ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ekološka bomba u Longijevom susjedstvu

Go down

Ekološka bomba u Longijevom susjedstvu Empty Ekološka bomba u Longijevom susjedstvu

Post by IL Risorto Sat 14 Nov - 16:33

Prosvjed u Vranjicu u organizaciji GI 'Mjesto koje hoće živjeti 2020' wrote:http://www.kastela.org/novosti/aktualnosti/50092-foto-video-prosvjed-u-vranjicu-u-organizaciji-gi-mjesto-koje-hoce-zivjeti-2020


Šta je ovo Longi,sjebat će vam turizam u Kaštelima.
Dobro sam ja rekao prije koji mjesec,ti si u blizini Fukušime i Černobila. :rasta
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Ekološka bomba u Longijevom susjedstvu Empty Re: Ekološka bomba u Longijevom susjedstvu

Post by RayMabus Sat 14 Nov - 16:38

Pročitao sam. Podržavam ih.

Ne živim ti ja tu di je to nego prema Trogiru. To ti je Split u osnovi a ne Kaštela.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Ekološka bomba u Longijevom susjedstvu Empty Re: Ekološka bomba u Longijevom susjedstvu

Post by RayMabus Sat 14 Nov - 16:44

Oće da im sad još povrh svega uvale i naftni terminal tamo.

Ekološka bomba u Longijevom susjedstvu 15290518
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Ekološka bomba u Longijevom susjedstvu Empty Re: Ekološka bomba u Longijevom susjedstvu

Post by IL Risorto Sat 14 Nov - 16:54

RayMabus wrote:Pročitao sam. Podržavam ih.

Ne živim ti ja tu di je to nego prema Trogiru. To ti je Split u osnovi a ne Kaštela.
Da,ali dovoljno je samo jedan incident da cijeli kaštelanski zaljev ode u kurac.
Sad kad budu tankeri svakodnevno istovarali teret,zamisli da samo na jednom nešto pođe po zlu.
Jadni Vranjičani.S jedne strane cementara,pa isto neki spremnici s one strane prema Solinu, onda sjeverna luka,pa niti Brodosplit nije tako daleko a da ne spominjem onaj Černobil od Salonita.
Zašto Galaktička Federacija ne učini nešto po tom pitanju-Industrija će vam sjebat turizam.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Ekološka bomba u Longijevom susjedstvu Empty Re: Ekološka bomba u Longijevom susjedstvu

Post by AssadNaPodmornici Sat 14 Nov - 16:56

šta fali naftnom temrinalu. Ako se izgradi po najvišim standardima ne znači da će okolo prskati nafta po plaži i moru

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20943
2018-06-14


Back to top Go down

Ekološka bomba u Longijevom susjedstvu Empty Re: Ekološka bomba u Longijevom susjedstvu

Post by RayMabus Sat 14 Nov - 17:03

AssadNaPodmornici wrote:šta fali naftnom temrinalu. Ako se izgradi po najvišim standardima ne znači da će okolo prskati nafta po plaži i moru
Onda ga napravi sebi na Bačvicama. Ima i tamo želježnička pruga da mogu vagon cisterne transportirat naftu prema Rijeci i Zagrebu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Ekološka bomba u Longijevom susjedstvu Empty Re: Ekološka bomba u Longijevom susjedstvu

Post by IL Risorto Sat 14 Nov - 17:05

AssadNaPodmornici wrote:šta fali naftnom temrinalu. Ako se izgradi po najvišim standardima ne znači da će okolo prskati nafta po plaži i moru
Čekaj malo,jeli se vi želite bazirati na turizam ili ?
Ako mislite razvijat turizam,koji će vam kurac ta industrijska rugla.
Sam Vranjic je lijepo mjesto,ali gdje god da se okreneš,kao da gledaš u Černobil.
Potrovat će te jadne ljude sumporom,koksom i drugom prašinom.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Ekološka bomba u Longijevom susjedstvu Empty Re: Ekološka bomba u Longijevom susjedstvu

Post by IL Risorto Sat 14 Nov - 17:06

RayMabus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:šta fali naftnom temrinalu. Ako se izgradi po najvišim standardima ne znači da će okolo prskati nafta po plaži i moru
Onda ga napravi sebi na Bačvicama. Ima i tamo želježnička pruga da mogu vagon cisterne transportirat naftu prema Rijeci i Zagrebu.
lol!
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Ekološka bomba u Longijevom susjedstvu Empty Re: Ekološka bomba u Longijevom susjedstvu

Post by immortal Sat 14 Nov - 22:08

סמאל wrote:
AssadNaPodmornici wrote:šta fali naftnom temrinalu. Ako se izgradi po najvišim standardima ne znači da će okolo prskati nafta po plaži i moru
Čekaj malo,jeli se vi želite bazirati na turizam ili ?
Ako mislite razvijat turizam,koji će vam kurac ta industrijska rugla.
Sam Vranjic je lijepo mjesto,ali gdje god da se okreneš,kao da gledaš u Černobil.
Potrovat će te jadne ljude sumporom,koksom i drugom prašinom.
a biljke i životinje u moru

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ekološka bomba u Longijevom susjedstvu Empty Re: Ekološka bomba u Longijevom susjedstvu

Post by IL Risorto Sun 15 Nov - 18:12

mortal wrote:
סמאל wrote:
AssadNaPodmornici wrote:šta fali naftnom temrinalu. Ako se izgradi po najvišim standardima ne znači da će okolo prskati nafta po plaži i moru
Čekaj malo,jeli se vi želite bazirati na turizam ili ?
Ako mislite razvijat turizam,koji će vam kurac ta industrijska rugla.
Sam Vranjic je lijepo mjesto,ali gdje god da se okreneš,kao da gledaš u Černobil.
Potrovat će te jadne ljude sumporom,koksom i drugom prašinom.
a biljke i životinje u moru
Da,vidiš,to sam zaboravio a to je još najvažnije.
Ma kad sam se zabrinuo za zdravlje našeg galaktičkog generala s 5*.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Ekološka bomba u Longijevom susjedstvu Empty Re: Ekološka bomba u Longijevom susjedstvu

Post by jastreb Sun 15 Nov - 19:15

U posljednje vrijeme cudne se stvari događaju u toj okolini. Trogir,Kastela...

Onaj prorok sa karijolom i kacigom na glavi je svojim zlokobnim pretskazanjem najavio apokalipsu u tom inace mirnom kraju.

Sto je magnet za sve te neciste sile koje se zadnjih mjeseci okomljuju na Kaštelštinu i Trogirštinu.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ekološka bomba u Longijevom susjedstvu Empty Re: Ekološka bomba u Longijevom susjedstvu

Post by IL Risorto Sun 15 Nov - 19:27

jastreb wrote:U posljednje vrijeme cudne se stvari događaju u toj okolini. Trogir,Kastela...

Onaj prorok sa karijolom i kacigom na glavi je svojim zlokobnim pretskazanjem najavio apokalipsu u tom inace mirnom kraju.

Sto je magnet za sve te neciste sile koje se zadnjih mjeseci okomljuju na Kaštelštinu i Trogirštinu.
Aj' pogodi,imaš 3x pravo pogađat. :rasta


Last edited by סמאל on Sun 15 Nov - 19:37; edited 1 time in total
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Ekološka bomba u Longijevom susjedstvu Empty Re: Ekološka bomba u Longijevom susjedstvu

Post by Guest Sun 15 Nov - 19:29

סמאל wrote:
Šta je ovo Longi,sjebat će vam turizam u Kaštelima.

Ma šta će sjebat. Kašteli su jedno od rijetkih mjesta u RH gdje prvi red do mora smanjuje vrijednost nekretnine.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ekološka bomba u Longijevom susjedstvu Empty Re: Ekološka bomba u Longijevom susjedstvu

Post by IL Risorto Sun 15 Nov - 19:46

MaximusDecimusMiridije wrote:
סמאל wrote:
Šta je ovo Longi,sjebat će vam turizam u Kaštelima.

Ma šta će sjebat. Kašteli su jedno od rijetkih mjesta u RH gdje prvi red do mora smanjuje vrijednost nekretnine.
lol!
 
Pa dobro,od Gomilice do Resnika i nije baš tako strašno. :rasta

Ali cijeli taj potez od Solina pa do Gomilice,idealan je za snimanje postapokaliptični i sličnih filmova.
Još su sv.Kajo i Sućurac najodvratniji.


Sam Vranjic kao mjesto,nije ružan,ali je u centru Černobila.
Nego,negdje sam pročitao da je i u prošlosti,Vranjic bio kao karantena,otok za one oboljele od lepre,tak da i dan danas muku muče.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Ekološka bomba u Longijevom susjedstvu Empty Re: Ekološka bomba u Longijevom susjedstvu

Post by mutava baštarda Sun 15 Nov - 21:17

ulovio ribar u kaštelima zlatnu ribicu i veli joj; vratit ću te nazad u more ispuni mi tri želje, a ona njemu; nemoj me vraćat ispunit ću ti ih šesnest...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Ekološka bomba u Longijevom susjedstvu Empty Re: Ekološka bomba u Longijevom susjedstvu

Post by mutava baštarda Sun 15 Nov - 21:18

tamo bi umjesto tuševa na plaži trebala oprema za dekontaminaciju.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Ekološka bomba u Longijevom susjedstvu Empty Re: Ekološka bomba u Longijevom susjedstvu

Post by mutava baštarda Sun 15 Nov - 21:19

ne mogu razumit ljude koji se tamo kupaju... nema govana, ali zato pluta sve ostalo...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Ekološka bomba u Longijevom susjedstvu Empty Re: Ekološka bomba u Longijevom susjedstvu

Post by IL Risorto Sun 15 Nov - 22:09

mutava baštarda wrote:ulovio ribar u kaštelima zlatnu ribicu i veli joj; vratit ću te nazad u more ispuni mi tri želje, a ona njemu; nemoj me vraćat ispunit ću ti ih šesnest...
lol!  Dobar . :tu
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Ekološka bomba u Longijevom susjedstvu Empty Re: Ekološka bomba u Longijevom susjedstvu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum