ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Go down

Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu - Page 10 Empty Re: Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu

Post by epikur37 14/10/2020, 08:23

vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:da nesto pojasnim epiju...nikad ja nisam bio protiv treceg 

malo po malo i eto tebe na hercegbosansku vodu ;)
nema to veze sa danasnjom politikom...jednostavno s eradi...da nije mistrija samo spas...slusam ovo bosance...samo mistrija..pa jebote...ne vrti se zivot oko mistrije...mistrija nikud nece pobjeci...


nema tu nikakve misterije, stavri su jednostavne

epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu - Page 10 Empty Re: Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu

Post by epikur37 14/10/2020, 08:24

[size=32]Vulin poručio Komšiću: Ti ne možeš otići ni do Lištice[/size]

https://poskok.info/vulin-porucio-komsicu-ti-ne-mozes-otici-ni-do-listice/
-----------------

:D sad ga i beograd uzeo na zub :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu - Page 10 Empty Re: Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu

Post by vuksadinare 14/10/2020, 08:32

https://poskok.info/eto-ti-zemlje-za-koju-si-se-borio-generalu-jelicu-po-zelji-objektivnog-tuziteljstva-sda-sudit-ce-se-u-hrvatskoj/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu - Page 10 Empty Re: Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu

Post by vuksadinare 14/10/2020, 08:33

vuksadinare wrote:https://poskok.info/eto-ti-zemlje-za-koju-si-se-borio-generalu-jelicu-po-zelji-objektivnog-tuziteljstva-sda-sudit-ce-se-u-hrvatskoj/
...e ovo je ono sto ja govorim...sarajevo naredilo zagrebu suđenje jelicu..ovi naređenje spremno izvrsavaju :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu - Page 10 Empty Re: Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu

Post by vuksadinare 14/10/2020, 08:34

...i onda aj ti vjeruj bodulu...brisel tako rek'o
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu - Page 10 Empty Re: Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu

Post by vuksadinare 14/10/2020, 08:37

ta'k ti je to kad ti je glavni savjetnik i mentor mate granic sarajevski agent
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu - Page 10 Empty Re: Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu

Post by vuksadinare 14/10/2020, 08:45

Plenki:Mate sto da cinim u svezi politike prema BiH,ti imas iskustva sa tim..

Mate:ja ne bi previse mutio vodu sa Sarajevom..moras paziti na svoj ugled umeđunarodnoj zajednici...to je jedino bitno...znas krivnja nije samo na jednoj strani i takvu politiku moras voditi...

Plenki:Ali što će reci na to Čović..on trazi akciju..inace vidis da odlazi svako malo u Beograd..

Mate:Pusti tog Bobanovca...on zeli zlo Hrvatskoj...mi moramo surađivati sa BiH...a glavni grad je Sarajevo..

Plenki:Ma znam Mate...ali nije lijepo da da ne stanemo skroz uz Hrvate..vidis da su im ugrozena prava...

Mate:Slusaj ti mene...budi mudar...nije zgodno zamjerati se Sarajevu...hrvati tamo vec s enekako snaci..nije zlo ovog svijeta ako im koje pravo i kresnu...ako vole hrvatsku zrtvovat ce se za nju..nije im prvi put...moras slusati Brisel i ne zamjerati im se...misli na svoju karijeru..pusti tu prciju tamo...vazan je tvoj ugled kao diplomate tesko stecen u briselski hodnicima...zamjerit se sarajevu kao da si se zamjerio Briselu i Vasingtonu..slusaj ti svog Matu...ja da sam slusao Tuđmana u svemu...zavrsio bi u Haagu...vrazi su oni u Sarajevu..nikom im nista ne moze dok ih međunarodna zajednica stiti..

Plenki:Ok Mate..ti imas iskustva...li sto sto cu reci Covicu..

Mate:Po starom..potapsaj ga po ramenu...baci mu koju utjesnu..kao ovo ono..mi eto brinemo se za vas..spomeni euintegracije...klasika..on ce to popusiti kao sto pusi...ubaci mu koji milijun za bolnicu...ali ne svađaj se sa Sarajevom...hoces da dobijemo sankcije a znas u kakvoj smo situaciji...

Plenki:Ok
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu - Page 10 Empty Re: Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu

Post by darth_vader 14/10/2020, 12:54

epikur37 wrote:
jasambrend wrote:
epikur37 wrote:
jasambrend wrote:
debotoijusto wrote:
jasambrend wrote:
debotoijusto wrote:
Hektorović wrote:
debotoijusto wrote:
sto je sljedece ?  misat da ne zagori ?

U slučaju suradnje Čović-Dodik, uvažavati da postoje razlike u viđenju povijesti i određeni nacionalni folklori, ne nametati svoje viđenje povijesti i svoj folklor kao uvijet suradnje. U biti uopće ne miješati povijest u trenutne izazove.

Ovo se odnosi na BiH

HR ima drugi set problema, kao što su nestali, povrat određenih stvari.
folklor...vidjenje povijesti ?  :facepalm

Ti si kontra trećeg i stoga mrzitelj sveg hrvatskog... to što će prije Vilovitica, Kalvobag, Senj bit granica ostataka kifle, nego što će traženje trećeg preć' preko usta iti jednog kradezeovca je nešto što je politički realitet kojem se trebamo prilagoditi i pristupiti nadasve pragmatično... mogli bi usput pokrast još...ah, ništa više... sve su...💪
nisam kontra "treceg" nego sam kontra da taj zamisljeni trecic predvodi covic , do jucerasnji potpisnik cirilicom i vlasnik osnovne skole sto kucom naziva i krkan dodik na kojeg ne bi trosio rijeci

Začudo nisi ubra ironiju, al' mi mrzitelji sveg hrvatskog i slijeva i zdesna ionako imamo činit kuco dok se vuku vizionarski potezi pod Vučićevim patronatom...što li bi uopće moglo krenuti po zlu?💪


kako se lipo krajnja desnica i ljevica slože, svatko iz svog političkog razloga, kad treba zajebat hercegbosansku opciju i Hrvate u beha ...divota

sva sreća državu nam vodi daleko većinski zdravi politički desni centar

a margina, nek kmeči

Igrajte se vi visoke politike s Vučićem, nitko vam ne brani... samo ne kmečite poslije u stilu nismo mi to tako zamislili ka' poslije Daytona... perecija vam je dala i oružja i vojske, duvanila vas, a čini to i dalje, a ni minimum respekta nemate, gdje je zapelo s trećim? Ne da perecija? Hajte onda Dodiku i Vučiću samo ne očekujte više da će hrvatske majke plakati zbog toga što ni sami ne znate koji kurac u biti hoćete...

bahato i neupućeno

Uostalom i Dodo je bio i na Pantovčaku i banskim dvorima, ovo je malo šire postavljeno 

ah da to je izdajnički HDZ i ludi milanović

uopće nemaš senzibilitet za političku situaciju Hrvata tamo

nebi se okrenuo u postelji da sutra budu ukinuti kao politička činjenica, možda bi ti bilo malo i drago

od tud takve i reakcije

kao što rekoh na sreću hravtsku politiku ipak vode malo upućeniji, nacionalno svjesniji i pronicljiviji ljudi

:facepalm
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu - Page 10 Empty Re: Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu

Post by Eroo 14/10/2020, 13:06

vuksadinare wrote:
vuksadinare wrote:https://poskok.info/eto-ti-zemlje-za-koju-si-se-borio-generalu-jelicu-po-zelji-objektivnog-tuziteljstva-sda-sudit-ce-se-u-hrvatskoj/
...e ovo je ono sto ja govorim...sarajevo naredilo zagrebu suđenje jelicu..ovi naređenje spremno izvrsavaju :)
Okrećeš pilu naopako, kao i obično. Ako imaš takav sporazum o izručivanju, ili suđenju, s drugim državama,
a imaš, onda je država dužna biti vjerodostojna. Zna se kako se to radi. Na stranu to da je bošnjačka
politika mnoge poslala u Haag na temelju lažnih obtužbi, ali to neće Hrvatska raditi jer  joj to moral
i kućni odgoj ne dozvoljava. Bošnjaci mogu misliti kako su s lažnim obtužbama napravili dobar posao,
ali to kad-tad doće u naplatu. Doći će vrijeme, nećete dugo čekati, kad će neki drugi Bošnjaci Hrvatima
pokušati objasniti kako nisu oni nisu nego da su to bili oni drugi. Jesi, jebote, em si ih birao, em si šutio.
Narod kriv? Nego tko.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75277
2016-07-22


Back to top Go down

Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu - Page 10 Empty Re: Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu

Post by Eroo 14/10/2020, 13:18

jasambrend wrote:
epikur37 wrote:
jasambrend wrote:
epikur37 wrote:
jasambrend wrote:
debotoijusto wrote:
jasambrend wrote:
debotoijusto wrote:
Hektorović wrote:
debotoijusto wrote:
sto je sljedece ?  misat da ne zagori ?

U slučaju suradnje Čović-Dodik, uvažavati da postoje razlike u viđenju povijesti i određeni nacionalni folklori, ne nametati svoje viđenje povijesti i svoj folklor kao uvijet suradnje. U biti uopće ne miješati povijest u trenutne izazove.

Ovo se odnosi na BiH

HR ima drugi set problema, kao što su nestali, povrat određenih stvari.
folklor...vidjenje povijesti ?  :facepalm

Ti si kontra trećeg i stoga mrzitelj sveg hrvatskog... to što će prije Vilovitica, Kalvobag, Senj bit granica ostataka kifle, nego što će traženje trećeg preć' preko usta iti jednog kradezeovca je nešto što je politički realitet kojem se trebamo prilagoditi i pristupiti nadasve pragmatično... mogli bi usput pokrast još...ah, ništa više... sve su...💪
nisam kontra "treceg" nego sam kontra da taj zamisljeni trecic predvodi covic , do jucerasnji potpisnik cirilicom i vlasnik osnovne skole sto kucom naziva i krkan dodik na kojeg ne bi trosio rijeci

Začudo nisi ubra ironiju, al' mi mrzitelji sveg hrvatskog i slijeva i zdesna ionako imamo činit kuco dok se vuku vizionarski potezi pod Vučićevim patronatom...što li bi uopće moglo krenuti po zlu?💪


kako se lipo krajnja desnica i ljevica slože, svatko iz svog političkog razloga, kad treba zajebat hercegbosansku opciju i Hrvate u beha ...divota

sva sreća državu nam vodi daleko većinski zdravi politički desni centar

a margina, nek kmeči

Igrajte se vi visoke politike s Vučićem, nitko vam ne brani... samo ne kmečite poslije u stilu nismo mi to tako zamislili ka' poslije Daytona... perecija vam je dala i oružja i vojske, duvanila vas, a čini to i dalje, a ni minimum respekta nemate, gdje je zapelo s trećim? Ne da perecija? Hajte onda Dodiku i Vučiću samo ne očekujte više da će hrvatske majke plakati zbog toga što ni sami ne znate koji kurac u biti hoćete...

bahato i neupućeno

Uostalom i Dodo je bio i na Pantovčaku i banskim dvorima, ovo je malo šire postavljeno 

ah da to je izdajnički HDZ i ludi milanović

uopće nemaš senzibilitet za političku situaciju Hrvata tamo

nebi se okrenuo u postelji da sutra budu ukinuti kao politička činjenica, možda bi ti bilo malo i drago

od tud takve i reakcije

kao što rekoh na sreću hravtsku politiku ipak vode malo upućeniji, nacionalno svjesniji i pronicljiviji ljudi

:facepalm
Kola su se konačno pokrenula iz blata. Potpuno je nebitno tko ih pomaže gurati.
Da ste barem ustavili Mesića i Kosorovu da ne podmeću klipove, pa hajde.
Eno ga i Puhovski (nakon Zokijevog šamaranja) nam dolje došao (virtualno).
Sva sreća je da više ne može odmoći, osim što huška treću stranu na nas.
Uostalom to i vama čini, čim je je/bio u prilici. I? Što ste činili povodom toga?
Samo ste nastavili igrati belu i briškulu kao i obično. Pa igraj i dalje, ja znam
tko ne razmišlja tako.
Kao što reče brat Epi, hr politiku vode upućeniji, nacionalno sbjesniji i pronicljiviji ljudi.
Konačno!


PS: Da, u pozadini je i Bruxelles, bez dvojbe.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75277
2016-07-22


Back to top Go down

Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu - Page 10 Empty Re: Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu

Post by darth_vader 14/10/2020, 13:20

Da. Adem Vuchiqi, Dodo i celo selo šmrče belo... samo naprijed...💪
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu - Page 10 Empty Re: Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu

Post by Eroo 14/10/2020, 13:22

jasambrend wrote:Da. Adem Vuchiqi, Dodo i celo selo šmrče belo... samo naprijed...💪
A zemlja je ravna ploča.  Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu - Page 10 1f4aa

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75277
2016-07-22


Back to top Go down

Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu - Page 10 Empty Re: Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu

Post by darth_vader 14/10/2020, 13:27

Samo drito, nema sekirancije...jebeno ste zabrijali da su Šipac i Dodo car neki faktor... pratimo dalje... 💪
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu - Page 10 Empty Re: Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu

Post by Eroo 14/10/2020, 13:40

jasambrend wrote:Samo drito, nema sekirancije...jebeno ste zabrijali da su Šipac i Dodo car neki faktor... pratimo dalje... 💪
Samo ti udri brškulu, ne pusti se smetat. :tu

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75277
2016-07-22


Back to top Go down

Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu - Page 10 Empty Re: Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu

Post by darth_vader 14/10/2020, 13:41

Misliš Ćorić i Butković? Valjda im je Plenki rekao da se ne bi trebali družit' s narkomanima... ako nije on, onda barem roditelji. Kakvi mulci.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu - Page 10 Empty Re: Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu

Post by vuksadinare 14/10/2020, 13:43

jasambrend wrote:Samo drito, nema sekirancije...jebeno ste zabrijali da su Šipac i Dodo car neki faktor... pratimo dalje... 💪
Ero:'Dobro,dobro...ja sve pamtim i biljezim..vidjet cemo se mi jos' :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu - Page 10 Empty Re: Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu

Post by Eroo 14/10/2020, 13:53

vuksadinare wrote:
jasambrend wrote:Samo drito, nema sekirancije...jebeno ste zabrijali da su Šipac i Dodo car neki faktor... pratimo dalje... 💪
Ero:'Dobro,dobro...ja sve pamtim i biljezim..vidjet cemo se mi jos' :)
Vidjet se nećemo, čitamo da, a i to u zadnje vrijeme sve manje i manje.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75277
2016-07-22


Back to top Go down

Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu - Page 10 Empty Re: Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu

Post by vuksadinare 14/10/2020, 13:58

Eroo wrote:
vuksadinare wrote:
jasambrend wrote:Samo drito, nema sekirancije...jebeno ste zabrijali da su Šipac i Dodo car neki faktor... pratimo dalje... 💪
Ero:'Dobro,dobro...ja sve pamtim i biljezim..vidjet cemo se mi jos' :)
Vidjet se nećemo, čitamo da, a i to u zadnje vrijeme sve manje i manje.
je'l biljezis ko sta pise... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu - Page 10 Empty Re: Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu

Post by Eroo 14/10/2020, 14:09

vuksadinare wrote:
Eroo wrote:
vuksadinare wrote:
jasambrend wrote:Samo drito, nema sekirancije...jebeno ste zabrijali da su Šipac i Dodo car neki faktor... pratimo dalje... 💪
Ero:'Dobro,dobro...ja sve pamtim i biljezim..vidjet cemo se mi jos' :)
Vidjet se nećemo, čitamo da, a i to u zadnje vrijeme sve manje i manje.
je'l biljezis ko sta pise... :)
Malo je takvih stvari ovdje koje bi vrijedilo zabilježiti. Bilo je nekad, ali nema više...nažalost.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75277
2016-07-22


Back to top Go down

Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu - Page 10 Empty Re: Dodik i Čović na večeri kod Vučića u Beogradu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum