ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

War with China over Covid 19?!

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

War with China over Covid 19?! Empty War with China over Covid 19?!

Post by Guest 28/4/2020, 14:35

https://podcasts.google.com/?feed=aHR0cHM6Ly9yc3MuYXJ0MTkuY29tL2ZyZWFrb25vbWljcy1yYWRpbw&ep=14&episode=NWViODVkZjQtMGZmNS00NDRkLTgzYmQtYWJhNjAwMGVmNTFj



Upravo odslusao ovaj podcast, wow...

mislim da je tu receno otprilike u.kom pravcu ce se kretati odnosi između usa u kine, a i sta mi mozemo ocekivati..kao vazali...🙄

Nisam mogao naci slicnu temu od cini mi se Mihe ali tu su odgovori...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

War with China over Covid 19?! Empty Re: War with China over Covid 19?!

Post by epikur37 28/4/2020, 15:06

Pa krajem 90-ih je već rečeno da sudbina svijeta ovisi o tome hoće li SAD s mirom otići kao svjetski hegemon ili će pokušati ratom to zaustaviti.

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

War with China over Covid 19?! Empty Re: War with China over Covid 19?!

Post by Counter-Strike 28/4/2020, 15:39

bome,najebace svi ovi koji su drzali stranu kinezima (demokrate i liberali)

_________________
War with China over Covid 19?! Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

War with China over Covid 19?! Empty Re: War with China over Covid 19?!

Post by Ringo10 28/4/2020, 16:40

epikur37 wrote:Pa krajem 90-ih je već rečeno da sudbina svijeta ovisi o tome hoće li SAD s mirom otići kao svjetski hegemon ili će pokušati ratom to zaustaviti.

Mirno otici NECE
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

War with China over Covid 19?! Empty Re: War with China over Covid 19?!

Post by omni 28/4/2020, 17:27

Ringo10 wrote:
epikur37 wrote:Pa krajem 90-ih je već rečeno da sudbina svijeta ovisi o tome hoće li SAD s mirom otići kao svjetski hegemon ili će pokušati ratom to zaustaviti.

Mirno otici NECE
Bolje ni da ne odu u ovakvoj reziji jer vjeruj mi ako Kina dodje najebali smo svi, citava planeta.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

War with China over Covid 19?! Empty Re: War with China over Covid 19?!

Post by Ringo10 28/4/2020, 18:04

omni wrote:
Ringo10 wrote:
epikur37 wrote:Pa krajem 90-ih je već rečeno da sudbina svijeta ovisi o tome hoće li SAD s mirom otići kao svjetski hegemon ili će pokušati ratom to zaustaviti.

Mirno otici NECE
Bolje ni da ne odu u ovakvoj reziji jer vjeruj mi ako Kina dodje najebali smo svi, citava planeta.
MA to su gluposti, Kina ne može doći na mjesto Amerike ne može ni Rusija ni bilo ko drugi 

Nemaju oni potrebne predispozicije za to i Amerika je posljednji globalni hegemon.

NAkon nje to će biti drukčiji svijet i globalni odnosi
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

War with China over Covid 19?! Empty Re: War with China over Covid 19?!

Post by nakaza 28/4/2020, 18:17

Unimatrix_Zero wrote:bome,najebace svi ovi koji su drzali stranu kinezima (demokrate i liberali)

Najebaćemo i mi  kao  novi  čelični prijatelji, ako je ovo istina.
nakaza
nakaza

Posts : 318
2019-08-05


Back to top Go down

War with China over Covid 19?! Empty Re: War with China over Covid 19?!

Post by Guest 28/4/2020, 18:40

omni wrote:
Ringo10 wrote:
epikur37 wrote:Pa krajem 90-ih je već rečeno da sudbina svijeta ovisi o tome hoće li SAD s mirom otići kao svjetski hegemon ili će pokušati ratom to zaustaviti.

Mirno otici NECE
Bolje ni da ne odu u ovakvoj reziji jer vjeruj mi ako Kina dodje najebali smo svi, citava planeta.

Posto nismo u situaciji biti hegemoni licno, moramo trpiti druge. 
S obzirom dabjedino Usa, Rusija i EU mogu biti neka sila a da pripadaju judeohriscanstvu ko i sami, dok svi ostali sacuvaj iih Boze blizu kuce iimati...
Znaci EU nema sanse ko ni rusija ostaje usa...za sada
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

War with China over Covid 19?! Empty Re: War with China over Covid 19?!

Post by michaellcmacha 28/4/2020, 20:42

dzmrdz wrote:https://podcasts.google.com/?feed=aHR0cHM6Ly9yc3MuYXJ0MTkuY29tL2ZyZWFrb25vbWljcy1yYWRpbw&ep=14&episode=NWViODVkZjQtMGZmNS00NDRkLTgzYmQtYWJhNjAwMGVmNTFj



Upravo odslusao ovaj podcast, wow...

mislim da je tu receno otprilike u.kom pravcu ce se kretati odnosi između usa u kine, a i sta mi mozemo ocekivati..kao vazali...🙄

Nisam mogao naci slicnu temu od cini mi se Mihe ali tu su odgovori...
ja sam vam rekao kako će se to odvijati ali ne sad i odmah.... meni je fascinantna činjenica kako ljudi nisu u stanju sagledati malo širi kontekst iako je on i više nego očit... potpuno je nebitno tko je tu kriv, bitno je da je nastupila nesaglediva i nemjerljiva i nenadoknadiva šteta na razini cijelog svijeta i tu se kad se refa podvuče, mora ispostaviti račun...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

War with China over Covid 19?! Empty Re: War with China over Covid 19?!

Post by michaellcmacha 28/4/2020, 20:46

oni su USA jel, uspostavili ovaj poredak i nema scenarija u kojem bi oni svoju ulogu i svoju poziciju u okviru ovog njihovog poretka mirnim putem prepustili bilo kome

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

War with China over Covid 19?! Empty Re: War with China over Covid 19?!

Post by epikur37 28/4/2020, 20:49

Ringo10 wrote:
omni wrote:
Ringo10 wrote:
epikur37 wrote:Pa krajem 90-ih je već rečeno da sudbina svijeta ovisi o tome hoće li SAD s mirom otići kao svjetski hegemon ili će pokušati ratom to zaustaviti.

Mirno otici NECE
Bolje ni da ne odu u ovakvoj reziji jer vjeruj mi ako Kina dodje najebali smo svi, citava planeta.
MA to su gluposti, Kina ne može doći na mjesto Amerike ne može ni Rusija ni bilo ko drugi 

Nemaju oni potrebne predispozicije za to i Amerika je posljednji globalni hegemon.

NAkon nje to će biti drukčiji svijet i globalni odnosi

Slažem se.

Ne radis e o tome da će SAD propasti ili prestati biti svjetska sila, radi se o kraju njihove globalne hegemonije i novom multipolarnom svijetu.

Što je u konačnici realnije pa i bolje za cijeli svijet.



epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

War with China over Covid 19?! Empty Re: War with China over Covid 19?!

Post by michaellcmacha 28/4/2020, 20:51

dzmrdz wrote:
omni wrote:
Ringo10 wrote:
epikur37 wrote:Pa krajem 90-ih je već rečeno da sudbina svijeta ovisi o tome hoće li SAD s mirom otići kao svjetski hegemon ili će pokušati ratom to zaustaviti.

Mirno otici NECE
Bolje ni da ne odu u ovakvoj reziji jer vjeruj mi ako Kina dodje najebali smo svi, citava planeta.

Posto nismo u situaciji biti hegemoni licno, moramo trpiti druge. 
S obzirom dabjedino Usa, Rusija i EU mogu biti neka sila a da pripadaju judeohriscanstvu ko i sami, dok svi ostali sacuvaj iih Boze blizu kuce iimati...
Znaci EU nema sanse ko ni rusija ostaje usa...za sada
dobro Medo (unimatrix zero) primjećuje da će u USA biti problema jer će oni u svom okviru morati raščistiti tko je i u kojoj mjeri odgovoran svih ovih godina kad je u pitanju držanje lojtri kinezima u mnogim aspektima... ponajviše kad je u pitanju curenje ogromnog broja i količine strateških informacija i podataka... tu bi pogotovo demokrati i liberali mogli biti odgovorni...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

War with China over Covid 19?! Empty Re: War with China over Covid 19?!

Post by AssadNaPodmornici 28/4/2020, 20:55

Unimatrix_Zero wrote:bome,najebace svi ovi koji su drzali stranu kinezima (demokrate i liberali)
pod uvjetom da izgube vlast, ne samo bijelu kuću, nego republikanci moraju dobiti senat i house of representative.

problem je što mediji su svi u rukama liberala, ljevičara, socijalista, dosta financirani od kineza

oni će udarati po republikancima, trumpu, hvaliti će kineze, socijaliste WHO, demokrate, liberale, a govoriti će zanimljivo svi ti mediji(dobar dio njih je povezan sa kinezima) o ruskoj prijetnji a nitko neće osim fox newsa spominjati kineze.

ako republikanci izgube vlast, onda će kinezi pokoriti ameriku - pa jebeni Joe Biden je kupljen od Kineskih para, to čak nije niti tajna, kurac će se on suprostaviti Kinezima.

Eno Kineski ambasadori zovu američke demokratske kongresnike da dolaze u Kineske ambasade da naprave "zajednički plan kako pristupiti medijima" u borbi protiv koronavirusa.

i ako Joe Biden i takvi demokrati osvoje vlast, ode Amerika u tri pizde materine, a onda i ostatak zapadnog svijeta, jer će Kinezi financirati trpačinu, multikulturalizam, otvorene granice, gurati indetity politics, čak i socijalističke ideje, a doma provode nacionalizam, špijunažu, brutalni kapitalizam itd
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21040
2018-06-14


Back to top Go down

War with China over Covid 19?! Empty Re: War with China over Covid 19?!

Post by Guest 28/4/2020, 20:58

michaellcmacha wrote:
dzmrdz wrote:
omni wrote:
Ringo10 wrote:
epikur37 wrote:Pa krajem 90-ih je već rečeno da sudbina svijeta ovisi o tome hoće li SAD s mirom otići kao svjetski hegemon ili će pokušati ratom to zaustaviti.

Mirno otici NECE
Bolje ni da ne odu u ovakvoj reziji jer vjeruj mi ako Kina dodje najebali smo svi, citava planeta.

Posto nismo u situaciji biti hegemoni licno, moramo trpiti druge. 
S obzirom dabjedino Usa, Rusija i EU mogu biti neka sila a da pripadaju judeohriscanstvu ko i sami, dok svi ostali sacuvaj iih Boze blizu kuce iimati...
Znaci EU nema sanse ko ni rusija ostaje usa...za sada
dobro Medo (unimatrix zero) primjećuje da će u USA biti problema jer će oni u svom okviru morati raščistiti tko je i u kojoj mjeri odgovoran svih ovih godina kad je u pitanju držanje lojtri kinezima u mnogim aspektima... ponajviše kad je u pitanju curenje ogromnog broja i količine strateških informacija i podataka... tu bi pogotovo demokrati i liberali mogli biti odgovorni...

Ne znam koliko mozes upratiti ovaj podcast, nazalost nema transcript. Bar ga ja ne vidim a ne znam koliko ko razume i nisam odolio da ne postavim mada mozda nije fer jer nije pristupacno svakome...

Uglavnom tu se tacno postavlja pitanje ko je omogucio Kini da postane ovo sto jeste, zasto je kompletna industrija od nekada 30 tvornica antibiotika u USA spala na ravno nula, naravno u Kini su i sve tvornice maski, rukavica i druge ppe opreme..(iako su se izmenili i demokrati i republiknaci na vlasti tako da je to problem na koga uperiti prst, moj 'guess' je da su u pitanju oni koji vode i republikance i demokrate, znaci korporativna elita..to je bar jasno a i malo ljigavo od njih da se sada kao cude ko je to dozvolio)

Isto tako, tu se tacno nagovestava da ce biti ono sto si ti spominjao, okupljanje malih i velikih 'saveznika' u jednu frontu, a isto tako ono sto sam ja pretpostavio a to je povlacenje odredjenih segmenata industrije nazad u USA...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

War with China over Covid 19?! Empty Re: War with China over Covid 19?!

Post by Guest 28/4/2020, 21:00

Unimatrix_Zero wrote:bome,najebace svi ovi koji su drzali stranu kinezima (demokrate i liberali)

Ja mislim da su sve administracije bez obzira na stranacku pripadnost tu umesane. 
Sad ko ce koga optuziti za to to ne znam...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

War with China over Covid 19?! Empty Re: War with China over Covid 19?!

Post by michaellcmacha 28/4/2020, 21:00

epikur37 wrote:
Ringo10 wrote:
omni wrote:
Ringo10 wrote:
epikur37 wrote:Pa krajem 90-ih je već rečeno da sudbina svijeta ovisi o tome hoće li SAD s mirom otići kao svjetski hegemon ili će pokušati ratom to zaustaviti.

Mirno otici NECE
Bolje ni da ne odu u ovakvoj reziji jer vjeruj mi ako Kina dodje najebali smo svi, citava planeta.
MA to su gluposti, Kina ne može doći na mjesto Amerike ne može ni Rusija ni bilo ko drugi 

Nemaju oni potrebne predispozicije za to i Amerika je posljednji globalni hegemon.

NAkon nje to će biti drukčiji svijet i globalni odnosi

Slažem se.

Ne radis e o tome da će SAD propasti ili prestati biti svjetska sila, radi se o kraju njihove globalne hegemonije i novom multipolarnom svijetu.

Što je u konačnici realnije pa i bolje za cijeli svijet.



koji je tebi kurac, ko je tebi dao bilo kakvu diplomu boktejebo tulava... kakav kurčevi multipolaritet ti spominješ, kakvi tebe mokri snovi peru... amerikanac prije nego se nakloni i krene napustiti scenu, će spustiti roletne ugasiti svjetlo i reći goodnight and goodbye... u konačnici ćeš ti kruha biti gladan i jadan skapavat, ako ne pogoriš u trenu, kao i svi mi ako se to odigra... a odigrat će se... jebalo te to tvoje bolje i onaj tko te pustio iz tuzle s tim tvojim debilukom...


Last edited by michaellcmacha on 28/4/2020, 21:07; edited 1 time in total
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

War with China over Covid 19?! Empty Re: War with China over Covid 19?!

Post by Šandor Winnetou 28/4/2020, 21:04

Unimatrix_Zero wrote:bome,najebace svi ovi koji su drzali stranu kinezima (demokrate i liberali)
pošteno, držali su lopovima ljestve

_________________
War with China over Covid 19?! Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

War with China over Covid 19?! Empty Re: War with China over Covid 19?!

Post by Šandor Winnetou 28/4/2020, 21:06

nakaza wrote:
Unimatrix_Zero wrote:bome,najebace svi ovi koji su drzali stranu kinezima (demokrate i liberali)

Najebaćemo i mi  kao  novi  čelični prijatelji, ako je ovo istina.
si đi ding dong vam je utjerao a niste osjetili jer vam je Adem Vuchiqi već dugi niz godina guzu pripremao sa vazeljin za ovo

_________________
War with China over Covid 19?! Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

War with China over Covid 19?! Empty Re: War with China over Covid 19?!

Post by michaellcmacha 28/4/2020, 21:06

dzmrdz wrote:
michaellcmacha wrote:
dzmrdz wrote:
omni wrote:
Ringo10 wrote:
Mirno otici NECE
Bolje ni da ne odu u ovakvoj reziji jer vjeruj mi ako Kina dodje najebali smo svi, citava planeta.

Posto nismo u situaciji biti hegemoni licno, moramo trpiti druge. 
S obzirom dabjedino Usa, Rusija i EU mogu biti neka sila a da pripadaju judeohriscanstvu ko i sami, dok svi ostali sacuvaj iih Boze blizu kuce iimati...
Znaci EU nema sanse ko ni rusija ostaje usa...za sada
dobro Medo (unimatrix zero) primjećuje da će u USA biti problema jer će oni u svom okviru morati raščistiti tko je i u kojoj mjeri odgovoran svih ovih godina kad je u pitanju držanje lojtri kinezima u mnogim aspektima... ponajviše kad je u pitanju curenje ogromnog broja i količine strateških informacija i podataka... tu bi pogotovo demokrati i liberali mogli biti odgovorni...

Ne znam koliko mozes upratiti ovaj podcast, nazalost nema transcript. Bar ga ja ne vidim a ne znam koliko ko razume i nisam odolio da ne postavim mada mozda nije fer jer nije pristupacno svakome...

Uglavnom tu se tacno postavlja pitanje ko je omogucio Kini da postane ovo sto jeste, zasto je kompletna industrija od nekada 30 tvornica antibiotika u USA spala na ravno nula, naravno u Kini su i sve tvornice maski, rukavica i druge ppe opreme..(iako su se izmenili i demokrati i republiknaci na vlasti tako da je to problem na koga uperiti prst, moj 'guess' je da su u pitanju oni koji vode i republikance i demokrate, znaci korporativna elita..to je bar jasno a i malo ljigavo od njih da se sada kao cude ko je to dozvolio)

Isto tako, tu se tacno nagovestava da ce biti ono sto si ti spominjao, okupljanje malih i velikih 'saveznika' u jednu frontu, a isto tako ono sto sam ja pretpostavio a to je povlacenje odredjenih segmenata industrije nazad u USA...
upravo slušam i to je to što si naveo... i velim ti da je puno veća odgovornost onih koje sam naveo u zadnjih 30 godina... ali to je nebitno... kao što je nebitno kad će odluka o početku konflikta biti objelodanjena i da li će uopće biti objelodanjena... konflikt je tu ili vrlo vrlo blizu

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

War with China over Covid 19?! Empty Re: War with China over Covid 19?!

Post by Guest 28/4/2020, 21:08

Uspon kineske ekonomije pocinje 1979 primenom free-market principa i otvaranjem za ulaganja izvana, od tada je bilo 3 demokrate i 4 republikanca predsednika u USA...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

War with China over Covid 19?! Empty Re: War with China over Covid 19?!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum