ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mislite da možete da prebrojite sve boje hrvatskog mora? Ne, ne možete FOTO

Go down

Mislite da možete da prebrojite sve boje hrvatskog mora? Ne, ne možete FOTO Empty Mislite da možete da prebrojite sve boje hrvatskog mora? Ne, ne možete FOTO

Post by Eroo 23/5/2020, 12:03

Mislite da možete da prebrojite sve boje hrvatskog mora? Ne, ne možete FOTO
/  subota, 23.05.2020. / 10:38  / Vesti /  Komentara: 0  Izvor: B92, index.hr

Mislite da možete da prebrojite sve boje hrvatskog mora? Ne, ne možete FOTO Display?key=fd92ebbc52fc43fb98f69e50e7893c13&url=https%3A%2F%2Fi.redd.it%2F1f7he80ua8i11


Ova fotografija iz Hrvatske bila je hit na Reditu iz neverovatnog razloga

"Video sam najmanje osam slojeva boje u vodi s plaže u Hrvatskoj", napisao je korisnik Redita Boing333 pored fotografije koja je za samo nekoliko sati postala jedna od najpopularnijih fotografija na sajtu.

Osam sati nakon što je objavljena, postala je peta najpopularnija fotografija tog dana.

Jedan od razloga zašto je fotografija sa plaže Zlatni Rat postala popularna je rasprava koju je pokrenula. Ne vide svi u vodi osam boja. Neki su napisali da ih vide manje, dok drugi tvrde da ih ima najmanje 12. Jedan korisnik je odlučio detaljnije da prouči fotografiju i došao je do nekih neverovatnih informacija.

"Ubacio sam vašu fotografiju u softver za analizu spektra boja, koji imamo na poslu (umetničko odeljenje u školi). Prepoznalo je 1176 različitih nijansi u vodi", napisao je.

"To je neverovatno. Pretpostavljam da bih trebao da promenim naslov", odgovorio je Boing333, koji, sudeći po njegovim ranijim postovima, dolazi sa Floride.

Rasprava se nakratko udaljila od fotografije, a razmenjeni su i neki saveti za posetu Hrvatskoj.

"Čuo sam da je Hrvatska prilično lepa. Mogu li da postavim pitanje? Mislim da sam čuo da se jedna od bivših jugoslovenskih nacija još bori sa nagaznim minama i da morate biti pametni pre nego što odete na planinarenje u određene oblasti. Da li to važi za Hrvatsku?", upitao je jedan Amerikanac. Neki su na ovo objasnili da su područja sa minama jasno označena, dok drugi misle da je ono što je čuo tačno samo za Bosnu i Hercegovinu.

Mislite da možete da prebrojite sve boje hrvatskog mora? Ne, ne možete FOTO BNArCQGl

https://www.b92.net/putovanja/vesti.php?yyyy=2020&mm=05&dd=23&nav_id=1686906

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74730
2016-07-22


Back to top Go down

Mislite da možete da prebrojite sve boje hrvatskog mora? Ne, ne možete FOTO Empty Re: Mislite da možete da prebrojite sve boje hrvatskog mora? Ne, ne možete FOTO

Post by Guest 23/5/2020, 12:05

32bit-na boja..ajmo dalje ero.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mislite da možete da prebrojite sve boje hrvatskog mora? Ne, ne možete FOTO Empty Re: Mislite da možete da prebrojite sve boje hrvatskog mora? Ne, ne možete FOTO

Post by Guest 23/5/2020, 12:08

u biti kad sejvas sliku Ero,u jpeg formatu,ide na "samo" 24 bita dubinu boje..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mislite da možete da prebrojite sve boje hrvatskog mora? Ne, ne možete FOTO Empty Re: Mislite da možete da prebrojite sve boje hrvatskog mora? Ne, ne možete FOTO

Post by Guest 23/5/2020, 12:09

PSD je do 32 bita..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mislite da možete da prebrojite sve boje hrvatskog mora? Ne, ne možete FOTO Empty Re: Mislite da možete da prebrojite sve boje hrvatskog mora? Ne, ne možete FOTO

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum