ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teorijska paradigma rasta trajnog propusnosti izazvala je operativna, društvena i ekološka zabrinutost, s obzirom na rizik od prekomjernog kapaciteta i disekonomija razmjera

Go down

Teorijska paradigma rasta trajnog propusnosti izazvala je operativna, društvena i ekološka zabrinutost, s obzirom na rizik od prekomjernog kapaciteta i disekonomija razmjera Empty Teorijska paradigma rasta trajnog propusnosti izazvala je operativna, društvena i ekološka zabrinutost, s obzirom na rizik od prekomjernog kapaciteta i disekonomija razmjera

Post by debotoijusto 25/3/2021, 19:37

FAKULTETSKO vijeće osječkog Ekonomskog fakulteta jednoglasno je usvojilo prijedlog Uprave "o pokretanju postupka provjere pravovaljanosti provedbe postupka stjecanja doktorata znanosti dr. sc. Vice Mihanovića", izjavio nam je Boris Crnković, dekan osječke Ekonomije. Postupak je sada s Fakulteta prešao u nadležnost Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera, čijem je Senatu upućen fakultetski prijedlog.
Povod svemu je Indexovo otkriće da je Mihanović, HDZ-ov gradonačelnički kandidat u Splitu, na nekoliko desetaka mjesta u doktorskoj disertaciji Ekonomski učinci pomorskog prometa i transporta u funkciji gospodarskog razvoja, obranjenoj u veljači 2018. godine, prisvajao tuđe definicije i zaključke bez navođenja izvora. Pobrojali smo brojne primjere. Uz to, Mihanovićeva disertacija ima i veliki broj pogrešaka te poneku potpuno nesuvislu rečenicu poput već glasovite: "Teorijska paradigma rasta trajnog propusnosti izazvala je operativna, društvena i ekološka zabrinutost, s obzirom na rizik od prekomjernog kapaciteta i disekonomija razmjera." Riječ je o loše prevedenoj rečenici iz stručnog članka talijanskih autora objavljenog na engleskom jeziku. 






Nakon što smo objavili tekst, oglasio se na Facebooku. Napisao je: "Ne pada mi na pamet komentirati konstrukcije i podvale aktivističkog portala čija je jedina zadaća difamacija osoba i institucija koje se ne uklapaju u njihov aktivističko-rušilački svjetonazor."


Potom se demantirao pa se ipak upustio u komentiranje: "S njima će komunicirati moj odvjetnik i oni će svoje tvrdnje morati dokazati na sudu. Sve što sam u životu radio, radio sam časno i pošteno, pa tako i svoju doktorsku disertaciju. Cilj ovog napada, po njihovom poznatom obrascu, je pokušaj moje osobne diskreditacije. Kad mi ništa ne mogu pronaći onda su se uhvatili citata iz doktorata. Na žalost autora ovog pamfleta i njegovih nalogodavaca, u tome neće uspjeti. Bez obzira na ovakve i slične napade, koje očekujem i u nastavku kampanje, ustrajat ću u onome što sam započeo i u tome me neće pokolebati ma što izmišljali i konstruirali."



Mihanovićev nam se odvjetnik zasad nije javio. Dođemo li do suda, reći ćemo mu u lice: "Teorijska paradigma rasta trajnog propusnosti izazvala je operativna, društvena i ekološka zabrinutost, s obzirom na rizik od prekomjernog kapaciteta i disekonomija razmjera."

https://www.index.hr/vijesti/clanak/doznajemo-pocinje-postupak-protiv-hdzovca-kojem-smo-otkrili-plagirani-doktorat/2263865.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30620
2014-04-12


Back to top Go down

Teorijska paradigma rasta trajnog propusnosti izazvala je operativna, društvena i ekološka zabrinutost, s obzirom na rizik od prekomjernog kapaciteta i disekonomija razmjera Empty Re: Teorijska paradigma rasta trajnog propusnosti izazvala je operativna, društvena i ekološka zabrinutost, s obzirom na rizik od prekomjernog kapaciteta i disekonomija razmjera

Post by sitting_bull 25/3/2021, 20:20

"Vice Mihanović je čovjek koji je poznat u Splitu. On predstavlja izvanredno rješenje za Split u narednom periodu" – izjavilo je anemično đubre u splitu kod promocije doktora vice za mjesto gradonačelnika.


zanimljiv lik to anemično đubre, uvijek izabere nekoga tko na nepošten način stiče bilo obrazovanje, bilo imovinu.


bira li to narcisoidni šalabajzer te kandidate na svoju sliku i priliku, ili se toliko okružio problematičnim društvom da mu likovi a la vice djeluju "izvanredno"?
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Teorijska paradigma rasta trajnog propusnosti izazvala je operativna, društvena i ekološka zabrinutost, s obzirom na rizik od prekomjernog kapaciteta i disekonomija razmjera Empty Re: Teorijska paradigma rasta trajnog propusnosti izazvala je operativna, društvena i ekološka zabrinutost, s obzirom na rizik od prekomjernog kapaciteta i disekonomija razmjera

Post by AssadNaPodmornici 25/3/2021, 20:23

Lik je Google translatorom predvodio dijelove doktorata... Ja sam jednom dvije tri rečenice običnog predavanja preveo tako u trećoj godini pa mi se smijali i profesor i kolege.
A ova ojebina HDZovska sa tim niskim čelom gdje ima više blisko istočne krvi nego dinarske i europske krade cijeli život, glup je i još može postati gradonačelnik

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20966
2018-06-14


Back to top Go down

Teorijska paradigma rasta trajnog propusnosti izazvala je operativna, društvena i ekološka zabrinutost, s obzirom na rizik od prekomjernog kapaciteta i disekonomija razmjera Empty Re: Teorijska paradigma rasta trajnog propusnosti izazvala je operativna, društvena i ekološka zabrinutost, s obzirom na rizik od prekomjernog kapaciteta i disekonomija razmjera

Post by vili40 25/3/2021, 20:32

debotoijusto wrote:FAKULTETSKO vijeće osječkog Ekonomskog fakulteta jednoglasno je usvojilo prijedlog Uprave "o pokretanju postupka provjere pravovaljanosti provedbe postupka stjecanja doktorata znanosti dr. sc. Vice Mihanovića", izjavio nam je Boris Crnković, dekan osječke Ekonomije. Postupak je sada s Fakulteta prešao u nadležnost Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera, čijem je Senatu upućen fakultetski prijedlog.
Povod svemu je Indexovo otkriće da je Mihanović, HDZ-ov gradonačelnički kandidat u Splitu, na nekoliko desetaka mjesta u doktorskoj disertaciji Ekonomski učinci pomorskog prometa i transporta u funkciji gospodarskog razvoja, obranjenoj u veljači 2018. godine, prisvajao tuđe definicije i zaključke bez navođenja izvora. Pobrojali smo brojne primjere. Uz to, Mihanovićeva disertacija ima i veliki broj pogrešaka te poneku potpuno nesuvislu rečenicu poput već glasovite: "Teorijska paradigma rasta trajnog propusnosti izazvala je operativna, društvena i ekološka zabrinutost, s obzirom na rizik od prekomjernog kapaciteta i disekonomija razmjera." Riječ je o loše prevedenoj rečenici iz stručnog članka talijanskih autora objavljenog na engleskom jeziku. 






Nakon što smo objavili tekst, oglasio se na Facebooku. Napisao je: "Ne pada mi na pamet komentirati konstrukcije i podvale aktivističkog portala čija je jedina zadaća difamacija osoba i institucija koje se ne uklapaju u njihov aktivističko-rušilački svjetonazor."


Potom se demantirao pa se ipak upustio u komentiranje: "S njima će komunicirati moj odvjetnik i oni će svoje tvrdnje morati dokazati na sudu. Sve što sam u životu radio, radio sam časno i pošteno, pa tako i svoju doktorsku disertaciju. Cilj ovog napada, po njihovom poznatom obrascu, je pokušaj moje osobne diskreditacije. Kad mi ništa ne mogu pronaći onda su se uhvatili citata iz doktorata. Na žalost autora ovog pamfleta i njegovih nalogodavaca, u tome neće uspjeti. Bez obzira na ovakve i slične napade, koje očekujem i u nastavku kampanje, ustrajat ću u onome što sam započeo i u tome me neće pokolebati ma što izmišljali i konstruirali."



Mihanovićev nam se odvjetnik zasad nije javio. Dođemo li do suda, reći ćemo mu u lice: "Teorijska paradigma rasta trajnog propusnosti izazvala je operativna, društvena i ekološka zabrinutost, s obzirom na rizik od prekomjernog kapaciteta i disekonomija razmjera."

https://www.index.hr/vijesti/clanak/doznajemo-pocinje-postupak-protiv-hdzovca-kojem-smo-otkrili-plagirani-doktorat/2263865.aspx
bokte meni je ovo teško čitat sa razumijevanjem ali se pitam zašto kraj takvih genijalaca hrvatska još nije dostigla švicarsku? :roll
I još se pitam kako u hdz-u stalno uspjevaju pronaći takve nebrušene dijamante? :roll
vili40
vili40

Male
Posts : 10750
2015-08-02


Back to top Go down

Teorijska paradigma rasta trajnog propusnosti izazvala je operativna, društvena i ekološka zabrinutost, s obzirom na rizik od prekomjernog kapaciteta i disekonomija razmjera Empty Re: Teorijska paradigma rasta trajnog propusnosti izazvala je operativna, društvena i ekološka zabrinutost, s obzirom na rizik od prekomjernog kapaciteta i disekonomija razmjera

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum