijuna eura, a država je nacionalizirala cijeli Agrokor sa desecima poduzeća, a desetke milijardi kuna dionica je bilo u vlasništvu običnih ljudi i samih mirovinskih fondova. Onda je sve to dospjelo u ruke USA lešinara koji 2 godine kasnije samo jedno poduzeće prodaju po 3x većoj cijeni nego što je bio Todoricev financijski problem u tom trenutku. A građanima oteli dionice. Uz pomoć zakona koji je na razini trećeg svijeta. A legimitet su davali neki "savjetnici" koji su godišnje koštalo 300 milijuna kn, više nego što je ikada Todoric imao gubitaka. Ja sam malo kopa pa sam sazna neke stvari tipa da se ekipa zna iz real lifa, da su doslovno napravili pljačku koju su legitimizirali, pa Todoric javno dijeli informacije, dovoljno je malo istraživanja i otići par puta kod Todorica na kavu, malo se raspitivati okolo i imaš materijala za jebenu napetu knjigu... A ne napisati sendvičarski članak koji je napisan na svakom drugom portalu u RH od novinara koji pišu za 4000-5000kn i umislili u glavi da su neka "intelektualna elita" a u stvarnosti su u najboljem slučaju prosjek društva.
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20998
2018-06-14


Back to top Go down

Koji će sladoled Hrvati jesti sad kad je Ledo prodan Britancima? Empty Re: Koji će sladoled Hrvati jesti sad kad je Ledo prodan Britancima?

Post by mutava baštarda Wed 31 Mar - 9:10

AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Zašto sam blocka telegram.
Zamisli naslova? Svaka budala se može praviti pametan pa sa Iq 98 poena što ima 50% populacije Hrvatske završiti "fakultet" novinarstva ili politike ili filozofije i umisliti da si akademski obrazovan iako ne znaš riješiti prvu derivaciju.

Pravi novinar bi umjesto jeftinog, sendvičarskog članka koji je napisan na sličan način na 15 istih portala,(pun kurac portala na malu siromašnu državu servira istu propagandu) pravi novinar bi se potrudio naći i iskopati razlog zašto je Ledo uopće pomoću Lex Agrokora otet malim dioničarima i mirovinskim fondovima (da radi Leda budete imali i malo manje penzije) a onda doslovno predan lešinaraskom fondu, koji ga bez ikakvoga ulaganja i restrukturiranja prodaje kasnije po nekoliko puta većoj cijeni. 
Ali to zahtjeva malo veći Iq, malo puno više istraživanja i pun kurac muda. 
Zato novinar ima tu 4500kn plaću toliko realno i vrijedi - kao entry pozicija za skladištara

Od naslova ne treba ništa više ići. Poznanik Brane Perković na indexu napisao isti članak, Nakic na liberal.hr isti članak, mogu se kladiti da su isti članci na drugim portalima as well

Zato što u novinarstvu ulgavnom rade low IQ ljenčine pa je najlakše piskarati nekakvu patetiku nego krenuti istraživački
Pa zato je plaća "novinara" 4000 5000kn koliko dobiješ za najniže poslove u zagrebu i Splitu. Čak je manja plaća od toga. A hrpa ih piše i "besplatno". 
Istraživačkog novinarstva ima vrlo malo. Netko tko će zaroniti u problem i posvetiti tjedne i dane pa i mjesece. Ovo sa Lex Agrokorom je jebena pljačka. Pazi Todoric je upao u probleme radi toga što mu je falilo taj tren 200 milijuna eura, a država je nacionalizirala cijeli Agrokor sa desecima poduzeća, a desetke milijardi kuna dionica je bilo u vlasništvu običnih ljudi i samih mirovinskih fondova. Onda je sve to dospjelo u ruke USA lešinara koji 2 godine kasnije samo jedno poduzeće prodaju po 3x većoj cijeni nego što je bio Todoricev financijski problem u tom trenutku. A građanima oteli dionice. Uz pomoć zakona koji je na razini trećeg svijeta. A legimitet su davali neki "savjetnici" koji su godišnje koštalo 300 milijuna kn, više nego što je ikada Todoric imao gubitaka. Ja sam malo kopa pa sam sazna neke stvari tipa da se ekipa zna iz real lifa, da su doslovno napravili pljačku koju su legitimizirali, pa Todoric javno dijeli informacije, dovoljno je malo istraživanja i otići par puta kod Todorica na kavu, malo se raspitivati okolo i imaš materijala za jebenu napetu knjigu... A ne napisati sendvičarski članak koji je napisan na svakom drugom portalu u RH od novinara koji pišu za 4000-5000kn i umislili u glavi da su neka "intelektualna elita" a u stvarnosti su u najboljem slučaju prosjek društva.
mogao je bar uvod staviti.
glupi Todorić se nije sjetio prodati Leda i pokrpati financijske rupe pa mu je država odlučila nacionalizirati firmu i besplatno dati pametnim Amerikancima ( okupatorima ) koji su uz pomoć domaćih( izdajnika ) stručnjaka to opelješili i legalizirali počinjeno.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Koji će sladoled Hrvati jesti sad kad je Ledo prodan Britancima? Empty Re: Koji će sladoled Hrvati jesti sad kad je Ledo prodan Britancima?

Post by marcellus Wed 31 Mar - 9:22

članak je manje više ok a naslov ironizira priču.

Ledo više nije naš? Nije bio ni do sad, bio je Todorićev.

_________________
Koji će sladoled Hrvati jesti sad kad je Ledo prodan Britancima? 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


RayMabus likes this post

Back to top Go down

Koji će sladoled Hrvati jesti sad kad je Ledo prodan Britancima? Empty Re: Koji će sladoled Hrvati jesti sad kad je Ledo prodan Britancima?

Post by kic Wed 31 Mar - 9:23


još prije 4 godine je Liberal pisao da bi se zdravi i produktivni dijelovi koncerna trebali izuzeti iz Agrokora i prodati, a ovo ostalo pustiti da propadne-

nevjerojatno je da Kenwood Kenon i nakon svih ovakvih ogromnih promašaja i dalje suvereno vlada državom.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Koji će sladoled Hrvati jesti sad kad je Ledo prodan Britancima? Empty Re: Koji će sladoled Hrvati jesti sad kad je Ledo prodan Britancima?

Post by marcellus Wed 31 Mar - 9:25

zapravo agrokor nije imao loših dijelova, manje više sve je bilo profitabilno, kvaka je u skupim kreditima koje je toda morao dizati jer nije mogao dobiti kredit u hrvatskoj

_________________
Koji će sladoled Hrvati jesti sad kad je Ledo prodan Britancima? 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Koji će sladoled Hrvati jesti sad kad je Ledo prodan Britancima? Empty Re: Koji će sladoled Hrvati jesti sad kad je Ledo prodan Britancima?

Post by Guest Wed 31 Mar - 9:28

kic wrote:
nevjerojatno je da Kenwood Kenon i nakon svih ovakvih ogromnih promašaja i dalje suvereno vlada državom.

Konkurencija je još puno gora.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Koji će sladoled Hrvati jesti sad kad je Ledo prodan Britancima? Empty Re: Koji će sladoled Hrvati jesti sad kad je Ledo prodan Britancima?

Post by kic Wed 31 Mar - 9:29


telegram treba bombardirati, teški gnoj od portala
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Koji će sladoled Hrvati jesti sad kad je Ledo prodan Britancima? Empty Re: Koji će sladoled Hrvati jesti sad kad je Ledo prodan Britancima?

Post by AssadNaPodmornici Wed 31 Mar - 9:38

kic wrote:
još prije 4 godine je Liberal pisao da bi se zdravi i produktivni dijelovi koncerna trebali izuzeti iz Agrokora i prodati, a ovo ostalo pustiti da propadne-

nevjerojatno je da Kenwood Kenon i nakon svih ovakvih ogromnih promašaja i dalje suvereno vlada državom.
Pa tako se radi stečajni postupak. Plus obični građani su vlasnici bili 50% dionica leda. A Todoric drugih 50%.a oni mazunuli svima sve dionice i dali lešinarima koji su kupovali dug po 30% cijene a lobirali da im se prizna 100% i uspjeli. I tako sve firme. A najgore od svega ništa nije restrukturirano. Ništa. Dakle ono što je bolesno je i dalje bolesno, ono što je bilo zdravo je i ostalo zdravo(a skupina od par stotina savjetnika siše godišnje par stotina milijuna kuna troškova lol a ne rade kurca a ako malo pogledate ta imena ekipa uglavnom se zna međusobno.. Dakle dalicka, ramljak, Peruško, itd zvali svoje kolege da se uključe i dijele naše pare) a dvi tri godine kasnije kada se slegla prašina sve se prodaje sada po nekoliko puta većoj cijeni.što je i bio cilj lešinarima. Mogao je Todoric i tada sam prodati Ledo i riješiti kratkoročne probleme. 
Ovo sa Lex Agrokorom je najveća pljačka u povijesti ove države, kutle, Bandic, mamic, sander, hdz, čobanković nisu sjena ovome što se dogodilo.
A average Iq novinari će svi napisati jedan te isti patetični članak ja otvorio druga dva portala i našao slične članke. Da otvorim ostale našao bi isti kurac. ,i za to piskaranje će dobiti svojih 4509kn plaće i ići spavati uvjereni da su neka "intelektualna elita".

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20998
2018-06-14


Back to top Go down

Koji će sladoled Hrvati jesti sad kad je Ledo prodan Britancima? Empty Re: Koji će sladoled Hrvati jesti sad kad je Ledo prodan Britancima?

Post by AssadNaPodmornici Wed 31 Mar - 9:41

kic wrote:
telegram treba bombardirati, teški gnoj od portala
Ja sam ih bloka odmah na internetu i društvenim mrežama prije par godina kada su krenuli, i vidim da je to još jedna kopija indexa. Još jedan lijevo liberalni portal u državi gdje možda 1/5 građana dijeli te ideje a 90% portala su na tu šemu. Samo index se tu i tamo bavi istraživanjem i otkrije nešto i smjeni nekog ministra, kada je bilo tko sa telegrama otkrio nešto? Aj block dosta mi je jedan index
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20998
2018-06-14


Back to top Go down

Koji će sladoled Hrvati jesti sad kad je Ledo prodan Britancima? Empty Re: Koji će sladoled Hrvati jesti sad kad je Ledo prodan Britancima?

Post by veber Wed 31 Mar - 9:45

marcellus wrote:zapravo agrokor nije imao loših dijelova, manje više sve je bilo profitabilno, kvaka je u skupim kreditima koje je toda morao dizati jer nije mogao dobiti kredit u hrvatskoj
agrokor je samo odraz tuđmanove privatizacije.
odavno ga je trebalo rasturiti jer je tisuće ljudi zavio u crno.
todorić i Kenwood Kenon lažu po običaju.
moja firma je prestala isporučivat za bilo koji dio u agrokoru jer nisu plaćali kao niti država 300+

to su svi počeli s vremenom raditi i od tada kreće krah.
mi smo izvukli lovu s gubitkom od nekih 10ak posto.

kako spar može platiti krašu u roku od 30 dana?
ili lidl pivac grupaciji u roku od 28 dana?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Koji će sladoled Hrvati jesti sad kad je Ledo prodan Britancima? Empty Re: Koji će sladoled Hrvati jesti sad kad je Ledo prodan Britancima?

Post by marcellus Wed 31 Mar - 10:29

veber wrote:
marcellus wrote:zapravo agrokor nije imao loših dijelova, manje više sve je bilo profitabilno, kvaka je u skupim kreditima koje je toda morao dizati jer nije mogao dobiti kredit u hrvatskoj
agrokor je samo odraz tuđmanove privatizacije.
odavno ga je trebalo rasturiti jer je tisuće ljudi zavio u crno.
todorić i Kenwood Kenon lažu po običaju.
moja firma je prestala isporučivat za bilo koji dio u agrokoru jer nisu plaćali kao niti država 300+

to su svi počeli s vremenom raditi i od tada kreće krah.
mi smo izvukli lovu s gubitkom od nekih 10ak posto.

kako spar može platiti krašu u roku od 30 dana?
ili lidl pivac grupaciji u roku od 28 dana?

naprotiv, agrokor je trebalo poduprijeti i sad bi imali svoj maloprodajni lanac, najjači u regiji. Toda je dignuo propale socijalističke firme na posve novu tehnološku razinu, razvio ih, zarađivale su, kupovao po BIH i Sloveniji firme i lance.

Sad očekuj lagano gašenje svega. Konzum je danas sprdačina, ko tamo još kupuje? Kaufland i lidl su preuzeli primat.

_________________
Koji će sladoled Hrvati jesti sad kad je Ledo prodan Britancima? 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Koji će sladoled Hrvati jesti sad kad je Ledo prodan Britancima? Empty Re: Koji će sladoled Hrvati jesti sad kad je Ledo prodan Britancima?

Post by veber Wed 31 Mar - 10:39

agrokor je smeće.
firme su se preorjentirale na druge lance.
od braće pivac mesina preko lidla ide i u druge trgovine u okolici.
spar ima više domaće robe od konzuma, a kandit, saponia i kraš preko njega izvoze direktno robu.

agrokor je samo loša privatizacija i kradezejov bankomat.

agrokor je dobijao robu preko trećih, zato je skuplji od spara koji direktno nabavlja. i za razliku od agrokora plaća u 30 dana.

moja bivša firma odavno je raskinula sve vezano uz agrokor jer su nam bili dužni 300+ dana. a mi smo nijemcima morali plaćati u roku od 45-60dana materijal.

ništa se ne bi desilo da je agrokor odavno ugašen.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Koji će sladoled Hrvati jesti sad kad je Ledo prodan Britancima? Empty Re: Koji će sladoled Hrvati jesti sad kad je Ledo prodan Britancima?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum