ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pišem pismo tinta mi se proli...

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Pišem pismo tinta mi se proli... - Page 3 Empty Re: Pišem pismo tinta mi se proli...

Post by Regoč Wed 2 Dec - 12:12

sitting_bull wrote:
Regoč wrote:Dobro, Sjedeći Biče, logično razmišljanje. Osobno bih išao na puno dublje rekadroviranje, ali moramo poći od onoga što je realno, ne možemo sanjati o vojnoj hunti koja bi unutar dvie godine nasiljem riešila probleme. Milanović, unatoč eventualnim poznanstvima, mislim da je loš izbor.

ponavljam: gledam pragmatično i samo za razdoblje do svibnja 2017.godine.

nije logično mijenjati konje između dviju postaja hr-pony-expressa, tako da mislim kako je to najmanje loše riješenje.

da, u tom slučaju treba hdz dobiti predsjednika sabora...
Dakle, velika koalicija. Kad bi Zoki i Tomo suspregnuli ega, mislim da bi Tomo to lakše napravio, nije nemoguća, ionako svi u kampanji govore isto, a ideologijska pitanja neka se rješavaju referendumima.

Regoč

Posts : 35954
2015-08-21


Back to top Go down

Pišem pismo tinta mi se proli... - Page 3 Empty Re: Pišem pismo tinta mi se proli...

Post by Ero Wed 2 Dec - 12:13

sitting_bull wrote:
Regoč wrote:Dobro, Sjedeći Biče, logično razmišljanje. Osobno bih išao na puno dublje rekadroviranje, ali moramo poći od onoga što je realno, ne možemo sanjati o vojnoj hunti koja bi unutar dvie godine nasiljem riešila probleme. Milanović, unatoč eventualnim poznanstvima, mislim da je loš izbor.

ponavljam: gledam pragmatično i samo za razdoblje do svibnja 2017.godine.

nije logično mijenjati konje između dviju postaja hr-pony-expressa, tako da mislim kako je to najmanje loše riješenje.

da, u tom slučaju treba hdz dobiti predsjednika sabora...
S kim bi se tojš trebali posvađati do 2017.? :clown
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum