ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran

Page 1 of 14 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next

Go down

U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran Empty U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran

Post by RayMabus Sat 29 Aug - 11:22

U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran B_200829029

https://www.klix.ba/vijesti/u-malmeu-veliki-protesti-nakon-sto-su-ekstremisti-zapalili-kur-an/200829029

pirat
RayMabus
RayMabus

Posts : 176005
2014-04-11


Back to top Go down

U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran Empty Re: U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran

Post by RayMabus Sat 29 Aug - 11:59

Oš kupit ciglu ?

U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran W_56304923
RayMabus
RayMabus

Posts : 176005
2014-04-11


Back to top Go down

U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran Empty Re: U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran

Post by melkior Sat 29 Aug - 12:02

Ekstremizam je sve što se protivi kapitalizmu i globalizaciji...
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran Empty Re: U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran

Post by melkior Sat 29 Aug - 12:04

Pobijte sve milijardere pa neće biti ni islamizma u Europi i na Zapadu.
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran Empty Re: U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran

Post by melkior Sat 29 Aug - 12:11

melkior wrote:Pobijte sve milijardere pa neće biti ni islamizma u Europi i na Zapadu.
Što povezuje komunizam, marksizam i korporativni liberalizam? Ideja otvorenih granica i multikulturalizam. Marksisti smatraju da su sve kulture, rase, civilizacije i religije jednako vrijedne. Korporativni liberali o tome nemaju mišljenje, ali smatraju da je za stanje njihovog novčanika multikulturalizam i otvorene granice dobra stvar, a radi vlastitog profita spremni su uništiti sve rase, sve nacije i sve religije.
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran Empty Re: U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran

Post by melkior Sat 29 Aug - 12:24

melkior wrote:
melkior wrote:Pobijte sve milijardere pa neće biti ni islamizma u Europi i na Zapadu.
Što povezuje komunizam, marksizam i korporativni liberalizam? Ideja otvorenih granica i multikulturalizam. Marksisti smatraju da su sve kulture, rase, civilizacije i religije jednako vrijedne. Korporativni liberali o tome nemaju mišljenje, ali smatraju da je za stanje njihovog novčanika multikulturalizam i otvorene granice dobra stvar, a radi vlastitog profita spremni su uništiti sve rase, sve nacije i sve religije.
U suštini, nema razlike između Marka Zuckerberga, Jeffa Bezosa, Georga Sorosa, Slavoja Žižeka, Black Lives Mattersa, Angele Merkel, Tayyipa Erdogana, ISIL-a, Muslimanskog bratstva, saudijskog princa Mohameda bin Salmana, Radničke fronte Katarine Peović, Pussy Riota i pape Franje. Naime, svi oni imaju jedinstvene zajedničke neprijatelje: 

Anders Breivik 
Brenton Tarrant
američka i europska osiromašena srednja klasa
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran Empty Re: U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran

Post by RayMabus Sat 29 Aug - 12:32

Pronatalitetna politika je skupa , lakše je dovlačit radnu snagu za potrebe kapitala u svrhu stvaranja profita.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176005
2014-04-11


Back to top Go down

U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran Empty Re: U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran

Post by melkior Sat 29 Aug - 12:57

melkior wrote:
melkior wrote:Pobijte sve milijardere pa neće biti ni islamizma u Europi i na Zapadu.
Što povezuje komunizam, marksizam i korporativni liberalizam? Ideja otvorenih granica i multikulturalizam. Marksisti smatraju da su sve kulture, rase, civilizacije i religije jednako vrijedne. Korporativni liberali o tome nemaju mišljenje, ali smatraju da je za stanje njihovog novčanika multikulturalizam i otvorene granice dobra stvar, a radi vlastitog profita spremni su uništiti sve rase, sve nacije i sve religije.
U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran 350px-Pieter_Bruegel_the_Elder_-_The_Tower_of_Babel_%28Vienna%29_-_Google_Art_Project_-_edited

Kula babilonska
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran Empty Re: U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran

Post by melkior Sat 29 Aug - 12:58

U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran 350px-Pieter_Bruegel_the_Elder_-_The_Tower_of_Babel_%28Vienna%29_-_Google_Art_Project_-_edited
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran Empty Re: U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran

Post by Guest Sat 29 Aug - 13:22

Užgajte .... užgajte sve majku vam jebem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran Empty Re: U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran

Post by RayMabus Sat 29 Aug - 13:28

Lijepo je imati podatke iz budućnosti. Postaneš ravnodušan prema nekim stvarima i samo spavaš doma i kradeš Bogu dane jer čekaš to šta se mora desit a očito je.

Nemaju radne snage. Samo trpaj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176005
2014-04-11


Back to top Go down

U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran Empty Re: U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran

Post by melkior Sat 29 Aug - 13:50

RayMabus wrote:Pronatalitetna politika je skupa , lakše je dovlačit radnu snagu za potrebe kapitala u svrhu stvaranja profita.
Ljudi vole Isusa, a ne vole Jahvu. Ne vole ga ni muslimani iako tvrde da su njegovi robovi, a ne vole ga ni sami Židovi. Pogotovo ga ne vole kršćani. Ne shvaćaju da, kad i ako će doći Isus na Zemlju, neće doći on sam, nego Jahve u Njemu i s Njim. 

Tzv. škola za život je lažna i licemjerna. Kakva je to škola u kojoj se dečke ne uči da znaju promijenit puknutu gumu na autu ili preživljavanje u divljini, a cure da znaju kuhat, peglat i pušit kurac? Čak ni u ženskim vjerskim školama ne uče kuhat, peglat ni pušit kurac, niti u muškim internatima vojničke vještine, odnosno zamijenit ulje u autu. Ne uče u školama ni kako ispuniti poreznu prijavu ili kako napisati običnu molbu za posao. Koga oni farbaju? Sve religije uče pogrešnu stvar, potpuno su promašile smisao postojanja ljudskog života. Umjesto toga, treba ih sve ukinut i uspostavit jednu novu u kojoj će ljude učiti jedinoj pravoj vjeri: kako se brzo obogatit i varat na porezu.
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran Empty Re: U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran

Post by RayMabus Sat 29 Aug - 13:59

Jebe mi se za njih. Iden se kupat. Ne živim od posla , od turizma , neman dice , žene ne vatam , iman za režije , nešto pojist , kavu duvan i koju pivu ako mi dođe i boli me kurac za sve okolo. Nit im posla s njima , nit mi triba itko nit ikoga zovem da mi triba. Imam svoj svijet i jebe mi se za ovu planetu i ovaj sistem koji će se urušit kroz koju godinu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176005
2014-04-11


melkior likes this post

Back to top Go down

U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran Empty Re: U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran

Post by melkior Sat 29 Aug - 14:01

RayMabus wrote:Jebe mi se za njih. Iden se kupat. Ne živim od posla , od turizma , neman dice , žene ne vatam , iman za režije , nešto pojist , kavu duvan i koju pivu ako mi dođe i boli me kurac za sve okolo. Nit im posla s njima , nit mi triba itko nit ikoga zovem da mi triba. Imam svoj svijet i jebe mi se za ovu planetu i ovaj sistem koji će se urušit kroz koju godinu.
:tu
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran Empty Re: U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran

Post by RayMabus Sat 29 Aug - 14:07

Nek isisaju svu ovu radnu snagu s Balkana tako da ih ne gledam vamo i da se ne gužvaju kad negdi tražimo posla ode a onda ti ponudi plaću za kikiriki pa te još pita jel imaš dice da vidi jel te može ucjenjivat.

Aj jebite mater vi i vaša crkavica. Više potrošim kad radin nego kad doma ležin i ladin jaja.

Nek van radi netko drugi. Uvozite. Jebe mi se.

https://www.ex-iskon-pleme.com/t42407-prosle-godine-trbuhom-za-kruhom-iz-bih-otislo-70-tisuca-ljudi

To će se sve ispraznit od ljudi. Ode će samo međedi i imigrqnti šetat po šumama. I gorama.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176005
2014-04-11


Back to top Go down

U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran Empty Re: U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran

Post by RayMabus Sat 29 Aug - 14:14

Ja san sve ispalnira. Oni misle da će se ovo popravit 2021 a bit će sranje. Hrpa će ih tržait posal. Zato san ja isplanira spavat doma idućih godinu , dvi , tri i kad se to oporavi onda neće biti pasa ode da ti dođe radit za kikiriki jer će sve iselit i natalitet krahirat tj neće biti tih novih generacija toliko koliko će bit ovih koji će ić u penziju.

Ode samo gledaju kako ćete zajebat za koju kunu a kad ti da posal onda misli da mu se tribaš zahvaljivati do groba radi toga. Ajte vi brate mili svojim putim ja svojim i mirna Bosna.

A ja ću sad na kupanje. I pivca posli i baš mi puca kurac za sve.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176005
2014-04-11


Back to top Go down

U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran Empty Re: U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran

Post by Sora Sat 29 Aug - 14:24

Sve religije su opijum za narod

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran Empty Re: U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran

Post by AlfaOmega Sat 29 Aug - 14:30

Zapadnoevropska posla B-)

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10255
2015-09-11


Back to top Go down

U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran Empty Re: U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran

Post by RayMabus Sat 29 Aug - 17:06

Ja se kupa dvi ure , popija pivu u kafiću i sad čitan ovo dok pijuckan pivu doma.

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/crna-kronika/zbog-pokusaja-ubojstva-ugostitelja-jakova-simica-u-kastelima-uhicen-jozo-cabraja-ceka-odluku-o-istraznom-zatvoru-1041156
.
A pozdravili se jučer i to on baš u onom kafiću di san reka da ću upast ko revolveraš.

Sad će ga opet u zatvoru držat godinama jer ovo mu je drugi put namjera za ubojstvo s tim da je u prvom i ubija lika.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176005
2014-04-11


Back to top Go down

U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran Empty Re: U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran

Post by RayMabus Sat 29 Aug - 17:14

Čekam da mi dođe pet tisuća kuna , kupa se s prijateljem na plaži , tako se dogovorili jer sam ja inzistira da mi to da posli lita , starome dat tri keke za režije iduća tri miseca jer ne može on sve sam , sebi ostavit dvi za pivcu , duvan o kavu i plazmu za Playstation i registirat Golfa još godinu dana i dat će mi ključ ako meni šta bude tribalo i ostavit ga na parkingu kod mene jer imam parking u centru sela lip uređen za dva auta i opet sve štima.

Nemaš auto a imaš auto. Njemu proda svoga za deset tisuća kuna a auto očivan malo proša on ga zna bolje od mene a ima troje dice taman mu leglo a meni to trošak.

To se tako sve dogovara. Nema uopće problema. Sve laganini , svima paše , svi zadovoljni i to je to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176005
2014-04-11


Back to top Go down

U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran Empty Re: U Malmeu veliki protesti nakon šta su ekstremisti zapalili Kuran

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 14 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum