ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Umro je Milan Bandić

Page 29 of 31 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31  Next

Go down

Umro je Milan Bandić - Page 29 Empty Re: Umro je Milan Bandić

Post by marcellus 4/3/2021, 09:34

pa nije bilo benzina. Bonovi, 40 litara mjesečno, kasnije 20. Par nepar.

Čokolade isto nije bilo, šećerna tabla je bila, smeće.

Jogurta je bilo, jebeš jogurt.

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Umro je Milan Bandić - Page 29 Empty Re: Umro je Milan Bandić

Post by marcellus 4/3/2021, 09:35

a meni bi stojadin pod čokom po zimi popil 20 litara dok si reko keks... to smeće je trošilo ko da je ferari, jebate.

_________________
Umro je Milan Bandić - Page 29 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Umro je Milan Bandić - Page 29 Empty Re: Umro je Milan Bandić

Post by veber 4/3/2021, 10:15

marcellus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Eroo wrote:https://www.jutarnji.hr/video/news/vise-tisuca-ljudi-na-pogrebu-milana-bandica-zivio-je-za-zagreb-i-izgorio-na-njegovim-ulicama-15054829
izborio je od bijelog praha i plave tablete, a te subote navečer je bio na onoj svojoj ljubavnici kada ga je strefilo

jebiga umro je muški, na plavuši. Ako već moramo svi umrijet, meni se to čini kao jedan od boljih načina. Nije isto umrijet u krevetu i umrijet u krevetu na plavuši.
ja bi radije da me lav zakolje nego da kihnem na plavuši.
kaj bi deca rekla?
stari na plavuši kihnul!

ovako bi unucima mogli pričat da je djeda lav priklao

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Umro je Milan Bandić - Page 29 Empty Re: Umro je Milan Bandić

Post by marcellus 4/3/2021, 10:16

veber wrote:
marcellus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Eroo wrote:https://www.jutarnji.hr/video/news/vise-tisuca-ljudi-na-pogrebu-milana-bandica-zivio-je-za-zagreb-i-izgorio-na-njegovim-ulicama-15054829
izborio je od bijelog praha i plave tablete, a te subote navečer je bio na onoj svojoj ljubavnici kada ga je strefilo

jebiga umro je muški, na plavuši. Ako već moramo svi umrijet, meni se to čini kao jedan od boljih načina. Nije isto umrijet u krevetu i umrijet u krevetu na plavuši.
ja bi radije da me lav zakolje nego da kihnem na plavuši.
kaj bi deca rekla?
stari na plavuši kihnul!

ovako bi unucima mogli pričat da je djeda lav priklao

deca bi bila ponosna, tata jebač

_________________
Umro je Milan Bandić - Page 29 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Umro je Milan Bandić - Page 29 Empty Re: Umro je Milan Bandić

Post by veber 4/3/2021, 10:21

marcellus wrote:pa nije bilo  benzina. Bonovi, 40 litara mjesečno, kasnije 20. Par nepar.

Čokolade isto nije bilo, šećerna tabla je bila, smeće.

Jogurta je bilo, jebeš jogurt.
bonovi su trajali pol godine.
benzina nije bilo u cijelom svijetu.
u americi su čekali u redovima.
R4 je trošio oko 10 ali je cijena bila kao da dansa troši litru.

stari je vozio w123 koji je išao na ložaka ko i na dizel.

par-nepar, imali smo tri auta u to doba, dva parna, jedan neparan.

isto američka izmišljotina samo kaj su oni imali širu definiciju.

kakaovca je nestalo u cijelom svijetu kao što će za koju godinu opet kihnut.
samo kaj je nestle naučio lekciju i nagomilao je zalihe.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Umro je Milan Bandić - Page 29 Empty Re: Umro je Milan Bandić

Post by epikur37 4/3/2021, 10:26

Baš jutros komentiramo sahranu pokojnog Bandića.

Imama dva stava.

Da, prekršene su epidemiološke mjere.

Ne, nije mi krivo.


:)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Umro je Milan Bandić - Page 29 Empty Re: Umro je Milan Bandić

Post by Hektorović 4/3/2021, 10:46

Brain32 wrote:
marcellus wrote:
kaya wrote:Mislim, drago mi je da su mu ljudi došli  na sprovod al opet su pokazali da mjere vrijede samo za sitnu raju.
Virus ne skaće veli beroš, ali skaće kada su nama micali stolice sa terasa. I skaće kada umre netko drugi pa mu dođe 25 ljudi.

bandić se dogovorio s virusom, podijelili su pare od sprovoda... jebiga meni je taj čovjek iz nekog razloga bio drag. Ko neke cure koje znam, jednostavno nije znao reć ne.
Stockholm :coffee

Bandić je bio vesela, uvijek razpoložena i pristupačna osoba, simpatićan svakome tko bi ga upoznao, pravi mediteranac.

Mediteranski je i vladao.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Umro je Milan Bandić - Page 29 Empty Re: Umro je Milan Bandić

Post by veber 4/3/2021, 10:49

marcellus wrote:
veber wrote:
marcellus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Eroo wrote:https://www.jutarnji.hr/video/news/vise-tisuca-ljudi-na-pogrebu-milana-bandica-zivio-je-za-zagreb-i-izgorio-na-njegovim-ulicama-15054829
izborio je od bijelog praha i plave tablete, a te subote navečer je bio na onoj svojoj ljubavnici kada ga je strefilo

jebiga umro je muški, na plavuši. Ako već moramo svi umrijet, meni se to čini kao jedan od boljih načina. Nije isto umrijet u krevetu i umrijet u krevetu na plavuši.
ja bi radije da me lav zakolje nego da kihnem na plavuši.
kaj bi deca rekla?
stari na plavuši kihnul!

ovako bi unucima mogli pričat da je djeda lav priklao

deca bi bila ponosna, tata jebač
deca tatine ženke ne doživljavaju kao ti.
općenito se ne slažu s ocem.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Umro je Milan Bandić - Page 29 Empty Re: Umro je Milan Bandić

Post by sitting_bull 4/3/2021, 10:59

Eroo wrote:Sad ćete imati priliku izabrati najboljeg. 
Jamčim vam da najvećem neće biti ni do kolina.
vidoviti udba efendija.

većeslava holjevca moglo se nadmašiti samo po godinama mandata.
osim pere pirkera teško se itko može s njim mjeriti.

bandić da nije sam sebi napravio spomenik od fontana ni po čemu dobrome neće ostati upamćen.


u poglavarstvu sad furuna za spaljivanje dokumenata dimi noć i dan.
to je bandićev trag.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Umro je Milan Bandić - Page 29 Empty Re: Umro je Milan Bandić

Post by pokerjocker 4/3/2021, 12:01

Eroo wrote:https://www.jutarnji.hr/video/news/vise-tisuca-ljudi-na-pogrebu-milana-bandica-zivio-je-za-zagreb-i-izgorio-na-njegovim-ulicama-15054829


Ovo je najbolji dokaz tvojeg licemjerstva, dvostrukih kriterija i notorne gluposti kao takve. Tisuće idiotskih postova o Koroni, borbi protiv nje, održavanju razmaka, odobravanja zabrana okupljanja sve do momenta kad se to odnosi na nekog drugog. Da je slučajno Milanović održao neki skup i sabrao ovoliko ljudi, vjerujem da bi se pjenio od bijesa i 47 puta ukazao na scenarij Bergamo. Smiješan si.




https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/profesor-zgrozen-scenama-na-bandicevom-pogrebu-to-je-bila-slika-sizofrenog-stanja-u-nasem-drustvu-15055157


KRŠENJE MJERA
Profesor zgrožen scenama na Bandićevom pogrebu: ‘To je bila slika šizofrenog stanja u našem društvu‘
‘Ispričavam se učenicima što ne mogu ići na izlete, što nemaju maturalnu večer, što se ne smiju kretati po hodnicima‘, napisao je
pokerjocker
pokerjocker

Posts : 899
2017-09-13


Back to top Go down

Umro je Milan Bandić - Page 29 Empty Re: Umro je Milan Bandić

Post by Eroo 4/3/2021, 12:24

Doslovce svi nose maske (i preko nosa). Distanca 1-1.5 m. Za svaku pohvalu.
Sve se događa na otvorenom!

Umro je Milan Bandić - Page 29 8
Eroo
Eroo

Posts : 75343
2016-07-22


Back to top Go down

Umro je Milan Bandić - Page 29 Empty Re: Umro je Milan Bandić

Post by pokerjocker 4/3/2021, 13:02

Umro je Milan Bandić - Page 29 Fa97a994-c207-43d8-8118-edba283c5fa3

Možda si mislio na centimetre, a ne na metre. U svakom slučaju radi se o bezobzirnom kršenju mjera na koje pozivaš. Također, maska ne sprečava širenje virusa. Cirkus...
pokerjocker
pokerjocker

Posts : 899
2017-09-13


Back to top Go down

Umro je Milan Bandić - Page 29 Empty Re: Umro je Milan Bandić

Post by vuksadinare 4/3/2021, 13:11

sitting_bull wrote:
Eroo wrote:Sad ćete imati priliku izabrati najboljeg. 
Jamčim vam da najvećem neće biti ni do kolina.
vidoviti udba efendija.

većeslava holjevca moglo se nadmašiti samo po godinama mandata.
osim pere pirkera teško se itko može s njim mjeriti.

bandić da nije sam sebi napravio spomenik od fontane ni po čemu dobrome neće ostati upamćen.


u poglavarstvu sad furuna za spaljivanje dokumenata dimi noć i dan.
to je bandićev trag.
Skoro ce sve nadoknaditi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99439
2015-09-08


Back to top Go down

Umro je Milan Bandić - Page 29 Empty Re: Umro je Milan Bandić

Post by AssadNaPodmornici 4/3/2021, 13:25

pokerjocker wrote:Umro je Milan Bandić - Page 29 Fa97a994-c207-43d8-8118-edba283c5fa3

Možda si mislio na centimetre, a ne na metre. U svakom slučaju radi se o bezobzirnom kršenju mjera na koje pozivaš. Također, maska ne sprečava širenje virusa. Cirkus...
koji je ovaj as(ero) komad luđaka.. jbt on inžinjer građevine , prosječan inžinjer ili meštar na gradilištu vizualno ti procjeni doslovno udaljenost u razliku od par centimetara.. ovaj as govori da su ljudi udaljeni 1,5m , (150cm) .. :D a ono natiskani jedni do drugih
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21169
2018-06-14


Back to top Go down

Umro je Milan Bandić - Page 29 Empty Re: Umro je Milan Bandić

Post by veber 4/3/2021, 13:29

ero nije inžinjer.
on je ŠURovac.
križ je visine 1,50 i 80cm u širinu
raka je 1,25*2,20m

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Umro je Milan Bandić - Page 29 Empty Re: Umro je Milan Bandić

Post by AssadNaPodmornici 4/3/2021, 13:29

Umro je Milan Bandić - Page 29 Bandic10

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21169
2018-06-14


Back to top Go down

Umro je Milan Bandić - Page 29 Empty Re: Umro je Milan Bandić

Post by veber 4/3/2021, 13:38

ja bi radije da me lav usmrti nego neispunjena želja.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Umro je Milan Bandić - Page 29 Empty Re: Umro je Milan Bandić

Post by Sora 4/3/2021, 14:50

veber wrote:ja bi radije da me lav usmrti nego neispunjena želja.
Prvo je nemoguće 
A drugo glupost 
Ak ne mozes jebavat bez vijagre , onda bus od nje umro

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23748
2014-04-29


Back to top Go down

Umro je Milan Bandić - Page 29 Empty Re: Umro je Milan Bandić

Post by veber 4/3/2021, 17:06

babo, no frks.
dok se diže dobro je, kada se više ne bu dizao znači da je rasplodni ciklus gotov i da je glupo posezat za nekom kemijom.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Umro je Milan Bandić - Page 29 Empty Re: Umro je Milan Bandić

Post by Brain32 4/3/2021, 18:42

marcellus wrote:
Brain32 wrote:
marcellus wrote:
kaya wrote:Mislim, drago mi je da su mu ljudi došli  na sprovod al opet su pokazali da mjere vrijede samo za sitnu raju.
Virus ne skaće veli beroš, ali skaće kada su nama micali stolice sa terasa. I skaće kada umre netko drugi pa mu dođe 25 ljudi.

bandić se dogovorio s virusom, podijelili su pare od sprovoda... jebiga meni je taj čovjek iz nekog razloga bio drag. Ko neke cure koje znam, jednostavno nije znao reć ne.
Stockholm :coffee

čuj ja se dobro sjećam grada prije bandića. Plastične vreće za smeće i štakori, vječno raskopane ulice, javni radovi koji se nikad ne završe, bundek močvara, jedan pristojan kafić u gradu (argentina u tkalči), autobusi koji voze po tri pa sat vremena nijedan, vrata se na tramvajima nisu ni zatvarala nego si visio van  iz njega, gradske službe gamad i vječno na pauzi, najgore od svega smrad OKI-ja i Jakuševca, za porigat se... snijeg padne pa se ne čisti dok se sam ne otopi, i takve stvari.

Ne, ko god kaže da Miki nije napravio ništa sere, Zagreb nije isti grad od prije 20 godina, djeluje uređeno i civilizirano, za razliku od rijeke koja je ista ko i sedamdeset i neke. Ok, možda je miki bio baraba, dao svakom što ga ide i uzeo i sebi što je išlo njega, ali se napravilo. A drukčije se ne može napravit, to valjda znaš.
Čuj nisam ni ja rođen jučer, u Zagrebu je sve rađeno površinski a i to po 4 do 5 puta većoj cijeni od tržišne, ulice su i dalje vječno raskopane, radovi i dalje traju unedogled a kada se i dovrše kvaliteta je ispod svake razine. Jakuševac i dalje smrdi, u NZG redovito a kad je fakat gadno dođe i do Savice(ja sam u Trnju), snijeg se i dalje čisti svakak, noćne linije sam koristio nešto prije i nešto tijekom prvog Bandićevog mandata, bile su u redu, poslije sam imao auto i pokazao srednjaka javnom prijevozu u kojem se btw. kao i u drugim gradskim tvrtkama nitko rođen na teritoriju RH nije mogao zaposliti.

Kompleks ili sindrom Milana Bandića je uvijek bio ušminkati ono što se vidi a ostalo ko jebe, da, Bundek je sređen prije toga je bio skupljalište narkomana i sumnjivih tipova, da prostor uz NSK je uređen jer se to naime vidi na ulazu u grad ali čim siđeš sa glavnih cesta vidiš koliko je grad zapravo u kurcu da uopće ne ulazimo u to koliko su ti projekti građane koštali a koliko stvarno koštaju što bi bilo vrlo interesantno usporediti.


Osnovni prometni i komunalni problemi nisu rješavani, primjerice i dalje gubimo enormne količine vode zbog katastrofalne vodovodne mreže a da nije bilo starih Trnjana koji znaju gdje je ustava na kvartu cijelo Trnje skupa sa centrom bi nedavno plivalo jer bosanci u nadležnim uredima koji su u Zagreb doselili jučer, naravno odmah na rukovodeće pozicije nisu znali niti da ista postoji niti da se išta može napraviti. Btw. cesta koja je onda uništena još nije popravljena ali zato imamo nove ležeće - 365 rad i solidarnost!

Normalno, ne bi ni ja znao gdje je i da li ima takvo nešto da sutra postanem pročelnik pomoćnog zamjenika voditelja smjene stožernog ureda podupravnog općinskog komiteta za slivne vode u primjerice New Yorku. Doduše ja bi se to potrudio naučiti i doduše takvih kretenarija u civiliziranom svijetu nema.

Nasljeđe Milana Bandića je samo zoran prikaz što se događa kada tolerantno društvo pokuša absorbirati netolerantne pridošlice. Zagreb je stvarno zavijen u xenofobiju i šovinizam ali nisu domicilni ti koji gaje te emocije nego upravo netolerantne pridošlice. Prihvatili smo ih kao svoje a oni pomislili vidi budala, pretvorili nas u nižu vrstu i gamad koju treba istrijebiti i bi tako jer Hrvati iz niti jedne druge regije nisu toliko agresivni i hostilni prema ostalima kao oni, to je puka činjenica, svi se međusobno asimiliraju kada dođe do spajanja ali ne i oni, jebena sekta...

I na kraju ovo što si napisao da se drugačije ne može, može se, samo ne kod nas, mi smo sitna polikrona kolektivistička mediteranska kultura i to se sigurno neće ubrzo promijeniti ali će se urušiti samo od sebe jer dugoročno nema perspektivu postojanja baš kao što ju nije imala ni SFRJ koja bi iz istih razloga propala čak i da nije bilo međunacionalnih tenzija.
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Umro je Milan Bandić - Page 29 Empty Re: Umro je Milan Bandić

Post by Brain32 4/3/2021, 18:44

Sorry na "plahti" baš sjeo za komp popit kavicu nakon posla... :coffee
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Umro je Milan Bandić - Page 29 Empty Re: Umro je Milan Bandić

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 29 of 31 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum