ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IRCI SU KRVLJU NATOPILI SRPSKU ZEMLJU

Page 2 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

IRCI SU KRVLJU NATOPILI SRPSKU ZEMLJU - Page 2 Empty Re: IRCI SU KRVLJU NATOPILI SRPSKU ZEMLJU

Post by RayMabus 23/3/2021, 23:51

Sad ću pritisnit Bugare da priznaju makedonsku naciju i jezik odnosno s time priznaju da su Slaveni tu došli 80 godina prije turkijskih Bugara i da nisu svi postali dio države koju su ti Bugari nametnuli Slavenima.

Onda ih izjednačujem sa starusom koji oni imaju i u Srbiji , na Kosovu i u Albaniji a nemaju u Grčkoj.

Za vas to znači da ćete se morat potruditi više jer će i bugarska pravoslavna crkva onda više težit da ih privuće sebi.

RayMabus

Posts : 176373
2014-04-11


Back to top Go down

IRCI SU KRVLJU NATOPILI SRPSKU ZEMLJU - Page 2 Empty Re: IRCI SU KRVLJU NATOPILI SRPSKU ZEMLJU

Post by immortal 24/3/2021, 00:14

dzango wrote:
RayMabus wrote:Makedonija je srpska zemlja ?!?!?!
Severna Makedonija ili Južna Srbija.
BiH s RS Hrvatska zemlja

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23185
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

IRCI SU KRVLJU NATOPILI SRPSKU ZEMLJU - Page 2 Empty Re: IRCI SU KRVLJU NATOPILI SRPSKU ZEMLJU

Post by Pirate 24/3/2021, 00:50

S jedne strane Crnogorci protiv Austrijanaca, s druge strane Irci protiv Bugara, cuvaju bokove srpskoj vojsci u povlacenju ka Albaniji. Ima tu materijala za jebacki film.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

IRCI SU KRVLJU NATOPILI SRPSKU ZEMLJU - Page 2 Empty Re: IRCI SU KRVLJU NATOPILI SRPSKU ZEMLJU

Post by vuksadinare 24/3/2021, 04:16

Ovi nisu normalni majke mi mile..ovi poginuli na grcko makedonskoj granici a dali zivot za srbiju..sto je tu svasta nasvrljano bezveze i bez smisla
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

IRCI SU KRVLJU NATOPILI SRPSKU ZEMLJU - Page 2 Empty Re: IRCI SU KRVLJU NATOPILI SRPSKU ZEMLJU

Post by vuksadinare 24/3/2021, 04:17

Pirate wrote:S jedne strane Crnogorci protiv Austrijanaca, s druge strane Irci protiv Bugare, čuvaju bokove srpskoj vojsci u povlaćenju Albanije. Ima tu materijala za jebački film.
..pa dupe vam je uvijek neko drugi morao spasavati da bi dobili za zelenim stolom figama ispod stola
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

IRCI SU KRVLJU NATOPILI SRPSKU ZEMLJU - Page 2 Empty Re: IRCI SU KRVLJU NATOPILI SRPSKU ZEMLJU

Post by pizzon 24/3/2021, 06:10

vuksadinare wrote:
Pirate wrote:S jedne strane Crnogorci protiv Austrijanaca, s druge strane Irci protiv Bugare, čuvaju bokove srpskoj vojsci u povlaćenju Albanije. Ima tu materijala za jebački film.
..pa dupe vam je uvijek neko drugi morao spasavati da bi dobili za zelenim stolom figama ispod stola

solunski front je detaljno proucen.
nadji poziciju da je bilo
cija vojska bila ispred srpske
do beograda.
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

IRCI SU KRVLJU NATOPILI SRPSKU ZEMLJU - Page 2 Empty Re: IRCI SU KRVLJU NATOPILI SRPSKU ZEMLJU

Post by pizzon 24/3/2021, 06:14

o doprinosu zapada kada
se radi o srbiji slabo se zna.
to se ne proucava.
samo se kljukamo domastanom
istorijom odnosa sa rusima.
pa tito je jebo sve proslavljene
oficire iz prvog rata ko da su
cetnici. s rat su proveli
po kucama ko penzioneri.
mnogi su doziveli  najgore, 
do samog streljanja.
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

IRCI SU KRVLJU NATOPILI SRPSKU ZEMLJU - Page 2 Empty Re: IRCI SU KRVLJU NATOPILI SRPSKU ZEMLJU

Post by pizzon 24/3/2021, 06:16

nemci ih nisu dirali
ali je tito sjebo ko najgore.
na tome pociva avnojevska yu.
za koju su se " slobo " i mira
zalagali do proterivanja srpskog naroda.
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

IRCI SU KRVLJU NATOPILI SRPSKU ZEMLJU - Page 2 Empty Re: IRCI SU KRVLJU NATOPILI SRPSKU ZEMLJU

Post by pizzon 24/3/2021, 06:20

zavisnost spc, dobrovoljna, od rpc
snazno otezava opstanak i liderstvo
srbije i spc u regionu u pravoslavnom
svetu.
posebno u makedoniji i delimicno
u c.gori.
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

IRCI SU KRVLJU NATOPILI SRPSKU ZEMLJU - Page 2 Empty Re: IRCI SU KRVLJU NATOPILI SRPSKU ZEMLJU

Post by vuksadinare 24/3/2021, 06:22

pizzon wrote:
vuksadinare wrote:
Pirate wrote:S jedne strane Crnogorci protiv Austrijanaca, s druge strane Irci protiv Bugare, čuvaju bokove srpskoj vojsci u povlačenju Albanije. Ima tu materijala za jebački film.
..pa dupe vam je uvijek netko drugi morao spasavati da bi dobili za zeleni stolom figama ispod stola

solunski front je detaljno proučen.
naći poziciju da je bilo
cija vojska bila ispred srpske
do beograda.
Joj daj molim te...kad su vas francuui i ekipa potjerali naprijed..prvo su vam guzice spasili pa da jos jurisaju za vas..mislim ono :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

IRCI SU KRVLJU NATOPILI SRPSKU ZEMLJU - Page 2 Empty Re: IRCI SU KRVLJU NATOPILI SRPSKU ZEMLJU

Post by pizzon 24/3/2021, 07:06

vuksadinare wrote:
pizzon wrote:
vuksadinare wrote:
Pirate wrote:S jedne strane Crnogorci protiv Austrijanaca, s druge strane Irci protiv Bugare, čuvaju bokove srpskoj vojsci u povlačenju Albanije. Ima tu materijala za jebački film.
..pa dupe vam je uvijek netko drugi morao spasavati da bi dobili za zeleni stolom figama ispod stola

solunski front je detaljno proučen.
naći poziciju da je bilo
cija vojska bila ispred srpske
do beograda.
Joj daj molim te...kad su vas francuui i ekipa potjerali naprijed..prvo su vam guzice spasili pa da jos jurisaju za vas..mislim ono :)
misli ovo ono
ali govorimo konkretno 
o proboju fronta i njegovom
razvoju do beograda.
ja sigurno nisam od onih koji
zanemaruju ulogu zapada
u ocuvanju i obnovi srpske
vojske, naoruzavanju i sl.
ali mi smo to placali, opremu i sl.
cekaj bre, vas je ceo nato
pakt pratio u dok ste
napadali napustene polozaje
u jurilu babe, dede, zene i decu.
" herojski "
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

IRCI SU KRVLJU NATOPILI SRPSKU ZEMLJU - Page 2 Empty Re: IRCI SU KRVLJU NATOPILI SRPSKU ZEMLJU

Post by pizzon 24/3/2021, 07:09

necu da se cifram oko toga.
zalosno je sto srpska deca
uce modifikovanu istoriju
da se prikriva istina.
ko da je srbiju stvorila
rusija i titovi srbi.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

IRCI SU KRVLJU NATOPILI SRPSKU ZEMLJU - Page 2 Empty Re: IRCI SU KRVLJU NATOPILI SRPSKU ZEMLJU

Post by omni 24/3/2021, 07:35

Srbija, BiH, Hrvatska, Makedonija, sve je to Italija jer je sve pripadalo Rimskome carstvu.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

IRCI SU KRVLJU NATOPILI SRPSKU ZEMLJU - Page 2 Empty Re: IRCI SU KRVLJU NATOPILI SRPSKU ZEMLJU

Post by pizzon 24/3/2021, 09:11

posebno me nerviraju
" veliki " srbi iz " regije"
koji javno govore
da im je rusija majka
dosli su u papucama
sad ne znaju sta imaju

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

IRCI SU KRVLJU NATOPILI SRPSKU ZEMLJU - Page 2 Empty Re: IRCI SU KRVLJU NATOPILI SRPSKU ZEMLJU

Post by Noor 24/3/2021, 09:25

srpska zemlja?! IRCI SU KRVLJU NATOPILI SRPSKU ZEMLJU - Page 2 1f602
Okupirali je od 1913 do 1945

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

IRCI SU KRVLJU NATOPILI SRPSKU ZEMLJU - Page 2 Empty Re: IRCI SU KRVLJU NATOPILI SRPSKU ZEMLJU

Post by Pirate 24/3/2021, 10:32

vuksadinare wrote:Ovi nisu normalni majke mi mile..ovi poginuli na grcko makedonskoj granici a dali zivot za srbiju..sto je tu svasta nasvrljano bezveze i bez smisla
Ovi su poginuli kod sela Kosturino 1915., sto je tada bila kraljevina Srbija, danas Sjeverna Makedonija. Njih 8000 protiv 100 000 Bugara. S druge strane odstupnicu su drzali Crnogorci na Mojkovcu. Mozes biti maliciozan ali oni su znali zasto su dosli i za sto se bore a ti nastavi da zivis u svojim fantazijama.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

IRCI SU KRVLJU NATOPILI SRPSKU ZEMLJU - Page 2 Empty Re: IRCI SU KRVLJU NATOPILI SRPSKU ZEMLJU

Post by Pirate 24/3/2021, 10:36

vuksadinare wrote:
Pirate wrote:S jedne strane Crnogorci protiv Austrijanaca, s druge strane Irci protiv Bugare, čuvaju bokove srpskoj vojsci u povlaćenju Albanije. Ima tu materijala za jebački film.
..pa dupe vam je uvijek neko drugi morao spasavati da bi dobili za zelenim stolom figama ispod stola
Spasili smo i mi vama dupe i stvorili vam drzavu u danasnjim granicama pa se pravite blesavi.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

IRCI SU KRVLJU NATOPILI SRPSKU ZEMLJU - Page 2 Empty Re: IRCI SU KRVLJU NATOPILI SRPSKU ZEMLJU

Post by Pirate 24/3/2021, 10:38

Noor wrote:srpska zemlja?!  IRCI SU KRVLJU NATOPILI SRPSKU ZEMLJU - Page 2 1f602
Okupirali je od 1913 do 1945
Nekad bila. Bitno da smo ih iscupali iz osmanskih ralja i transformirali ih iz zaostale orijentalne kasabe u kakvu takvu europsku prciju sa konturama drzave.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

IRCI SU KRVLJU NATOPILI SRPSKU ZEMLJU - Page 2 Empty Re: IRCI SU KRVLJU NATOPILI SRPSKU ZEMLJU

Post by vuksadinare 24/3/2021, 10:40

Pirate wrote:
vuksadinare wrote:
Pirate wrote:S jedne strane Crnogorci protiv Austrijanaca, s druge strane Irci protiv Bugare, čuvaju bokove srpskoj vojsci u povlačenju Albanije. Ima tu materijala za jebački film.
..pa dupe vam je uvijek netko drugi morao spasavati da bi dobili za zeleni stolom figama ispod stola
Spasili smo i mi vama dupe i stvorili vam državu u današnjim granicama pa se pravite blesavi.
Je...po cemu?..spasili ste ali je zauzvrat pasic darovao trecinu hrvatske obale talijanima..skupo spasavanje dupeta po tebi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

IRCI SU KRVLJU NATOPILI SRPSKU ZEMLJU - Page 2 Empty Re: IRCI SU KRVLJU NATOPILI SRPSKU ZEMLJU

Post by Pirate 24/3/2021, 11:07

vuksadinare wrote:
Pirate wrote:
vuksadinare wrote:
Pirate wrote:S jedne strane Crnogorci protiv Austrijanaca, s druge strane Irci protiv Bugare, čuvaju bokove srpskoj vojsci u povlačenju Albanije. Ima tu materijala za jebački film.
..pa dupe vam je uvijek netko drugi morao spasavati da bi dobili za zeleni stolom figama ispod stola
Spasili smo i mi vama dupe i stvorili vam državu u današnjim granicama pa se pravite blesavi.
Je...po cemu?..spasili ste ali je zauzvrat pasic darovao trecinu hrvatske obale talijanima..skupo spasavanje dupeta po tebi
Darovao? Koliko mi je ta prica debilna, a cesto ju cujem. Kako je Pasic (koji mi se inace gadi) mogao pokloniti nesto sto nismo ni drzali? Ostali bi i bez Splita da nije bilo Dalmatinaca koji su trazili hitno ujedinjenje dok nisu dosli Talijani, koji su vec opsjedali Zadar. Zato su ti isti mornari isli u Zagreb da traze od sabora ubrzano prisajedinjnje sa Srbijom. Zato je i nazalost doslo do one pucnjave na trgu di izginose ljudi bezveze, koja se danas pripisuje velikosrpskom hegemonizmu iako su to bili revoltirani dalmatinci.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

IRCI SU KRVLJU NATOPILI SRPSKU ZEMLJU - Page 2 Empty Re: IRCI SU KRVLJU NATOPILI SRPSKU ZEMLJU

Post by RayMabus 24/3/2021, 16:25

Pirate wrote:
vuksadinare wrote:
Pirate wrote:S jedne strane Crnogorci protiv Austrijanaca, s druge strane Irci protiv Bugare, čuvaju bokove srpskoj vojsci u povlaćenju Albanije. Ima tu materijala za jebački film.
..pa dupe vam je uvijek neko drugi morao spasavati da bi dobili za zelenim stolom figama ispod stola
Spasili smo i mi vama dupe i stvorili vam drzavu u danasnjim granicama pa se pravite blesavi.
S obzirom da ste s atentatom na prijestolonasljednika u osnovi vi počeli taj svjetski rat...ne čini li ti se malo cinična teza kako ste nas eto vi spasili ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176373
2014-04-11


Back to top Go down

IRCI SU KRVLJU NATOPILI SRPSKU ZEMLJU - Page 2 Empty Re: IRCI SU KRVLJU NATOPILI SRPSKU ZEMLJU

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum