ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hvala glasačima na Hajdaš kompleks narcis Dončiću

Go down

Hvala glasačima na Hajdaš kompleks narcis Dončiću Empty Hvala glasačima na Hajdaš kompleks narcis Dončiću

Post by Kermit 18/4/2014, 17:22

- Zar da lažem? Ne neće biti bolje sutra - kazao je u HRT-ovojemisiji Labirint ministar pomorstva, prometa i infrastruktureSiniša Hajdaš Dončić na pitanje nije li malo predugo da za reformu željeznica treba 8 do 10 godina.

- I pitanje Croatia Airlinesa i pitanje HŽ Carga su pitanja tržišta. Tu više nije moguće da država intervenira niti financijskim injekcijama niti garancijama - objasnio je ministar situaciju u tvrtkama u svom resoru i čestim njegovim najavama otkaza u njima.
"Ja sam Siniša Hajdaš Dončić"
Rekao je da su u HŽ Cargu samo dva sindikata u štrajku, od šest sindikata koji postoje u toj tvrtki. - U HŽ Cargu nema alternative zbog liberalizacije tržišta. Znamo da ima i višak zaposlenih, ali slažem se i sa kolegom iz sindikata da postoji problem i logistike i inovacije. Sve je to u tim poduzećima jednostavno arhaično i zaostalo - kazao je Hajdaš Dončić te dodao da je u ekonomiji liberalan.
Na pitanje je li novi Slavko Linić, Hajdaš Dončić je odgovorio jasno "ne". - Malo kažete da sam Milanović, malo da sam Linić. Morate se odlučiti tko sam ja. Ja sam Siniša Hajdaš Dončić - rekao je ministar na usporedbu s premijerom i ministrom financija. - Odnosi u SDP-u su savršeni. Svi razgovaramo normalno i radimo kao tim - zaključio je Hajdaš Dončić.
------------------
Hvala glasačima na Hajdaš kompleks narcis Dončiću F7de1cbe4b16ef6b39983ba95448a827
Gdje samo nađu ovakve mega neuke idiote???
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Hvala glasačima na Hajdaš kompleks narcis Dončiću Empty Re: Hvala glasačima na Hajdaš kompleks narcis Dončiću

Post by RayMabus 18/4/2014, 17:44

Rasulo geek
RayMabus
RayMabus

Posts : 176442
2014-04-11


Back to top Go down

Hvala glasačima na Hajdaš kompleks narcis Dončiću Empty Re: Hvala glasačima na Hajdaš kompleks narcis Dončiću

Post by RayMabus 18/4/2014, 18:03

U prevodu ti si ministar pormeta , infrastrukture i veza koji je dobija nalog da rasproda sve šta može. Eto tko si ti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176442
2014-04-11


Back to top Go down

Hvala glasačima na Hajdaš kompleks narcis Dončiću Empty Re: Hvala glasačima na Hajdaš kompleks narcis Dončiću

Post by tukatukac 18/4/2014, 18:20

Semso iz Nasa mala klinika, serije......
Ovaj ministar spada u prosjek ministara Kukuriku koalicije...........propada sve oko njega, a njega boli kuki...............vazno je da placa redovito ide................

_________________
pale 
tukatukac
tukatukac

Female
Posts : 138
2014-04-14

Age : 51
Lokacija: : J.Dalmacija

Back to top Go down

Hvala glasačima na Hajdaš kompleks narcis Dončiću Empty Re: Hvala glasačima na Hajdaš kompleks narcis Dončiću

Post by marcellus 18/4/2014, 18:21

pičku materinu ovo su stvarno likovi iz alana forda

_________________
Hvala glasačima na Hajdaš kompleks narcis Dončiću 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Hvala glasačima na Hajdaš kompleks narcis Dončiću Empty Re: Hvala glasačima na Hajdaš kompleks narcis Dončiću

Post by RayMabus 18/4/2014, 19:11

U vreme kada hrvatske građane pogađa novi talas poskupljenja, povećanjem akciza na benzin i uvođenjem poreza za operatere mobilnih mreža, pravu lavinu smeha izazvao je javni poziv Hrvatskih železnica da studenti, umesto specijalizovanih agencija, kreiraju novi slogan.

”Uvek može sporije”, “Leti bez klime, zimi bez grejanja”, “Mi ne kasnimo, vreme žuri” samo su neki od predloženih slogana, koji u sve zabrinutijoj Hrvatskoj izazivaju salve smeha.
Hrvatske železnice, državni gubitaš koji godinama živi na budžetu, ponudile su i “bogate” nagrade za najbolji predlog, pa je za pobednika konkursa za najbolji slogan predviđena karta za dve osobe, na bilo kojoj relaciji u Evropi. Druga nagrada predviđa putovanje po Hrvatskoj, a treća je nešto skromnija, poklon od 12 evra.
Dok oko 800 radnika HŽ-a čekaju otkaze, a drugima će biti drastično smanjene plate, hrvatski studenti se bar zabavljaju na račun prvaka hrvatskih gubitaša.
Nedavno je u HŽ-u otkaz dobio koordinator za italijanske i francuske železnice, koji je imao platu od 6.000 evra, a ustanovilo se da ne zna ni italijanski, ni francuski. Isto tako HŽ je ukinuo brojne linije, pogotovo nedeljom, a od razvikanog projekta kako će se železnica modernizovati za sada nije ostalo ništa.
Osim “moderne” kampanje za novi slogan.

http://www.novosti.rs/vesti/planeta.300.html:487802-Studenti-ismejali-Hrvatsku-zeleznicu-Uvek-moze-sporije
RayMabus
RayMabus

Posts : 176442
2014-04-11


Back to top Go down

Hvala glasačima na Hajdaš kompleks narcis Dončiću Empty Re: Hvala glasačima na Hajdaš kompleks narcis Dončiću

Post by Iosephvs 18/4/2014, 19:22

marcellus wrote:pičku materinu ovo su stvarno likovi iz alana forda

nekoć bih, za prethodne sjecikese rekao ''ne zna čovjek bi li se plakao ili smijao'' ...... sada mi se samo plače.
Iosephvs
Iosephvs

Male
Posts : 240
2014-04-15

Lokacija: : Res Pvblica Corrvptia

Back to top Go down

Hvala glasačima na Hajdaš kompleks narcis Dončiću Empty Re: Hvala glasačima na Hajdaš kompleks narcis Dončiću

Post by Guest 18/4/2014, 22:00

marcellus wrote:pičku materinu ovo su stvarno likovi iz alana forda
jesu maunu, u alanu fordu se možeš nasmijati a pored ovih samo plakati!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hvala glasačima na Hajdaš kompleks narcis Dončiću Empty Re: Hvala glasačima na Hajdaš kompleks narcis Dončiću

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum