ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Škoro: Ja sam spreman ići za gradonačelnika Zagreba, znam ni iz čega napraviti nešto

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Škoro: Ja sam spreman ići za gradonačelnika Zagreba, znam ni iz čega napraviti nešto - Page 3 Empty Re: Škoro: Ja sam spreman ići za gradonačelnika Zagreba, znam ni iz čega napraviti nešto

Post by debotoijusto Wed 16 Dec - 20:36

biljezim + za osjetan pad popularnosti HDZ-ovca bez sluha

debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Škoro: Ja sam spreman ići za gradonačelnika Zagreba, znam ni iz čega napraviti nešto - Page 3 Empty Re: Škoro: Ja sam spreman ići za gradonačelnika Zagreba, znam ni iz čega napraviti nešto

Post by abraham Wed 16 Dec - 20:57

Kako god bilo alli realno je Skoro iduca opcija. Ne napada ga anemija na slijepo. Anemija je najsposbniji-inteligentiji politicar u DNRH. Sada sta ima neke mentalne smetnje je neka druga prica. Matematika je jednostavna. Nakon njegovog odlaska a otici ce , mozda i prije se nadate, adz se rasipa. Nema vise nitko kapaciteta da odrzi govna na okupu. Osim toga i kasa je prazna. Sdp je vec mrtav samo im nitko nije rekao. Stranka koja je pala na gorilla magilla i bauka, komadinu i sl nema buducnosti. Bauk je lokalni politicar tajnik sahovkog kluba , kapacitet. Tu se zavrsavju stranke na nacionalnoj razini. Ostalo su lokalni igraci koji imaju jako ogranicen doseg. Skoro je najveci protivnik upravo radi gradnje mreze na nacionalnoj razini. Drzava, zupanije, opcine.... Ne laje anemija radi sela...... To je ogoljena i skracena analia. Moja. Bumovideli vec za , najkasnije, tri godine. Jedino ako ne nadju skori da mu je zena bila Arkanova ljubavnica a on Stepincevo vanbracno dijete. Muahahahahahahhaahhaaa

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Škoro: Ja sam spreman ići za gradonačelnika Zagreba, znam ni iz čega napraviti nešto - Page 3 Empty Re: Škoro: Ja sam spreman ići za gradonačelnika Zagreba, znam ni iz čega napraviti nešto

Post by sitting_bull Thu 17 Dec - 0:36

a e.
škoro je na privatnom parkingu kod bolnice pokazao kako iz ničega može napraviti nešto.

za sebe.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Škoro: Ja sam spreman ići za gradonačelnika Zagreba, znam ni iz čega napraviti nešto - Page 3 Empty Re: Škoro: Ja sam spreman ići za gradonačelnika Zagreba, znam ni iz čega napraviti nešto

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum