ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ISIL objavio video koji prikazuje njihovu verziju kraja svijeta

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

ISIL objavio video koji prikazuje njihovu verziju kraja svijeta - Page 3 Empty Re: ISIL objavio video koji prikazuje njihovu verziju kraja svijeta

Post by Guest 12/12/2015, 20:37

i ovi teroristi u parizu su u par navrata koristili kalaše sprske proizvodnje - SRBIJA NAORUŽAVA ISIL

Guest
Guest


Back to top Go down

ISIL objavio video koji prikazuje njihovu verziju kraja svijeta - Page 3 Empty Re: ISIL objavio video koji prikazuje njihovu verziju kraja svijeta

Post by Guest 12/12/2015, 20:43

stavlja as videa gdje se vidi logo nusre ili drugih pobunjenika i govori da isis koristi američke rakete.. i onda još drvlje i kamenje po meni.. barem sam od tebe očekiva zericu pameti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISIL objavio video koji prikazuje njihovu verziju kraja svijeta - Page 3 Empty Re: ISIL objavio video koji prikazuje njihovu verziju kraja svijeta

Post by AlfaOmega 12/12/2015, 20:49

On da je pametan, ćutao bi

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10293
2015-09-11


Back to top Go down

ISIL objavio video koji prikazuje njihovu verziju kraja svijeta - Page 3 Empty Re: ISIL objavio video koji prikazuje njihovu verziju kraja svijeta

Post by Yehudi 12/12/2015, 21:12

EmberSpirit wrote:
Yehudi wrote:
EmberSpirit wrote:usput puno više ISIS oružja ima srpskog nego hrvatskog punoo više


 Aj daj link lažove.

-----------------------------------------------------------------

ISIS video shows jihadists using American-made TOW anti-tank missiles in Palmyra - TomoNews




Daesh Scum Gets a Tow Missile - ISIS Gets TOWb'D
bla bla bla bla , vi neznate razliku između nusre i isisa, a druga  stvar srbija je prodala milijarde kuna oružja Iraku, a hrpa toga je završila u rukama ISILa

Hrvatska prodala oružje Jordanu a ono završilo u rukama pobunjenika/isila

ako hrvatska naoružava isil, onda ga srbija naoružava u puno većoj razini(što je iistina)

daj link gdje hrvatska prodaje oružje isilu?


  Ja dajem linkove a ti opet napamet lupetaš.

Ti daj link sada.

  Ako piše da je -isis- onda je -isis- a ti možeš i dalje po svome da nije

.........da je to ovo ono a lipo ti piše.

  Kad si vidio da ti neprolazi laž da Rusija naoružava isis, onda si se prebacio na 

 rezervnu soluciju. HAHAHAHAHAA


  Šta se mene tiče viruj u šta god hoćeš.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

ISIL objavio video koji prikazuje njihovu verziju kraja svijeta - Page 3 Empty Re: ISIL objavio video koji prikazuje njihovu verziju kraja svijeta

Post by Yehudi 12/12/2015, 21:20

Ero wrote:Sve što od tehnike trenutno posjeduju je proizvedeno na zapadu.

 Ja vidim ukrajinske transportere. ;)
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

ISIL objavio video koji prikazuje njihovu verziju kraja svijeta - Page 3 Empty Re: ISIL objavio video koji prikazuje njihovu verziju kraja svijeta

Post by omni 12/12/2015, 22:11

asilovski wrote:ISIL objavio video koji prikazuje njihovu verziju kraja svijeta - Page 3 12370786_805277266267524_6634024540731207298_o
Nes faca, odisu inteligencijom i miroljubivoscu. Jadne koze, jarac je za ove maneken.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

ISIL objavio video koji prikazuje njihovu verziju kraja svijeta - Page 3 Empty Re: ISIL objavio video koji prikazuje njihovu verziju kraja svijeta

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum