ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

COVID JE LAŽ

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

COVID JE LAŽ - Page 5 Empty Re: COVID JE LAŽ

Post by mutava baštarda 12/9/2020, 14:53

Hektorović wrote:U BiH masovno ljudi u kasnim 40tima i 50tima...
Je li vezano za neko područje ili cijela Bosna?

mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

COVID JE LAŽ - Page 5 Empty Re: COVID JE LAŽ

Post by Hektorović 12/9/2020, 15:00

AssadNaPodmornici wrote:Kod nas su brojevi sada gori nego u Bosni ali još uvijek kosi one starije,

Jer se više testira...

Danas je BiH imala 301 na 1657 testiranih
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

COVID JE LAŽ - Page 5 Empty Re: COVID JE LAŽ

Post by AlfaOmega 12/9/2020, 15:08

Meni je drago da su ga imperijalisti ovdi spušili...

https://www.rt.com/news/500528-un-covid-us-israel-objected/

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10283
2015-09-11


Back to top Go down

COVID JE LAŽ - Page 5 Empty Re: COVID JE LAŽ

Post by mentalitet 12/9/2020, 17:35

mutava baštarda wrote:
Hektorović wrote:U BiH masovno ljudi u kasnim 40tima i 50tima...
Je li vezano za neko područje ili cijela Bosna?

Kako zavrshi mutavi_influencer

https://static.mothership.sg/1/2020/03/coronaawareness.png
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

COVID JE LAŽ - Page 5 Empty Re: COVID JE LAŽ

Post by Hektorović 12/9/2020, 19:35

U 31. GODINI
Preminuo novinar iz Širokog Brijega

Bio pozitivan na koronavirus, te hospitaliziran na SKC Mostar
A. M. / Avaz.ba
prije 2 sata

Mario Pinjuh
FOTO: RADIO MIR MEĐUGORJE

Novinar radio stanice "Mir" iz Međugorja, Mario Pinjuh, preminuo je sinoć u 31. godini života.

Pinjuh je radio za nekoliko hercegovačkih medija, a dio tima radija Mir postao je 2018. godine.

Rođen je 5. maja 1990. godine u Mostaru. Osnovnu školu i srednju školu završio je u Širokom Brijegu, a na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Mostaru završio je studij hrvatskog jezika i književnosti te engleskog jezika i književnosti.

Iz Zavoda za javno zdravstvo ZHK potvrdili su nam da je Mario bio pozitivan na koronavirus, te hospitaliziran na SKC Mostar.

Bit će sahranjen u nedjelju na rimokatoličkom groblju Podjela u Širokom Brijegu.

Posmrtna povorka kreće u 17 sati ispred mrtvačnice Podjela, a porodica preminulog će od 16 sati primati saučešće u mrtvačnici. Bio pozitivan na koronavirus, te hospitaliziran na SKC Mostar
A. M. / Avaz.ba
prije 2 sata

Mario Pinjuh
FOTO: RADIO MIR MEĐUGORJE

Novinar radio stanice "Mir" iz Međugorja, Mario Pinjuh, preminuo je sinoć u 31. godini života.

Pinjuh je radio za nekoliko hercegovačkih medija, a dio tima radija Mir postao je 2018. godine.

Rođen je 5. maja 1990. godine u Mostaru. Osnovnu školu i srednju školu završio je u Širokom Brijegu, a na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Mostaru završio je studij hrvatskog jezika i književnosti te engleskog jezika i književnosti.

Iz Zavoda za javno zdravstvo ZHK potvrdili su nam da je Mario bio pozitivan na koronavirus, te hospitaliziran na SKC Mostar.

Bit će sahranjen u nedjelju na rimokatoličkom groblju Podjela u Širokom Brijegu.

Posmrtna povorka kreće u 17 sati ispred mrtvačnice Podjela, a porodica preminulog će od 16 sati primati saučešće u mrtvačnici.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

COVID JE LAŽ - Page 5 Empty Re: COVID JE LAŽ

Post by AssadNaPodmornici 12/9/2020, 19:39

nije mi jasno.. u bosni je barem 20-30 mlađih osoba umrlo, u RH 0

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21061
2018-06-14


Back to top Go down

COVID JE LAŽ - Page 5 Empty Re: COVID JE LAŽ

Post by mutava baštarda 12/9/2020, 20:33

AssadNaPodmornici wrote:nije mi jasno.. u bosni je barem 20-30 mlađih osoba umrlo, u RH 0
https://slobodnadalmacija.hr/osmrtnice/umrli
Umiru i u Splitu mlađi samo nisu bili pozitivni na koronu....

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

COVID JE LAŽ - Page 5 Empty Re: COVID JE LAŽ

Post by mentalitet 12/9/2020, 21:05

Pa ljudi jebemu mater zar je teshko shvatiti za sva vremena da je sve individualno pa tako i ovo sranje od virusa.A bit ce ih josh mozda i gorih nego shto je ovaj.Zashto?Pa dovoljno je samo pogledati klimatske promjene i otapanje leda jer se iz njega oslobadjaju tko zna sve kakve kuge koje dolaze u rijeke a rijeke se ulivaju u mora (valjda vam je to poznato) :))
Mnogi slabiji organizmi ce nestati pa tako i pojedini ljudi koji nemaju dobar imunitet..ali to opet nije razlog da one slabe odbacimo i prepustimo ih umiranju jer to ne bi bilo humano.
Noshenje maski je glupo jer to ti je kao da stavish sitnu resetku na shahtu za vodu...zadrzat ce odredjeni otpad ali ce onaj sitniji proci kao shto ce kroz masku proci zrak a sa njime i virus.Ako znamo da na vrh igle stane 5 miliona nekog virusa onda fakat maske nemaju nikakav znachaj ali imaju psiholoshki jer pomazu ljudima da se osjecaju sigurnije pa neke korisne drustvene aktivnosti se ne zaustavljaju.Treba raditi ...treba se jebavati..treba uchiti..treba jesti ..svashta neshto treba jer to shto nam treba znachi zivot mora ici dalje. Nositi masku bez da pazish na distancu u komunikaciji sa ostalim ljudima je blesavo i nema nikakvu korist po zdravlje ..Drzite distancu ..drzite higijenu ..ne idite na mjesta gdje se skuplja jako puno ljudi (meni to i nije problem jer ne podnosim vishe od deset ljudi oko sebe)..perite namirnice koje kupujete u ducanu...ja recimo perem lubenicu ili jabuke sodom bikarbonom,,,jeftina...mosh je kupit za sitnu lovu a ubija svakakvu neku gamad..malo vishe odgovornosti prema sebi i svojim bliznjima nece shkoditi..ne zajebavajte se i ne mislite da nece vas zakachiti..eto...moj mali doprinos ovoj temi jer mi ide na kurac razno svrstavanje protiv i za..ljudi uglavnom funkcioniraju tako da vide samo recimo samo chistu plavu boju a ne vide nijanse.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

COVID JE LAŽ - Page 5 Empty Re: COVID JE LAŽ

Post by Eroo 12/9/2020, 21:55

COVID su izmislili da bi mogli zajebavat ljude 'vake ko Mutavi, na primjer. Inače, totalna laž, kažem vam. :] :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75052
2016-07-22


Back to top Go down

COVID JE LAŽ - Page 5 Empty Re: COVID JE LAŽ

Post by Serbinho-3 12/9/2020, 22:02

mutava baštarda wrote:
AssadNaPodmornici wrote:nije mi jasno.. u bosni je barem 20-30 mlađih osoba umrlo, u RH 0
https://slobodnadalmacija.hr/osmrtnice/umrli
Umiru i u Splitu mlađi samo nisu bili pozitivni na koronu....


Narkomani, poznati jos iz vremena Juge Dalmosi...

Ako nema nista pri sebi, zamota list limuna i pusi...

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26521
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

COVID JE LAŽ - Page 5 Empty Re: COVID JE LAŽ

Post by Guest 12/9/2020, 22:03

Eroo wrote:COVID su izmislili da bi mogli zajebavat ljude 'vake ko Mutavi, na primjer. Inače, totalna laž, kažem vam. :] :D

ajd kurtzu fala da si konačno priznao..nemoj misliti da smo nezahvalni king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

COVID JE LAŽ - Page 5 Empty Re: COVID JE LAŽ

Post by mutava baštarda 12/9/2020, 22:05

Eroo wrote:COVID su izmislili da bi mogli zajebavat ljude 'vake ko Mutavi, na primjer. Inače, totalna laž, kažem vam. :] :D

Ja se najviše bojim ptičije gripe i žene

COVID JE LAŽ - Page 5 Img_2045

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

COVID JE LAŽ - Page 5 Empty Re: COVID JE LAŽ

Post by Guest 12/9/2020, 22:08

mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:COVID su izmislili da bi mogli zajebavat ljude 'vake ko Mutavi, na primjer. Inače, totalna laž, kažem vam. :] :D

Ja se najviše bojim ptičije gripe i žene

COVID JE LAŽ - Page 5 Img_2045

Jezik pregrizo..A Ero nas je taman umirio da ne postoji Covid..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

COVID JE LAŽ - Page 5 Empty Re: COVID JE LAŽ

Post by Serbinho-3 12/9/2020, 22:09

Uradio dva tampona, uskoro i treci na Maderi.

Sve gratis.

Uradio i onaj Sierologico test, 3.8 rezultat.

Verujem u Koronu, cuvam se, ko mi se mangupira bez maske

u avionu, dobije jedan pogled da mu stane srce.

Ko hoce da glumi budalu, neka glumi, ali ne u mojoj blizini.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26521
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Hektorović likes this post

Back to top Go down

COVID JE LAŽ - Page 5 Empty Re: COVID JE LAŽ

Post by Guest 12/9/2020, 22:16

Serbinho-3 wrote:Uradio dva tampona, uskoro i treci na Maderi.

Sve gratis.

Uradio i onaj Sierologico test, 3.8 rezultat.

Verujem u Koronu, cuvam se, ko mi se mangupira bez maske

u avionu, dobije jedan pogled da mu stane srce.

Ko hoce da glumi budalu, neka glumi, ali ne u mojoj blizini.


Ojebote... :rasta :rasta :rasta :rasta


COVID JE LAŽ - Page 5 AATXAJzh4sbMbjxT_fTq56Asz86mFicCCSczdH69rQ=s900-c-k-c0xffffffff-no-rj-mo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

COVID JE LAŽ - Page 5 Empty Re: COVID JE LAŽ

Post by Eroo 12/9/2020, 23:30

Serbinho-3 wrote:Uradio dva tampona, uskoro i treci na Maderi.

Sve gratis.

Uradio i onaj Sierologico test, 3.8 rezultat.

Verujem u Koronu, cuvam se, ko mi se mangupira bez maske

u avionu, dobije jedan pogled da mu stane srce.

Ko hoce da glumi budalu, neka glumi, ali ne u mojoj blizini.

Jebli vas tamponi, da vas jebli...jedno vrijeme sam pogrešno prevodio tekstove na temu epidemije u Il Giorno..
Za one koji ne znaju "tamponi" su testovi. :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75052
2016-07-22


Back to top Go down

COVID JE LAŽ - Page 5 Empty Re: COVID JE LAŽ

Post by RayMabus 13/9/2020, 15:16

U Rijeci preminuo 42 godine

https://m.vecernji.hr/vijesti/pristizu-novi-podaci-u-zagrebu-45-novoobljelih-1430978
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

COVID JE LAŽ - Page 5 Empty Umro 30-godišnji novinar Radija Mir Međugorje, imao je koronu

Post by IL Risorto 13/9/2020, 21:07


COVID JE LAŽ - Page 5 2ef6f873-621d-4819-ab71-88f9ea2ecd4a
Foto: Radio Mir Međugorje
U PETAK u večernjim satima u mostarskoj bolnici preminuo je 30-godišnji Mario Pinjuh, novinar Radiopostaje Mir Međugorje te suradnik Jabuke TV.
Kako je objavio Avaz, Pinjuh je bio pozitivan na koronu te se tjednima liječio u mostarskoj bolnici. Slobodna Dalmacija objavila je da je završio na respiratoru.
Pinjuh je radio za nekoliko hercegovačkih medija, a dio tima radija Mir postao je 2018. godine.
"Pamtit ćemo ga kao vrijednog kolegu koji je volio svoj posao. Nedostajat će nam njegova vedrina, susretljivost i mladenački duh", napisali su njegovi kolege s Radija Mir Međugorje.
Tekst se nastavlja ispod oglasa

"Šokirani smo, u najdubljoj smo tuzi zbog tako naglog odlaska našeg prijatelja, kolege, čovjeka, našeg Marija. Već od sredine kolovoza kada nam je javio da je zbog korone na liječenju u mostarskoj bolnici, sa strepnjom smo pratili hoće li mu se stanje poboljšati. Nažalost, bolest je bila prejaka, žao mi je i zbog njegove obitelji i nas samih", kazao je za Slobodnu Dalmaciju glavni urednik Jabuke TV Goran Kutle.
Pinjuh je pokopan danas u Širokom Brijegu.


https://www.index.hr/vijesti/clanak/u-mostaru-umro-30godisnji-novinar-imao-je-koronu/2212550.aspx
Da ne otvarama novu temu.
Jeli i ovo jedan od onih staraca s 100 nekakvih bolest,koji bi umro i onako bez korone. :cleanteeth
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

COVID JE LAŽ - Page 5 Empty Re: COVID JE LAŽ

Post by AssadNaPodmornici 13/9/2020, 21:23

tužno, međutim koliko je ovaj vikend poginulo ljudi u prometnim nesrećama u Hrvatskoj i Bosni? hoćemo li zabraniti ceste, i auta?

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21061
2018-06-14


Back to top Go down

COVID JE LAŽ - Page 5 Empty Re: COVID JE LAŽ

Post by Eroo 13/9/2020, 21:55

AssadNaPodmornici wrote:tužno, međutim koliko je ovaj vikend poginulo ljudi u prometnim nesrećama u Hrvatskoj i Bosni? hoćemo li zabraniti ceste, i auta?
To je zato što svi voze po desnoj strani. Gužva, jebiga, ljudi su nervozni i ne paze...
 Ako bi teretni promet preusmjerili da voze po lijevoj, a svi ostali po desnoj stvar bi se normalizirala. :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75052
2016-07-22


Back to top Go down

COVID JE LAŽ - Page 5 Empty Re: COVID JE LAŽ

Post by mutava baštarda 13/9/2020, 22:56

Eroo wrote:
AssadNaPodmornici wrote:tužno, međutim koliko je ovaj vikend poginulo ljudi u prometnim nesrećama u Hrvatskoj i Bosni? hoćemo li zabraniti ceste, i auta?
To je zato što svi voze po desnoj strani. Gužva, jebiga, ljudi su nervozni i ne paze...
 Ako bi teretni promet preusmjerili da voze po lijevoj, a svi ostali po desnoj stvar bi se normalizirala. :D
Ne nego trebaju vozači, putnici i pješaci nositi kacige na glavi i time bi se značajno smanjio broj stradalih u prometu...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

COVID JE LAŽ - Page 5 Empty Re: COVID JE LAŽ

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum