ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zašto ekipa iz 'Možemo' nema baš nikakav logičan razlog da za sobom šlepa pljesnivi SDP-om

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Zašto ekipa iz 'Možemo' nema baš nikakav logičan razlog da za sobom šlepa pljesnivi SDP-om - Page 3 Empty Re: Zašto ekipa iz 'Možemo' nema baš nikakav logičan razlog da za sobom šlepa pljesnivi SDP-om

Post by darth_vader Thu 24 Dec - 16:07

SDP je ostatak jugoslavenske ljevice i kao takav spada u ropotarnicu povijesti... ostaje nam "hrvatska" kradeze ljevica s pripadajućim satelitima i 854 stranki wannabe desnog spektra prvenstveno sklonih kanibalizmu te razni wannabe progresivci koji su isto promašili državu poput Pametno/Možemo... Baš treba osnovati neku novu stranku. Hrvatsku.

darth_vader

Posts : 19683
2014-04-17


Back to top Go down

Zašto ekipa iz 'Možemo' nema baš nikakav logičan razlog da za sobom šlepa pljesnivi SDP-om - Page 3 Empty Re: Zašto ekipa iz 'Možemo' nema baš nikakav logičan razlog da za sobom šlepa pljesnivi SDP-om

Post by IL Risorto Thu 24 Dec - 16:11

RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:

Uglavnom ovdje piše sve detaljno :

https://hr.m.wikipedia.org/wiki/%C5%BDidovi_u_Hrvatskoj
Wikipedija nije nikakvo relevantno mjerilo,to ja najbolje znam,ali kako me vino udarilo u glavu,bolje da više ne laprdam.
Jebeno je to kad ne popiješ ništa cijele godine,onda te brzo udari.
Nije al ovo je objektivno napisana povijest Židova na ovim prostorima u kratkim , osnovnim crtama.
Hrvatska wikipedija izgubila je na objektivnosti u svezi tema koje se tiču ww2.Dok sam jedno vrijeme participirao u radu na wiki,donekle sam se brinuo da ti članci budu objektivni i nepristrani,naravno,onoliko koliko sam to mogao.
Nakon negativne medijske promocije hrvatske wikipedije,sve je otišlo u kurac,te sam se povukao.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Zašto ekipa iz 'Možemo' nema baš nikakav logičan razlog da za sobom šlepa pljesnivi SDP-om - Page 3 Empty Re: Zašto ekipa iz 'Možemo' nema baš nikakav logičan razlog da za sobom šlepa pljesnivi SDP-om

Post by vili40 Thu 24 Dec - 16:33

jasambrend wrote:SDP je ostatak jugoslavenske ljevice i kao takav spada u ropotarnicu povijesti... ostaje nam "hrvatska" kradeze ljevica s pripadajućim satelitima i 854 stranki wannabe desnog spektra prvenstveno sklonih kanibalizmu te razni wannabe progresivci koji su isto promašili državu poput Pametno/Možemo... Baš treba osnovati neku novu stranku. Hrvatsku.
sve je to za ropotarnicu,na cijeloj toj političkoj sceni ili bolje reći cirkusu nema baš ni jedne osobe koja bi ulijevala kakvu takvu nadu.Parada lopina,bezglavih karijerista,uhljeba,narcisa,bahatih mlatimudana itd.Božić će pa atomsku nećemo spominjati.
vili40
vili40

Male
Posts : 10752
2015-08-02


Back to top Go down

Zašto ekipa iz 'Možemo' nema baš nikakav logičan razlog da za sobom šlepa pljesnivi SDP-om - Page 3 Empty Re: Zašto ekipa iz 'Možemo' nema baš nikakav logičan razlog da za sobom šlepa pljesnivi SDP-om

Post by dijagram Thu 24 Dec - 16:40

vili40 wrote:
jasambrend wrote:SDP je ostatak jugoslavenske ljevice i kao takav spada u ropotarnicu povijesti... ostaje nam "hrvatska" kradeze ljevica s pripadajućim satelitima i 854 stranki wannabe desnog spektra prvenstveno sklonih kanibalizmu te razni wannabe progresivci koji su isto promašili državu poput Pametno/Možemo... Baš treba osnovati neku novu stranku. Hrvatsku.
sve je to za ropotarnicu,na cijeloj toj političkoj sceni ili bolje reći cirkusu nema baš ni jedne osobe koja bi ulijevala kakvu takvu nadu.Parada lopina,bezglavih karijerista,uhljeba,narcisa,bahatih mlatimudana itd.Božić će pa atomsku nećemo spominjati.
Ne znam zasto pupi ne izbaci kakvog svog sdssovca.
Sigurno bi imao dobre sanse uz ove bitange.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Zašto ekipa iz 'Možemo' nema baš nikakav logičan razlog da za sobom šlepa pljesnivi SDP-om - Page 3 Empty Re: Zašto ekipa iz 'Možemo' nema baš nikakav logičan razlog da za sobom šlepa pljesnivi SDP-om

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum