ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

John Lennon the peace and love man..

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

John Lennon the peace and love man.. - Page 2 Empty Re: John Lennon the peace and love man..

Post by Guest 9/12/2015, 12:08

veber wrote:Beatlesi su šuga živa. Boy band 60-ih. Ni sjena Stonesima. U bilo cemu. Pedercici u doba rocka.
Svatko ima svoje preferencije, bilo Beatlesi, bilo Stonsi, nije bitno, ali negirati bilo koji od ta dva za rock i popularnu kulturu krucijalna benda je nezrelo. Da ni ne spominjem da su 'boy band' Bitlsi znali biti daleko teži i mračniji od mnogih današnjih metalaca. 

John Lennon the peace and love man.. - Page 2 230525196380

Guest
Guest


Back to top Go down

John Lennon the peace and love man.. - Page 2 Empty Re: John Lennon the peace and love man..

Post by Guest 9/12/2015, 12:16

Većina zvijezda su grozni roditelji. Sjećam da sam kao klinka na telki pogledala film o Joan Crawford, Mommie Dearest i ostala u šoku okrutnošću mame prema usvojenoj kćeri.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

John Lennon the peace and love man.. - Page 2 Empty Re: John Lennon the peace and love man..

Post by Guest 9/12/2015, 12:20

Eva wrote:Većina zvijezda su grozni roditelji. Sjećam da sam kao klinka na telki pogledala film o Joan Crawford, Mommie Dearest i ostala u šoku okrutnošću mame prema usvojenoj kćeri.
Našlo bi se toga, na primjer Judy Garland sa sa svojom Lizom. Pa Bing Crosby koji je volio mahati kaišem itd. Ali i vremena su bila takva ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

John Lennon the peace and love man.. - Page 2 Empty Re: John Lennon the peace and love man..

Post by Regoč 9/12/2015, 12:20

Eva wrote:Većina zvijezda su grozni roditelji. Sjećam da sam kao klinka na telki pogledala film o Joan Crawford, Mommie Dearest i ostala u šoku okrutnošću mame prema usvojenoj kćeri.
Jel' to kad ju istuče zbog plastičnih vješalicah?
Dobro došla s podužega vikenda!

_________________
John Lennon the peace and love man.. - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

John Lennon the peace and love man.. - Page 2 Empty Re: John Lennon the peace and love man..

Post by Guest 9/12/2015, 12:26

Regoč wrote:
Eva wrote:Većina zvijezda su grozni roditelji. Sjećam da sam kao klinka na telki pogledala film o Joan Crawford, Mommie Dearest i ostala u šoku okrutnošću mame prema usvojenoj kćeri.
Jel' to kad ju istuče zbog plastičnih vješalicah?
Dobro došla s podužega vikenda!
Ma ne sjećam se baš te scene, davno sam ga gledala, ali sam odnos je bio okrutan i sadistički. Bolesna baba, kaj drugo. Sjećam se jedino scene kad se umivala u lavoru punom leda, i to u 4 ujutro se dizala radi snimanja. Valjda su joj živci popustili, ali opet nije trebala dijete maltretirati.

Fala na dobrodošlici. Baš smo se umorili u ZG-u
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

John Lennon the peace and love man.. - Page 2 Empty Re: John Lennon the peace and love man..

Post by Regoč 9/12/2015, 13:06

Mislim da je to taj film.

_________________
John Lennon the peace and love man.. - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

John Lennon the peace and love man.. - Page 2 Empty Re: John Lennon the peace and love man..

Post by veber 9/12/2015, 13:19

ostap.phender wrote:
veber wrote:Beatlesi su šuga živa. Boy band 60-ih. Ni sjena Stonesima. U bilo cemu. Pedercici u doba rocka.
Svatko ima svoje preferencije, bilo Beatlesi, bilo Stonsi, nije bitno, ali negirati bilo koji od ta dva za rock i popularnu kulturu krucijalna benda je nezrelo. Da ni ne spominjem da su 'boy band' Bitlsi znali biti daleko teži i mračniji od mnogih današnjih metalaca. 

John Lennon the peace and love man.. - Page 2 230525196380
iznesao sam osobni stav.
da su utjecali, ne može se opovrći.
no meni se ne sviđaju.
isto tako ne podnosim cajke i džez.

većina ne voli operu. i što bi ja sada? tjerao ih puškom da ju slušaju.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

John Lennon the peace and love man.. - Page 2 Empty Re: John Lennon the peace and love man..

Post by Regoč 9/12/2015, 13:38

Svi na recital drugarice Sore o maršalu Titu. Tko neće, ima doživotan posao u kamenolomu.

_________________
John Lennon the peace and love man.. - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

John Lennon the peace and love man.. - Page 2 Empty Re: John Lennon the peace and love man..

Post by veber 9/12/2015, 13:45

drugarica sora neka zapleše kozaračko!

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

John Lennon the peace and love man.. - Page 2 Empty Re: John Lennon the peace and love man..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum