ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BATTLEGROUND:AMERICA

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

BATTLEGROUND:AMERICA - Page 2 Empty Re: BATTLEGROUND:AMERICA

Post by Guest 1/11/2020, 16:17

RayMabus wrote:Ja sam za Bidena jer tko će još četiri godine izdržat s onim luđakom Trumpom.

Mislim da za nas ko takve neće to imati ne znam kakvu ulogu tko god bio tamo. Uzevši u obzir što se sve događa svima njima zajedno puca qrac za ovim tu. No ajd  :D

Guest
Guest


Back to top Go down

BATTLEGROUND:AMERICA - Page 2 Empty Re: BATTLEGROUND:AMERICA

Post by AssadNaPodmornici 1/11/2020, 16:18

naravno. ima i hrpa takvih glasača. i hrpa ih mrze Bidena cijeli recimo politički korektni pokret, pa će izisti govno i glasovati će za Trumpa samo radi toga. svatko ima svoju motivaciju

moja ideologija je  sve doslovno što Trump nudi ... jake granice i jaka kontrola imigracije, mala država i mali porezi i male regulacije, slobodno tržište, kapitalizam, privatizacija, mala birokracija, sloboda govora, sloboda mišljenja, i sloboda oružja(iako za RH uvijete možda to nam čak i netreba ).  

AOC, Squad, Bernie, nude sve suprotno od toga,  -- zanimljivo stari Demokrati su više manje bili isto takvi.. oni su jače gurali slobodu govora i mišljenja  sada su za cenzuru.. 

stari Demokrati su podržavali slobodu oružja uz neke sitne regulacije, sada govore o tome da vojska treba upadati ljudima u kuće i uzimati oružje

stari demokrati su isto tako bili za čvrste granice, sada doslovno "open border"..
stari demokrati su isto tako bili za kapitalizam, slobodno tržište, sada doslovno guraju --- od socijalizma, do korporativnog socijalizma/fašizma.. 
green new deal je najveća prevara itd itd.. 

kako rekoh ima nromalnih tamo tipa Anderew Yang, Tulsi Galibard, nebih imao ništa protiv njih, ali oni su nažalost na margini, a glavni su Alexandria Ocasio Cortez, one talibanke iz Squada, Bernie, te Big Tech monopoli koji se nadaju da će nadvladati socijalističku struju i progurati korporativni socijalizam kao glavnu ekonomsku paradigmu

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21037
2018-06-14


Back to top Go down

BATTLEGROUND:AMERICA - Page 2 Empty Re: BATTLEGROUND:AMERICA

Post by Guest 1/11/2020, 16:19

Biden nije zlikovac ali je ono...raskuhana riža po meni. Čovjek je idealan bio za drugu violinu i trebao je to prepoznati na vrijeme. Jednostavno je prestar za ovaj sav cirkus.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BATTLEGROUND:AMERICA - Page 2 Empty Re: BATTLEGROUND:AMERICA

Post by AssadNaPodmornici 1/11/2020, 16:22

MaximusDecimusMiridije wrote:Biden nije zlikovac ali je ono...raskuhana riža po meni. Čovjek je idealan bio za drugu violinu i trebao je to prepoznati na vrijeme. Jednostavno je prestar za ovaj sav cirkus.
pa to i je problem
on je  tipičan korumpirani političar koji govori "daj što daš"..  da je Biden iz 90tih i 2000tih to je ok.. 
ali problem je tko će ga držati za muda.. radiklna lijeva frakcija demokratske stranke ili korporacije... i jedno i drugo je sranje
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21037
2018-06-14


Back to top Go down

BATTLEGROUND:AMERICA - Page 2 Empty Re: BATTLEGROUND:AMERICA

Post by epikur37 1/11/2020, 16:22

Hektorović wrote:Trump drži još 12 skupova do izbora

jebena mašina...


Rightside broadcasting prenosi svaki uživo, pa koga zanima

https://www.youtube.com/channel/UCHqC-yWZ1kri4YzwRSt6RGQ

Kolega, ako Trumpika dobije držim te za okladu, onaj vucina je već duzan a i macel ne sjećam se više oko čega.

Znači...pratimo :)

MAGA!
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

BATTLEGROUND:AMERICA - Page 2 Empty Re: BATTLEGROUND:AMERICA

Post by Guest 1/11/2020, 16:33

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Michael Moore opet izdao upozorenje da se ne raduju "službenim anketama" , da će biti jako tijesna utrka
recimo crnac Republikanac u utrci za Senat čak navodno i vodi demokrata u Michiganu. Ako on vodi ili je "tied" sa demokratom, nikako Trump ne može gubiti tu državu sa 8% kako stoje službene ankete

Određene statistike registracije i ranog glasanja idu u prilog Trumpu... Polls nisu pouzdani.

Pa nisu nikada ni bili, zato mi i nije jasno što se ljudi toga toliko primaju. Po državi još i nekako ali ovdje su gro otvarali teme na shemu nekakog presjeka na nivou čitave zemlje što u njih ne drži vodu. Ovdje će se sve svesti na kraju na te države koje su bile toplo-hladno i prvi put. S time da nisu puno demokrati naučili od onda. Prvi put onu oštrokonđu kandidiraju a sada dedu. No načelno možda i bude dovoljno. Ćemo vidjet, ovisi sve od toga dali je dobrom dijelu ljudi uspio dignuti tlak  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BATTLEGROUND:AMERICA - Page 2 Empty Re: BATTLEGROUND:AMERICA

Post by AssadNaPodmornici 1/11/2020, 18:28

https://edition.cnn.com/2020/11/01/politics/iowa-poll-selzer/index.html

https://edition.cnn.com/videos/tv/2020/10/31/the-outlier-pollster-who-called-2016-for-trump-says-hell-win-again.cnn

evo CNN pažljivi.. govore da Trump može realno pobjediti
jedan pollster koji je precizno predvidio prijašnje izbore opet predviđa trumpovu pobjedu - u drugom linku od CNNa. 
u prvom linku od CNNa u Iowi Trump prešao prema čak i MSM anketama u ogromno vodstvo. kaže ekipa pošto je Iowa kraj svih Rust belt država, da nema šanse da Biden vodi u Michiganu recimo 7-8%  a gubi sa takvom razlikom Iowu... i to CNN govori. 
svi su na oprezu.
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21037
2018-06-14


Back to top Go down

BATTLEGROUND:AMERICA - Page 2 Empty Re: BATTLEGROUND:AMERICA

Post by dijagram 1/11/2020, 18:44

Bakic i ja predvidjamo pobjedu Trumpa.
Neno kaze 50,78% ,  a ja kazem 50,33 % .
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


michaellcmacha likes this post

Back to top Go down

BATTLEGROUND:AMERICA - Page 2 Empty Re: BATTLEGROUND:AMERICA

Post by epikur37 1/11/2020, 19:53

dijagram wrote:Bakic i ja predvidjamo pobjedu Trumpa.
Neno kaze 50,78% ,  a ja kazem 50,33 % .


U dlaku :)

Kako god teške su šanse da Trumpika izgubi, ovako ili preko ustavnog suda.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

BATTLEGROUND:AMERICA - Page 2 Empty Re: BATTLEGROUND:AMERICA

Post by epikur37 1/11/2020, 20:12

Sjećam se prošlih izbora, još sam živio u malom stanu. Zaspao sam okolo 22 h, pio sam taj dan.

Digao sam se u 4 ujutro a taman su počeli stizati rezultati iz ključnih država...bilo je jasno da Trump dobija izbore.

Samo sam na fcb napisao o yeah i stavio ovu pjesmu: https://www.youtube.com/watch?v=xzGV9Bl6CGg


Držim fige Trumpiki i vjerujem da ostaje :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

BATTLEGROUND:AMERICA - Page 2 Empty Re: BATTLEGROUND:AMERICA

Post by Guest 1/11/2020, 20:44

Inače, Big Tech je doživio težak krah prošli tjedan, povukli su za sobom NASDAQ, dabome, ali i DJI, i to za 1000 bodova.

Ovaj pad nema nekog razloga - osim što ekipa koja je pala jest i ekipa koja je sponzorirala Bidena.

COVID nema takav utjecaj na Big Tech, a Trump im je išao na ruku, i to jako, ali preispituje se da li Google, Facebook i Microsoft imaju monopol na tržištu i ako da, kako ga koriste?

Ako njihov kandidat uđe u Bijelu kuću, to se neće desiti, a Trump bi mogao resetirati tržište softvera na male korisnike.

Međutim, već preko tjedan dana njihove dionice padaju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BATTLEGROUND:AMERICA - Page 2 Empty Re: BATTLEGROUND:AMERICA

Post by Guest 1/11/2020, 20:48

Pa dobro, nećemo o postocima.

Predsjednika bira (i to vrijedi zapamtiti!) Electoral College. Potrebna su 270 elektora da postanete Predsjednik SAD-a.

To je jedina brojka koja je bitna. Popular vote, broj država, itd. o tome se ne raspravlja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BATTLEGROUND:AMERICA - Page 2 Empty Re: BATTLEGROUND:AMERICA

Post by Guest 1/11/2020, 20:55

epikur37 wrote:Sjećam se prošlih izbora, još sam živio u malom stanu. Zaspao sam okolo 22 h, pio sam taj dan.

Digao sam se u 4 ujutro a taman su počeli stizati rezultati iz ključnih država...bilo je jasno da Trump dobija izbore.

Samo sam na fcb napisao o yeah i stavio ovu pjesmu: https://www.youtube.com/watch?v=xzGV9Bl6CGg


Držim fige Trumpiki i vjerujem da ostaje :)

Osobno, ne zanima me što će se desiti u SAD-u u naredne četiri godine. 

Često kažu da Predsjednik u drugom mandatu, slobodan od tereta novih izbora, će pokazati svoje pravo lice. Trump mi ne izgleda kao takav čovjek, ali sve je otvoreno...

Zanima me njegova vanjska politika u slijedeće četiri godine, ali ne između RH i SAD, tu je sve zadano i institucionalizirano, već prema ovom dijelu Europe i svijeta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BATTLEGROUND:AMERICA - Page 2 Empty Re: BATTLEGROUND:AMERICA

Post by AssadNaPodmornici 1/11/2020, 20:55

epikur37 wrote:Sjećam se prošlih izbora, još sam živio u malom stanu. Zaspao sam okolo 22 h, pio sam taj dan.

Digao sam se u 4 ujutro a taman su počeli stizati rezultati iz ključnih država...bilo je jasno da Trump dobija izbore.

Samo sam na fcb napisao o yeah i stavio ovu pjesmu: https://www.youtube.com/watch?v=xzGV9Bl6CGg


Držim fige Trumpiki i vjerujem da ostaje :)
ja radio u glupom hotelu noćnu smjenu .. i još sam tada imao onaj svoj business online(zato sam i inzistirao na noćnoj smjeni, poneseš laptop i na poslu radiš dva posla :D ) , a imao sam i slobodnog vremena.. pratio USA izbore, i uplatio okladu za trumpa.. koefecijenet bio skoro 1:5...  dobio lovu.. bio sretan.. 
CNN je imao najbolje reportaže o izborima.. najbolju interaktivnu mapu.. pogotovo je bilo super slušati kmečanje CNNa, ne svih ali nekih poput onoga crnca Jonesa, one latinke koja je kao Repulikanka.. i jedan bio Trumpovac koji se naslađiva sa njima.. na Foxu svi bili sretni. .
a Young Turks sam pogledao reprizu skoro od 8h.. to je bio totalni meltdown

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21037
2018-06-14


Back to top Go down

BATTLEGROUND:AMERICA - Page 2 Empty Re: BATTLEGROUND:AMERICA

Post by AssadNaPodmornici 1/11/2020, 20:58

mobiu$ wrote:
epikur37 wrote:Sjećam se prošlih izbora, još sam živio u malom stanu. Zaspao sam okolo 22 h, pio sam taj dan.

Digao sam se u 4 ujutro a taman su počeli stizati rezultati iz ključnih država...bilo je jasno da Trump dobija izbore.

Samo sam na fcb napisao o yeah i stavio ovu pjesmu: https://www.youtube.com/watch?v=xzGV9Bl6CGg


Držim fige Trumpiki i vjerujem da ostaje :)

Osobno, ne zanima me što će se desiti u SAD-u u naredne četiri godine. 


 
iskreno 100000000000000000 puta su mi bitniji izbori u USA nego izbori u RH.. u RH doslovno neman za koga glasovati , zato ili poništavam listić(kolinda vs zoki drugi krug npr), ili glasam za Juričana , ŽZ i takve redikule .. jer realno nema razlike.. HDZ=SDP, a alternativa je ajme majko još gora, pa doslovno se ne isplati glasovati za Domovinski pokret/Most koji djeluju još neposobniji od HDZa a sa lijeve strane Možemo/RF još veće sranje od SDPa.. 

ali USA izbori su mi jako bitni i intezivno ih pratim.. ne da mi je bitnije tko će pobjediti u USA bijeloj kući, napetije pratim izbore mid term za senat/kongres u Americi nego bilo kakve izbore u RH :D
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21037
2018-06-14


Back to top Go down

BATTLEGROUND:AMERICA - Page 2 Empty Re: BATTLEGROUND:AMERICA

Post by Guest 1/11/2020, 21:05

AssadNaPodmornici wrote:
mobiu$ wrote:
epikur37 wrote:Sjećam se prošlih izbora, još sam živio u malom stanu. Zaspao sam okolo 22 h, pio sam taj dan.

Digao sam se u 4 ujutro a taman su počeli stizati rezultati iz ključnih država...bilo je jasno da Trump dobija izbore.

Samo sam na fcb napisao o yeah i stavio ovu pjesmu: https://www.youtube.com/watch?v=xzGV9Bl6CGg


Držim fige Trumpiki i vjerujem da ostaje :)

Osobno, ne zanima me što će se desiti u SAD-u u naredne četiri godine. 


 
iskreno 100000000000000000 puta su mi bitniji izbori u USA nego izbori u RH.. u RH doslovno neman za koga glasovati , zato ili poništavam listić(kolinda vs zoki drugi krug npr), ili glasam za Juričana , ŽZ i takve redikule .. jer realno nema razlike.. HDZ=SDP, a alternativa je ajme majko još gora, pa doslovno se ne isplati glasovati za Domovinski pokret/Most koji djeluju još neposobniji od HDZa a sa lijeve strane Možemo/RF još veće sranje od SDPa.. 

ali USA izbori su mi jako bitni i intezivno ih pratim.. ne da mi je bitnije tko će pobjediti u USA bijeloj kući, napetije pratim izbore mid term za senat/kongres u Americi nego bilo kakve izbore u RH :D

I ti su zanimljivi, republikanci brane puno mjesta u Senatu, demokrati su nešto komforniji u Zastupničkom domu, makar moraš poznavati njihov pravni i politički sustav da znaš da je to nevažno u usporedbi s Barrett na benchu SCOTUS-a.

Ne budi smiješan, ipak su domaći izbori najvažniji, ali nije svejedno tko će voditi SAD, Francusku, Njemačku, Italiju, Austriju, Sloveniju, Mađarsku..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BATTLEGROUND:AMERICA - Page 2 Empty Re: BATTLEGROUND:AMERICA

Post by RayMabus 1/11/2020, 21:16

Ti izbori su po našem vremenu koliko kužim utorak navečer.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/tko-ce-presuditi-americke-izbore-i-biden-i-trump-bore-se-za-skupinu-od-88-milijuna-biraca-15000942

Znači srida ujutro rezultati.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176373
2014-04-11


Back to top Go down

BATTLEGROUND:AMERICA - Page 2 Empty Re: BATTLEGROUND:AMERICA

Post by T. 1/11/2020, 21:55

Ne vjerujem, da će se službeni rezultati znati dugo vremena nakon izbora...

_________________
BATTLEGROUND:AMERICA - Page 2 Unname11
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

BATTLEGROUND:AMERICA - Page 2 Empty Re: BATTLEGROUND:AMERICA

Post by marcellus 1/11/2020, 22:05

AssadNaPodmornici wrote:slažem se sa tvojim prognozama 100%. evo gledam luđak Trump ima po 3-4 skupa dnevno . 
ja se slažem sa tvojom prognozom, ali doslovno svašta može biti, jer sve su države u tijesno

recimo sa jedne strane Demokrati se čak nadaju okrenuti Texas i North Carolinu i Georgiu
a sa druge strane Republikanci i Trump napadaju čak i Minnesotu. 

sranje je što ću rano ići leć, ali jbga

ništa od te tri na koje demsi ciljaju ali trumpu treba pennsylvania - a tamo je prije 4 godine bilo jako tijesno

_________________
BATTLEGROUND:AMERICA - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

BATTLEGROUND:AMERICA - Page 2 Empty Re: BATTLEGROUND:AMERICA

Post by RayMabus 2/11/2020, 00:12

BATTLEGROUND:AMERICA - Page 2 Profimedia-0564745968

https://www.geopolitika.news/analize/z-meter-tko-ce-u-svijetu-plakati-za-trumpom-u-slucaju-poraza-a-tko-ce-otvarati-sampanjac/
RayMabus
RayMabus

Posts : 176373
2014-04-11


Back to top Go down

BATTLEGROUND:AMERICA - Page 2 Empty Re: BATTLEGROUND:AMERICA

Post by AlfaOmega 2/11/2020, 05:55

Najavljuju nerede. Recite mi eksperti koji neredi budu veći, ak krampa pobidi ili mumija? Čisto da znam za koga navijati. B-)

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10282
2015-09-11


Back to top Go down

BATTLEGROUND:AMERICA - Page 2 Empty Re: BATTLEGROUND:AMERICA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum