ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni'

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni' - Page 4 Empty Re: Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni'

Post by jastreb 7/28/2020, 18:53

סמאל wrote:
RayMabus wrote:Ne smaraj.

Jedva čekam da se muslimani politički angažiraju u Francuskoj , Njemačkoj itd.
Pustimo sad naše nesuglasice i globalnu geopolitičku situaciju,Koncentriraj se isključivo na samog sebe,odjebi Galaktiču Federaciju.Zar ne bi volio da se izlječiš,fizički budeš top ?
Doduše,sve ima cjenu,jer zbog toga što koristim energetski vampirizam da bih profitirao na materijalnom planu,moje energetsko tijelo  se deformiralo u grozotu,nešto kao slika Dorian Graya.
Mene ne treba pomlađivati. Kad sam bio mlad bio sam grdan poput lika na mom avataru(zato ga i nosim),ali što idem stariji sve sam poželjniji i viđeniji.

Tako da...

U stvari nisam jedini. I Tito je kao mladić bio žgoljav,sa onim đozlucima i špicastim nosom,a kasnije je stasao kao iz stijene isklesan.

Tako da ti te tvoje esencije objesi mačku o rep.

jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni' - Page 4 Empty Re: Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni'

Post by RayMabus 7/28/2020, 18:53

סמאל wrote:
RayMabus wrote:?

Ti si puka.
Nisam puka.Ako misliš da jesam slobodno reci mjesto i vrijeme,najkasnije do 22:00 bit ću u Kaštelima.Ako slažem,slobodno me popljuj ovdje na forumu.
Pojeo sam nekoliko esencija u par dana i sad sam jak da bih se bez problema sam se nosio  s tvojom cijelom Galaktičkom Flotom,
Reci gdje god hoćeš eto me da ti pokažem pravu snagu tame.
I dan će doći i ja ću se napiti krvi više nego šta si ti ikad vidio u životu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176577
2014-04-11


Back to top Go down

Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni' - Page 4 Empty Re: Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni'

Post by IL Risorto 7/28/2020, 19:00

RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:?

Ti si puka.
Nisam puka.Ako misliš da jesam slobodno reci mjesto i vrijeme,najkasnije do 22:00 bit ću u Kaštelima.Ako slažem,slobodno me popljuj ovdje na forumu.
Pojeo sam nekoliko esencija u par dana i sad sam jak da bih se bez problema sam se nosio  s tvojom cijelom Galaktičkom Flotom,
Reci gdje god hoćeš eto me da ti pokažem pravu snagu tame.
I dan će doći i ja ću se napiti krvi više nego šta si ti ikad vidio u životu.

:rasta:ne volim bit hvalisavac,jer to mi je jadno,jesi li siguran da bi izdržao nekoliko rundi samnom ?
Kad bi znao tko iza mene stoji,tko mi daje snagu,na tvom mjestu ne bih toliko se pouzdao
u Galaktičku Federaciju.
Izvini Longi,nemoj mi zamjerit za ovo danas,jer ne znaš ti kako je to kad se predoziraš s nečijom životnom energijom.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni' - Page 4 Empty Re: Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni'

Post by RayMabus 7/28/2020, 19:02

RayMabus wrote:Dakle vratimo se na temu.

Sad u Njemačkoj imate AfD koji promovira njemački nacionalizam , antiislam i antiimigraciju.

Da se osnuje konzervativna stranka Njemačke koja je samo ultra konzervativna i ne zanima ju njemački nacionalizam ni antiislam.....i postavite i mujage u svoje redove vi bi ste oderali i ljevičare i njemački nacionalizam.

Hai Hitler.

Islamsko biračko tijelo je teško konzervativno.

Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni' - Page 4 Bc4670c6-18f5-435c-9f7e-165fe4267867

Samo to napravite i ljevičari nestaju.

Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni' - Page 4 Kd9TlGDZGkI
RayMabus
RayMabus

Posts : 176577
2014-04-11


Back to top Go down

Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni' - Page 4 Empty Re: Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni'

Post by IL Risorto 7/28/2020, 19:03

jastreb wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:Ne smaraj.

Jedva čekam da se muslimani politički angažiraju u Francuskoj , Njemačkoj itd.
Pustimo sad naše nesuglasice i globalnu geopolitičku situaciju,Koncentriraj se isključivo na samog sebe,odjebi Galaktiču Federaciju.Zar ne bi volio da se izlječiš,fizički budeš top ?
Doduše,sve ima cjenu,jer zbog toga što koristim energetski vampirizam da bih profitirao na materijalnom planu,moje energetsko tijelo  se deformiralo u grozotu,nešto kao slika Dorian Graya.
Mene ne treba pomlađivati. Kad sam bio mlad bio sam grdan poput lika na mom avataru(zato ga i nosim),ali što idem stariji sve sam poželjniji i viđeniji.

Tako da...

U stvari nisam jedini. I Tito je kao mladić bio žgoljav,sa onim đozlucima i špicastim nosom,a kasnije je stasao kao iz stijene isklesan.

Tako da ti te tvoje esencije objesi mačku o rep.
Bar  me ti poznaješ bolje nego itko,zar misiš da bih drobio gluposti bez pokrića ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni' - Page 4 Empty Re: Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni'

Post by RayMabus 7/28/2020, 19:04

RayMabus
RayMabus

Posts : 176577
2014-04-11


Back to top Go down

Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni' - Page 4 Empty Re: Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni'

Post by IL Risorto 7/28/2020, 19:13

Napokon sam postigao što sam htio,samo polako,u narednih par mjeseci,vidjet ćemo tko je jači,te može li me Longijeva Galaktička Federacija zaustavit.
Anulirao sam oponente u našim redovima,sad napokon mogu nametut svoju incijativu.Pa valjda se napokon treba vrednovat višegodišnji trud i rad.
U narednom periodu,još ću više udarit po glupoj katolčadi,samo gledajte.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni' - Page 4 Empty Re: Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni'

Post by RayMabus 7/28/2020, 19:33

Zaustavit u čemu ?

Ja uopće ne znam o čemu ti drobiš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176577
2014-04-11


Back to top Go down

Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni' - Page 4 Empty Re: Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni'

Post by RayMabus 7/28/2020, 19:35

סמאל wrote:Napokon sam postigao što sam htio,samo polako,u narednih par mjeseci,vidjet ćemo tko je jači,te može li me Longijeva Galaktička Federacija zaustavit.
Anulirao sam oponente u našim redovima,sad napokon mogu nametut svoju incijativu.Pa valjda se napokon treba vrednovat višegodišnji trud i rad.
U narednom periodu,još ću više udarit po glupoj katolčadi,samo gledajte.

Katoličad , galaktiča federacija ?

Šta mi imamo s njima ?!?!?!?!

Ja ne znam o čemu ti pričaš al doslovno.

O čemu ti pričaš ?

Misliš da je GF = KC

Jes ti zdrav ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176577
2014-04-11


Back to top Go down

Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni' - Page 4 Empty Re: Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni'

Post by RayMabus 7/28/2020, 19:37

O čemu ti sine drobiš ?

Ozbiljno te pitam.

O čemu ti pričaš ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176577
2014-04-11


Back to top Go down

Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni' - Page 4 Empty Re: Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni'

Post by RayMabus 7/28/2020, 19:41

Nitko na ovom forumu uključujući i mene ne kužimo čemu ti pričaš.

I sad si počeja pričat kako ćeš se ti osvetit GF tako da ćeš napast KC

Ti misliš da je to ista stvar ?

Jel to ozbiljno ili ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176577
2014-04-11


Back to top Go down

Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni' - Page 4 Empty Re: Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni'

Post by RayMabus 7/28/2020, 19:41

Ti si nešto gadno falija u svojoj glavi.

Gadno si falija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176577
2014-04-11


Back to top Go down

Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni' - Page 4 Empty Re: Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni'

Post by RayMabus 7/28/2020, 19:43

Jel ti znaš šta je galaksija ?

Ukucaj na internet pa čitaj.

Uspoređuješ me s nekakvom religijom na nekoj žnj planeti.

Ti si bolestan čovik.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176577
2014-04-11


Back to top Go down

Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni' - Page 4 Empty Re: Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni'

Post by RayMabus 7/28/2020, 19:47

Il si samo NEPISMEN

https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Galaktika

General galaktičke federacije

Galaktičke
RayMabus
RayMabus

Posts : 176577
2014-04-11


Back to top Go down

Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni' - Page 4 Empty Re: Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni'

Post by IL Risorto 7/28/2020, 19:50

RayMabus wrote:Ti si nešto gadno falija u svojoj glavi.

Gadno si falija.
Falio sam i virus  koji sam najavio porije 3 god.
Zar ti misliš da ćeš uspjet ostat neokrznut u svemu ovome što dolazi.
Moj ti je prijateljski savjet uživaj dok još možeš,neće proći još dugo a spoznat ćeš pravu snagu tame.
Sve čemo vas pobit odreda,a tvoj GF neće imat muda umješati se.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni' - Page 4 Empty Re: Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni'

Post by IL Risorto 7/28/2020, 19:51

RayMabus wrote:Jel ti znaš šta je galaksija ?

Ukucaj na internet pa čitaj.

Uspoređuješ me s nekakvom religijom na nekoj žnj planeti.

Ti si bolestan čovik.
E moj prijo,ja već dugo nisam čovik.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni' - Page 4 Empty Re: Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni'

Post by RayMabus 7/28/2020, 19:58

סמאל wrote:
RayMabus wrote:Ti si nešto gadno falija u svojoj glavi.

Gadno si falija.
Falio sam i virus  koji sam najavio porije 3 god.
Zar ti misliš da ćeš uspjet ostat neokrznut u svemu ovome što dolazi.
Moj ti je prijateljski savjet uživaj dok još možeš,neće proći još dugo a spoznat ćeš pravu snagu tame.
Sve čemo vas pobit odreda,a tvoj GF neće imat muda umješati se.

?

RayMabus
RayMabus

Posts : 176577
2014-04-11


Back to top Go down

Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni' - Page 4 Empty Re: Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni'

Post by RayMabus 7/28/2020, 19:59

Sve ćemo vas pobiti odreda a tvoja GF neće imat muda umiješati se.

?!?!?!?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176577
2014-04-11


Back to top Go down

Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni' - Page 4 Empty Re: Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni'

Post by RayMabus 7/28/2020, 20:00

Koga ćeš pobit i zašto bi se GF miješala ako se vi želite pobit međusobno ?

Ne kužim.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176577
2014-04-11


Back to top Go down

Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni' - Page 4 Empty Re: Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni'

Post by RayMabus 7/28/2020, 20:02

Dakle recimo da pričamo o Kongu ( planet Zemlja ).

Pobit češ crnce dakle vi tamo između sebe i prijetiš Americi , Kini , Europi il Japanu radi toga.

Stvarno ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176577
2014-04-11


Back to top Go down

Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni' - Page 4 Empty Re: Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni'

Post by RayMabus 7/28/2020, 20:03

RayMabus wrote:Dakle recimo da pričamo o Kongu ( planet Zemlja ).

Pobit češ crnce dakle vi tamo između sebe i prijetiš Americi , Kini , Europi il Japanu radi toga.

Stvarno ?
Plesni se dva puta da te ja ne moram.

Aj spavat i umij se.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176577
2014-04-11


Back to top Go down

Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni' - Page 4 Empty Re: Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum