ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Škoro: Ja sam spreman ići za gradonačelnika Zagreba, znam ni iz čega napraviti nešto

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Škoro: Ja sam spreman ići za gradonačelnika Zagreba, znam ni iz čega napraviti nešto Empty Škoro: Ja sam spreman ići za gradonačelnika Zagreba, znam ni iz čega napraviti nešto

Post by debotoijusto Tue 15 Dec - 19:11

ČELNIK Domovinskog pokreta Miroslav Škoro u razgovoru za N1 rekao je da osnivanjem zagrebačke podružnice samo rade ono što su obećali, utemeljuju infrastrukturu stranke na terenu.
Komentirajući lokalne izbore, Miroslav Škoro je rekao: "Čini mi se da imamo dvije opcije. Jednu u kojoj Milan Bandić i partneri (prije svega HDZ) priželjkuju puno kandidata jer bi se onda priča razvodnila. Volio bih i spreman sam razgovarati i s Mostom i sa Suverenistima i drugima te da nađemo zajedničkog kvalitetnog kandidata, da se suprotstavimo Bandiću i ljevici. Ja sam spreman ići za gradonačelnika, ne bih se bavio politikom da nisam, ali smatram da moramo sjesti, dogovoriti se i vidjeti tko je najbolja osoba."

Smatra da je Most izborom Zvonimira Troskota "napravio hop prije nego što je skočio": "I dalje mislim da moramo sjesti i razgovarati. Mislim da je Troskot kvalitetan čovjek, ali s obzirom na njegov background, mislim da nije najreprezentativnija osoba iz Mosta. Raspudić bi bio kvalitetnije rješenje."
Istaknuo je da ih je više puta zvao na razgovor, no zasad se nisu odazvali. Škoro ipak smatra da još ima vremena.
"Suverenisti su također napravili hop i izašli sa svojim potencijalnim kandidatom, ali ja to držim prvim mačićima kad su u pitanju lokalni izbori. Vjerujem da će doći do razgovora jer je to interes, spremni smo na zajedništvo", dodao je Škoro.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/skoro-ja-sam-spreman-ici-za-gradonacelnika-zagreba-znam-ni-iz-cega-napraviti-nesto/2239041.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Škoro: Ja sam spreman ići za gradonačelnika Zagreba, znam ni iz čega napraviti nešto Empty Re: Škoro: Ja sam spreman ići za gradonačelnika Zagreba, znam ni iz čega napraviti nešto

Post by debotoijusto Tue 15 Dec - 19:14

evo i njega , alkemicar iz nicega u nista
ima i pametnih , da sjednu i dogovore se o najboljem kandidatu desnice 19st. bruna esih skida pregacu i tapse nozicama
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Škoro: Ja sam spreman ići za gradonačelnika Zagreba, znam ni iz čega napraviti nešto Empty Re: Škoro: Ja sam spreman ići za gradonačelnika Zagreba, znam ni iz čega napraviti nešto

Post by RayMabus Tue 15 Dec - 19:16

On komentira Most. Pa šta mi imamo s tobom sine ? Idi pa se kandidiraj i gotovo pa šta bude bude.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176001
2014-04-11


Back to top Go down

Škoro: Ja sam spreman ići za gradonačelnika Zagreba, znam ni iz čega napraviti nešto Empty Re: Škoro: Ja sam spreman ići za gradonačelnika Zagreba, znam ni iz čega napraviti nešto

Post by AssadNaPodmornici Tue 15 Dec - 19:36

jebe me se

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20940
2018-06-14


Back to top Go down

Škoro: Ja sam spreman ići za gradonačelnika Zagreba, znam ni iz čega napraviti nešto Empty Re: Škoro: Ja sam spreman ići za gradonačelnika Zagreba, znam ni iz čega napraviti nešto

Post by debotoijusto Tue 15 Dec - 19:51

AssadNaPodmornici wrote:jebe me se
priklopil je u podrumu drzao sex , ti nista ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Škoro: Ja sam spreman ići za gradonačelnika Zagreba, znam ni iz čega napraviti nešto Empty Re: Škoro: Ja sam spreman ići za gradonačelnika Zagreba, znam ni iz čega napraviti nešto

Post by AssadNaPodmornici Tue 15 Dec - 20:03

možeš i u podrumu kvalitetno jebavati

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20940
2018-06-14


Back to top Go down

Škoro: Ja sam spreman ići za gradonačelnika Zagreba, znam ni iz čega napraviti nešto Empty Re: Škoro: Ja sam spreman ići za gradonačelnika Zagreba, znam ni iz čega napraviti nešto

Post by abraham Tue 15 Dec - 20:06

Skoro ponovo po istim grabljama. Naime u proslim izborima je kao popravljao adz sta ga je kostalo pobjede. Sada ide u pred rudu. Izgleda da jos nije sazvakao ucjene od Raspudica u proslim izborima. Bilo kako bilo i Skorino vrijeme ucenja mora brzo zavrsiti. Most je mediokritetska partija iliti adza light. Dva puta s njima u vladi i dva puta ih anemija otrese kao seljak bale. Druga stvar je da uopce nisu radili na okrupnjavanju tj da se stvori infrastruktura. Provincijalci se ogranicili na svoje dvoriste i kao oni ce biti savijest rvatske politike. Ekstremno glupo. Sada sa dolaskom Raspudica moze se krenuti u dva smijera. Po meni se ide u Raspudicazicju Most-a, beskrajno bla-bla-bla-bla a na kraju kad podvuces crtu, nista, prazno....Zanimljivo u kolumnama ali u Sabor-u nije. Naime izjaviti da se oni pripremaju za neke buduce izbore je za one sa dvije marke po kili. Koje izbore, za osam , dvadeset godina. Ukratko Rspudici u biti ne znaju sto hoce. Terebali su ostati u petom danu jer izgleda da je svijetlo reflektora ono sta ih privlaci. Uglavnom , po meni, DP treba odjebati i suvereniste i most i sve. U se i svoje kljuse. Red, rad, ucenje i bit ce nesta.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14065
2014-04-14


Back to top Go down

Škoro: Ja sam spreman ići za gradonačelnika Zagreba, znam ni iz čega napraviti nešto Empty Re: Škoro: Ja sam spreman ići za gradonačelnika Zagreba, znam ni iz čega napraviti nešto

Post by kaya Tue 15 Dec - 20:12

On je spreman ići za predsjednika, pa premijera, pa gradonačelnika..
Na kraju će se zadovoljiti s predsjednikom kućnog savjeta..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Škoro: Ja sam spreman ići za gradonačelnika Zagreba, znam ni iz čega napraviti nešto Empty Re: Škoro: Ja sam spreman ići za gradonačelnika Zagreba, znam ni iz čega napraviti nešto

Post by RayMabus Tue 15 Dec - 20:13

Pa mi iz Mosta se slažemo s time da DP mora ići sam. Neka vide di su na ovim lokalnim izborima. Test.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176001
2014-04-11


Back to top Go down

Škoro: Ja sam spreman ići za gradonačelnika Zagreba, znam ni iz čega napraviti nešto Empty Re: Škoro: Ja sam spreman ići za gradonačelnika Zagreba, znam ni iz čega napraviti nešto

Post by abraham Tue 15 Dec - 20:14

Dodao bih da nije slucajno da je anemijin glavi neprijatelj i sav fokus upravo na DP. On je svakov ali glup nije. Zna odakle mu dolazi opasnost. Raspudice i pratece seljobere uopce ne dozivljava. Kako ono islo, dajte da im tajnica napise otpust iz vlade. Muhahahahahaa Kila mozga....Nije mu ni gorilla magillla prijetnja . Cak mu dobro dodju kao kvazi oporba..... Muhahahahaa

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14065
2014-04-14


Back to top Go down

Škoro: Ja sam spreman ići za gradonačelnika Zagreba, znam ni iz čega napraviti nešto Empty Re: Škoro: Ja sam spreman ići za gradonačelnika Zagreba, znam ni iz čega napraviti nešto

Post by Guest Tue 15 Dec - 20:15

Pa i Bandićij je iz nicega stvorio sve (za sebea) i rodijake...svi mirni i osigurani do koljena sedmog..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Škoro: Ja sam spreman ići za gradonačelnika Zagreba, znam ni iz čega napraviti nešto Empty Re: Škoro: Ja sam spreman ići za gradonačelnika Zagreba, znam ni iz čega napraviti nešto

Post by vuksadinare Wed 16 Dec - 7:10

Zato stjecem dojam da Most nekako radi za Bandica...ne znam tko je nekidan u svojoj kolumni napisao da uz hdz i most radi da bandic ostane na celu zagrebu...suska se da je bandic pogodovao MOST-u da dobije nekoliko atraktivnih nekretnina po Zagrebu..slicno se desava i u Rijeci gdje je Odojko podjelio neke nekretnine agenturi 'Mozemo' uz uvjet da daju otkaz Peovickoj i RF-u sto se u konacnici i desilo..svatko ima igraca svog koji igra za ovog ili onog
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Škoro: Ja sam spreman ići za gradonačelnika Zagreba, znam ni iz čega napraviti nešto Empty Re: Škoro: Ja sam spreman ići za gradonačelnika Zagreba, znam ni iz čega napraviti nešto

Post by vuksadinare Wed 16 Dec - 7:15

Inace mostovci prodaju foru kako oni nece sa nikim u koaliciju ali revnosno su dva puta utrcali u zagrljaj hdz-u a po viđenom nutkaju se i bandicu..pa onda izvale foru da sa pozicije mogu na nesto utjecati...a na kraju dobiju pedalu...imaju oni svoju racunicu nitko nije imun na perje,nekretnine,uhljebljivanje
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Škoro: Ja sam spreman ići za gradonačelnika Zagreba, znam ni iz čega napraviti nešto Empty Re: Škoro: Ja sam spreman ići za gradonačelnika Zagreba, znam ni iz čega napraviti nešto

Post by vuksadinare Wed 16 Dec - 7:19

inace ako cemo posteno...u mucak kombinaciju mozemo utrpati most,mozemo,prikopametno koji su cak dobili nadimak 'nekretninske koalicije'...dok je prava oporba DP,suverenisti,RF...dokaz?..najebali u podzemnim igrama onih koji kombiniraju sto im nude najbolji ponuđaci
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Škoro: Ja sam spreman ići za gradonačelnika Zagreba, znam ni iz čega napraviti nešto Empty Re: Škoro: Ja sam spreman ići za gradonačelnika Zagreba, znam ni iz čega napraviti nešto

Post by vuksadinare Wed 16 Dec - 7:34

Najvjerojatnije ce Bandic obraniti titulu mozda cak lakse nego prosli put..gotovo sve mu ide u prilog a narocito podmetanja i svađe i na desnoj i na lijevoj strani..sto s etice HDZ-u i njima najvise odgovara da Bandic opet bude gradonacelnik kao i SDP-u..vecinu gradskih hdzovaca i sdpovaca je bandic namirio pozicijama,nekretninama i drugim povlasticama..a realno ni jedni ni drugi nemaju kandidata koji bi privukao birace sklone bandicu..a bandicu je dovoljno najmanje 150 000 glasova za novi gradnacelnicki mandat koje ce bez problema prikupiti...makar i u dvije gradske cetvrti..sesvetama,pescenici..garantirano
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Škoro: Ja sam spreman ići za gradonačelnika Zagreba, znam ni iz čega napraviti nešto Empty Re: Škoro: Ja sam spreman ići za gradonačelnika Zagreba, znam ni iz čega napraviti nešto

Post by vuksadinare Wed 16 Dec - 7:35

raspudic nema sanse jer vecina narocito na ljevici ne zeli jednog hercegovca zamjeniti drugim....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Škoro: Ja sam spreman ići za gradonačelnika Zagreba, znam ni iz čega napraviti nešto Empty Re: Škoro: Ja sam spreman ići za gradonačelnika Zagreba, znam ni iz čega napraviti nešto

Post by Guest Wed 16 Dec - 7:41

za škoru u odnosu na troskota je velika prednost šta škoro u svojoj "partiji" već ima mnoge socijalističke soldate koji znaju kako se upravlja izborima pod socijalističkom diktaturom , ima čak i uličnih djelatnica 

most je,,,, samo što to komunisti neće da priznaju jedan "komunizam" ,

barem po onom šta su nas batinom jugonacizma učili što je komunizam
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Škoro: Ja sam spreman ići za gradonačelnika Zagreba, znam ni iz čega napraviti nešto Empty Re: Škoro: Ja sam spreman ići za gradonačelnika Zagreba, znam ni iz čega napraviti nešto

Post by michaellcmacha Wed 16 Dec - 8:04

Ako bi bandić prošao liječnički možda bi najbolje bilo da on odradi još jedan mandat... Dotad možda naiđe netko tog kalibra... Ne dao Bog da Zagreb dobije svog Draška tj Tomislava ili tako nekakvog... Budu zagrepčanci a i cijela Hrvatska iskali da se banditos vrati tad i odmah...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Škoro: Ja sam spreman ići za gradonačelnika Zagreba, znam ni iz čega napraviti nešto Empty Re: Škoro: Ja sam spreman ići za gradonačelnika Zagreba, znam ni iz čega napraviti nešto

Post by michaellcmacha Wed 16 Dec - 8:06

vuksadinare wrote:raspudic nema sanse jer vecina narocito na ljevici ne zeli jednog hercegovca zamjeniti drugim....
Zašto ne pa i on je isprva bio ober ljevičar, a tko je jednom bio ljevičar uvijek je ljevičar...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Škoro: Ja sam spreman ići za gradonačelnika Zagreba, znam ni iz čega napraviti nešto Empty Re: Škoro: Ja sam spreman ići za gradonačelnika Zagreba, znam ni iz čega napraviti nešto

Post by vuksadinare Wed 16 Dec - 8:14

michaellcmacha wrote:
vuksadinare wrote:raspudic nema sanse jer vecina narocito na ljevici ne zeli jednog hercegovca zamjeniti drugim....
Zašto ne pa i on je isprva bio ober ljevičar, a tko je jednom bio ljevičar uvijek je ljevičar...
ma nema sanse...zapravo kad realno gledas ne bi bandic vladao zagrebom ovih 20 godina kada je prije imao i puno jace igrace protiv sebe pa je pobjeđivao uvjerljivo...zadnje izbore najblize mu se donekle priblizila anka mrak paprikaš da bi na kraju u drugom krugu uvjerljivije popusila...prejaka je interesna zajednica oko bandica u zagrebu..dok je on na zivotu i dok moze to ce tako funkcionirati..od bandica gotovo svi imaju neke koristi a poglavito hdz i sdp...narocito preko holdinga...ovo u zagrebu mi izgleda kao pokusaji slicni onom kada hajduk pokusava sjebat dinamo ali svake godine upravo hajduk najebe u tim pokusajima i sve je slabiji
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Škoro: Ja sam spreman ići za gradonačelnika Zagreba, znam ni iz čega napraviti nešto Empty Re: Škoro: Ja sam spreman ići za gradonačelnika Zagreba, znam ni iz čega napraviti nešto

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum