ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ovo ja zovem kazna

Go down

ovo ja zovem kazna Empty ovo ja zovem kazna

Post by debotoijusto Thu 16 Dec - 18:46

DANSKA će poslati do 300 zatvorenika koji trebaju biti deportirani u zatvor na Kosovu i zauzvrat financijski pomoći razvoju zelene energije u toj zemlji, rekla je u četvrtak kosovska ministrica pravosuđa.
Dogovor kojim se želi ublažiti pritisak na danski zatvorski sustav izaziva dvojbe u pogledu tretmana zatvorenika. Danska vlada tvrdi da će biti jednako tretirani kao i u Danskoj.
To je dio planova koje je ovaj tjedan predstavila danska vlada, a koji predviđaju ulaganje više novca u zatvorski sustav kako bi se ublažio problem odljeva zaposlenika i najvećeg broja zatvorenika od 1950-ih, dijelom zbog jačanja nasilja bandi.

Tristo kosovskih zatvorskih ćelija namijenjeno je osuđenim kriminalcima koji potječu iz zemalja koje nisu članice Europske unije, a koji trebaju biti deportirani iz Danske nakon odsluženja kazni.
Kazne će služiti u Gnjilanu na istoku Kosova, rekla je kosovska ministrica pravosuđa Albulena Haxhiu naglasivši da zatvorenici nisu visokorizični.
Dogovor, koji još mora odobriti kosovski parlament, predviđa da će Kosovo dobiti 210 milijuna eura za kapitalna ulaganja, ponajprije u obnovljive izvore energije.


Desetogodišnji ugovor bit će potpisan sljedeći tjedan, rekla je ministrica.


Danski ministar pravosuđa Nick Hekkerup rekao je kako je uvjeren da će ljudska prava zatvorenika biti poštovana u skladu s međunarodnim standardima.
"Vrijedit će posve jednaka pravila kakva vrijede u zatvorima u Danskoj", rekao je za danske medije.
Kosovo u ovome trenutku ima 1642 zatvorenika u 11 zatvora i pritvornih centara, koji mogu primiti oko 2400 ljudi.


https://www.index.hr/vijesti/clanak/danska-ce-kriminalce-slati-u-zatvor-na-kosovu/2326197.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

ovo ja zovem kazna Empty Re: ovo ja zovem kazna

Post by RayMabus Thu 16 Dec - 18:49

A dođe im na isto. Ionako se neće maknit iz te ćuze.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176030
2014-04-11


Back to top Go down

ovo ja zovem kazna Empty Re: ovo ja zovem kazna

Post by debotoijusto Thu 16 Dec - 18:53

Tristo kosovskih zatvorskih ćelija namijenjeno je osuđenim kriminalcima koji potječu iz zemalja koje nisu članice Europske unije, a koji trebaju biti deportirani iz Danske nakon odsluženja kazni.

ademi brothers dislike this post
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

ovo ja zovem kazna Empty Re: ovo ja zovem kazna

Post by Guest Thu 16 Dec - 19:13

LOL ... s ili bez Vazeljina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo ja zovem kazna Empty Re: ovo ja zovem kazna

Post by marcellus Thu 16 Dec - 19:26

ja bi uveo da se hrvate osuđene za korupciju, zbog nedostatka zatvorskih kapaciteta, šalje na odsluženje u gvatemalu ili u meksičke zatvore... jasno, platimo im

članovi zločinačke bi imali prednost

_________________
ovo ja zovem kazna 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

ovo ja zovem kazna Empty Re: ovo ja zovem kazna

Post by marcellus Thu 16 Dec - 19:27

Ni brazil nije loš izbor, čuo sam da su tamošnji zatvori najgori na svijetu

_________________
ovo ja zovem kazna 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

ovo ja zovem kazna Empty Re: ovo ja zovem kazna

Post by Hektorović Thu 16 Dec - 19:29

marcellus wrote:Ni brazil nije loš izbor, čuo sam da su tamošnji zatvori najgori na svijetu

U Brazilu je više Escape from New York situacija nego klasični zatvori, dakle ovi drže do ograde, iza drži vojska sa strojnicama.

ovo ja zovem kazna Image-20170123-8062-1lttfte.jpg?ixlib=rb-1.1
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

ovo ja zovem kazna Empty Re: ovo ja zovem kazna

Post by marcellus Thu 16 Dec - 19:32

Hektorović wrote:
marcellus wrote:Ni brazil nije loš izbor, čuo sam da su tamošnji zatvori najgori na svijetu

U Brazilu je više Escape from New York situacija nego klasični zatvori, dakle ovi drže do ograde, iza drži vojska sa strojnicama.

ovo ja zovem kazna Image-20170123-8062-1lttfte.jpg?ixlib=rb-1.1

baš zato i jesu najgori... krimosi imaju svu vlast u zatvoru, i to totalni psihopati ajkju 60 i sto kila mišića i naravno dobro naoružani

_________________
ovo ja zovem kazna 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

ovo ja zovem kazna Empty Re: ovo ja zovem kazna

Post by niels Thu 16 Dec - 22:23

marcellus wrote:ja bi uveo da se hrvate osuđene za korupciju, zbog nedostatka zatvorskih kapaciteta, šalje na odsluženje u gvatemalu ili u meksičke zatvore... jasno, platimo im

članovi zločinačke bi imali prednost

I ti ne možeš predvidjeti daljnji razvoj događaja?

HDZ pobjeđuje u svim zatvorima, te korumpira dovoljan broj zatvorenika kako bi držao sve poluge vlasti u svojim rukama.

Servilno otkucavaju druge zatvorenike vlastima, a svoje 1000000000000000x zataškavaju.

Zatvorenicima je muka od korupcije i uvjeta života, traže premještaj u irske ili njemačke zatvore, skupljaju peticije.

HDZ odbija priznati peticije i uspostavlja Stožer koji uvodi prisilne mjere eksperimentiranja na zatvorenicima - za što zločinačka dobiva grantove od Gatesa.

Narcos: HDZ.

U Meksiku gledaju s dekicom preko očiju od straha.
niels
niels

Male
Posts : 4791
2021-04-26

Age : 84

marcellus likes this post

Back to top Go down

ovo ja zovem kazna Empty Re: ovo ja zovem kazna

Post by darth_vader Fri 17 Dec - 2:46

Kradeze je neuništiv...dok je malih i poštenih Hrvateka, bit će i njih na vlasti...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

niels likes this post

Back to top Go down

ovo ja zovem kazna Empty Re: ovo ja zovem kazna

Post by niels Fri 17 Dec - 12:58

Đubrad je đubrad, neovisno o geolokaciji.
niels
niels

Male
Posts : 4791
2021-04-26

Age : 84

darth_vader likes this post

Back to top Go down

ovo ja zovem kazna Empty Re: ovo ja zovem kazna

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum