ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen

Page 1 of 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen Empty Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen

Post by RayMabus 22/2/2021, 18:00

Ljuti se mali od Uršule da je to fašizam

https://m.vecernji.hr/vijesti/vlasnik-kafica-uzvratio-plenkovicu-trideset-godina-unistavate-ovu-drzavu-i-ja-vas-ne-volim-1470991
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen Empty Re: Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen

Post by Guest 22/2/2021, 18:41

Lokalverbot fur HDZ

Hiermit erteile ich Ihnen ein Hausverbot ab sofort. Verlassen Sie bitte das Lokal.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen Empty Re: Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen

Post by sitting_bull 22/2/2021, 19:36

RayMabus wrote:Ljuti se mali od Uršule da je to fašizam

https://m.vecernji.hr/vijesti/vlasnik-kafica-uzvratio-plenkovicu-trideset-godina-unistavate-ovu-drzavu-i-ja-vas-ne-volim-1470991
anemično đubre čak nije niti pročitalo objavu na kafiću u kojoj piše da nisu dobro došli, a ne da im je ulaz zabranjen.

nevjerojatno je koliko je anemični manijak egocentričan, a istovremeno i nevjerojatno potkapacitiran za posao predsjednika vlade.

u pet godina  mandata anemičnog šalabajzera, u odnosu na prethodnika, državni je proračun povećan za više od 100 milijardi kuna!


vidi li itko u što je ta lova potrošena???
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen Empty Re: Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen

Post by sitting_bull 22/2/2021, 20:28

jebote, ova anemična plačipička ne prestaje s medijskom tiradom na totalno marginalnom slučaju vlasnika kafića koji ne voli hdz upravo zbog anemičnog đubreta i njegovih nakaradnih mjera i kriterija.

briselski anemični sociopata očigledno još mentalno živi u kardeljevo vrijeme kad je mama lekarka i ćaća socijalistički agitpropovac statusno pokrivao sina socijalističkog gojenca.

je, anemičaru, osjećaš se ugroženo jer ne svijaju svi kičmu pred tvojim nebulozama.

samo nastavi tako i ubrzaj stvaranje kritične mase nezadovoljstva. dovoljno si glup da i dalje misliš kako možeš što hoćeš.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen Empty Re: Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen

Post by kic 22/2/2021, 20:35


dobro mu je odgovorio-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Noor likes this post

Hektorović dislikes this post

Back to top Go down

Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen Empty Re: Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen

Post by aben 22/2/2021, 22:24

Kod nas će svaki gost biti profesionalno uslužen", kaže Kovačević.

odvratno,
svi se klanjaju woke-u

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen Empty Re: Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen

Post by sitting_bull 23/2/2021, 01:24

anemični zgubidan se malo unervozio jer za lokalne izbore neće opet moći proglasiti "kako je ova vlada pobijedila covid-19" jer je to potrošio prošle godine.

razvoj pandemije ga je je brutalno demantirao i sad anemičara nitko ne doživljava ozbiljno što je i logično obzirom o kakvom je šalabajzeru riječ, a i potres je još brutalnije pokazao o kakvoj je nesposobnoj i bešćutnoj ekipi na vlasti riječ u kojoj je anemično đubre prva violina i dirigent.

kako stvari stoje anemični će šalabajzer uskoro ćaćinim stopama, možda bez "hvala na suradnji i doviđenja, a pitanje je i kako mu je pao grah glede daljnje političke sudbine.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen Empty Re: Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen

Post by epikur37 23/2/2021, 02:11

Govor mržnje, zalažem se da se gazdu dotičnog kafića pritisne zakonskim polugama.

Inače ta Rijeka mi nije jasna, sva njena avangarda se svela na rudanicino pričanje o kurčevina, mrletov prdež na pozornici i obijevo vucaranje petokrake...

tragično
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen Empty Re: Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen

Post by epikur37 23/2/2021, 02:11

europska prijestolnica kulture...pa, ovakvoj europi, bome primjereno
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen Empty Re: Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen

Post by marcellus 23/2/2021, 03:07

slažem se da je malkice fašistički zabranit hadezovcima ulazak u kafić, pisao sam to u prošlotjednoj kolumni u novinama... ali svejedno mi je malo komično kad plenki, jandroković i božinović traže da se zatvore "tri majmuna"

_________________
Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen Empty Re: Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen

Post by darth_vader 23/2/2021, 03:14

Samo nisu dobrodošli, što je i ok po meni... preslikati model na sve i dati mogućnost svakome da ima pravo diskriminirati nekog po vlastitom nahođenju, a najbolje će svatko na svojoj koži procjeniti koliko mu se takav stav isplati, odnosno tržište će ga sankcionirati ili honorirati. Sve drugo je totalitarizam i fašizam. Zašto bi itko ikome nametao toleranciju prema nekim. Imaš je ili nemaš, taj dio ti najmanje pravo ima država nametati. Ionako se ista petlja ljudima previše u svaki kurac u životu
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen Empty Re: Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen

Post by Guest 23/2/2021, 07:40

Tog pizdeka iz "Tri majmuna" je zapraf najviše zajebal Linić s fiskalizacijom.

S prvim mjesecom fiskalizacije naglo im se povećal promet x3.

Liniću care!

:cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen Empty Re: Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen

Post by Guest 23/2/2021, 07:46

marcellus wrote:slažem se da je malkice fašistički zabranit hadezovcima ulazak u kafić, pisao sam to u prošlotjednoj kolumni u novinama... ali svejedno mi je malo komično kad plenki, jandroković i božinović traže da se zatvore "tri majmuna"


Košara s kokicama i bačva piva ... i 2 kg baterija AAA za daljinac.

I samo šaltanje.

drunken
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen Empty Re: Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen

Post by Sora 23/2/2021, 08:06

zar tu ne važi da je PRIVATNO VLASNISTVO NEPOVREDIVO 
PA ako hoćeš cigani a zabraniti ulaz , tvoje je izbor 

Ne vazivaži za hdzeovca hha ? 
Nego bi kako se njemu digne 

Samo popuštajte. Dok vama ne dođu u kuću opljackati

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen Empty Re: Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen

Post by Sora 23/2/2021, 08:16

Uostalom vlasnik kafica je jedan fini gospodin 
Migao je napisati zabranjen ulaz hdzeovcima i krvolocnim psima

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen Empty Re: Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen

Post by marcellus 23/2/2021, 08:47

Sora wrote:zar tu ne važi da je PRIVATNO VLASNISTVO NEPOVREDIVO 
PA ako hoćeš cigani a zabraniti ulaz , tvoje je izbor 

nije već odavno, zabranjeno je antidiskriminacijskim zakonima svugdje u svijetu.

mislim, da imam kafić ja bi zabranil ulazak komunjarama i zelenju, ali...

_________________
Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen Empty Re: Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen

Post by Guest 23/2/2021, 09:32

Sora wrote:zar tu ne važi da je PRIVATNO VLASNISTVO NEPOVREDIVO 
PA ako hoćeš cigani a zabraniti ulaz , tvoje je izbor 

Ne vazivaži za hdzeovca hha ? 
Nego bi kako se njemu digne 

Samo popuštajte. Dok vama ne dođu u kuću opljackati


P'rdonček ... ali to bi bila diskriminacija. 

Jebat ga ... kaj ste mislili da se samo pederi, Muslići, lezbe, Srbi i transgelenderi mogu pozivati na diskriminaciju?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen Empty Re: Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen

Post by kaya 23/2/2021, 09:39

Pa i oni su nama zabranili ulaz u lokal, šta. Neka ih segregira, da im kavu za vani i bez prava da sjednu.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen Empty Re: Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen

Post by Hartmann 23/2/2021, 09:41

marcellus wrote:
Sora wrote:zar tu ne važi da je PRIVATNO VLASNISTVO NEPOVREDIVO 
PA ako hoćeš cigani a zabraniti ulaz , tvoje je izbor 

nije već odavno, zabranjeno je antidiskriminacijskim zakonima svugdje u svijetu.

mislim, da imam kafić ja bi zabranil ulazak komunjarama i zelenju, ali...

Nije,pogotovo ne svugdje..Diskoteke,restorani,kafici imaju pravo da odredjuju koju ce klijentelu pustati unutra.bar je tako u Usa

_________________
Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen Empty Re: Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen

Post by kaya 23/2/2021, 09:42

Hartmann wrote:
marcellus wrote:
Sora wrote:zar tu ne važi da je PRIVATNO VLASNISTVO NEPOVREDIVO 
PA ako hoćeš cigani a zabraniti ulaz , tvoje je izbor 

nije već odavno, zabranjeno je antidiskriminacijskim zakonima svugdje u svijetu.

mislim, da imam kafić ja bi zabranil ulazak komunjarama i zelenju, ali...

Nije,pogotovo ne svugdje..Diskoteke,restorani,kafici imaju pravo da odredjuju koju ce klijentelu pustati unutra.bar je tako u Usa
Pa da fakat.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen Empty Re: Kafić Tri majmuna : HDZ-ovcima ulaz zabranjen

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum