ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran

Page 2 of 14 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Go down

U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran - Page 2 Empty Re: U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran

Post by RayMabus 29/8/2020, 17:14

Čekam da mi dođe pet tisuća kuna , kupa se s prijateljem na plaži , tako se dogovorili jer sam ja inzistira da mi to da posli lita , starome dat tri keke za režije iduća tri miseca jer ne može on sve sam , sebi ostavit dvi za pivcu , duvan o kavu i plazmu za Playstation i registirat Golfa još godinu dana i dat će mi ključ ako meni šta bude tribalo i ostavit ga na parkingu kod mene jer imam parking u centru sela lip uređen za dva auta i opet sve štima.

Nemaš auto a imaš auto. Njemu proda svoga za deset tisuća kuna a auto očivan malo proša on ga zna bolje od mene a ima troje dice taman mu leglo a meni to trošak.

To se tako sve dogovara. Nema uopće problema. Sve laganini , svima paše , svi zadovoljni i to je to.

RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran - Page 2 Empty Re: U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran

Post by RayMabus 29/8/2020, 17:27

A oni u Malmou nek se jebu. Prvo su ih doveli za radit i sad im smetaju jer neće da se integriraju itd bla bla bla.

Sad im pale Kuran a ovi idioti pa skaću na to i onda kad vide to ovi normalno da bi oni ubijali radi knjige onda još veći problemi.

Jbti Kuran mater. Seren se i na vas i na tog vašeg Muhameda i religiju koja bi ubijala u ime Boga.

To su sve idioti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran - Page 2 Empty Re: U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran

Post by epikur37 29/8/2020, 17:31

apeliram na šveđane obiju religija da stvari rješavaju pregovorima, nasilje nije opcija nikad.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran - Page 2 Empty Re: U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran

Post by RayMabus 29/8/2020, 17:33

Ma tko jebe Šveđane. Čekaj da se zapali Njemačka jer to su Germani isto a najveći u Europi. Šta će Šveđani ? Šaka jada.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran - Page 2 Empty Re: U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran

Post by mutava baštarda 29/8/2020, 17:39

epikur37 wrote:apeliram na šveđane obiju religija da stvari rješavaju pregovorima, nasilje nije opcija nikad.
to je sve nestašna mladež koja će osigurati Abrahamu mirovinu, a njihovi rođaci koje se još malo boje preplivati Sredozemno more mirnu starost u nekom staračkim domu većini forumaša...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran - Page 2 Empty Re: U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran

Post by epikur37 29/8/2020, 17:41

Nije mi jasno da danas u 21. stoljeću oni i dalje raspiruju međureligijske sukobe...kao afrička plemena...

primitivni švedi će se dovesti do građanskog rata zbog religije, idioti
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran - Page 2 Empty Re: U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran

Post by RayMabus 29/8/2020, 17:42

mutava baštarda wrote:
epikur37 wrote:apeliram na šveđane obiju religija da stvari rješavaju pregovorima, nasilje nije opcija nikad.
to je sve nestašna mladež koja će osigurati Abrahamu mirovinu, a njihovi rođaci koje se još malo boje preplivati Sredozemno more mirnu starost u nekom staračkim domu većini forumaša...
Ma šta će oni osigurat ? Uvatit za uši , zavrnit uši i vratit doma odakle su došli pa nek tamo prodaju te seljačke fore.

Postoji tehnološki napredak i manje rada stvara veći kapital i taj višak love dovoljan je da se pokriju mirovine. Oni su totalno nebitni kao radna snaga. Ima Mekisko , Filipini , cili svit koji jedva čeka šansu da se izvuče iz gliba a neće radit sranja radi islama.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran - Page 2 Empty Re: U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran

Post by epikur37 29/8/2020, 17:45

u stvari, sve to njima podmeću rusi...treba poslati vojsku i pripremati se na rusku invaziju
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran - Page 2 Empty Re: U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran

Post by RayMabus 29/8/2020, 17:47

epikur37 wrote:u stvari, sve to njima podmeću rusi...treba poslati vojsku i pripremati se na rusku invaziju
Ne podmeću im Rusi ništa. Nisu im oni te tamo naselili.

Proglasiš Islam kriminalnom organizacijom i aj kupi prnje. Dovedeš Latinose i ostatak svijeta a vi kući pa tamo radite sranja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran - Page 2 Empty Re: U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran

Post by RayMabus 29/8/2020, 17:49

Oni u Francuskoj radi one karikature Muhameda upali u redakciju i napravili pokolj i onda im se ovi izvinjavaju.

Ja bi mrtav ladan odma sutra proglasija Islam kriminalnom organizacijom i tko vas jebe.

Ajmo pedala.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran - Page 2 Empty Re: U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran

Post by RayMabus 29/8/2020, 17:53

Proglasija bi Muhameda kriminalcem šta i je i boli me kurac.

I jebi se i ti i taj tvoj Islam.

Aj pa pa.

Seljačke fore prodaji nekom drugom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran - Page 2 Empty Re: U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran

Post by dijagram 29/8/2020, 18:07

I onda se cude kad im siluju par tisuca svedjanki.
Kako i ne bi, kad to zasluzuju.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran - Page 2 Empty Re: U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran

Post by RayMabus 29/8/2020, 18:13

Evo došlo pet tisuća kuna na vrata. Ćaći dvi za režije , jedna za bojler odma da imam i to se sad sređuje jer mi otiša grijać i dvi keke meni za pivu.

Sad ćemo se počastiti s još dvi velike pive. Ionako san već polupijan.

Ma boli me kurac za sve živo. Rješavam te stvari u životu u letu.

Jedino sa ženama ne mogu nikako izač na kraj jer puno misle.

A šta ti imaš mislit kraj mene ?

Rađaj dicu i muči.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran - Page 2 Empty Re: U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran

Post by Oh_Femder 29/8/2020, 18:20

Sora wrote:Sve religije su opijum za narod
Sve grube i udžuturne simplifikacije su religije.

_________________
U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran - Page 2 Nikon-10
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran - Page 2 Empty Re: U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran

Post by RayMabus 29/8/2020, 18:23

To triba potirat doma odakle su došli ako će oni radi knjige ubijat ljude.

Za uši i vozi odakle si doša s tim mentalnim sklopom.

Aj Bog.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran - Page 2 Empty Re: U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran

Post by RayMabus 29/8/2020, 18:26

Ispalija bi ih ja u sekund. Ne brine se uopće. Mrtav ladan.

Ja san kad san ima 15 godina spalija Kuran. U svom dvorištu moja knjiga. Nije mi se svidila. Spalija san i masu scientoloških isto u pećici i u kotlu. Prenapredne su i ne mogu ih korostit sada i ovdje pa sam ih se rješija. Neke san ostavija.

Štaš ti meni solit pamet šta ču ja palit i šta neću.

Jel moja knjiga ?

Je.

Aj vozi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran - Page 2 Empty Re: U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran

Post by RayMabus 29/8/2020, 18:28

Oni se Macron ispričava a ja bi prenos uživo u osam sati na državnoj tv

Kuran i jedna peka i lipo knjiga i upaljač i nek gori

Nek gleda cila Francuska

Tko van jebe mater.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran - Page 2 Empty Re: U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran

Post by RayMabus 29/8/2020, 18:29

Posla bi vam poruku istu večer.

Istu večer pajdo moj

Pa se znojite
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran - Page 2 Empty Re: U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran

Post by RayMabus 29/8/2020, 18:33

Doša iz pustinje u Europu i onda će on namtetat prsvila

Issssss

Srića.ovi domaće poturice kuže jezik nisu toliko zatucani pa kuže zašto si se naljutija a on Arapin do jučer jaha deve u pustinji i sad će on svoja pravila nametat.

Jel ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran - Page 2 Empty Re: U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran

Post by RayMabus 29/8/2020, 18:34

Doša iz pustinje u Europe i on će ti nametat svoja pravila

Aj ti kući
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran - Page 2 Empty Re: U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran

Post by RayMabus 29/8/2020, 18:37

Deportirat će ih sve uskoro.

Ma koga ćeš ti zajebavati.

Aj doma.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran - Page 2 Empty Re: U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 14 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum