ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crnac poručio Dončiću da je bijela kuja

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Crnac poručio Dončiću da je bijela kuja - Page 3 Empty Re: Crnac poručio Dončiću da je bijela kuja

Post by mutava baštarda 25/8/2020, 14:52

RayMabus wrote:Novi neredi u SAD nakon šta je policija upucala crnca

Crnac poručio Dončiću da je bijela kuja - Page 3 42b440b1-e904-4f28-84b9-ae02194d1093


https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2207623

Opet se nešto bune.
Mala vatrica... To će Miočić ugasiti dok kažeš kil pečenog i po litre vina...

mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Crnac poručio Dončiću da je bijela kuja - Page 3 Empty Re: Crnac poručio Dončiću da je bijela kuja

Post by Oh_Femder 25/8/2020, 14:59

mobiu$ wrote:
Oh_Femder wrote:
mobiu$ wrote:
Oh_Femder wrote:
mobiu$ wrote:
Da li ti primjećuješ da ja pišem za neku svoju sljedbu?
Da.
mobiu$ wrote:Pišem za svoj gušt, ako ti se ne sviđa, ignoriraj.
Pa što ti mene onda ne ignoriraš? ;P
A zašto bih te ignorirao, ne smetaš mi ni ti ni tvoji upisi.

Djetinje si zabavan.

A što se “sljedbe” tiče, postao sam prvi nenamjerni guru u povijesti, barem koliko je meni poznato.
Daleko od toga da si nenamjerni. To što je tvoja sljedba imaginarna kao korijen iz minus jedan, to je već druga priča ;P
Ako je sljedba imaginarna, onda nisam guru.

Feder, odluči se više :)
A zašto se onda ko pijan plota držiš imaginarnog gurua i sina čovječjeg, a božjeg sina iz Jeruzalema?

_________________
Crnac poručio Dončiću da je bijela kuja - Page 3 Nikon-10
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Crnac poručio Dončiću da je bijela kuja - Page 3 Empty Re: Crnac poručio Dončiću da je bijela kuja

Post by Guest 25/8/2020, 15:06

Oh_Femder wrote:
mobiu$ wrote:
Oh_Femder wrote:
mobiu$ wrote:
Oh_Femder wrote:
Da.

Pa što ti mene onda ne ignoriraš? ;P
A zašto bih te ignorirao, ne smetaš mi ni ti ni tvoji upisi.

Djetinje si zabavan.

A što se “sljedbe” tiče, postao sam prvi nenamjerni guru u povijesti, barem koliko je meni poznato.
Daleko od toga da si nenamjerni. To što je tvoja sljedba imaginarna kao korijen iz minus jedan, to je već druga priča ;P
Ako je sljedba imaginarna, onda nisam guru.

Feder, odluči se više :)
A zašto se onda ko pijan plota držiš imaginarnog gurua i sina čovječjeg, a božjeg sina iz Jeruzalema?

To ti je već treća verzija. :)

Nisam o kršćanstvu napisao ni rječice na forumu već preko godinu dana (nedavno jesam pisao o pobačaju, eutanaziji i umjetnoj oplodnji, ali bez vjerskih argumenata).

Nego ti širiš priču s svakim postom. Jesam li ja:
1) guru s sljedbom;
2) guru koji nema sljedbe, pa nije ni guru;
3) kršćanski fanatik.

Eto, ja ću biti konzistentan. Djetinje se ponašaš, histerično hraćkaš, ali sve je to dio forumašenja... :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Crnac poručio Dončiću da je bijela kuja - Page 3 Empty Re: Crnac poručio Dončiću da je bijela kuja

Post by Oh_Femder 25/8/2020, 15:23

mobiu$ wrote:

To ti je već treća verzija. :)

Nisam o kršćanstvu napisao ni rječice na forumu već preko godinu dana (nedavno jesam pisao o pobačaju, eutanaziji i umjetnoj oplodnji, ali bez vjerskih argumenata).

Nego ti širiš priču s svakim postom. Jesam li ja:
1) guru s sljedbom;
2) guru koji nema sljedbe, pa nije ni guru;
3) kršćanski fanatik.

Eto, ja ću biti konzistentan. Djetinje se ponašaš, histerično hraćkaš, ali sve je to dio forumašenja... :)
To je tebi treća verzija kao što ti je sveto trojstvo jedan bog, iako je u pitanju još uvijek jedna. 

A da odgovorim na tvoje pitanje, ti si imaginarni guru s imaginarnom sljedbom. Da ne kažeš opet da te hraćkam, neću ti reći da si baš kršćanski fanatik, već ću te politički korektno strpati u katolitalibane.  :P Happy now?

_________________
Crnac poručio Dončiću da je bijela kuja - Page 3 Nikon-10
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Crnac poručio Dončiću da je bijela kuja - Page 3 Empty Re: Crnac poručio Dončiću da je bijela kuja

Post by Guest 25/8/2020, 15:26

Oh_Femder wrote:
mobiu$ wrote:

To ti je već treća verzija. :)

Nisam o kršćanstvu napisao ni rječice na forumu već preko godinu dana (nedavno jesam pisao o pobačaju, eutanaziji i umjetnoj oplodnji, ali bez vjerskih argumenata).

Nego ti širiš priču s svakim postom. Jesam li ja:
1) guru s sljedbom;
2) guru koji nema sljedbe, pa nije ni guru;
3) kršćanski fanatik.

Eto, ja ću biti konzistentan. Djetinje se ponašaš, histerično hraćkaš, ali sve je to dio forumašenja... :)
To je tebi treća verzija kao što ti je sveto trojstvo jedan bog. Ti si imaginarni guru s imaginarnom sljedbom. Da ne kažeš opet da te hraćkam, neću ti reći da si kršćanski fanatik, već ću te politički korektno strpati u katolitalibane.  :P Happy now?

Haha pa ako nemam sljedbu, nisam ni guru, pa to je proturječje.

Ali dobro, nije ti to strano. Neka ti bude, guru bez sljedbe, ipak smo u post-truth vremenu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Crnac poručio Dončiću da je bijela kuja - Page 3 Empty Re: Crnac poručio Dončiću da je bijela kuja

Post by Oh_Femder 25/8/2020, 15:44

mobiu$ wrote:
Oh_Femder wrote:
mobiu$ wrote:To ti je već treća verzija. :)

Nisam o kršćanstvu napisao ni rječice na forumu već preko godinu dana (nedavno jesam pisao o pobačaju, eutanaziji i umjetnoj oplodnji, ali bez vjerskih argumenata).

Nego ti širiš priču s svakim postom. Jesam li ja:
1) guru s sljedbom;
2) guru koji nema sljedbe, pa nije ni guru;
3) kršćanski fanatik.

Eto, ja ću biti konzistentan. Djetinje se ponašaš, histerično hraćkaš, ali sve je to dio forumašenja... :)
To je tebi treća verzija kao što ti je sveto trojstvo jedan bog. Ti si imaginarni guru s imaginarnom sljedbom. Da ne kažeš opet da te hraćkam, neću ti reći da si kršćanski fanatik, već ću te politički korektno strpati u katolitalibane.  :P Happy now?

Haha pa ako nemam sljedbu, nisam ni guru, pa to je proturječje.

A drugi korijen iz minus jedan nije proturječje? Pa ipak bi ti bez tog proturječja sada slao dimne signale, a ne tipkao po nekoj spravi koja bez upotrebe imaginarnog broja i pri proračunima toka struje kroz silikonske čipove nikad ne bi postala stvarnost. A s obzirom da i dalje sjediš na ušima tokom ovog dopisivanja, da ponovim: ti si imaginarni guru sa imaginarnom sljedbom. Jedino što od toga nikad nećeš uspjeti napraviti nešto korisno, a kamoli kompjutor. brush

_________________
Crnac poručio Dončiću da je bijela kuja - Page 3 Nikon-10
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Crnac poručio Dončiću da je bijela kuja - Page 3 Empty Re: Crnac poručio Dončiću da je bijela kuja

Post by Guest 25/8/2020, 15:51

:coffee

Kako god, Federu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Crnac poručio Dončiću da je bijela kuja - Page 3 Empty Re: Crnac poručio Dončiću da je bijela kuja

Post by Oh_Femder 25/8/2020, 17:54

mobiu$ wrote::coffee
Kako god, Federu.
Eh, Pantitju, Pantitju! Ma baš si me sada duboko razočaro, tako brzo podvukavši rep među noge jocolor

_________________
Crnac poručio Dončiću da je bijela kuja - Page 3 Nikon-10
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Crnac poručio Dončiću da je bijela kuja - Page 3 Empty Re: Crnac poručio Dončiću da je bijela kuja

Post by Guest 25/8/2020, 18:10

Ti Pantitju da tjutiš :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Crnac poručio Dončiću da je bijela kuja - Page 3 Empty Re: Crnac poručio Dončiću da je bijela kuja

Post by Oh_Femder 25/8/2020, 18:12

mobiu$ wrote:Ti Pantitju da tjutiš :)
Vidi ga što se našo uvrijedjen! Nego, malo ti originalnosti, Pantitju, ne bi škodilo, a ne da ovako plagiraš moju duhovitost, tsk-tsk... i još jednom tsk!  :P

_________________
Crnac poručio Dončiću da je bijela kuja - Page 3 Nikon-10
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Crnac poručio Dončiću da je bijela kuja - Page 3 Empty Re: Crnac poručio Dončiću da je bijela kuja

Post by Guest 25/8/2020, 18:15

Oh_Femder wrote:
mobiu$ wrote:Ti Pantitju da tjutiš :)
Vidi ga što se našo uvrijedjen! Nego, malo ti originalnosti, Pantitju, ne bi škodilo, a ne da ovako plagiraš moju duhovitost, tsk-tsk... i još jednom tsk!  :P

Uvrijedjen i povrijedjen! :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Crnac poručio Dončiću da je bijela kuja - Page 3 Empty Re: Crnac poručio Dončiću da je bijela kuja

Post by Oh_Femder 25/8/2020, 18:31

mobiu$ wrote:
Oh_Femder wrote:
mobiu$ wrote:Ti Pantitju da tjutiš :)
Vidi ga što se našo uvrijedjen! Nego, malo ti originalnosti, Pantitju, ne bi škodilo, a ne da ovako plagiraš moju duhovitost, tsk-tsk... i još jednom tsk!  :P
Uvrijedjen i povrijedjen! :D
Ništa to, nula bodova! Postao si i ostao dosadan i dosadnjikav, kao što su i uvijek bio bljutaf  :P

_________________
Crnac poručio Dončiću da je bijela kuja - Page 3 Nikon-10
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Crnac poručio Dončiću da je bijela kuja - Page 3 Empty Re: Crnac poručio Dončiću da je bijela kuja

Post by Guest 25/8/2020, 19:26

Tjah, subjektivni dojmovi...

Uglavnom, Luka je temu zaključio na najbolji mogući način, valjda će i Feder raščistiti sve sam sa sobom. :)

Ali neka kolega završi s svojim postom, njegova mora biti zadnja. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Crnac poručio Dončiću da je bijela kuja - Page 3 Empty Re: Crnac poručio Dončiću da je bijela kuja

Post by RayMabus 26/8/2020, 13:05

Dvoje mrtvih

https://www.blic.rs/vesti/svet/nemiri-u-viskonsinu-trecu-noc-zaredom-pucnjava-na-protestima-dvoje-ubijeno-policija/rb9g0wr
RayMabus
RayMabus

Posts : 176438
2014-04-11


Back to top Go down

Crnac poručio Dončiću da je bijela kuja - Page 3 Empty Re: Crnac poručio Dončiću da je bijela kuja

Post by RayMabus 27/8/2020, 00:03

Crnčuge neće da igraju


https://www.klix.ba/sport/kosarka/nba-liga-suspendovana-drugi-put-u-ovoj-sezoni/200826179
RayMabus
RayMabus

Posts : 176438
2014-04-11


Back to top Go down

Crnac poručio Dončiću da je bijela kuja - Page 3 Empty Re: Crnac poručio Dončiću da je bijela kuja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum