ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Otkriven razlog zašto u emanicipaciji nema dovoljno djece : Nisam spremna

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Otkriven razlog zašto u emanicipaciji nema dovoljno djece : Nisam spremna Empty Otkriven razlog zašto u emanicipaciji nema dovoljno djece : Nisam spremna

Post by RayMabus 14/7/2019, 09:27

Nisam spremna

https://www.tportal.hr/lifestyle/clanak/ovo-je-deset-najcescih-razloga-za-prekid-veze-20121116

Ne zarađuješ dovoljno. Nisi dovoljno zreo. Trebam se usredotočit na svoju karijeru.

...

Kod muških :

To ne funkcionira.

Upoznao sam nekoga drugog. Ne privlačiš me više. Izgubili smo onu seksualnu iskru.


...

Sad zbroji 2+2

Muški ne trzaju na stare cure jer in nisu seksualno privlačne a ove će radije karijeru i čekat nekog tko ima love.

Toliko o emanicipaciji i zašto natalitet pada.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Otkriven razlog zašto u emanicipaciji nema dovoljno djece : Nisam spremna Empty Re: Otkriven razlog zašto u emanicipaciji nema dovoljno djece : Nisam spremna

Post by debotoijusto 14/7/2019, 09:33

ima li - ne kuca mi bioloski sat ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30483
2014-04-12


Back to top Go down

Otkriven razlog zašto u emanicipaciji nema dovoljno djece : Nisam spremna Empty Re: Otkriven razlog zašto u emanicipaciji nema dovoljno djece : Nisam spremna

Post by RayMabus 14/7/2019, 09:38

Meni kuca jer sam napunio 40 godina. Ja nisan od onih koji neće reč da nešto nije tako. No iskreno Nisam spreman za ozbiljnu vezu. Najiskrenije.

Šta će mi stare cure. Vidiš da muški imaju jedan rezon zašto prekidaju vezu tj zašto su uopće u istoj a one drugi.

To ti je ono kad ja kažem da imam a imam dva stana , kuču , vikendicu na Braču , puno zemlje naokolo i onda su one sve Za dom spremni samo koji će mi kurac stara cura jer se vidi da muški se pale na lipotice i mlađe a ne na ocvale stare cure.

Zato i propada natalitet jer one Nisu spremne kad triba bit a posli nikog ni ne zanimaju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Otkriven razlog zašto u emanicipaciji nema dovoljno djece : Nisam spremna Empty Re: Otkriven razlog zašto u emanicipaciji nema dovoljno djece : Nisam spremna

Post by debotoijusto 14/7/2019, 09:44

papa rogoz je postao otac u 90-oj rutinski
bitno da su spermici gibljivi
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30483
2014-04-12


Back to top Go down

Otkriven razlog zašto u emanicipaciji nema dovoljno djece : Nisam spremna Empty Re: Otkriven razlog zašto u emanicipaciji nema dovoljno djece : Nisam spremna

Post by RayMabus 14/7/2019, 09:49

debotoijusto wrote:papa rogoz je postao otac u 90-oj rutinski
bitno da su spermici gibljivi
To ti nema veze kad gledaš natalitet jer ako muški tako kasnije rade dicu onda preskaću jednu generaciju tj muški kad u 30-oj napravi dite i oni u 50-oj to nije isto jer se gubi jedna generacija.

Matematički ; dvoje ljudi = njihova djeca = unuci 

Nek imaju po dvoje djece to to ti je 2= 2 = 2  dakle ukupno ih je šest 

A kad napravi u 50-oj to je 2=2 dakle ukupno ih je 4
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Otkriven razlog zašto u emanicipaciji nema dovoljno djece : Nisam spremna Empty Re: Otkriven razlog zašto u emanicipaciji nema dovoljno djece : Nisam spremna

Post by debotoijusto 14/7/2019, 10:06

kolega u menopauzi si :D i svaki ti kurac smeta
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30483
2014-04-12


Back to top Go down

Otkriven razlog zašto u emanicipaciji nema dovoljno djece : Nisam spremna Empty Re: Otkriven razlog zašto u emanicipaciji nema dovoljno djece : Nisam spremna

Post by RayMabus 14/7/2019, 10:11

Individualne priče ti nemaju nikave veze sa ukupnom statistikom nataliteta. To isto sad ka da pričaš meni pa mi svi trvde pa moš ti zgodan si , mlad imaš para ka blata , ima žena za tebe.

A onda pogledaj razlog zašto muški prekidaju veze tj zašto su u njima.

Znači kad je meni bilo napeto s 27 a njoj 21 onda ona nije spremna jer ima fakultet a kad čula da iman staniove e onda luda skroz pa oće.ponovo a šta će mi sponzoruša i nekneka koja ide na lovu jer je osnovni razlog kemija kod muških.

Iz istog razloga me ne zanimaju stare cure i ove koje bi se udavale sad kad in je proša voz. Pa ok kad napunin pedeset ako doživin te godine stavit ću oglas u novine Kupujen kravu.

Al to ti neće povećat natalitet jer mogu ja ne doživit te godine , može netko od nas dvoje bit nepolodan a ako i budemo mogli imat djece ne želih ih više od dvoje jer šta će mi više.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Otkriven razlog zašto u emanicipaciji nema dovoljno djece : Nisam spremna Empty Re: Otkriven razlog zašto u emanicipaciji nema dovoljno djece : Nisam spremna

Post by RayMabus 14/7/2019, 10:13

debotoijusto wrote:kolega u menopauzi si :D  i svaki ti kurac smeta
Je al pogledaj ovo :

Otkriven razlog zašto u emanicipaciji nema dovoljno djece : Nisam spremna Germany-population-pyramid-2016


To je društvena pojava , nije individualna tj individualna je al je toliko rasprostranjena da postaje društveni problem.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Otkriven razlog zašto u emanicipaciji nema dovoljno djece : Nisam spremna Empty Re: Otkriven razlog zašto u emanicipaciji nema dovoljno djece : Nisam spremna

Post by RayMabus 14/7/2019, 10:25

Neke stvari jesu individualni problem npr ako se ja i ti drogiramo onda je to naš problem i naših obitelji no ako se svi drogiramo u društvu onda to više nije individualni problem nego je to društveni problem.

Otkriven razlog zašto u emanicipaciji nema dovoljno djece : Nisam spremna Croatia-population-pyramid-2016
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Otkriven razlog zašto u emanicipaciji nema dovoljno djece : Nisam spremna Empty Re: Otkriven razlog zašto u emanicipaciji nema dovoljno djece : Nisam spremna

Post by melkior 14/7/2019, 17:25

Žene su zlo, treba ih istrijebit, a ne jebat.
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Otkriven razlog zašto u emanicipaciji nema dovoljno djece : Nisam spremna Empty Re: Otkriven razlog zašto u emanicipaciji nema dovoljno djece : Nisam spremna

Post by Guest 14/7/2019, 17:37

melkior wrote:Žene su zlo, treba ih istrijebit, a ne jebat.

a kako se mislite razmnožavati? pazi da čim si se rodio dobio si rodni list ali i smrtnu kaznu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Otkriven razlog zašto u emanicipaciji nema dovoljno djece : Nisam spremna Empty Re: Otkriven razlog zašto u emanicipaciji nema dovoljno djece : Nisam spremna

Post by Guest 14/7/2019, 17:45

Danas ljudi puno promisljaju gledeeee veze i braka a i potomstva..i nije im zamjeriti...

forti-fajv jirs ago,stari je napravio Menea i nesh godina prije sestru,a mater je bila domacica...
stari je digao kredit i gradio kuću katnicu,kavu si cak niti danas svabi ne mogu napraviti ako gledamo prosjek..
dakle stari je radio,hranio zenu i dvoje djece i gradio kucu..i nije se lose zivjelo...

tudej...oboje roditelja rade,imaju jedno dijete i jedvice da ga mogu provesti kroz odrastanje i skole,dati mu odskocnu dasku...

Jedno radi,zena doma,dvoje djece-svi gladni zeljni zivota...mislim moze se,ali unaprijed takvi odgajaju buducu radnu snagu velikim korporacijama,osnosno robove,koji ce jebat mater i cacu onima tko ih napravi i dovede na zivot...

Ukratko..sveukupna situacija postaje takva da i sami pojedinci koji bi trebali biti roditelji,jedva uspjevaju sbea odrzati,a kamoli dvoje-troje djece..
Govorim o prosjeku,ne o visokobrazovanima,koji ipak jos uspjevaju..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Otkriven razlog zašto u emanicipaciji nema dovoljno djece : Nisam spremna Empty Re: Otkriven razlog zašto u emanicipaciji nema dovoljno djece : Nisam spremna

Post by melkior 14/7/2019, 17:47

Gnječ wrote:
melkior wrote:Žene su zlo, treba ih istrijebit, a ne jebat.

a kako se mislite razmnožavati? pazi da čim si se rodio dobio si rodni list ali i smrtnu kaznu.
Koga briga za razmnožavanje.
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Otkriven razlog zašto u emanicipaciji nema dovoljno djece : Nisam spremna Empty Re: Otkriven razlog zašto u emanicipaciji nema dovoljno djece : Nisam spremna

Post by Guest 14/7/2019, 17:59

melkior wrote:
Gnječ wrote:
melkior wrote:Žene su zlo, treba ih istrijebit, a ne jebat.

a kako se mislite razmnožavati? pazi da čim si se rodio dobio si rodni list ali i smrtnu kaznu.
Koga briga za razmnožavanje.

pa iznad sam ti napisao da nećeš živjeti vječno. čim se rodiš počinje countdown.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Otkriven razlog zašto u emanicipaciji nema dovoljno djece : Nisam spremna Empty Re: Otkriven razlog zašto u emanicipaciji nema dovoljno djece : Nisam spremna

Post by Hektorović 14/7/2019, 18:18

melkior wrote:Žene su zlo, treba ih istrijebit, a ne jebat.

Dresirat i držati tamo gdje spadaju

Emancipacija i liberalni odnos vodi u demografsku smrt društva




Islam je tu iznimno učinkovit
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Otkriven razlog zašto u emanicipaciji nema dovoljno djece : Nisam spremna Empty Re: Otkriven razlog zašto u emanicipaciji nema dovoljno djece : Nisam spremna

Post by RayMabus 14/7/2019, 18:20

Hektorović wrote:
melkior wrote:Žene su zlo, treba ih istrijebit, a ne jebat.

Dresirat i držati tamo gdje spadaju

Emancipacija i liberalni odnos vodi u demografsku smrt društva




Islam je tu iznimno učinkovit
Malo je kasno za dresuru. Čekamo krah.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Otkriven razlog zašto u emanicipaciji nema dovoljno djece : Nisam spremna Empty Re: Otkriven razlog zašto u emanicipaciji nema dovoljno djece : Nisam spremna

Post by Hektorović 14/7/2019, 18:31

RayMabus wrote:
Hektorović wrote:
melkior wrote:Žene su zlo, treba ih istrijebit, a ne jebat.

Dresirat i držati tamo gdje spadaju

Emancipacija i liberalni odnos vodi u demografsku smrt društva




Islam je tu iznimno učinkovit
Malo je kasno za dresuru. Čekamo krah.

Dolazi novo stanovnitšvo, sa drugačijim, demografski propulzivnim vrijednostima.

Zdrava, svježa krv.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Otkriven razlog zašto u emanicipaciji nema dovoljno djece : Nisam spremna Empty Re: Otkriven razlog zašto u emanicipaciji nema dovoljno djece : Nisam spremna

Post by RayMabus 14/7/2019, 18:33

A e dolazi njima tamo u razvijene industrijske zemlje a ode su samo u tranzitu.

Eno ih tamo na zapadu pa nek slave.


https://www.klix.ba/vijesti/svijet/nemiri-u-francuskoj-na-dan-bastilje-zahtijeva-se-ostavka-emmanuela-macrona/190714057

150 uhićenih danas
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Otkriven razlog zašto u emanicipaciji nema dovoljno djece : Nisam spremna Empty Re: Otkriven razlog zašto u emanicipaciji nema dovoljno djece : Nisam spremna

Post by RayMabus 14/7/2019, 18:42

Ovo su ti najrazvijenije države svijeta :

https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_GDP_(PPP)

Pa eto ti Njemačka , Britanija , Francuska , Italija , Španjolska

Ova Francuska oni su gotovi , oni će puknit prije Nijemaca
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Otkriven razlog zašto u emanicipaciji nema dovoljno djece : Nisam spremna Empty Re: Otkriven razlog zašto u emanicipaciji nema dovoljno djece : Nisam spremna

Post by AlfaOmega 15/7/2019, 00:41

Pri je imati dicu bilo nekaj sasvim normalno. Sad je to već "veliki korak", nekakav luksuz, psihološka priprema, jbg... Bili čovik je posta idiot. Božija kazna za sve nedaće kroz povist. Ali hajd, ne bu ni to još dugo, jel. :)

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10178
2015-09-11


Back to top Go down

Otkriven razlog zašto u emanicipaciji nema dovoljno djece : Nisam spremna Empty Re: Otkriven razlog zašto u emanicipaciji nema dovoljno djece : Nisam spremna

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum