ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Umro je Milan Bandić

Page 2 of 31 Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 31  Next

Go down

Umro je Milan Bandić - Page 2 Empty Re: Umro je Milan Bandić

Post by Hektorović 28/2/2021, 06:32

vuksadinare wrote:
Hektorović wrote:

Zato se i gamad okupila da ga čerupa, dok je bio pri znazi nisu mu mogli niti primirisat. Realno zadnjih godina je ostala samo sjena od čovjeka, bolest je uzela danak.

Što će sad onaj neduhoviti i sve više creepy Juričan
Moramo se ujedinit oko desnog kandidata..da nam jugic tomasevic i bezmudi klisovic ne budu celnici grada...druge nema..u suprotnom ucmalost i soc realizam

Tomašević je ok, posavljak,  treba netko takav tko nije uvezan sa ovom gamadi što se okupila zadnjih godina oko Bandića.

Bandić je sam ispaštao jer je bio okružen ljigama i lopovima.

Lokalni izbori nisu ideološki obojeni.

Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Umro je Milan Bandić - Page 2 Empty Re: Umro je Milan Bandić

Post by vuksadinare 28/2/2021, 06:34

RayMabus wrote:Vučina aj molim te prođi me se sad s tim pričama o Mostu i kako ti znaš šta bi oni 

Plenky i cijela garnitura u državi u opasnosti. Nema Bandića.
Znam..imam u kvartu podruznicu mosta i neki od njih balotaju sa mnom...pravi desnicari..rodoljubi..nisu bas voljeli bandida ali u drugom krugu ne bi bilo zbora kom bi dali glas da je bandic zov i da se u drugom krugu nasao kontra jugovinila tomosavica ili klisovica
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Umro je Milan Bandić - Page 2 Empty Re: Umro je Milan Bandić

Post by vuksadinare 28/2/2021, 06:35

Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:
Hektorović wrote:

Zato se i gamad okupila da ga čerupa, dok je bio pri znazi nisu mu mogli niti primirisat. Realno zadnjih godina je ostala samo sjena od čovjeka, bolest je uzela danak.

Što će sad onaj neduhoviti i sve više creepy Juričan
Moramo se ujedinit oko desnog kandidata..da nam jugic tomasevic i bezmudi klisovic ne budu celnici grada...druge nema..u suprotnom ucmalost i soc realizam

Tomašević je ok, posavljak,  treba netko takav tko nije uvezan sa ovom gamadi što se okupila zadnjih godina oko Bandića.

Bandić je sam ispaštao jer je bio okružen ljigama i lopovima.

Lokalni izbori nisu ideološki obojeni.
Tomasevic nije posavljak njegov otac je iz tomislav grada
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Umro je Milan Bandić - Page 2 Empty Re: Umro je Milan Bandić

Post by vili40 28/2/2021, 06:36

jastreb wrote:RIP. Bio mi je na više načina simpatičan.

Nije bio zloban i svaki građanin Zagreba mogao je u njemu vidjeti nešto svoje.

U posljednje vrijeme jako je loše izgledao,a po glasu se moglo uočiti da nije dobro.

Neka mu je slava.   Svakako bi po njemu trebalo nazvati jedan zagrebački trg.

Nedostajat će mi i ne mogu vjerovati a ga nema. Baš me ova grda vijest zatekla.

 Umro je Milan Bandić - Page 2 1f61e
kako ono ide "o pokojniku sve najbolje" ali sad si ga i ti pretjerao i to pogolemo.Tko god ga zamijeni neće mu biti lako,hobotnica i veliki dugovi su ostali.
vili40
vili40

Male
Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

Umro je Milan Bandić - Page 2 Empty Re: Umro je Milan Bandić

Post by vuksadinare 28/2/2021, 06:40

....putin ga odlikovao..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Umro je Milan Bandić - Page 2 Empty Re: Umro je Milan Bandić

Post by Eroo 28/2/2021, 06:40

Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:
Hektorović wrote:

Zato se i gamad okupila da ga čerupa, dok je bio pri znazi nisu mu mogli niti primirisat. Realno zadnjih godina je ostala samo sjena od čovjeka, bolest je uzela danak.

Što će sad onaj neduhoviti i sve više creepy Juričan
Moramo se ujedinit oko desnog kandidata..da nam jugic tomasevic i bezmudi klisovic ne budu celnici grada...druge nema..u suprotnom ucmalost i soc realizam

Tomašević je ok, posavljak,  treba netko takav tko nije uvezan sa ovom gamadi što se okupila zadnjih godina oko Bandića.

Bandić je sam ispaštao jer je bio okružen ljigama i lopovima.

Lokalni izbori nisu ideološki obojeni.

Znam osobu koja bi eventualno mogla raditi posao gradonačelnika ali se neće kandidirati.
Tko god da bio imat će  Bandićevu visoko podignutu ljestvicu.
Nije lako upravljati milijunskim gradom, ne, nije...puno je teže nego upravljati državom.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74964
2016-07-22


Back to top Go down

Umro je Milan Bandić - Page 2 Empty Re: Umro je Milan Bandić

Post by RayMabus 28/2/2021, 06:41

Sad će igre prijestolja. Evo Vučina već priča kako ne smiju doć ljevičari na vlast a ovima se sad otvorila potencijalna kandidatura na samo mjesto gradonačelnika grada Zagreba sad kad je Bandinjo otputova nebu pod oblake. U HDZ već smišljaju plan šta će.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Umro je Milan Bandić - Page 2 Empty Re: Umro je Milan Bandić

Post by Eroo 28/2/2021, 06:46

vili40 wrote:
jastreb wrote:RIP. Bio mi je na više načina simpatičan.

Nije bio zloban i svaki građanin Zagreba mogao je u njemu vidjeti nešto svoje.

U posljednje vrijeme jako je loše izgledao,a po glasu se moglo uočiti da nije dobro.

Neka mu je slava.   Svakako bi po njemu trebalo nazvati jedan zagrebački trg.

Nedostajat će mi i ne mogu vjerovati a ga nema. Baš me ova grda vijest zatekla.

 Umro je Milan Bandić - Page 2 1f61e
kako ono ide "o pokojniku sve najbolje" ali sad si ga i ti pretjerao i to pogolemo.Tko god ga zamijeni neće mu biti lako,hobotnica i veliki dugovi su ostali.
Evo ga, već se počelo jambrati...pa što ćemo, pa kako ćemo... Pa i država je dužna, pa što?
Ima li koja da nije? Bogati su najzaduženiji. Dok god si u stanju plaćati anuitete sve je OK.
Zagreb će konačno dobiti mlatimudana za gradonačelnika, što im, naravno, ne želim,
ali  zna biti dobra škola biračima kod izbora na državnom nivou.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74964
2016-07-22


Back to top Go down

Umro je Milan Bandić - Page 2 Empty Re: Umro je Milan Bandić

Post by RayMabus 28/2/2021, 06:53

Šta kaže Plenkovic ?

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/nemojte-nikada-ici-u-suradnju-s-mostom-to-je-nesto-najgore-sto-vam-se-moze-dogoditi-15047498

Nema ti Milana više dragi. A šta ćeš sad ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Umro je Milan Bandić - Page 2 Empty Re: Umro je Milan Bandić

Post by darth_vader 28/2/2021, 06:58

vuksadinare wrote:....putin ga odlikovao..

:doh
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Umro je Milan Bandić - Page 2 Empty Re: Umro je Milan Bandić

Post by vili40 28/2/2021, 06:59

Eroo wrote:
vili40 wrote:
jastreb wrote:RIP. Bio mi je na više načina simpatičan.

Nije bio zloban i svaki građanin Zagreba mogao je u njemu vidjeti nešto svoje.

U posljednje vrijeme jako je loše izgledao,a po glasu se moglo uočiti da nije dobro.

Neka mu je slava.   Svakako bi po njemu trebalo nazvati jedan zagrebački trg.

Nedostajat će mi i ne mogu vjerovati a ga nema. Baš me ova grda vijest zatekla.

 Umro je Milan Bandić - Page 2 1f61e
kako ono ide "o pokojniku sve najbolje" ali sad si ga i ti pretjerao i to pogolemo.Tko god ga zamijeni neće mu biti lako,hobotnica i veliki dugovi su ostali.
Evo ga, već se počelo jambrati...pa što ćemo, pa kako ćemo... Pa i država je dužna, pa što?
Ima li koja da nije? Bogati su najzaduženiji. Dok god si u stanju plaćati anuitete sve je OK.
Zagreb će konačno dobiti mlatimudana za gradonačelnika, što im, naravno, ne želim,
ali  zna biti dobra škola biračima kod izbora na državnom nivou.
gađenje prema lopovluku i korupciji je tebi i takvima jambranje?Dobro,onda ćemo svi šutjeti i biti dobri i poslušni građani.Eto sad je i pravosuđe odahnulo.Više nisu znali kako ga štititi.
vili40
vili40

Male
Posts : 10761
2015-08-02


Brain32, darth_vader and Hartmann like this post

Back to top Go down

Umro je Milan Bandić - Page 2 Empty Re: Umro je Milan Bandić

Post by RayMabus 28/2/2021, 07:03

Najjače je šta su i HDZ i SDP već istaknuli kandidature pa sad ne mogu kemijat neko novo lice a Škoro sad vidi šansu jer je sad ogromna mogućnost da on uđe u drugi krug i tako izbaci Plenkiyevog kandidata u startu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Umro je Milan Bandić - Page 2 Empty Re: Umro je Milan Bandić

Post by RayMabus 28/2/2021, 07:11

Najveći gubitnik u cijeloj ovoj priči je SDP. Možemo bolje kotira od njih u Zagrebu a od desnice najvjerojatnije u drugi krug ulazi HDZ ili Škoro a ovo dvoje neće trpit SDP kadrove dok pobjeda Možemo u Zagrebu ih stavlja u položaj druge stranke na ljevici
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Umro je Milan Bandić - Page 2 Empty Re: Umro je Milan Bandić

Post by Eroo 28/2/2021, 07:11

vili40 wrote:
Eroo wrote:
vili40 wrote:
jastreb wrote:RIP. Bio mi je na više načina simpatičan.

Nije bio zloban i svaki građanin Zagreba mogao je u njemu vidjeti nešto svoje.

U posljednje vrijeme jako je loše izgledao,a po glasu se moglo uočiti da nije dobro.

Neka mu je slava.   Svakako bi po njemu trebalo nazvati jedan zagrebački trg.

Nedostajat će mi i ne mogu vjerovati a ga nema. Baš me ova grda vijest zatekla.

 Umro je Milan Bandić - Page 2 1f61e
kako ono ide "o pokojniku sve najbolje" ali sad si ga i ti pretjerao i to pogolemo.Tko god ga zamijeni neće mu biti lako,hobotnica i veliki dugovi su ostali.
Evo ga, već se počelo jambrati...pa što ćemo, pa kako ćemo... Pa i država je dužna, pa što?
Ima li koja da nije? Bogati su najzaduženiji. Dok god si u stanju plaćati anuitete sve je OK.
Zagreb će konačno dobiti mlatimudana za gradonačelnika, što im, naravno, ne želim,
ali  zna biti dobra škola biračima kod izbora na državnom nivou.
gađenje prema lopovluku i korupciji je tebi i takvima jambranje?Dobro,onda ćemo svi šutjeti i biti dobri i poslušni građani.Eto sad je i pravosuđe odahnulo.Više nisu znali kako ga štititi.
Lopovluk i korupcija se dokazuje na sudu. Tako je bilo i za vrijeme osmanlijske vladavine.
Ako temelji(sudstvo) kuće nisu u redu, popravi temelje i ne ruši kuću.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74964
2016-07-22


Back to top Go down

Umro je Milan Bandić - Page 2 Empty Re: Umro je Milan Bandić

Post by AssadNaPodmornici 28/2/2021, 07:18

Nisam ni ima pojma da je umro dok nisam pročita status na fejsu. Realno kako je longi rekao umro je jedan od stupova korupcije i uništavanja RH, a sa druge strane isti k da je netko drugi bio gradonačelnik..od mene R. I. P jer iako je on uništavao RH, nije bio svjestan što radi pa u suštini nije zla osoba kao neki koji gazi autima ljude. Ali idemo komentare drugih copy paste

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21027
2018-06-14


Back to top Go down

Umro je Milan Bandić - Page 2 Empty Re: Umro je Milan Bandić

Post by epikur37 28/2/2021, 07:20

vuksadinare wrote:Najebasmo sad ko zuti mi u zagrebu

X

Bandi pocivao u miru.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Umro je Milan Bandić - Page 2 Empty Re: Umro je Milan Bandić

Post by AssadNaPodmornici 28/2/2021, 07:21

Umro je Milan Bandić.
Umro je najgori od najgorih
Matija Babić

Umro je najgori od najgorih


KAŽETE, o mrtvima sve najbolje?

Vrijedi li to onda i za Šešelja, koji će, nadajmo se, također uskoro krepati, a koji je Hrvatskoj uspio napraviti manju štetu od Bandića?

Klonite se narodnih mudrosti i seoskih poštapalica. Narod nikad ništa pametno nije smislio. Da je mudro, ne bi bilo narodno.

Činjenica da je Bandić mrtav znači da će prestati raditi štetu gradu i desecima tisuća ljudi koji nisu članovi korupcijske hobotnice koja ga je održavala na vlasti u zamjenu za uhljebarine, dječje doplatke i najskuplje besplatne knjige na svijetu.

Teško je shvatiti zašto toliko političara odluči život provesti kao smeće kad u grob ne možeš odnijeti ništa i jedino što je bitno je ono što ostaje za tobom. A što je Bandićeva ostavština? Par fontana, deseci tisuća uhljebljenih parazita (koji će već sutra tražiti novo govno na koje će se prikačiti) i ruševina od grada.

Po Bandiću se ništa neće zvati. Predlažem eventualno putokaz "Brdo Milana Bandića" pred ulazom u nikad sanirano gradsko smetlište Jakuševac.

TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA

Nemojmo se prenemagati, za njim možete žaliti samo ako spadate među smeće koje je uhljebio ili našim novcem kupio. Svi ostali mogu žaliti što nije krepao 20 godina ranije, kad su mu već prvo SDP, Račan i Milanović, a potom dečki s Knežije omogućili da uništi jedan čitav grad.

Možemo žaliti jedino za demokracijom koja nije bila sposobna smijeniti takvog čovjeka i za pravosuđem koje nije bilo sposobno strpati takvog čovjeka u zatvor. Ali to je jedna druga i puno tužnija priča. Hrvatska demokracija i pravosuđe oplakani su odavno.

Kroz čitavu našu povijest najgore diktatore, zločince, lopove smjenjivala je biologija. Da pitate Hrvate, takvi bi vladali zauvijek. Demokracija u zemlji u kojoj su svi zakačeni na proračun ne funkcionira. Pravosuđe je pak zamišljeno tako da doslovno možeš krasti do smrti. Biologija, srećom, nije pod hrvatskom kontrolom. Pred njom ne možeš pobjeći niti s bosanskohercegovačkim pasošem.

A za ljude poput Bandića predlažem jednu novu nenarodnu mudrost:

Mrtvi su? Sve najbolje! 🍾

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21027
2018-06-14


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Umro je Milan Bandić - Page 2 Empty Re: Umro je Milan Bandić

Post by RayMabus 28/2/2021, 07:22

Bez Bandića koji je bio alfa i omega stranke solidarnosti i rada - Milan Bandić ta stranka na lokalnim izborima može pokupit samo glasove njegovih najbližih suradnika i par simpatizera a većinu tih glasova će pobrati ili HDZ ili Škoro.

Kokice.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Umro je Milan Bandić - Page 2 Empty Re: Umro je Milan Bandić

Post by darth_vader 28/2/2021, 07:23

RayMabus wrote:Najjače je šta su i HDZ i SDP već istaknuli kandidature pa sad ne mogu kemijat neko novo lice a Škoro sad vidi šansu jer je sad ogromna mogućnost da on uđe u drugi krug i tako izbaci Plenkiyevog kandidata u startu.

Ako taj bosanac dobije više od 5% onda u pičku materinu sve...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Umro je Milan Bandić - Page 2 Empty Re: Umro je Milan Bandić

Post by RayMabus 28/2/2021, 07:26

jasambrend wrote:
RayMabus wrote:Najjače je šta su i HDZ i SDP već istaknuli kandidature pa sad ne mogu kemijat neko novo lice a Škoro sad vidi šansu jer je sad ogromna mogućnost da on uđe u drugi krug i tako izbaci Plenkiyevog kandidata u startu.

Ako taj bosanac dobije više od 5% onda u pičku materinu sve...
Dobit će bar 10% jer ovi paraziti više nemaju vođu a zna se tko će im omogućiti ostanak na pozicijama ako mu daju glas. HDZ će sad dobiti  više glasova nego  šta se nadao da oće.

Suštinski tu ti je i matematika jer čim nema Bandića ostali automatski rastu plus ako taj glas ode Škori il HDZ to je odma dupla matematika. Osvojit će oni duplo nego šta su mislili da oće.


Last edited by RayMabus on 28/2/2021, 07:28; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Umro je Milan Bandić - Page 2 Empty Re: Umro je Milan Bandić

Post by kic 28/2/2021, 07:27


počivao u miru

ne mogu se sjetit ijedne pozitivne stvari...
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Umro je Milan Bandić - Page 2 Empty Re: Umro je Milan Bandić

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 31 Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 31  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum