ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zovem se Branka Aničić. Upravo sam cijepljena, pozdravljam sve prisutne, a posebno našega premijera i cijelu političku ekipu

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Zovem se Branka Aničić. Upravo sam cijepljena, pozdravljam sve prisutne, a posebno našega premijera i cijelu političku ekipu - Page 2 Empty Re: Zovem se Branka Aničić. Upravo sam cijepljena, pozdravljam sve prisutne, a posebno našega premijera i cijelu političku ekipu

Post by RayMabus 27/12/2020, 14:48

Nema od tog cjepiva ništa. Ne može se u ovako kratkom roku napravit učinkovito cjepivo. Prodaju maglu.

Stavili vodu u bočice i onda pričaju o nekom cjepivu samo da umire raju i poslodavce i Wall Street.

Prozirno. Još će i pare zaradit.

RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Zovem se Branka Aničić. Upravo sam cijepljena, pozdravljam sve prisutne, a posebno našega premijera i cijelu političku ekipu - Page 2 Empty Re: Zovem se Branka Aničić. Upravo sam cijepljena, pozdravljam sve prisutne, a posebno našega premijera i cijelu političku ekipu

Post by T. 27/12/2020, 15:04

debotoijusto wrote:
[size=45]U DOMU za starije osobe Kantrida u Rijeci u nedjelju je protiv koronavirusa cijepljena prva osoba u Primorsko-goranskoj županiji, 93-godišnja korisnica Doma Dubravka Pavlović.[/size]
[size=45]Riječanka Dubravka Pavlović boravi u domu dvije godine, vitalna je i druželjubiva, ali tužna što je epidemija onemogućila da viđa svoju obitelj.[/size]
[size=45]Voditelju Epidemiološkog odjela Nastavnog zavoda za javno zdravstvo PGŽ Dobrici Rončeviću je, nakon što ju je cijepio, kazala: "Ovo je baš igra", doznaje se.[/size]
swatko  lolly
Ovo bi trebalo zabraniti, cijepljenje ljudi od 90+ godina u situaciji kada cjepiva nema za sve...
T.
T.

Posts : 17149
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Zovem se Branka Aničić. Upravo sam cijepljena, pozdravljam sve prisutne, a posebno našega premijera i cijelu političku ekipu - Page 2 Empty Re: Zovem se Branka Aničić. Upravo sam cijepljena, pozdravljam sve prisutne, a posebno našega premijera i cijelu političku ekipu

Post by epikur37 27/12/2020, 15:18

Branka je ok.

Stožer je uradio dobar posao.

Cjepivo je stiglo, počinje kraj korona-pošasti.

Politika besplatnog i slobodnog cijepljenja je ispravna a

ja ću se cijepiti čim budem u mogućnosti.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Zovem se Branka Aničić. Upravo sam cijepljena, pozdravljam sve prisutne, a posebno našega premijera i cijelu političku ekipu - Page 2 Empty Re: Zovem se Branka Aničić. Upravo sam cijepljena, pozdravljam sve prisutne, a posebno našega premijera i cijelu političku ekipu

Post by RayMabus 27/12/2020, 15:19

Jedino šta je došlo je mlaka vodica u bočicama.

Skužit ćete uskoro zašto to kažem.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Zovem se Branka Aničić. Upravo sam cijepljena, pozdravljam sve prisutne, a posebno našega premijera i cijelu političku ekipu - Page 2 Empty Re: Zovem se Branka Aničić. Upravo sam cijepljena, pozdravljam sve prisutne, a posebno našega premijera i cijelu političku ekipu

Post by debotoijusto 27/12/2020, 15:20

T. wrote:
debotoijusto wrote:
[size=45]U DOMU za starije osobe Kantrida u Rijeci u nedjelju je protiv koronavirusa cijepljena prva osoba u Primorsko-goranskoj županiji, 93-godišnja korisnica Doma Dubravka Pavlović.[/size]
[size=45]Riječanka Dubravka Pavlović boravi u domu dvije godine, vitalna je i druželjubiva, ali tužna što je epidemija onemogućila da viđa svoju obitelj.[/size]
[size=45]Voditelju Epidemiološkog odjela Nastavnog zavoda za javno zdravstvo PGŽ Dobrici Rončeviću je, nakon što ju je cijepio, kazala: "Ovo je baš igra", doznaje se.[/size]
swatko  lolly
Ovo bi trebalo zabraniti, cijepljenje ljudi od 90+ godina u situaciji kada cjepiva nema za sve...
to pise u romanu po kojem kao zivis ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Zovem se Branka Aničić. Upravo sam cijepljena, pozdravljam sve prisutne, a posebno našega premijera i cijelu političku ekipu - Page 2 Empty Re: Zovem se Branka Aničić. Upravo sam cijepljena, pozdravljam sve prisutne, a posebno našega premijera i cijelu političku ekipu

Post by RayMabus 27/12/2020, 15:46

Ne znam jel triban napisat ovaj post ili ne. Možda mislin da svi to znaju pa mislim da ne triba no ajd ipak za svaki slučaj :

Ovo je prvi mačić i bitno je da nema nikakvih nuspojava dakle da je sigurno te da ako je i malo učinkovito da je bar nešto jer bolje išta nego ništa.

Sad ide operacija cijepljenja zdravstvenog osoblja da se ono koliko toliko zaštiti jer nam zdravstveni sistem ne smije past te cijepljenje kritičnih osoba.

To će potrajat nekoliko dana pa i tjedana.

U međuvremenu se radi na još boljem cjepivu.

Virus se ne zaustavlja cjepivom. Cjepivom samo stećete nekakvi imunitet. Virus se zaustavlja razmakaom tj da ne dođete u fizički kontakt s istim a to u osnovi možete doć jedino ako dođete u kontakt sa živim organizmom koji je zaražen ili u kontakt sa nečim na šta je taj živi zaraženi organizam ostavio virus a vi to unijeli nekako u organizam u respirotarni sistem pošto je riječ o respiratornom virusu.

Svijet je gusto naseljen. Virus neće otić tako brzo kako mislite

Dakle nemojte se previše nadati kako se ne bi previše razočarali i tako van je najbolje se postavit.

Ako se postigne to da su zdravstveni radnici zaštićeni i nema opasnosti od pada zdravstvenog sustava i istovremeno se zaštite kritične skupine pa se smanji smrtnos onda možete očekviat i političku odluku da se makne karantena i da se ekonomija konačno pokrene.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Zovem se Branka Aničić. Upravo sam cijepljena, pozdravljam sve prisutne, a posebno našega premijera i cijelu političku ekipu - Page 2 Empty Re: Zovem se Branka Aničić. Upravo sam cijepljena, pozdravljam sve prisutne, a posebno našega premijera i cijelu političku ekipu

Post by kaya 27/12/2020, 17:44

RayMabus wrote:Nema od tog cjepiva ništa. Ne može se u ovako kratkom roku napravit učinkovito cjepivo. Prodaju maglu.

Stavili vodu u bočice i onda pričaju o nekom cjepivu samo da umire raju i poslodavce i Wall Street.

Prozirno. Još će i pare zaradit.
Ma može, tu su dali nevjerojatne cifre u pronalazak i preskočili administrativne zapreke. I zato je to relativno brzo išlo.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Zovem se Branka Aničić. Upravo sam cijepljena, pozdravljam sve prisutne, a posebno našega premijera i cijelu političku ekipu - Page 2 Empty Re: Zovem se Branka Aničić. Upravo sam cijepljena, pozdravljam sve prisutne, a posebno našega premijera i cijelu političku ekipu

Post by RayMabus 27/12/2020, 17:50

Nije u šoldima sve.

Znanost je ono ili znaš ili ne znaš. Oni nešto znaju i to se zove prvi mačić.

Rekoh da ne očekujete previše kako se ne bi previše razočarali i tako vam se najbolje postavit a ako ispadne da sam ja u krivu onda ćete biti još sretniji.

Jednostavno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Zovem se Branka Aničić. Upravo sam cijepljena, pozdravljam sve prisutne, a posebno našega premijera i cijelu političku ekipu - Page 2 Empty Re: Zovem se Branka Aničić. Upravo sam cijepljena, pozdravljam sve prisutne, a posebno našega premijera i cijelu političku ekipu

Post by abraham 27/12/2020, 19:16

Najbolja je argumentacija sa facebooka da je cjepivo kao brzao pronadjeno. Naime poredi se sa cjepivom pronadjenim pocetkom proslog stoljeca ili sredinom istog. Mrtvi hladni , a, a,sto kazete a prije trebalo trideset godina  a sada samo godina????? Facebook naucnici , kako izgleda, ce uskoro poceti sumnjati u sodu bikarbonu, c vitamin i djumbir (citaj pod Pernar). Bilo kako bilo ali pocetkom proslog stoljeca u DNRH nije bilo vise od 2% pismenih a danas se toliki postotak bavi raznim istrazivanjima i gubljenjem vremna. Osobno ne znam nista o cjepivu ali od necega se mora poceti. Posto facebook naucnici i povjesncari u zivot nisu procitali niti alan fodr strip, ne moze ni cjepoivo biti bas tako lose... Muahahahahahaha

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Zovem se Branka Aničić. Upravo sam cijepljena, pozdravljam sve prisutne, a posebno našega premijera i cijelu političku ekipu - Page 2 Empty Re: Zovem se Branka Aničić. Upravo sam cijepljena, pozdravljam sve prisutne, a posebno našega premijera i cijelu političku ekipu

Post by marcellus 27/12/2020, 20:08

jebote da moramo razgovarat o cijepljenju u 21 stoljeću

_________________
Zovem se Branka Aničić. Upravo sam cijepljena, pozdravljam sve prisutne, a posebno našega premijera i cijelu političku ekipu - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Zovem se Branka Aničić. Upravo sam cijepljena, pozdravljam sve prisutne, a posebno našega premijera i cijelu političku ekipu - Page 2 Empty Re: Zovem se Branka Aničić. Upravo sam cijepljena, pozdravljam sve prisutne, a posebno našega premijera i cijelu političku ekipu

Post by Ra 27/12/2020, 20:16

Vjerojatno postoji dobar razlog zašto se cjepivo daje ovako starim ljudima.

Cjepivo se možda na taj način još uvijek testira. 
Kako je utrka proizvodnje počela ni jedan proizvođač nije imao dovoljno vremena za testiranje. 


Osoba stara 90 godina sretna je ako se ujutro probudi. 
Svaki dan joj je poklon i nema što izgubiti čak i ako služi kao pokusni kunić.
Može biti samo na dobitku jer je ne zanimaju dugoročne posljedice cjepiva.
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Zovem se Branka Aničić. Upravo sam cijepljena, pozdravljam sve prisutne, a posebno našega premijera i cijelu političku ekipu - Page 2 Empty Re: Zovem se Branka Aničić. Upravo sam cijepljena, pozdravljam sve prisutne, a posebno našega premijera i cijelu političku ekipu

Post by debotoijusto 27/12/2020, 20:46

Ra wrote:Vjerojatno postoji dobar razlog zašto se cjepivo daje ovako starim ljudima.

Cjepivo se možda na taj način još uvijek testira. 
Kako je utrka proizvodnje počela ni jedan proizvođač nije imao dovoljno vremena za testiranje. 


Osoba stara 90 godina sretna je ako se ujutro probudi. 
Svaki dan joj je poklon i nema što izgubiti čak i ako služi kao pokusni kunić.
Može biti samo na dobitku jer je ne zanimaju dugoročne posljedice cjepiva.

nisi pomislila da oni najugrozenija skupina , zajedno s djelatnicima zdravstva nego odmah soros ;)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Zovem se Branka Aničić. Upravo sam cijepljena, pozdravljam sve prisutne, a posebno našega premijera i cijelu političku ekipu - Page 2 Empty Re: Zovem se Branka Aničić. Upravo sam cijepljena, pozdravljam sve prisutne, a posebno našega premijera i cijelu političku ekipu

Post by Guest 27/12/2020, 20:47

marcellus wrote:jebote da moramo razgovarat o cijepljenju u 21 stoljeću
može se o svemu razgovarat samo je tabu tema socijalistički budžetski uhljebistan armada u kojoj si zauzeja poziciju 

čuvaj ti to i muči
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zovem se Branka Aničić. Upravo sam cijepljena, pozdravljam sve prisutne, a posebno našega premijera i cijelu političku ekipu - Page 2 Empty Re: Zovem se Branka Aničić. Upravo sam cijepljena, pozdravljam sve prisutne, a posebno našega premijera i cijelu političku ekipu

Post by Ra 27/12/2020, 21:10

debotoijusto wrote:
Ra wrote:Vjerojatno postoji dobar razlog zašto se cjepivo daje ovako starim ljudima.

Cjepivo se možda na taj način još uvijek testira. 
Kako je utrka proizvodnje počela ni jedan proizvođač nije imao dovoljno vremena za testiranje. 


Osoba stara 90 godina sretna je ako se ujutro probudi. 
Svaki dan joj je poklon i nema što izgubiti čak i ako služi kao pokusni kunić.
Može biti samo na dobitku jer je ne zanimaju dugoročne posljedice cjepiva.

nisi pomislila da oni najugrozenija skupina , zajedno s djelatnicima zdravstva nego odmah soros ;)
Od kud ti znaš što sam ja sve pomislila i što nisam? :)

Ne mora značiti da su najugroženiji. 
Činjenica je da su na kraju svog životnog puta i zahvalni su za svako buđenje ujutro. Imam jednu takvu zdravu i vrlo lucidnu staru damu (96) koja se odmah prijavila za cijepljenje jer je svjesna da joj to cjepivo može ostatak olakšati života koji je pred njom. Ona se ne boji smrti, nego patnje i bolova, nemogućnosti disanja.  
Nju ne zanimaju dugoročne posljedice cjepiva, ona bi rado sada bila zaštićena. :)


Ima jako puno vrlo zdravih starih ljudi koji su manje ugroženi od recimo bolesnika s rakom. 


Nedavno se moja nećakinja zarazila od jednog starijeg pacijenta. Njemu nije bilo ništa, a ona je bome bila u paklu par tjedana. A on stariji od nje pola stoljeća. ;)


Ali i dalje mislim da se ni te najugroženije ne smije prisiliti na nikakvo cjepivo. To svaki čovjek sam treba donijeti odluku.
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Zovem se Branka Aničić. Upravo sam cijepljena, pozdravljam sve prisutne, a posebno našega premijera i cijelu političku ekipu - Page 2 Empty Re: Zovem se Branka Aničić. Upravo sam cijepljena, pozdravljam sve prisutne, a posebno našega premijera i cijelu političku ekipu

Post by abraham 27/12/2020, 21:17

Stvar je da je u informativnom sustav u svim oblicima doslo do teske kakofonije. Ostvarilo se da je Warhol bio u pravu. Naime svaki jebeni idiot , ma koliko neobrazovan, neupucen i generalno glup ima pravo, i pristup mjestima na kojim ce siriti "svoju" znanost, analize, uzroke i posljedice, moguce metode itd, itd...... Ljudi koji nisu procitali jedan jebeni strip se gadjaju citatima najvecih svjetskih umova, izvadjenih iz konteksta i vremena. Do jucer je sodabikarbona i vitamin c sa dvije zlice ribanog djumbire bio univerzalni lijek. Danas?????? istina Bog i razni stozeri i "drzavni" strucnjaci im idu na ruku. Svi su napravili cijeli krug ,od obicne prehlade do sudnjeg dana...... Kako dalje???? Prema savjesti. Osobno bi ponudio besplatno cjepljenje. Eu je garant isplate eventualne stete u slucaju nus pojava. Provjerite to. Cjepljenje bi trebalo biti dobrovoljno s time da bih zabranio rad u zdravstvu i svim drzavnim ustanovama ukoliko nisi cjepljen. Osim toga svaka ne cijeljena osoba bi sama placala troskove eventualnog lijecenja. Taj princip bi uveo za sve bolesti za koje postoji od drzave finacirano cijepljenje. Tako nekako i mir na zemlji. Nitko te ne tjera i to je najbitnije da svatko ima izbor. Muahahahha Kila mozga..Da pojasnim zasto bi svi drzavni namjestenici morali biti cijepljeni. Naime da se izbjegne mogucnost placanja velikih odsteta eventualno zarazenim koji su se zarazili od drzavnog namjestenika u drzavnoj ustanovi. Cista logika...

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Zovem se Branka Aničić. Upravo sam cijepljena, pozdravljam sve prisutne, a posebno našega premijera i cijelu političku ekipu - Page 2 Empty Re: Zovem se Branka Aničić. Upravo sam cijepljena, pozdravljam sve prisutne, a posebno našega premijera i cijelu političku ekipu

Post by Ra 27/12/2020, 22:00

abraham wrote:Stvar je da je u informativnom sustav u svim oblicima doslo do teske kakofonije. Ostvarilo se da je Warhol bio u pravu. Naime svaki jebeni idiot , ma koliko neobrazovan, neupucen i generalno glup ima pravo, i pristup mjestima na kojim ce siriti "svoju" znanost, analize, uzroke i posljedice, moguce metode itd, itd...... Ljudi koji nisu procitali jedan jebeni strip se gadjaju citatima najvecih svjetskih umova, izvadjenih iz konteksta i vremena. Do jucer je sodabikarbona i vitamin c sa dvije zlice ribanog djumbire bio univerzalni lijek. Danas?????? istina Bog i razni stozeri i "drzavni" strucnjaci im idu na ruku. Svi su napravili cijeli krug ,od obicne prehlade do sudnjeg dana...... Kako dalje???? Prema savjesti. Osobno bi ponudio besplatno cjepljenje. Eu je garant isplate eventualne stete u slucaju nus pojava. Provjerite to. Cjepljenje bi trebalo biti dobrovoljno s time da bih zabranio rad u zdravstvu i svim drzavnim ustanovama ukoliko nisi cjepljen. Osim toga svaka ne cijeljena osoba bi sama placala troskove eventualnog lijecenja. Taj princip bi uveo za sve bolesti za koje postoji od drzave finacirano cijepljenje. Tako nekako i mir na zemlji. Nitko te ne tjera i to je najbitnije da svatko ima izbor. Muahahahha Kila mozga..Da pojasnim zasto bi svi drzavni namjestenici morali biti cijepljeni. Naime da se izbjegne mogucnost placanja velikih odsteta eventualno zarazenim koji su se zarazili od drzavnog namjestenika u drzavnoj ustanovi. Cista logika...
Nisam sigurna da bi Eu mogle isplatiti sve potencijalne odštetne zahtjeve. Dobar odvjetnik čuda čini i kod manjih stvari. 
Bilo bi vjerojatno više pokrenutih parnica nego cijepljenih. B-) 

Pogotovo bi naši izvrtili buže u svim mogućim pravilnicima koje bi donijeli u Eu.  :)

Nije problem u sodi bikarboni i vitaminu C, oni ne štete nikom. Ali ni ne liječe.  :D 
Ali ako osoba ima osjećaj da joj pomaže, zašto ne? 

Da. Danas svatko, ali svatko može objaviti što god želi. 
Nema filtera, zato je objavljenog sranja kao u priči. 
Ne znam. 
Treba pročitati sve, ali vjerovati samo onom svom unutrašnjem glasiću koji nas vodi. 
Pa čak i ako nas vodi krivim putem. Nema veze. Naš je odabir, pa makar bio i krivi.
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Zovem se Branka Aničić. Upravo sam cijepljena, pozdravljam sve prisutne, a posebno našega premijera i cijelu političku ekipu - Page 2 Empty Re: Zovem se Branka Aničić. Upravo sam cijepljena, pozdravljam sve prisutne, a posebno našega premijera i cijelu političku ekipu

Post by vuksadinare 28/12/2020, 04:35

debotoijusto wrote:
Ra wrote:Vjerojatno postoji dobar razlog zašto se cjepivo daje ovako starim ljudima.

Cjepivo se možda na taj način još uvijek testira. 
Kako je utrka proizvodnje počela ni jedan proizvođač nije imao dovoljno vremena za testiranje. 


Osoba stara 90 godina sretna je ako se ujutro probudi. 
Svaki dan joj je poklon i nema što izgubiti čak i ako služi kao pokusni kunić.
Može biti samo na dobitku jer je ne zanimaju dugoročne posljedice cjepiva.

nisi pomislila da oni najugrozenija skupina , zajedno s djelatnicima zdravstva nego odmah soros ;)
Naravno da je soros kriv za sve..za muda cemo ga vjesat a pobocnike skalpirat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Zovem se Branka Aničić. Upravo sam cijepljena, pozdravljam sve prisutne, a posebno našega premijera i cijelu političku ekipu - Page 2 Empty Re: Zovem se Branka Aničić. Upravo sam cijepljena, pozdravljam sve prisutne, a posebno našega premijera i cijelu političku ekipu

Post by abraham 28/12/2020, 13:49

Evo jedna prigodna

Zovem se Branka Aničić. Upravo sam cijepljena, pozdravljam sve prisutne, a posebno našega premijera i cijelu političku ekipu - Page 2 3dd8c1b771ea974212d20ebdf6e23669

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Zovem se Branka Aničić. Upravo sam cijepljena, pozdravljam sve prisutne, a posebno našega premijera i cijelu političku ekipu - Page 2 Empty Re: Zovem se Branka Aničić. Upravo sam cijepljena, pozdravljam sve prisutne, a posebno našega premijera i cijelu političku ekipu

Post by abraham 28/12/2020, 13:54

Ra wrote:
abraham wrote:Stvar je da je u informativnom sustav u svim oblicima doslo do teske kakofonije. Ostvarilo se da je Warhol bio u pravu. Naime svaki jebeni idiot , ma koliko neobrazovan, neupucen i generalno glup ima pravo, i pristup mjestima na kojim ce siriti "svoju" znanost, analize, uzroke i posljedice, moguce metode itd, itd...... Ljudi koji nisu procitali jedan jebeni strip se gadjaju citatima najvecih svjetskih umova, izvadjenih iz konteksta i vremena. Do jucer je sodabikarbona i vitamin c sa dvije zlice ribanog djumbire bio univerzalni lijek. Danas?????? istina Bog i razni stozeri i "drzavni" strucnjaci im idu na ruku. Svi su napravili cijeli krug ,od obicne prehlade do sudnjeg dana...... Kako dalje???? Prema savjesti. Osobno bi ponudio besplatno cjepljenje. Eu je garant isplate eventualne stete u slucaju nus pojava. Provjerite to. Cjepljenje bi trebalo biti dobrovoljno s time da bih zabranio rad u zdravstvu i svim drzavnim ustanovama ukoliko nisi cjepljen. Osim toga svaka ne cijeljena osoba bi sama placala troskove eventualnog lijecenja. Taj princip bi uveo za sve bolesti za koje postoji od drzave finacirano cijepljenje. Tako nekako i mir na zemlji. Nitko te ne tjera i to je najbitnije da svatko ima izbor. Muahahahha Kila mozga..Da pojasnim zasto bi svi drzavni namjestenici morali biti cijepljeni. Naime da se izbjegne mogucnost placanja velikih odsteta eventualno zarazenim koji su se zarazili od drzavnog namjestenika u drzavnoj ustanovi. Cista logika...
Nisam sigurna da bi Eu mogle isplatiti sve potencijalne odštetne zahtjeve. Dobar odvjetnik čuda čini i kod manjih stvari. 
Bilo bi vjerojatno više pokrenutih parnica nego cijepljenih. B-) 
Izgleda tako na prvu ali da bi se nesta moglo uraditi mora postojati makar 100-200(lupam) zabiljezenih slucajeva. Dakle kosa mi opala, udebljao/la sam se, pukao mi nokat i sl....... Danas  se manje vise moze dokazati. Osim toga nisu ni politicari sa kruske pali.Tako da (zznam za Svedsku) svaka anomalija ili skodljiva nus pojava ce se moci naplatiti u vidu odstete. Ponavljam mora biti dokazana, ne pretpostavka, osjecaj ili takove gluposti....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Zovem se Branka Aničić. Upravo sam cijepljena, pozdravljam sve prisutne, a posebno našega premijera i cijelu političku ekipu - Page 2 Empty Re: Zovem se Branka Aničić. Upravo sam cijepljena, pozdravljam sve prisutne, a posebno našega premijera i cijelu političku ekipu

Post by abraham 28/12/2020, 13:54

Zovem se Branka Aničić. Upravo sam cijepljena, pozdravljam sve prisutne, a posebno našega premijera i cijelu političku ekipu - Page 2 96ce92ee2944c5163ec218c5a75e7f6f

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Ra likes this post

Back to top Go down

Zovem se Branka Aničić. Upravo sam cijepljena, pozdravljam sve prisutne, a posebno našega premijera i cijelu političku ekipu - Page 2 Empty Re: Zovem se Branka Aničić. Upravo sam cijepljena, pozdravljam sve prisutne, a posebno našega premijera i cijelu političku ekipu

Post by darth_vader 28/12/2020, 14:34

U Splitu ima već solidan broj procijepljenih navodno.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Ra likes this post

Back to top Go down

Zovem se Branka Aničić. Upravo sam cijepljena, pozdravljam sve prisutne, a posebno našega premijera i cijelu političku ekipu - Page 2 Empty Re: Zovem se Branka Aničić. Upravo sam cijepljena, pozdravljam sve prisutne, a posebno našega premijera i cijelu političku ekipu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum