ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu

Page 5 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu - Page 5 Empty Re: Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu

Post by prckov Tue 13 Oct - 11:58

vuksadinare wrote:
prckov wrote:
vuksadinare wrote:
prckov wrote:
vuksadinare wrote:Velim covketa razumijem...nema izbora...trazi di guzicu mozes smjestiti...za sve je kasno

sta je kasno
o cemu ti trabunjas :D
pa kasno za hrvate u bh-a i treci..osim ako ne popizde i uzmu kalas u ruke i pobrinu se za sebe..jer ocito u hrvatskoj nema volje za to osim utjesnih rijeci od kojih se ne zivi..poslovica kaze..uvijek je najbolje rjesenje u se i u svoje kljuse samo pomalo...kasno..previse sa gledalo u druge a sebe podcjenjivalo..zagorci i boduli da vam kroje arsin..pa jebote rajse da mi kroji niga iz kameruna :)

pa pravi im bake treci
sto se ti tolko brines  :D
zato sto vam poznam..uvijek zg heljp..stalno neki drugi heljp...a vi zidajte mistrijom..

hahaha
kolko ih je iz bih islo vama heljp, a
moj prvi rodo napustio poso i drito oso vukovar branit
a znam ih takvih puno samo iz moje okoline
al nebitno to
sta mislis odprilike koji je bosnjama najvazniji geopoliticki interes

prckov

Posts : 34166
2014-04-19


Back to top Go down

Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu - Page 5 Empty Re: Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu

Post by vuksadinare Tue 13 Oct - 12:01

prckov wrote:
vuksadinare wrote:
prckov wrote:
vuksadinare wrote:
prckov wrote:
vuksadinare wrote:Velim covketa razumijem...nema izbora...trazi di guzicu mozes smjestiti...za sve je kasno

sta je kasno
o cemu ti trabunjas :D
pa kasno za hrvate u bh-a i treci..osim ako ne popizde i uzmu kalas u ruke i pobrinu se za sebe..jer ocito u hrvatskoj nema volje za to osim utjesnih rijeci od kojih se ne zivi..poslovica kaze..uvijek je najbolje rjesenje u se i u svoje kljuse samo pomalo...kasno..previse sa gledalo u druge a sebe podcjenjivalo..zagorci i boduli da vam kroje arsin..pa jebote rajse da mi kroji niga iz kameruna :)

pa pravi im bake treci
sto se ti tolko brines  :D
zato sto vam poznam..uvijek zg heljp..stalno neki drugi heljp...a vi zidajte mistrijom..

hahaha
kolko ih je iz bih islo vama heljp, a
moj prvi rodo napustio poso i drito oso vukovar branit
a znam ih takvih puno samo iz moje okoline
al nebitno to
sta mislis odprilike koji je bosnjama najvazniji geopoliticki interes
pa zato kazem...dosli ste ovdje izgubili zivote a onda vam neki zagorec,istrijan,purger,splico kaze da ste turcini,bosanci katolicke vjere pa cak i srbi...i opet im idete lizat noge umjesto d aih poslajete u t.p.m...i kazete dr'z gace kad dođu po vas..to s etako radi..ali ne vi ste sadomazohisti luđaci koji pate da ih prihvati tamo neki štef,đani ili joža...to meni ne ide u glavu..i zato kazem jedini svjestan toga je onaj australac dingo..koji ne pada u afan zbog toga
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu - Page 5 Empty Re: Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu

Post by vuksadinare Tue 13 Oct - 12:03

..jos kazu dosle jebanđije da nas okupiraju...strasno
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu - Page 5 Empty Re: Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu

Post by vuksadinare Tue 13 Oct - 12:05

...i zato ja imam svoju politiku a ona je...protiv mene si..ides u zemlju pa da si mi ne znam ko...kad to srede hrvati iz bh-a u glavi imat ce i treći,drzavu i ssto sve ne drugo..to su srbi odavno napravili i zato nemaju pete kolone kao mi..kod njih peta kolona placa glavom ne zatvorom..ili ismijavanjem
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu - Page 5 Empty Re: Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu

Post by prckov Tue 13 Oct - 12:05

hrvati (iz HR i BiH) trebaju imat koordiniranu politiku u bitnim stvarima koje su od nacionalnog interesa,
i u tome kontekstu se i politika vodi

a sad mozemo nastavit seljacku spiku sa zidica da se ismijem :D


_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34166
2014-04-19


Back to top Go down

Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu - Page 5 Empty Re: Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu

Post by vuksadinare Tue 13 Oct - 12:06

vuksadinare wrote:...i zato ja imam svoju politiku a ona je...protiv mene si..ides u zemlju pa da si mi ne znam ko...kad to srede hrvati iz bh-a u glavi imat ce i treći,drzavu i ssto sve ne drugo..to su srbi odavno napravili i zato nemaju pete kolone kao mi..kod njih peta kolona placa glavom ne zatvorom..ili ismijavanjem
...ili onim idiotskim bog ce im oprostiti...samo zeljezna ruka drzavu stvara
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu - Page 5 Empty Re: Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu

Post by vuksadinare Tue 13 Oct - 12:08

prckov wrote:hrvati (iz HR i BiH) trebaju imat koordiniranu politiku u bitnim stvarima koje su od nacionalnog interesa,
i u tome kontekstu se i politika vodi

a sad mozemo nastavit seljacku spiku sa zidica da se ismijem  :D

di ti vidis koordiniranu politiku...koordinirana politika je tko protiv streljanje...a ne..jedan dan ovako..pa kad s eonima u briselu smrknu obrve ili u vasingtonu..drugi dan nismo mislili bas tako...pa serija opravdanja
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu - Page 5 Empty Re: Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu

Post by prckov Tue 13 Oct - 12:09

vuksadinare wrote:
vuksadinare wrote:...i zato ja imam svoju politiku a ona je...protiv mene si..ides u zemlju pa da si mi ne znam ko...kad to srede hrvati iz bh-a u glavi imat ce i treći,drzavu i ssto sve ne drugo..to su srbi odavno napravili i zato nemaju pete kolone kao mi..kod njih peta kolona placa glavom ne zatvorom..ili ismijavanjem
...ili onim idiotskim bog ce im oprostiti...samo zeljezna ruka drzavu stvara

ti si vucko prava dalmatinska seljacina
mos ti otic i u pariz al dzaba :D

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34166
2014-04-19


Back to top Go down

Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu - Page 5 Empty Re: Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu

Post by vuksadinare Tue 13 Oct - 12:12

prckov wrote:
vuksadinare wrote:
vuksadinare wrote:...i zato ja imam svoju politiku a ona je...protiv mene si..ides u zemlju pa da si mi ne znam ko...kad to srede hrvati iz bh-a u glavi imat ce i treći,drzavu i ssto sve ne drugo..to su srbi odavno napravili i zato nemaju pete kolone kao mi..kod njih peta kolona placa glavom ne zatvorom..ili ismijavanjem
...ili onim idiotskim bog ce im oprostiti...samo zeljezna ruka drzavu stvara

ti si vucko prava dalmatinska seljacina
mos ti otic i u pariz al dzaba  :D
nikakva seljacina...da je tuđman bio odnosno vodio politiku..da ce bog...danas nas nigdje ne bi bilo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu - Page 5 Empty Re: Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu

Post by prckov Tue 13 Oct - 12:13

vuksadinare wrote:
prckov wrote:
vuksadinare wrote:
vuksadinare wrote:...i zato ja imam svoju politiku a ona je...protiv mene si..ides u zemlju pa da si mi ne znam ko...kad to srede hrvati iz bh-a u glavi imat ce i treći,drzavu i ssto sve ne drugo..to su srbi odavno napravili i zato nemaju pete kolone kao mi..kod njih peta kolona placa glavom ne zatvorom..ili ismijavanjem
...ili onim idiotskim bog ce im oprostiti...samo zeljezna ruka drzavu stvara

ti si vucko prava dalmatinska seljacina
mos ti otic i u pariz al dzaba  :D
nikakva seljacina...da je tuđman bio odnosno vodio politiku..da ce bog...danas nas nigdje ne bi bilo

jest, slazem se :D
prckov
prckov

Posts : 34166
2014-04-19


Back to top Go down

Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu - Page 5 Empty Re: Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu

Post by vuksadinare Tue 13 Oct - 12:15

prckov wrote:
vuksadinare wrote:
prckov wrote:
vuksadinare wrote:
vuksadinare wrote:...i zato ja imam svoju politiku a ona je...protiv mene si..ides u zemlju pa da si mi ne znam ko...kad to srede hrvati iz bh-a u glavi imat ce i treći,drzavu i ssto sve ne drugo..to su srbi odavno napravili i zato nemaju pete kolone kao mi..kod njih peta kolona placa glavom ne zatvorom..ili ismijavanjem
...ili onim idiotskim bog ce im oprostiti...samo zeljezna ruka drzavu stvara

ti si vucko prava dalmatinska seljacina
mos ti otic i u pariz al dzaba  :D
nikakva seljacina...da je tuđman bio odnosno vodio politiku..da ce bog...danas nas nigdje ne bi bilo

jest, slazem se :D
pa tako je..vidim ja da ovi dans vode politiku po principu 'da ce bog'..i valjda ce nas pomazit sreca...sreca te jedan put moze pomazit ali ne svaki put..a bog ionako nikad nije bio presiroke ruke
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu - Page 5 Empty Re: Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu

Post by prckov Tue 13 Oct - 12:20

vuksadinare wrote:
prckov wrote:
vuksadinare wrote:
prckov wrote:
vuksadinare wrote:
vuksadinare wrote:...i zato ja imam svoju politiku a ona je...protiv mene si..ides u zemlju pa da si mi ne znam ko...kad to srede hrvati iz bh-a u glavi imat ce i treći,drzavu i ssto sve ne drugo..to su srbi odavno napravili i zato nemaju pete kolone kao mi..kod njih peta kolona placa glavom ne zatvorom..ili ismijavanjem
...ili onim idiotskim bog ce im oprostiti...samo zeljezna ruka drzavu stvara

ti si vucko prava dalmatinska seljacina
mos ti otic i u pariz al dzaba  :D
nikakva seljacina...da je tuđman bio odnosno vodio politiku..da ce bog...danas nas nigdje ne bi bilo

jest, slazem se :D
pa tako je..vidim ja da ovi dans vode politiku po principu 'da ce bog'..i valjda ce nas pomazit sreca...sreca te jedan put moze pomazit ali ne svaki put..a bog ionako nikad nije bio presiroke ruke

dobro vucko mene to puno ne zanima
ja sam zainteresiran za situaciju u americi
odo
prckov
prckov

Posts : 34166
2014-04-19


Back to top Go down

Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu - Page 5 Empty Re: Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu

Post by RayMabus Tue 13 Oct - 12:32

Sad će ih korona pokosit tamo.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/u-bosni-i-hercegovini-334-novozarazenih-koronavirusom-preminulo-11-osoba/201013071
RayMabus
RayMabus

Posts : 176897
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu - Page 5 Empty Re: Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu

Post by epikur37 Tue 13 Oct - 12:39

prckov wrote:
vuksadinare wrote:
vuksadinare wrote:...i zato ja imam svoju politiku a ona je...protiv mene si..ides u zemlju pa da si mi ne znam ko...kad to srede hrvati iz bh-a u glavi imat ce i treći,drzavu i ssto sve ne drugo..to su srbi odavno napravili i zato nemaju pete kolone kao mi..kod njih peta kolona placa glavom ne zatvorom..ili ismijavanjem
...ili onim idiotskim bog ce im oprostiti...samo zeljezna ruka drzavu stvara

ti si vucko prava dalmatinska seljacina
mos ti otic i u pariz al dzaba  :D


:D


a valjdaga nešto jebu i susjedi bosanci gore u zg predgrađu :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu - Page 5 Empty Re: Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu

Post by vuksadinare Tue 13 Oct - 12:43

epikur37 wrote:
prckov wrote:
vuksadinare wrote:
vuksadinare wrote:...i zato ja imam svoju politiku a ona je...protiv mene si..ides u zemlju pa da si mi ne znam ko...kad to srede hrvati iz bh-a u glavi imat ce i treći,drzavu i ssto sve ne drugo..to su srbi odavno napravili i zato nemaju pete kolone kao mi..kod njih peta kolona placa glavom ne zatvorom..ili ismijavanjem
...ili onim idiotskim bog ce im oprostiti...samo zeljezna ruka drzavu stvara

ti si vucko prava dalmatinska seljacina
mos ti otic i u pariz al dzaba  :D


:D


a valjdaga nešto jebu i susjedi bosanci gore u zg predgrađu :)
ne jebu..nego znm sto su prosli a nisu morali odnosno provozali ih ko mlade majmune..no ni to nije problem..problem je sto jos zele da ih vozaju....valjda zeleci d aih prihvate a nece ih nikad prihvatiti....srecom moja zena,dingo i jos poneko je svjetsna toga...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu - Page 5 Empty Re: Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu

Post by Hektorović Tue 13 Oct - 12:47

[size=32]Komšić o beogradskoj večeri: Priča SNSD-a i HDZ-a o evropskoj perspektivi je deplasirana[/size]
Član Predsjedništva BiH Željko Komšić smatra da je ostvaren određeni napredak kada je riječ o ispunjavanju 14 prioriteta iz Mišljenja Evropske komisije o zahtjevu Bosne i Hercegovine u Evropskoj uniji. Dodaje d aje priča SNSD-a i HDZ-a o evropskoj perspektivi deplasirana
"Imali smo priliku čuti od evropskih zvaničnika šta nas očekuje u narednom periodu, a očekuje nas mnogo posla jer kandidatski status zavisi od značajnog napretka u ispunjanju svih 14 prioriteta. Moj je stav da treba predano raditi na ispunjavanju svih prioriteta. Uostalom politička opcija iz koje dolazim je to zaista pokazala konkretnim djelovanjem, jer smo do sada predlagali izmjene Ustava i Izbornog zakona kako bi implementirali presude Evropskog suda za ljudska prava. Predložili smo i novi Zakon o javnim nabavkama BiH, a pripremamo i paket izmjena Zakona o VSTV-u. Nažalost, postoje političke opcije poput HDZ-a i SNSD-a koje po svemu sudeći to ne žele, a kad ne žele onda je jasno da nemaju volje raditi na ispunjavanju 14 prioriteta. Upitno je da li uopće žele i članstvo u EU", navodi Komšić.

Komentirajući sinoćnji sastanak u Beogradu između predsjednika Srbije Aleksandra Vučića, člana Predsjedništva BiH Milorada Dodika i zamjenika predsjedavajućeg Doma naroda PSBiH Dragana Čovića, Komšić kaže da je "negdje pročitao da su navodno razgovarali o evropskoj perspektivi".

"Kakva je ta perspektiva po njihovom shvaćanju dovoljno govori da su upravo isti dan kadrovi HDZ-a i SNSD-a oborili Zakon o javnim nabavkama, tako da je njihova priča evropskoj perspektivi potpuno deplasirana, štaviše da se iza svega kriju neki drugi motivi, koji su ako hoćete ugrožavanje te evropske perspektive BiH", smatra on.

Komšić je najavio da stranka čiji je predsjednik, Demokratska fronta, priprema izmjene zakona o Visokom sudkom i tužilačkom vijeću (VSTV).

"Treba li podsjećati na mnoštvo pravosudnih afera koje nam daju za pravo konstatirati da je VSTV generator korupcije u BiH? Treba li podsjećati na sramne afere Memić, Dragičević, potkivanje, gubljenje dokaza protiv političara?", pita član Predsjedništva.

Jasno je, smatra on, da važeća zakonska rješenja ne osiguravaju, na adekvatan i javnosti prihvatljiv način, odgovornost nosilaca pravosudnih funkcija u BiH.

Dalje navodi da prema odredbama Zakona o Visokom sudskom i tužilačkom vijeću Bosne i Hercegovine, članovi Vijeća, a u velikom broju slučajeva i nosioci pravosudnih funkcija, za svoje radnje poduzete u okviru službene dužnosti koju vrše odgovaraju “sami sebi”, bez ikakvog efikasnog nadzora nad njihovim radom. Takvo stanje stvari dovelo je do odsustva bilo kakve odgovornosti i potpunog gubitka povjerenja u pravosuđe u uvjetima ekstremnog nivoa narušavanja vladavine prava, te prava i sloboda građana, pa čak i do potpuno neprihvatljivog i nedoličnog ponašanja nosilaca pravosudnih funkcija.

"Brojni su slučajevi u praksi kojima se vrijeđaju principi na kojima se zasniva svaki civilizirani pravni poredak, a u nekim slučajevima i osnovi elementarne logike. Takvo stanje je notorno poznato u brojnim vrlo osjetljivim oblastima života. Neke odluke Ustavnog suda i dalje se ne provode. Tako je, između ostalog i samo primjera radi, poznata i vrlo rasprostranjena praksa primjene odredbi zakona koje je Ustavni sud proglasio neustavnim, koje su prestale da važe i koje je zakonodavac izmijenio, gdje postupajući sudovi grubo izlaze izvan granica svoje ustavne i zakonske nadležnosti, pretpostavljajući i nadređujući vlastitu praksu važećim zakonskim odredbama i odlukama Ustavnih sudova, te preuzimajući nadležnosti zakonodavca u situaciji pri kojoj godinu dana poslije prestanka važenja neustavnih odredbi samovoljno insistiraju na njihovoj daljoj primjeni, iako zakonodavac pri izmjeni neustavnih odredbi nije ostavio takvu mogućnost – upravo radi njihove neustavnosti. Riječ je, dakle, o samo jednom primjeru raširene prakse pravosudnih organa u vrlo osjetljivoj oblasti stečajnih postupaka, čime se na neustavan način dovršava tajkunizacija društva i otuđivanje imovine radnika", smatra Komšić.

Tvrdi da navođenje svih ili barem većine oblika prekomotnog, nezakonitog i, u konačnom, neustavnog ponašanja nosilaca pravosudnih funkcija u BiH prevazilazi granice svake tolerancije, a pritom je riječ i o notorno poznatim činjenicama brojnih propusta – neprocesuiranja izvršilaca teških krivičnih djela, teških oblika korupcije, privrednog kriminala, očiglednih primjera koruptivnog ponašanja u oblasti odbrana po službenoj dužnosti – sve do gubitka ili nestanka dokaza u pojedinim slučajevima.

Također su poznati, podsjeća, primjeri pravosudnog progona po političkoj ili drugoj ličnoj osnovi, koji su završeni oslobađajućim presudama, ali su takvi progoni u višegodišnjem trajanju nanijeli nepopravljivu štetu na strani osoba u pitanju i njihovih porodica, ali i po princip vladavine prava. Sve to je posljedica nedostatka institucionalnih mehanizama za demokratski nadzor nad pravosudnom granom vlasti, i odsustva djelotvorne sankcije.

"Mi pripremamo tri zakona: Zakon o Visokom sudskom vijeću, Zakon o Visokom tužilačkom vijeću i Zakon o Uredu disciplinskog tužitelja. Po tom prijedlogu formirala bi se tri potpuno neovisna i samostalna organa Bosne i Hercegovine koja bi obezbjedila i garantovala nezavisnost i samostalnost tužilaštava i tužilaca, sudova i sudija, kao i disciplinskog tužioca koji više ne bi djelovao u sastavu VSTV-a i koji bi imao svojstvo pravnog lica, birao bi ga i razrješavao Predstavnički dom Parlamentarne skupštine BiH", kazao je Komšić..

Po ovom prijedlogu, Visoko sudsko vijeće činilo bi sedam članova, od kojih je šest sudija koji su izabrani samo od strane sudija i jedan član kojeg bi birao Predstavnički dom Parlamentarne skupštine BiH. Isti princip bi se primijenio i na sastav Visokog tužilačkog vijeća, kojeg bi činilo šest tužilaca, izabranih od strane Tužilaštva i jednog člana izabranog od strane Predstavničkog doma Parlamentarne skupštine BiH.

"Nema apsolutno nikakve potrebe i potpuno je u suprotnosti sa svrhom i funkcioniranjem jednog ovakvog tijela da u njegovom sastavu budu predstavnici stranaka u postupku poput advokata i slično", obrazložio je.

"Kako bi spriječili nesankcioniranje samih članova Vijeća za evidentne propuste u radu ili za evidentno učinjena djela koja osobu čine nedostojnom za vršenje funkcije člana Vijeća, poput afere "potkivanje" i slično predvidjeli smo i mogućnost da u izuzetim slučajevima, dakle samo izuzetno, odluku o razrješenju s dužnosti člana, predsjednika ili potpredsjednika Vijeća iz tačno preciziranih, može donijeti Zastupnički dom Parlamentarne skupštine Bosne i Hercegovine, na prijedlog najmanje jedne trećine zastupnika ovog Doma", zaključio je Komšić u razgovoru za Fenu.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu - Page 5 Empty Re: Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu

Post by RayMabus Tue 13 Oct - 12:49

Neće oni nikad u EU dok ne promjene izborni zakon. Komšić misli da će ući u EU preko reda zaobilazeći Hrvatsku.

Pusti idiota.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176897
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu - Page 5 Empty Re: Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu

Post by RayMabus Tue 13 Oct - 13:13

Šta je važnije EU ? Da ima Hrvatsku i Srbiju na svojoj strani ili tamo neki Komšić koji je na tu funkciju došao preglasavanjem Hrvata u Federaciji ?

De budalo odjepi u skokovima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176897
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu - Page 5 Empty Re: Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu

Post by vuksadinare Tue 13 Oct - 13:15

RayMabus wrote:Šta je važnije EU ? Da ima Hrvatsku i Srbiju na svojoj strani ili tamo neki Komšić koji je na tu funkciju došao preglasavanjem Hrvata u Federaciji ?

De budalo odjepi u skokovima.
eu boli kurac za sve nas ovdje...isti drek smo za njih...samo mi ovdje mislimo da nase govno manje smrdi od tuđeg
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu - Page 5 Empty Re: Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu

Post by RayMabus Tue 13 Oct - 13:16

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Šta je važnije EU ? Da ima Hrvatsku i Srbiju na svojoj strani ili tamo neki Komšić koji je na tu funkciju došao preglasavanjem Hrvata u Federaciji ?

De budalo odjepi u skokovima.
eu boli kurac za sve nas ovdje...isti drek smo za njih...samo mi ovdje mislimo da nase govno manje smrdi od tuđeg
Ne slažem se. Njemačkoj je i dalje bitan Balkan zbog prodora na istok.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176897
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu - Page 5 Empty Re: Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu

Post by RayMabus Tue 13 Oct - 13:18

Njemačkoj ( i Austriji ) je bitan prodor na Balkan da bi imala put prema istoku a pošto isti vodi preko Mađarske ili država bivše Jugoslavije a BiH nema prometnu važnost al ima Hrvatska i Srbija sve je jasno.

To je geopolitika.

Stavljati sva jaja u jednu košaru ( Mađarska ) za Njemačku nije opcija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176897
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu - Page 5 Empty Re: Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum