ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U Srbiji možete besplatno dobiti 50 hektara zemlje

Go down

U Srbiji možete besplatno dobiti 50 hektara zemlje Empty U Srbiji možete besplatno dobiti 50 hektara zemlje

Post by Serbinho-3 31/10/2020, 09:44

https://informer.rs/vesti/drustvo/559986/zemljiste-mladi-zakup
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26384
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

U Srbiji možete besplatno dobiti 50 hektara zemlje Empty Re: U Srbiji možete besplatno dobiti 50 hektara zemlje

Post by Serbinho-3 31/10/2020, 09:46



Slovenci, kako je naveo, daju 45.000 evra podsticaja svakom mladom bračnom paru koji reši da se bavi poljoprivredom.


Naglasio je i da je značajan Nacionalni program za preporod sela Srbije.

"To je sjajna knjiga, koju je uradio odbor SANU za selo u saradnji sa kabinetom ministra, a podršku ovoj ideji dao je predsednik Republike, patrijarh srpski Irinej, poglavar Rimokatoličke crkve u Srbiji gospodin Hočevar, javni i kulturni radnici", istakao je ministar
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26384
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

U Srbiji možete besplatno dobiti 50 hektara zemlje Empty Re: U Srbiji možete besplatno dobiti 50 hektara zemlje

Post by Guest 31/10/2020, 10:10

Kako sve ide,agrokultura je prirodan slijed dogadjaja..davno su mi se neke budale smijale kad sam nabavio rpetinu raznoraznog izvornog sjemenja i planirao u tom smjeru..
tko zemlju radi i stkom se bavi-nece biti gladan.. king king king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Srbiji možete besplatno dobiti 50 hektara zemlje Empty Re: U Srbiji možete besplatno dobiti 50 hektara zemlje

Post by Serbinho-3 31/10/2020, 17:11

Legendovich wrote:Kako sve ide,agrokultura je prirodan slijed dogadjaja..davno su mi se neke budale smijale kad sam nabavio rpetinu raznoraznog izvornog sjemenja i planirao u tom smjeru..
tko zemlju radi i stkom se bavi-nece biti gladan.. king king king


Sve je to OK, ali davati zemlju i novac nekima, zasto?

Ko je meni dao nesto?

Sve sto imam, zaradio licno.

Preokrenuli pricu od kraja, prvo zaradis pare, pa kreni

u pricu, cime vec pokazujes kredibilitet a ne nekima

dati sve a nisu dali nista i moguce je i to da prokockaju.

Apsolutno protiv i na takvim stvarima se muti, jer se

ne odobrava svima.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26384
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

U Srbiji možete besplatno dobiti 50 hektara zemlje Empty Re: U Srbiji možete besplatno dobiti 50 hektara zemlje

Post by Guest 31/10/2020, 17:34

Ah, ja sam mislio da nam prodaješ, a ti kritiziraš.

Ovisno o području, zemlja u čitavoj Srbiji je vrlo vrijedna i zahvalna za poljoprivredu, šumarstvo, uzgoj itd.

Predmnijevam da stranci ne mogu kupiti zemlju, ali ja bih vrlo rado kupio, ne dobio, kupio zemlju.

Nemam državljanstvo, ali nije to neka prepreka, kad čovjek razmisli...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Srbiji možete besplatno dobiti 50 hektara zemlje Empty Re: U Srbiji možete besplatno dobiti 50 hektara zemlje

Post by epikur37 31/10/2020, 17:35

Ja sam također zainteresiran, negdje Zlatibor pojeftino ako može :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

U Srbiji možete besplatno dobiti 50 hektara zemlje Empty Re: U Srbiji možete besplatno dobiti 50 hektara zemlje

Post by Guest 31/10/2020, 17:37

Bilo bi bolje da se stimulira komasacija i postojeća proizvodnja, nego da se tako olako daje zemlja.

Zemlja i voda su apsolutno najvrjednija i najtrajnija dobra koju neka država ima. Koncesija uz uvjet obrade može, ali to je vremenski ograničeno.

Mislim da je mjera ne promašena, nego štetna. Ne znam kako su došli do toga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Srbiji možete besplatno dobiti 50 hektara zemlje Empty Re: U Srbiji možete besplatno dobiti 50 hektara zemlje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum