ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen

Page 2 of 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Go down

Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen - Page 2 Empty Re: Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen

Post by kaya 23/2/2021, 09:42

Hartmann wrote:
marcellus wrote:
Sora wrote:zar tu ne važi da je PRIVATNO VLASNISTVO NEPOVREDIVO 
PA ako hoćeš cigani a zabraniti ulaz , tvoje je izbor 

nije već odavno, zabranjeno je antidiskriminacijskim zakonima svugdje u svijetu.

mislim, da imam kafić ja bi zabranil ulazak komunjarama i zelenju, ali...

Nije,pogotovo ne svugdje..Diskoteke,restorani,kafici imaju pravo da odredjuju koju ce klijentelu pustati unutra.bar je tako u Usa
Pa da fakat.

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen - Page 2 Empty Re: Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen

Post by Hartmann 23/2/2021, 09:42

kaya wrote:Pa i oni su nama zabranili ulaz u lokal, šta. Neka ih segregira, da im kavu za vani i bez prava da sjednu.

Hahahaha...odlicno,bas si me nasmijala

_________________
Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen - Page 2 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen - Page 2 Empty Re: Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen

Post by kaya 23/2/2021, 09:43

Dođeš li u trenirci pojedini klubovi te neće pustiti
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen - Page 2 Empty Re: Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen

Post by kaya 23/2/2021, 09:45

Hartmann wrote:
kaya wrote:Pa i oni su nama zabranili ulaz u lokal, šta. Neka ih segregira, da im kavu za vani i bez prava da sjednu.

Hahahaha...odlicno,bas si me nasmijala
Pa to oni nama rade, oprosti 😀.
Zabranili su nam sjedti kao crncima u teksasu 1950. 
Treba im vratito istom mjerom .
Evo ti kava i bjež van, bez zadržavanja ispred.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen - Page 2 Empty Re: Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen

Post by Hartmann 23/2/2021, 09:47

Naravno,vrijedi kodex odjevanja,primjer odjelo i kravata(posebice u elitnijim restoranima).trenirka opet u Americi,narocito hoodie,nije dobrodosla,jer je cesta kod bandi i problematicnih osoba,sklonih tucnjavi i neredu..

_________________
Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen - Page 2 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen - Page 2 Empty Re: Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen

Post by kaya 23/2/2021, 09:50

Hartmann wrote:Naravno,vrijedi kodex odjevanja,primjer odjelo i kravata(posebice u elitnijim restoranima).trenirka opet u Americi,narocito hoodie,nije dobrodosla,jer je cesta kod bandi i problematicnih osoba,sklonih tucnjavi i neredu..
Pa je. Znaju i ne pustiti malo ružnije ženskice, frajere koji im se ne sviđaju
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen - Page 2 Empty Re: Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen

Post by Hartmann 23/2/2021, 09:50

kaya wrote:
Hartmann wrote:
kaya wrote:Pa i oni su nama zabranili ulaz u lokal, šta. Neka ih segregira, da im kavu za vani i bez prava da sjednu.

Hahahaha...odlicno,bas si me nasmijala
Pa to oni nama rade, oprosti 😀.
Zabranili su nam sjedti kao crncima u teksasu 1950. 
Treba im vratito istom mjerom .
Evo ti kava i bjež van, bez zadržavanja ispred.
HAHAHAHAHAHA..odlicna si.Pogadjas bit svega :tu :tu :tu .Treba na salicama one za coffie to go,naslikati logoe,protivnickog politickog bloka,i to djeliti primjer SDP salice hadezeovcima,i obratno... :^0 :^0 :^0

_________________
Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen - Page 2 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen - Page 2 Empty Re: Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen

Post by Hartmann 23/2/2021, 09:52

kaya wrote:
Hartmann wrote:Naravno,vrijedi kodex odjevanja,primjer odjelo i kravata(posebice u elitnijim restoranima).trenirka opet u Americi,narocito hoodie,nije dobrodosla,jer je cesta kod bandi i problematicnih osoba,sklonih tucnjavi i neredu..
Pa je. Znaju i ne pustiti malo ružnije ženskice, frajere koji im se ne sviđaju
DA,no mislim ipak da je u pitanju lova.Imas ti i ruznih likova i cura skromnog izgleda,ali ako je obleka,nakit vrhunski brand,vrata se otvaraju.Osigurani su kao dobri potrosaci.

_________________
Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen - Page 2 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen - Page 2 Empty Re: Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen

Post by kaya 23/2/2021, 09:56

Hartmann wrote:
kaya wrote:
Hartmann wrote:
kaya wrote:Pa i oni su nama zabranili ulaz u lokal, šta. Neka ih segregira, da im kavu za vani i bez prava da sjednu.

Hahahaha...odlicno,bas si me nasmijala
Pa to oni nama rade, oprosti 😀.
Zabranili su nam sjedti kao crncima u teksasu 1950. 
Treba im vratito istom mjerom .
Evo ti kava i bjež van, bez zadržavanja ispred.
HAHAHAHAHAHA..odlicna si.Pogadjas bit svega :tu :tu :tu .Treba na salicama one za coffie to go,naslikati logoe,protivnickog politickog bloka,i to djeliti primjer SDP salice hadezeovcima,i obratno... :^0 :^0 :^0
👍 Da.
Čuj, razmišljala sam. Ovo s tim da nam bace kavu za van a narede lokalu da makne dvije jadne stolice na terasi da stojimo ko govno nema veze s epidemiološkom mjerom. Istovremeno je shoping centar, kockarnica i bazen pun.
To je iživljavanje, segregacija i maltretiranje.
Pa treba vratiti i tretirati ih ko govno kada ukinu mjere.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen - Page 2 Empty Re: Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen

Post by Guest 23/2/2021, 10:01

epikur37 wrote:europska prijestolnica kulture...pa, ovakvoj europi, bome primjereno

Nije samo u pitanju Europa. Bogu hvala na koroni koje je spriječila da nas sramote pred cijelim svijetom zbog svoje nekulture.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen - Page 2 Empty Re: Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen

Post by kaya 23/2/2021, 10:02

Hartmann wrote:
kaya wrote:
Hartmann wrote:Naravno,vrijedi kodex odjevanja,primjer odjelo i kravata(posebice u elitnijim restoranima).trenirka opet u Americi,narocito hoodie,nije dobrodosla,jer je cesta kod bandi i problematicnih osoba,sklonih tucnjavi i neredu..
Pa je. Znaju i ne pustiti malo ružnije ženskice, frajere koji im se ne sviđaju
DA,no mislim ipak da je u pitanju lova.Imas ti i ruznih likova i cura skromnog izgleda,ali ako je obleka,nakit vrhunski brand,vrata se otvaraju.Osigurani su kao dobri potrosaci.
I to. Jasno to je pozadina. Opet biraju, s lovom puštaju. Panker se ne može pozvati na fašizam i diskriminaciju  i buniti puno. Ne možeš i bok.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen - Page 2 Empty Re: Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen

Post by Guest 23/2/2021, 10:05

kaya wrote:

Panker se ne može pozvati na fašizam i diskriminaciju  i buniti puno. Ne možeš i bok.

Ne može ući, ali može dobiti sudski spor zbog diskriminacije.
Što misliš hoće li to poći za rukom nekom HDZ-ovcu u Hrvatskoj?
A oni baš i ne izgledaju kao pankeri.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen - Page 2 Empty Re: Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen

Post by Hartmann 23/2/2021, 10:07

kaya wrote:
Hartmann wrote:
kaya wrote:
Hartmann wrote:

Hahahaha...odlicno,bas si me nasmijala
Pa to oni nama rade, oprosti 😀.
Zabranili su nam sjedti kao crncima u teksasu 1950. 
Treba im vratito istom mjerom .
Evo ti kava i bjež van, bez zadržavanja ispred.
HAHAHAHAHAHA..odlicna si.Pogadjas bit svega :tu :tu :tu .Treba na salicama one za coffie to go,naslikati logoe,protivnickog politickog bloka,i to djeliti primjer SDP salice hadezeovcima,i obratno... :^0 :^0 :^0
👍 Da.
Čuj, razmišljala sam. Ovo s tim da nam bace kavu za van a narede lokalu da makne dvije jadne stolice na terasi da stojimo ko govno nema veze s epidemiološkom mjerom. Istovremeno je shoping centar, kockarnica i bazen pun.
To je iživljavanje, segregacija i maltretiranje.
Pa treba vratiti i tretirati ih ko govno kada ukinu mjere.
Corona je nezgodna,ali kako se mutno pojavila i sve oko nje,(upetljanost Kineza,Amerikanaca-hrpa nedorecenosti),osigurala je u pravo vrijeme i globalno,upravo ono,za cim mocnici sanjaju-kontrolu populacije cijelog svijeta.Nedavno sam i rekao,napisao,da Korona osigurava ovim gore,da svjetsku populaciju bace pod cizme,i da ih gaze,kako pozele.Ljudi je po nekim mjerilima previse,i svjetski ekonomski,drustveni sustav se "mora" mjenjati.Zaboravite draga kolegice,na vremena kakva su bila prije 2 godine.Ovo je sad finalno isprobavanje ,do koje mjere mogu gaziti stanovnistvo Zemlje

_________________
Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen - Page 2 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen - Page 2 Empty Re: Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen

Post by Guest 23/2/2021, 10:12

Hartmann wrote:

Ovo je sad finalno isprobavanje ,do koje mjere mogu gaziti stanovnistvo Zemlje

Virus se polako ali sigurno povlači tako da će uskoro ostati bez formalnog opravdanja za to gaženje.
Mogu pokušati naći neko drugo opravdanje, ali strpljenje stanovništva će se u tom slučaju početi vrlo brzo otapati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen - Page 2 Empty Re: Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen

Post by kaya 23/2/2021, 10:15

Da je meni netko rekao da mi u mojoj državi neće dati da sjednem na kavu nego će mi dutnut cofe to go u plastičnu i maknut stolicu da ne mogu sjesti na zraku rekla bi mu da je lud.
Ljudi piju kavu kraj kontejnera . Skrivaju se kad jedu, u shoping centru grizne kad zaštitar ne gleda. Istovremeno pun sabor i laprdaju pa poslje u esplanadu na ručak. 
Ma treba im jebat majku..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


RayMabus likes this post

Back to top Go down

Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen - Page 2 Empty Re: Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen

Post by Hartmann 23/2/2021, 10:19

Speare Shaker wrote:
Hartmann wrote:

Ovo je sad finalno isprobavanje ,do koje mjere mogu gaziti stanovnistvo Zemlje

Virus se polako ali sigurno povlači tako da će uskoro ostati bez formalnog opravdanja za to gaženje.
Mogu pokušati naći neko drugo opravdanje, ali strpljenje stanovništva će se u tom slučaju početi vrlo brzo otapati.
Podrucje Francuske,Britanije,Amerike,je prilicno financijski uzdrmano(nivo prosjecnih ljudi)Prosli tjedan gledam kako prilicno ugostitelja u samom Parisu,doslovno iznosi komplet inventar,u Britaniji slicno,a cujem od kolega iz Njemacke,klub-restorani,koje sam posjecivao i prije 20-25 godina,dupkom puni,isto iznose svoje stvari.Dogorjelo do noktiju.Poanta-I nakon sto sesaCoronom "smiri",vlade nece imativecih problemada zauzdaju narode,jer su ovi trenuto okrenuti premaprezivljavanju,nalazenjusebe uekonomskoj slicisvijeta,a raspolozenje varira odtotalne apatije pa do letargije,dakle mrtvilo opcenito.Ne zaboravimo dase opet mogu pojaviti"slucajno" neki noviglobalni "problemi"

_________________
Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen - Page 2 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen - Page 2 Empty Re: Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen

Post by Guest 23/2/2021, 10:20

kaya wrote:Da je meni netko rekao da mi u mojoj državi neće dati da sjednem na kavu nego će mi dutnut cofe to go u plastičnu i maknut stolicu da ne mogu sjesti na zraku rekla bi mu da je lud.
Ljudi piju kavu kraj kontejnera . Skrivaju se kad jedu, u shoping centru grizne kad zaštitar ne gleda. Istovremeno pun sabor i laprdaju pa poslje u esplanadu na ručak. 
Ma treba im jebat majku..

Mjere jesu debelo pretjerane, bez obzira što Eroo mislio o tome, ali dobro znaš da to nije realno stanje jer će ubrzo biti ukinute.
Dobar dio već od prvog ožujka, jer nema jačih naznaka da će doći do najavljivanog trećeg vala, a čak je i Merkel svjesna da mora popustiti stegu.
Ide predsezona i mora se pristupiti otvaranju kafića i restorana.
Tako da nema jačeg razloga za pretjeranu nervozu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen - Page 2 Empty Re: Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen

Post by Guest 23/2/2021, 10:22

Hartmann wrote:
Speare Shaker wrote:
Hartmann wrote:

Ovo je sad finalno isprobavanje ,do koje mjere mogu gaziti stanovnistvo Zemlje

Virus se polako ali sigurno povlači tako da će uskoro ostati bez formalnog opravdanja za to gaženje.
Mogu pokušati naći neko drugo opravdanje, ali strpljenje stanovništva će se u tom slučaju početi vrlo brzo otapati.
Podrucje Francuske,Britanije,Amerike,je prilicno financijski uzdrmano

To je najmanji problem, jer će oni "naštampati" dovoljno novca da pokrenu svoja gospodarstva i tako zadovoljiti stanovništvo. Novac je ionako u posljednjih nekoliko desetljeća ekstremno jeftin i strah od inflacije je minimalan, gotovo da realno ne postoji.
Njemačka će pristati na takav scenarij u eurozoni zbog silnog straha da im se ne raspadne EU koja je u njihovim najboljim interesima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen - Page 2 Empty Re: Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen

Post by Hartmann 23/2/2021, 10:25

kaya wrote:Da je meni netko rekao da mi u mojoj državi neće dati da sjednem na kavu nego će mi dutnut cofe to go u plastičnu i maknut stolicu da ne mogu sjesti na zraku rekla bi mu da je lud.
Ljudi piju kavu kraj kontejnera . Skrivaju se kad jedu, u shoping centru grizne kad zaštitar ne gleda. Istovremeno pun sabor i laprdaju pa poslje u esplanadu na ručak. 
Ma treba im jebat majku..
Da,nepojmiljivo je da se ovakvo nesto moglo dogoditi.cujem i da u Njemackoj,eto vlada nema pametnija posla,nego dolazi do zakljucka,da dosadasnja kirurska obicna maska-ne pomaze(pomagala je kad je bila rijetka i po komadu 4-5 eura),sada objavljuju da treba obavezno kupovati i koristiti neki drugi model maske.
Pravila nikad nisu bila ista za vlastodrsce i obicni narod,nigdje na ovom planetu.bed je sto par tisuca do pardesetaka tisuca manipulanata,drzi za obiteljske dragulje i u pokornosti, ostatak od par milijuna,do par milijardi ljudi.Frapantno

_________________
Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen - Page 2 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen - Page 2 Empty Re: Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen

Post by marcellus 23/2/2021, 10:33

kaya wrote:
Hartmann wrote:
marcellus wrote:
Sora wrote:zar tu ne važi da je PRIVATNO VLASNISTVO NEPOVREDIVO 
PA ako hoćeš cigani a zabraniti ulaz , tvoje je izbor 

nije već odavno, zabranjeno je antidiskriminacijskim zakonima svugdje u svijetu.

mislim, da imam kafić ja bi zabranil ulazak komunjarama i zelenju, ali...

Nije,pogotovo ne svugdje..Diskoteke,restorani,kafici imaju pravo da odredjuju koju ce klijentelu pustati unutra.bar je tako u Usa
Pa da fakat.
kvaka je da smiješ nekog ne pustit jer ti se ne sviđa njegova obleka ili faca, ali ne smiješ ga ne pustit jer je crn ili peder.

što je u biti bolesno.

_________________
Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen - Page 2 Empty Re: Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen

Post by AssadNaPodmornici 23/2/2021, 10:39

ovo je dobro. ja osobno kada malo bolje razmislim i neman posla u životu sa ljudima koji su članovi ovih velikih političkih stranaka, tipa HDZ/SDP. to su iz mog iskustva prevaranti, takve osobe bi zajebale vlastitu mater i brata ,kamo li ne tebe. isto kao što u Yugi prosječan yugosloven je izbjegavao biti frend sa nekim koji radi za partiju, dražvu, vojsku..

oni se druže međusobno kao sekta, čak i članovi recimo HDZa /SDPa će se lakše naći međusobno i pričati i družiti se, nego što će sa običnim pukom

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20970
2018-06-14


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen - Page 2 Empty Re: Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum