ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sarajevo je trenutno Bergamo, najveće žarište koronavirusa u Evropi

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Sarajevo je trenutno Bergamo, najveće žarište koronavirusa u Evropi - Page 2 Empty Re: Sarajevo je trenutno Bergamo, najveće žarište koronavirusa u Evropi

Post by max123 15/3/2021, 22:06

dijagram wrote:
nemam ja veze s kupresima i citlucima
moji kunta kinte od lovreca  B-)
auuu,enšuldigen zi bitte.okrivi čovika ni kriva ni dužna...

max123

Posts : 2853
2015-10-28


Back to top Go down

Sarajevo je trenutno Bergamo, najveće žarište koronavirusa u Evropi - Page 2 Empty Re: Sarajevo je trenutno Bergamo, najveće žarište koronavirusa u Evropi

Post by dijagram 15/3/2021, 22:06

max123 wrote:
dijagram wrote:
nemam ja veze s kupresima i citlucima
moji kunta kinte od lovreca  B-)
auuu,enšuldigen zi bitte.okrivi čovika ni kriva ni dužna...
a mislim, dis mene s eron i slicnima, jesi na drogama:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Sarajevo je trenutno Bergamo, najveće žarište koronavirusa u Evropi - Page 2 Empty Re: Sarajevo je trenutno Bergamo, najveće žarište koronavirusa u Evropi

Post by max123 15/3/2021, 22:09

dijagram wrote:
a mislim, dis mene s eron i slicnima, jesi na drogama:)
istina,ero nam kvari prosjek.i iako gutamo h i volimo ponekad i zajebat i nismo tako loši...;)
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Sarajevo je trenutno Bergamo, najveće žarište koronavirusa u Evropi - Page 2 Empty Re: Sarajevo je trenutno Bergamo, najveće žarište koronavirusa u Evropi

Post by dijagram 15/3/2021, 22:10

max123 wrote:
dijagram wrote:
a mislim, dis mene s eron i slicnima, jesi na drogama:)
istina,ero nam kvari prosjek.i iako gutamo h i volimo ponekad i zajebat i nismo tako loši...;)
u korizmi ipak manje, sto jest jest:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Sarajevo je trenutno Bergamo, najveće žarište koronavirusa u Evropi - Page 2 Empty Re: Sarajevo je trenutno Bergamo, najveće žarište koronavirusa u Evropi

Post by max123 15/3/2021, 22:18

dijagram wrote:
u korizmi ipak manje, sto jest jest:)
u korizmi ko bubice.a poslije nadoknadimo,naravno..;)
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Sarajevo je trenutno Bergamo, najveće žarište koronavirusa u Evropi - Page 2 Empty Re: Sarajevo je trenutno Bergamo, najveće žarište koronavirusa u Evropi

Post by Sora 16/3/2021, 08:18

kamenjarci rules 
Nit ih razmes nit su pametni 

Rolingstonsi iz zaleda gradova , pustih otoka i pripzidina 
Kotrljaaju se niz brdo 
Kling kling kling

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Sarajevo je trenutno Bergamo, najveće žarište koronavirusa u Evropi - Page 2 Empty Re: Sarajevo je trenutno Bergamo, najveće žarište koronavirusa u Evropi

Post by kaya 16/3/2021, 11:55

Pa svaki mjesec je netko bergamo, nizozemska, bosna, njemačka, slovenija, hrvatska, srbija, engleska..na parove razbrojs. Neovisno o mjerama. Ukinuti sve mjere i kako grah padne. Nabaviti cijepivo. Jedini izlaz. Zajebavaju ljude da ne bi ovaj mjesec bili bergamo a biti će drugi. Svejedno..
Tako da ovi imaju pravo da ni nemaju mjera. I da su ih imali u nekom momentu bili bi bergamo.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Sarajevo je trenutno Bergamo, najveće žarište koronavirusa u Evropi - Page 2 Empty Re: Sarajevo je trenutno Bergamo, najveće žarište koronavirusa u Evropi

Post by Eroo 16/3/2021, 12:21

Sora wrote:kamenjarci rules 
Nit ih razmes nit su pametni 

Rolingstonsi iz zaleda gradova , pustih otoka i pripzidina 
Kotrljaaju se niz brdo 
Kling kling kling
EU građani, takorekuć građani svijeta.
Kažu da smo van mi sjebali i yu državu....zamisli, šaka ljudi, za jedan omanji eu grad.
Koliko ste tek vi glupi, šta se množite ka buba švabe.
Eroo
Eroo

Posts : 74754
2016-07-22


Back to top Go down

Sarajevo je trenutno Bergamo, najveće žarište koronavirusa u Evropi - Page 2 Empty Re: Sarajevo je trenutno Bergamo, najveće žarište koronavirusa u Evropi

Post by Hektorović 16/3/2021, 12:54

U Hercegovini najavljuju moguće zatvaranje: ‘Gosti iz Hrvatske nam dolaze na ludi provod vikendom‘

‘Gostima iz susjedne Hrvatske nije teško napraviti test za povratak u svoju zemlju‘, objasnio je premijer govoreći o nepoštivanju mjera

Piše: Jutarnji.hr
Objavljeno: 16. ožujak 2021. 10:50

Sarajevo je trenutno Bergamo, najveće žarište koronavirusa u Evropi - Page 2 K_10417131_640
Premijer Vlade Hercegovačko-neretvanskog kantona (HNK) Nevenko Herceg najavio je moguće zatvaranje ovog kantona ako se nastavi trend rasta novozaraženih zbog sve teže epidemiološke situacije i nepoštivanja epidemioloških mjera.
Da je stanje zabrinjavajuće govori podatak da je tijekom prošlog vikenda u mostarskoj Covid bolnici od posljedica zaraze koronavirusom umrlo 12 osoba i da je trenutno 76 osoba na bolničkom liječenju, pa su kapaciteti gotovo popunjeni, javlja Dnevni avaz.
Herceg podsjeća da je zatvaranje u prvom valu pojave koronavirusa u HNK, koji je tada bio najpogođeniji u Federaciji BiH (FBiH), bilo efikasno i da su bili dobri rezultati.
- Bili smo izloženi kritici za vrijeme prvog 'lockdowna', jer samo išli s rigoroznim mjerama - podsjeća Herceg.
Problem je, kako navodi, što su mnogi nakon liberalizacije mjera prestali poštivati one koje su ostale na snazi i tražila se dodatna liberalizacija.
Herceg dodaje da u cijeloj situaciji nisu problem mjere, nego njihovog nepoštivanje.
- Taj problem je evidentno uzeo maha u zadnje vrijeme jer zbog liberalnog načina života u Hercegovinu na lude provode vikendima dolaze gosti čak iz susjedne Hrvatske, zbog čega im nije teško napraviti test za povratak u svoju zemlju - objasnio je Herceg.
Policija u HNK ne kažnjava osobe koje se ne pridržavaju epidemioloških mjera, nego one ugostitelje koji ne poštuju radno vrijeme i policijski sat koji je na snazi od 23 do 5 sati ujutro.
Zbog toga je pokrenuta inicijativa i da se zaposle Covid redari koji će kontrolirati provođenje epidemioloških mjera u HNK,  javlja Dnevni avaz.
U Hercegovini najavljuju moguće zatvaranje: ‘Gosti iz Hrvatske nam dolaze na ludi provod vikendom‘

‘Gostima iz susjedne Hrvatske nije teško napraviti test za povratak u svoju zemlju‘, objasnio je premijer govoreći o nepoštivanju mjera

Piše: Jutarnji.hr
Objavljeno: 16. ožujak 2021. 10:50

Sarajevo je trenutno Bergamo, najveće žarište koronavirusa u Evropi - Page 2 K_10417131_640
Premijer Vlade Hercegovačko-neretvanskog kantona (HNK) Nevenko Herceg najavio je moguće zatvaranje ovog kantona ako se nastavi trend rasta novozaraženih zbog sve teže epidemiološke situacije i nepoštivanja epidemioloških mjera.
Da je stanje zabrinjavajuće govori podatak da je tijekom prošlog vikenda u mostarskoj Covid bolnici od posljedica zaraze koronavirusom umrlo 12 osoba i da je trenutno 76 osoba na bolničkom liječenju, pa su kapaciteti gotovo popunjeni, javlja Dnevni avaz.
Herceg podsjeća da je zatvaranje u prvom valu pojave koronavirusa u HNK, koji je tada bio najpogođeniji u Federaciji BiH (FBiH), bilo efikasno i da su bili dobri rezultati.
- Bili smo izloženi kritici za vrijeme prvog 'lockdowna', jer samo išli s rigoroznim mjerama - podsjeća Herceg.
Problem je, kako navodi, što su mnogi nakon liberalizacije mjera prestali poštivati one koje su ostale na snazi i tražila se dodatna liberalizacija.
Herceg dodaje da u cijeloj situaciji nisu problem mjere, nego njihovog nepoštivanje.
- Taj problem je evidentno uzeo maha u zadnje vrijeme jer zbog liberalnog načina života u Hercegovinu na lude provode vikendima dolaze gosti čak iz susjedne Hrvatske, zbog čega im nije teško napraviti test za povratak u svoju zemlju - objasnio je Herceg.
Policija u HNK ne kažnjava osobe koje se ne pridržavaju epidemioloških mjera, nego one ugostitelje koji ne poštuju radno vrijeme i policijski sat koji je na snazi od 23 do 5 sati ujutro.
Zbog toga je pokrenuta inicijativa i da se zaposle Covid redari koji će kontrolirati provođenje epidemioloških mjera u HNK,  javlja Dnevni avaz.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Sarajevo je trenutno Bergamo, najveće žarište koronavirusa u Evropi - Page 2 Empty Re: Sarajevo je trenutno Bergamo, najveće žarište koronavirusa u Evropi

Post by Eroo 16/3/2021, 14:36

dijagram wrote:
max123 wrote:
dijagram wrote:
aben wrote:
T. wrote:
aben wrote:ucteljca sora kaze, ajde nek odgovara nas mali 'ilmija.
ilmija se rece, al pise hilmija, samo kod njiha to h, najcesce se ne cuje
bogami,ne čuje se ni kod  onih između kupresa i čitluka.kad si bio zadnji put na didovini...
nemam ja veze s kupresima i citlucima
moji kunta kinte od lovreca  B-)
On ti je kunta ketman (migrant), nemoj da te njegovo poznavanje dijalekta prevari.
Stalno vam prodaju m. pod bubrege. Sora mi je s te strane prihvatljivija, barem je iskrena.
Eroo
Eroo

Posts : 74754
2016-07-22


Back to top Go down

Sarajevo je trenutno Bergamo, najveće žarište koronavirusa u Evropi - Page 2 Empty Re: Sarajevo je trenutno Bergamo, najveće žarište koronavirusa u Evropi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum