ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni'

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni' Empty Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni'

Post by epikur37 28/7/2020, 11:24

Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni' D39c3ad489fb05d028fb

Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni'
Ljevičarsku autoricu koja je sa mnom gostovala upitali su je li pročitala moju knjigu o kojoj smo raspravljali. Ja sam dan prije pročitao njezinu kako bih znao koji su joj argumenti. Ona je priznala da je nije čitala jer “zna kako ja razmišljam”. No ako ne pročitaš moju knjigu, kako to možeš znati? Kako uskogrudno i kako besramno ignorantski.

ouglas Murray posve je sigurno jedan od najutjecajnijih svjetskih konzervativnih mislilaca i autora današnjice. Britanski novinar “The Spectatora” i jedan od najpoznatijih kritičara islamizma u Europi iskoračio je još jednom objavivši knjigu “Ludilo gomile” koja je nedavno prevedena na hrvatski. Što napraviti s terorom “boraca za društvenu pravdu” koji traže da svi njihovi neistomišljenici izgube posao, kako se izboriti s tezama da gej političar “nije gej” ako podržava Donalda Trumpa, zašto misli da su konzervativci cool i da imaju bolji seksualni život od ljevičara, te kakav mu je urednik bio današnji britanski premijer Boris Johnson – samo su neke od tema o kojima je ekskluzivno razgovarao za Večernji list. FENOMEN BORBE Kada korektnost prijeđe u tiraniju Za početak, kako bi naši čitatelji razumjeli o čemu pišete, moram naglasiti slučaj dvoje ljudi iz “Ludila gomile”: Peter Thiel (gej političar) i Thomas Sowell (afroamerički ekonomist). Obojica gospode bili su denuncirani kao da nisu dio gej (Thiel) ili crne (Sowell) zajednice samo zato što su konzervativci. Molim vas da opišete njihove slučajeve. Da, to je bila jedna od prekretnica kad sam shvatio da se nešto čudo događa. Godinama su nam se teme identiteta nudile kao da su onakve kakve se kaže da jesu. Zatim sam počeo primjećivati čudne pojedinosti. Germaine Greer, možda i najpoznatija feministica kasnog 20. stoljeća, opisivana je kao “ne više feministica” jer se nije stopostotno slagala s najnovijim zahtjevima transseksualaca. Zatim se Peter Thiel izjasnio kao pristaša Donalda Trumpa 2016. te ga je najpoznatiji gej časopis u Americi opisao kao “ne-geja”. A Sowell ili Kanye West te bezbrojni drugi umjetnici i mislioci crne boje kože koji ne slijede ortodoksne stavove ljevice opisivani su kao “ne-crnci”. Pa ako Greer nije feministica, Thiel nije gej i Sowell nije crnac, tada govorimo o nečem drugom, a ja mislim da govorimo o sirovoj, brutalnoj politici. I to posebno ružnog ljevičarskog tipa. Ona koristi pitanja identiteta (rase, spola, seksualnosti) kako bi kao buldožerom gurala svoju agendu. No, vaša knjiga nije samo o tome koliko je teško biti konzervativac u 21. stoljeću, već o mnogo više toga – o šteti koju identitetske politike i politička korektnost nanose zapadnim društvima. “Ludilo gomile” čitat će se i 2120. Mislite li da će nam se ljudi za stotinu godina smijati, da će ih to zaprepastiti, ili pak, malo strašnije, da će ta vrsta političke korektnosti tada biti neprikosnoven dio ljudske interakcije? Zaista, ja ne kukam. Između ostaloga zato što je u mnogočemu danas vrlo lako biti konzervativac. Samo vas ne mora brinuti razbijanje tabu-tema. I potrebno je znati da ljevičarske gomile treba ignorirati i pružiti im otpor, a ne biti poslušan prema njima. Mislim da postoji mnogo potencijalnih ishoda u budućnosti. Ja smatram da će reći: “Što im je bilo”, i uzdisati nad onim što danas radimo. Jer zašto bi se društva koja nikada nisu bilo ovoliko slobodna ponašala kao da nad njima nikada nije bilo više represije? Zašto bi se najmanje rasistička, seksistička i homofobna društva u svijetu povela za idejom da su neumoljivo užasna? Moje je osobno vjerovanje da je kopanje u identitetske teme da bi se u njima našlo značenje velika pogreška. U Europi i Sjevernoj Americi to se barem djelomično dogodilo zbog našeg straha od nacionalizma nakon 20. stoljeća. Tradicionalno su nacionalne države pružale dobar izvor identiteta i značenja. Religija ima istu funkciju. No ako si nepovjerljiv prema religiji i domoljubnom pripadanju (i opet, u Europi imamo opravdan razlog za te sumnje), morat ćeš potražiti druge načine “pripadanja”. Mislim da je grupiranje ljudi kakvo je danas na snazi katastrofalno. Ne samo zato što su takvi identiteti prazni (što jesu). I ne samo zato što su međusobno kontradiktorni (što jesu). No najviše od svega zato što reduciraju ono što nas čini ljudskim bićima. Ja nisam samo gej. Ili muškarac. Ili bijelac. Kad bi me netko isključivo, ili čak i većinom opisao na taj način, bio bih pomalo žalostan. Žena nije samo žena. Crna osoba nije samo crna. U ime progresa ljudi glupo reduciraju. SADA SLIJEDI BREXIT Povijesna pobjeda konzervativaca: Johnson potpuno slomio laburiste Vaša se knjiga sastoji od četiri poglavlja (homoseksualci, žene, rasa i transseksualci), a rasa je očigledno bila najveća tema na Zapadu od kraja svibnja i tragične smrti Georgea Floyda. I dok lijevi politički komentatori opisuju Ameriku kao inherentno rasističku, prema pojedinim sramežljivim konzervativnim glasovima ona je najmanje rasistička u svojoj povijesti, a i na svijetu (među multirasnim državama). Gdje se vi smještate na tom spektru, kako vidite Ameriku? Očigledno, Amerika ima probleme, a oni dolaze iz njezine teške povijesti. No sva društva imaju teške povijesti. Pitanje je koja vas verzija vašeg društva privlači ili napaja. Povijesno gledano, sasvim je razumljivo da građani koriste najbolji pogled i interpretaciju njihove zemlje. No u Americi se kroz najmanje nekoliko generacija uči najgora moguća interpretacija njihove zemlje. Oni se pretvaraju da je ropstvo jedina prizma kroz koju se može gledati američko društvo. To je ludost. Ne bismo rekli da se današnju Tursku, na primjer, treba interpretirati samo kroz prizmu (mnogo recentnijeg) Otomanskog Carstva. Mislim da je Amerika društvo u problemima, ali ti problemi mogu biti adresirani. A to se neće dogoditi ako Amerikanci odluče da je odgovor u tome da postanu veći rasisti (tako da oštricu rasizma okrenu protiv bijelaca kako bi “nadoknadili” nešto). A to neće biti riješeno ni tako da se ukine policija ili pokrene rat protiv kipova Otaca osnivača (SAD-a op. a.). Tomu neće pridonijeti ni bilo koja huliganska ludost koja je okupirala zemlju posljednjih tjedana. Kada se usporedi javnost u SAD-u ili Velikoj Britaniji s hrvatskom, razlike su goleme. U Hrvatskoj ljevica gotovo i ne koristi identitetske politike, a ako to itko radi - to je desnica, te ne postoji pokret pokušaja uništavanja nečije karijere zbog nečeg kontroverznog što je napisao na internetu, sve dok to nije nešto užasno. U svojoj knjizi pišete o oprostu i jednog dana, kada ova kultura bude utjecala na sve, društvo će morati pokušati naći načina kako oprostiti kontroverzne izjave. Koji je po vama najbolji put naprijed? Vrlo ste sretni. No, nedavna povijest sugerira mi da će ova kultura doći i do vas. I morat ćete se pripremiti kako odgovoriti kad dođe. Naravno, u svim našim društvima borimo se s mnogim problemima. I oduvijek smo se. No danas je jedan od najvećih izazova, posebno za mlade ljude, kako živjeti u svijetu u kojem se ništa ne zaboravlja. Gdje je sve uvijek na internetu. Gdje nas jedna greška ili pogrešna fraza ili glupa pogreška može prezentirati do kraja naših života. To je duboki problem i mislim da mnogi ljudi koji su odrasli prije ere društvenih mreža ne razumiju dovoljno duboku nesigurnost i strah od “izbacivanja” koji postoji kod mladih ljudi koji su odrasli u ovoj eri. Pokušavam jače utjecati na više odraslih da uzmu to u obzir. I da, moj je glavni zahtjev da, kad već živimo u ovoj duboko osvetoljubivoj i nemilosrdnoj eri, pokušamo smisliti mehanizme opraštanja. Načine na koje možemo izaći (i drugima pomoći da izađu) iz bezizlazne situacije u kojoj se naša vrsta sada našla. U svojoj ste knjizi kritizirali ideju da je “istina konstrukt euro-zapadne kulture” kako su to rekli studenti na dva fakulteta u SAD-u. Sada taj tip razmišljanja ulazi čak i u STEM područje. Da živite izvan Zapada, ne biste li bili zapanjeni i uplašeni u istom trenutku pitajući se što se to događa u Americi? Možda s vremenom Europljani neće SAD vidjeti kao uzor ako koncepti poput istine postanu dio ideologije. Da, to da bi se “istina” trebala smatrati zapadnim ili “bijelim” konstruktom izrazito je uznemiravajuće. To tvrde takozvani “antirasisti”, ali oni će tako stvoriti dubok rasizam. Mladi ljudi neovisno o podrijetlu trebali bi biti poticani da budu izvrsni i da traže istinu te da pokušaju napraviti pomak nabolje u svojim društvima i u ljudima oko sebe (što bi im trebao biti prioritet). Bojim se da Amerika gubi razum u ovom trenutku i razmišljam može li je se spasiti (isto se tako bojim da su američka sveučilišta i mediji možda već izgubljeni), a mi ostali ćemo se morati pokušati zaštititi od posljedica. Morat ćemo poticati izvrsnost i težnju za njom među mladima. A ne ideje da sve što je dobro nije za njih.

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/vijesti/douglas-murray-agresivne-ljevicarske-gomile-doci-ce-i-u-hrvatsku-budite-spremni-1420010?utm_source=Facebook&utm_medium=Status&utm_content=1420010&utm_campaign=FB+page+statusi&fbclid=IwAR3n71VdLAvjMqUqkp-Md5_oPsZSnaTuc91V13jmjTViKxa6Jkwya2oxlh8 - www.vecernji.hr

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni' Empty Re: Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni'

Post by vuksadinare 28/7/2020, 11:33

nek dođu...samo ne znaju da smo mi luđi i od brita,amera,svaba...mogu doci ali kako se vratiti...e to je jednazba sa dvije nepoznanice Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni' Empty Re: Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni'

Post by epikur37 28/7/2020, 11:34

oni dolaze...
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni' Empty Re: Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni'

Post by vuksadinare 28/7/2020, 11:40

epikur37 wrote:oni dolaze...
i drugi su pokusali pa su na vrat na nos otisli dobijajuci po lampi....mada ne vjerujem u tu soluciju cisto iz razloga sto ti ljevicari sa zapada i ljevoliberalnianarhsisti nisu toliko glupi da ne znaju kakvo je ovdje pa i u srednjoj i istocnoj europi i da te tu prvo prebije i upuca pa pita tko si i sto trazis ovdje...najdalje sto mogu doci je sutla...a i janezi nisu bas milostivi...toliko da ih mozes kako hoces..i kod njih je desnica sve jaca...za njih su ovo prevruci tereni daleko im je laksa sranja raditi po amsterdamu,stokholmu,hamburgu,londonu,portlandu nego ovdje
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni' Empty Re: Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni'

Post by crvenkasti 28/7/2020, 11:42

Priča se de će Prljavi Džek pokušati ove noći ukrasti nekoliko grla moje stoke.

E, pa bih da ga spriječim u tome.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni' Empty Re: Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni'

Post by vuksadinare 28/7/2020, 11:45

uglavnom ne treba nikog toliko podcjenjivati ali tim destruktivno ljevicarskim skupinama je zapad ko sjekira u medu a i sami su dijelom toga..sad da idu pizdarije raditi van te sfere za njih je zivotno i zdravstveno i svakodrugo opasno...a oni su ipak pripadnici feminiziranih drustava...ciji ce se drotovi i poliicari ispricati ako su ih krivo pogledali..pa ce ih pustiti iz bajbuka...dozvoliti opet 'terenski' rad je'l jelte to je demokracija i tako ukrug..dobro njima dobro ovima...van toga sve je debela neizvjesnost za koji oni realno nisu spremni
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni' Empty Re: Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni'

Post by AssadNaPodmornici 28/7/2020, 11:49

vuksadinare wrote:nek dođu...samo ne znaju da smo mi luđi i od brita,amera,svaba...mogu doci ali kako se vratiti...e to je jednazba sa dvije nepoznanice Basketball
to će biti vaša dijeca i unuci, nećete biti svijesni. plus računaj da i Kenwood Kenon je potpisnik instabulske i marakeš konferencije(a Orban nije) tako da Hrvatska ima obvezu primiti na tisuće tih imigranata. MOŽEMO!(to je ista ekipa antife, BLM, soroševci, boljševici , radnička fronta) to je ista ekipa koja sada u americi radi nered. Katarina i onaj Tomšaević već gostuju po svim main stream medijima, iznose mišljenje, tako da su već sada treća najjaač stranka u RH .
plus vaša djeca i unuci će biti odgojeni od istih državnih medija, propagande, crtića, kasnije fakulteta, i opet medija, plus na desetke tisuća imigranata, dovoljno je da se RH počne mijenjati.
USA je do nazad 30godina bila ultra konzuervativna država, a demokratska stranka je recimo sa Bill Clintonom bila sasvim normalna partija, čak je tada i Donald Trump bio član DCa. 
vidite šta je sada tamo.
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20965
2018-06-14


Back to top Go down

Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni' Empty Re: Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni'

Post by vuksadinare 28/7/2020, 11:53

AssadNaPodmornici wrote:
vuksadinare wrote:nek dođu...samo ne znaju da smo mi luđi i od brita,amera,svaba...mogu doci ali kako se vratiti...e to je jednazba sa dvije nepoznanice Basketball
to će biti vaša dijeca i unuci, nećete biti svijesni. plus računaj da i Kenwood Kenon je potpisnik instabulske i marakeš konferencije(a Orban nije) tako da Hrvatska ima obvezu primiti na tisuće tih imigranata. MOŽEMO!(to je ista ekipa antife, BLM, soroševci, boljševici , radnička fronta) to je ista ekipa koja sada u americi radi nered. Katarina i onaj Tomšaević već gostuju po svim main stream medijima, iznose mišljenje, tako da su već sada treća najjaač stranka u RH .
plus vaša djeca i unuci će biti odgojeni od istih državnih medija, propagande, crtića, kasnije fakulteta, i opet medija, plus na desetke tisuća imigranata, dovoljno je da se RH počne mijenjati.
USA je do nazad 30godina bila ultra konzuervativna država, a demokratska stranka je recimo sa Bill Clintonom bila sasvim normalna partija, čak je tada i Donald Trump bio član DCa. 
vidite šta je sada tamo.
ma kakvi..kada je kati šmajser zaprijetio onaj zulum..odmah kme kme..nestalo smajsera,oholosti...to su ti takvi ljevicari kad im uzvratis istim nacinom razoruzani su...pa nijedan plenki kakav god d aje ne bi trpio takve leftarde...i idiote...vise mu pase ovakvi fensi sdpovci kojima se mos samo smilovati
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni' Empty Re: Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni'

Post by prckov 28/7/2020, 12:01

vuksadinare wrote:nek dođu...samo ne znaju da smo mi luđi i od brita,amera,svaba...mogu doci ali kako se vratiti...e to je jednazba sa dvije nepoznanice Basketball


oni su vec tu
nemaju sta dolazit
eno ti ih na filozofskom
na zenskim studijama
prckov
prckov

Posts : 34116
2014-04-19


Back to top Go down

Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni' Empty Re: Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni'

Post by prckov 28/7/2020, 12:03

AssadNaPodmornici wrote:
vuksadinare wrote:nek dođu...samo ne znaju da smo mi luđi i od brita,amera,svaba...mogu doci ali kako se vratiti...e to je jednazba sa dvije nepoznanice Basketball
to će biti vaša dijeca i unuci, nećete biti svijesni. plus računaj da i Kenwood Kenon je potpisnik instabulske i marakeš konferencije(a Orban nije) tako da Hrvatska ima obvezu primiti na tisuće tih imigranata. MOŽEMO!(to je ista ekipa antife, BLM, soroševci, boljševici , radnička fronta) to je ista ekipa koja sada u americi radi nered. Katarina i onaj Tomšaević već gostuju po svim main stream medijima, iznose mišljenje, tako da su već sada treća najjaač stranka u RH .
plus vaša djeca i unuci će biti odgojeni od istih državnih medija, propagande, crtića, kasnije fakulteta, i opet medija, plus na desetke tisuća imigranata, dovoljno je da se RH počne mijenjati.
USA je do nazad 30godina bila ultra konzuervativna država, a demokratska stranka je recimo sa Bill Clintonom bila sasvim normalna partija, čak je tada i Donald Trump bio član DCa. 
vidite šta je sada tamo.

:tu

navodno najvise uhapsenih na protestima u portlandu je uciteljica iz drzavnih skola
prckov
prckov

Posts : 34116
2014-04-19


Back to top Go down

Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni' Empty Re: Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni'

Post by vuksadinare 28/7/2020, 12:04

prckov wrote:
vuksadinare wrote:nek dođu...samo ne znaju da smo mi luđi i od brita,amera,svaba...mogu doci ali kako se vratiti...e to je jednazba sa dvije nepoznanice Basketball


oni su vec tu
nemaju sta dolazit
eno ti ih na filozofskom
na zenskim studijama
i?...jedina im je 'borba' da sjednu na stepenice faksa i napisu parolu..'mi smo filozofski no passaran'...i onda se raziđu...takve 'ljevicare' kao kod nas pozeljela bi svaka drzava i desna vlast...ti su prelijeni zavrsiti faks a ne da dizu barikade i krenu u nerede Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni' Empty Re: Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni'

Post by prckov 28/7/2020, 12:05

svaki predmet koji zavrsava sa "studije" je ideolosko smece koje prodaje zrtvologiju
tlacitelje i potlacene na bazi identiteta (seksualnog, rasnog, religijskog itd)

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34116
2014-04-19


Back to top Go down

Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni' Empty Re: Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni'

Post by prckov 28/7/2020, 12:08

vuksadinare wrote:
prckov wrote:
vuksadinare wrote:nek dođu...samo ne znaju da smo mi luđi i od brita,amera,svaba...mogu doci ali kako se vratiti...e to je jednazba sa dvije nepoznanice Basketball


oni su vec tu
nemaju sta dolazit
eno ti ih na filozofskom
na zenskim studijama
i?...jedina im je 'borba' da sjednu na stepenice faksa i napisu parolu..'mi smo filozofski no passaran'...i onda se raziđu...takve 'ljevicare' kao kod nas pozeljela bi svaka drzava i desna vlast...ti su prelijeni zavrsiti faks a ne da dizu barikade i krenu u nerede Basketball

to je pocetak
to su ideolosko naelektrisani korisni idioti koji misle da su nekakvi pravednici
ogromna lova stoji iza njih
btw sto ce vam konfucijski institut u ZG
to placa kineska komunisticka bagra
prckov
prckov

Posts : 34116
2014-04-19


Back to top Go down

Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni' Empty Re: Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni'

Post by AssadNaPodmornici 28/7/2020, 12:09

prckov wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
vuksadinare wrote:nek dođu...samo ne znaju da smo mi luđi i od brita,amera,svaba...mogu doci ali kako se vratiti...e to je jednazba sa dvije nepoznanice Basketball
to će biti vaša dijeca i unuci, nećete biti svijesni. plus računaj da i Kenwood Kenon je potpisnik instabulske i marakeš konferencije(a Orban nije) tako da Hrvatska ima obvezu primiti na tisuće tih imigranata. MOŽEMO!(to je ista ekipa antife, BLM, soroševci, boljševici , radnička fronta) to je ista ekipa koja sada u americi radi nered. Katarina i onaj Tomšaević već gostuju po svim main stream medijima, iznose mišljenje, tako da su već sada treća najjaač stranka u RH .
plus vaša djeca i unuci će biti odgojeni od istih državnih medija, propagande, crtića, kasnije fakulteta, i opet medija, plus na desetke tisuća imigranata, dovoljno je da se RH počne mijenjati.
USA je do nazad 30godina bila ultra konzuervativna država, a demokratska stranka je recimo sa Bill Clintonom bila sasvim normalna partija, čak je tada i Donald Trump bio član DCa. 
vidite šta je sada tamo.

:tu

navodno najvise uhapsenih na protestima u portlandu je uciteljica iz drzavnih skola
ja sam upoznao neke te naše učiteljice.. najgore od svega dolaze iz katoličkih obitelji, familija branutelja(da ne kažem bosansko vlaških familija).. sve jedno, počeli mi pričati o "neoliberalnom kapitalizmu", odmah mi je sve jasno.....


čim netko spomene "neoliberalni kapitalizam" , stvar je već gotova, i onda takva osoba će pisati kurikulume za dijecu, predavati u školama.. onda će se vuk i epi začuditi zašto im djeca /unuci pituraju kosu u ljubičasto i glasuju za MOŽEMO, primaju soroševe stipendije.. HDZ sve to gleda kroz "prste", čak i onaj islamsit HASO je išao skresati pare tim udrugama(zato ga je  smjenilo), na kraju Obuljenka je vratila njima prava i lovu, a dok je bio SDP na vlasti bilo je ozbiljno financirajne.

računajte da je Bandić veoma neposoban i lik je živio samo na račun cijele države , i uhljebljivao , sada će dijeca tih uhljeba iako su iz Hercegovine, sve jedno glasovati za MOŽEMO i RF u sve većem broju, a Bandić leti iz kancelarije uskoro. a ako se MOŽEMO dočepa Zagreba, koji praktički ima GDP kao pola Hrvatske, onda će već početo još brže pretvarati Hrvatsku u Kaliforniju, Portland itd

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20965
2018-06-14


Back to top Go down

Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni' Empty Re: Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni'

Post by AssadNaPodmornici 28/7/2020, 12:10

prckov wrote:svaki predmet koji zavrsava sa "studije" je ideolosko smece koje prodaje zrtvologiju
tlacitelje i potlacene na bazi identiteta (seksualnog, rasnog, religijskog itd)
japanci su riješili taj problem, tako da su ukinuli veliku većinu tih društvenih/humanističkih fakulteta.
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20965
2018-06-14


Back to top Go down

Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni' Empty Re: Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni'

Post by prckov 28/7/2020, 12:11


_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34116
2014-04-19


Back to top Go down

Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni' Empty Re: Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni'

Post by prckov 28/7/2020, 12:16

AssadNaPodmornici wrote:
prckov wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
vuksadinare wrote:nek dođu...samo ne znaju da smo mi luđi i od brita,amera,svaba...mogu doci ali kako se vratiti...e to je jednazba sa dvije nepoznanice Basketball
to će biti vaša dijeca i unuci, nećete biti svijesni. plus računaj da i Kenwood Kenon je potpisnik instabulske i marakeš konferencije(a Orban nije) tako da Hrvatska ima obvezu primiti na tisuće tih imigranata. MOŽEMO!(to je ista ekipa antife, BLM, soroševci, boljševici , radnička fronta) to je ista ekipa koja sada u americi radi nered. Katarina i onaj Tomšaević već gostuju po svim main stream medijima, iznose mišljenje, tako da su već sada treća najjaač stranka u RH .
plus vaša djeca i unuci će biti odgojeni od istih državnih medija, propagande, crtića, kasnije fakulteta, i opet medija, plus na desetke tisuća imigranata, dovoljno je da se RH počne mijenjati.
USA je do nazad 30godina bila ultra konzuervativna država, a demokratska stranka je recimo sa Bill Clintonom bila sasvim normalna partija, čak je tada i Donald Trump bio član DCa. 
vidite šta je sada tamo.

:tu

navodno najvise uhapsenih na protestima u portlandu je uciteljica iz drzavnih skola
ja sam upoznao neke te naše učiteljice.. najgore od svega dolaze iz katoličkih obitelji, familija branutelja(da ne kažem bosansko vlaških familija).. sve jedno, počeli mi pričati o "neoliberalnom kapitalizmu", odmah mi je sve jasno.....


čim netko spomene "neoliberalni kapitalizam" , stvar je već gotova, i onda takva osoba će pisati kurikulume za dijecu, predavati u školama.. onda će se vuk i epi začuditi zašto im djeca /unuci pituraju kosu u ljubičasto i glasuju za MOŽEMO, primaju soroševe stipendije.. HDZ sve to gleda kroz "prste", čak i onaj islamsit HASO je išao skresati pare tim udrugama(zato ga je  smjenilo), na kraju Obuljenka je vratila njima prava i lovu, a dok je bio SDP na vlasti bilo je ozbiljno financirajne.

računajte da je Bandić veoma neposoban i lik je živio samo na račun cijele države , i uhljebljivao , sada će dijeca tih uhljeba iako su iz Hercegovine, sve jedno glasovati za MOŽEMO i RF u sve većem broju, a Bandić leti iz kancelarije uskoro. a ako se MOŽEMO dočepa Zagreba, koji praktički ima GDP kao pola Hrvatske, onda će već početo još brže pretvarati Hrvatsku u Kaliforniju, Portland itd

za taj pokret se uglavnom vezu hipi soy boys i zenske
i to onaj dio koji je malo tuplji pa laksi za oblikovat
prckov
prckov

Posts : 34116
2014-04-19


Back to top Go down

Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni' Empty Re: Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni'

Post by vuksadinare 28/7/2020, 12:21

prckov wrote:
vuksadinare wrote:
prckov wrote:
vuksadinare wrote:nek dođu...samo ne znaju da smo mi luđi i od brita,amera,svaba...mogu doci ali kako se vratiti...e to je jednazba sa dvije nepoznanice Basketball


oni su vec tu
nemaju sta dolazit
eno ti ih na filozofskom
na zenskim studijama
i?...jedina im je 'borba' da sjednu na stepenice faksa i napisu parolu..'mi smo filozofski no passaran'...i onda se raziđu...takve 'ljevicare' kao kod nas pozeljela bi svaka drzava i desna vlast...ti su prelijeni zavrsiti faks a ne da dizu barikade i krenu u nerede Basketball

to je pocetak
to su ideolosko naelektrisani korisni idioti koji misle da su nekakvi pravednici
ogromna lova stoji iza njih
btw sto ce vam konfucijski institut u ZG
to placa kineska komunisticka bagra
je'l ti doista mislis d abi oni krenuli stvarati pizdarie i nerede?...daj prckov doista si neozbiljan..pa dovoljno da posaljes bbb i torcidu koji su gotovo svi desnicari i ovi su pojedeni...ako mislis to na pizdarije..pa ja uvijek tvrdim svaka desnica u svijetu voljela bi ovakve 'ljevicare' kao nase a u biti podoguzne muve zujalice Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni' Empty Re: Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni'

Post by prckov 28/7/2020, 12:23

vuksadinare wrote:
prckov wrote:
vuksadinare wrote:
prckov wrote:
vuksadinare wrote:nek dođu...samo ne znaju da smo mi luđi i od brita,amera,svaba...mogu doci ali kako se vratiti...e to je jednazba sa dvije nepoznanice Basketball


oni su vec tu
nemaju sta dolazit
eno ti ih na filozofskom
na zenskim studijama
i?...jedina im je 'borba' da sjednu na stepenice faksa i napisu parolu..'mi smo filozofski no passaran'...i onda se raziđu...takve 'ljevicare' kao kod nas pozeljela bi svaka drzava i desna vlast...ti su prelijeni zavrsiti faks a ne da dizu barikade i krenu u nerede Basketball

to je pocetak
to su ideolosko naelektrisani korisni idioti koji misle da su nekakvi pravednici
ogromna lova stoji iza njih
btw sto ce vam konfucijski institut u ZG
to placa kineska komunisticka bagra
je'l ti doista mislis d abi oni krenuli stvarati pizdarie i nerede?...daj prckov doista si neozbiljan..pa dovoljno da posaljes bbb i torcidu koji su gotovo svi desnicari i ovi su pojedeni...ako mislis to na pizdarije..pa ja uvijek tvrdim svaka desnica u svijetu voljela bi ovakve 'ljevicare' kao nase a u biti podoguzne muve zujalice Basketball

ma nece
zavali se i spavaj
prckov
prckov

Posts : 34116
2014-04-19


Back to top Go down

Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni' Empty Re: Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni'

Post by vuksadinare 28/7/2020, 12:24

prckov wrote:
vuksadinare wrote:
prckov wrote:
vuksadinare wrote:
prckov wrote:


oni su vec tu
nemaju sta dolazit
eno ti ih na filozofskom
na zenskim studijama
i?...jedina im je 'borba' da sjednu na stepenice faksa i napisu parolu..'mi smo filozofski no passaran'...i onda se raziđu...takve 'ljevicare' kao kod nas pozeljela bi svaka drzava i desna vlast...ti su prelijeni zavrsiti faks a ne da dizu barikade i krenu u nerede Basketball

to je pocetak
to su ideolosko naelektrisani korisni idioti koji misle da su nekakvi pravednici
ogromna lova stoji iza njih
btw sto ce vam konfucijski institut u ZG
to placa kineska komunisticka bagra
je'l ti doista mislis d abi oni krenuli stvarati pizdarie i nerede?...daj prckov doista si neozbiljan..pa dovoljno da posaljes bbb i torcidu koji su gotovo svi desnicari i ovi su pojedeni...ako mislis to na pizdarije..pa ja uvijek tvrdim svaka desnica u svijetu voljela bi ovakve 'ljevicare' kao nase a u biti podoguzne muve zujalice Basketball

ma nece
zavali se i spavaj
pa vise tebe treba biti frka u osiju..tamo su zajebani Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni' Empty Re: Douglas Murray: 'Agresivne ljevičarske gomile doći će i u Hrvatsku. Budite spremni'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum