ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković - Page 5 Empty Re: Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković

Post by Hektorović Thu 23 Jul - 2:56

RayMabus wrote:
Hektorović wrote:
RayMabus wrote:
mobiu$ wrote:

Zanima me psihologija i medicinske metode kojom se koriste.
To sve možeš pročitati u knjizi Dijanetika koja je prevedena na hrvatski. U toj knjizi ti je sve o tome detaljno i na tome im sve počiva.

Sve je transparanetno.

To je tek uvod
Malo previše pametuješ za nekog tko o tome nema pojma a pričaš sa osobom koja o tome zna sve.

Dijanetika je knjiga i on me pitao o njihovim metodama i dao sam mu odgovor.

Ako se bojiš knjige a jbg onda , ostani zatucan.

Koji si level?

Solidno sam čitao o tome bilo od strane njih, bilo od strane kritike.

 No zanimljivije su mi ove knjige koje se bave čitavim tim miljeom u Californiji 40tih i 50tih


Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković - Page 5 C3243c10Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković - Page 5 85befa10

Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković - Page 5 Empty Re: Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković

Post by RayMabus Thu 23 Jul - 3:05

Te knjige nemaju ništa s Dijanetikom. Falio si temu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176080
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković - Page 5 Empty Re: Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković

Post by Hektorović Thu 23 Jul - 3:14

RayMabus wrote:Te knjige nemaju ništa s Dijanetikom. Falio si temu.

Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković - Page 5 Empty Re: Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković

Post by RayMabus Thu 23 Jul - 3:18

Falio si temu.

Umjesto da postaviš konkretno pitanje ti mene ideš školovat o nekim stvarima koje su meni poznate i samo te gledam kako pokušavaš okrenit temu na to a nisi knjigu ni otvorio.

Jese ti bojiš knjiga ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176080
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković - Page 5 Empty Re: Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković

Post by RayMabus Thu 23 Jul - 3:25

Koliko si knjiga u scientologiji pročita ?

Niti jednu.

Al to ti ne smeta da goglaš gluposti i meni ih postaš.

Ajde bježi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176080
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković - Page 5 Empty Re: Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković

Post by RayMabus Thu 23 Jul - 3:31


Unveiled Secrets and Messages of Light

ANONYMOUS vs SCIENTOLOGISTS


ANONYMOUS vs SCIENTOLOGISTS
At the present time, The most supressive scientologists known are David Miscavige and Guillaume Lesèvre, they do not admit that these messages come from Ron Hubbard, and literally they have closed the gates of Scientology to new advances, which is why now they are stranded, In addition, many more people are attacking the technology of Dianetics and Scientology developed by Ron Hubbard. These bad scientologists do not understand that something that does not expand it is closer to disappear. They dismiss totally what Ron Hubbard wrote:
“For God’s sake get busy and Build a better bridge!”

SESSION 12/MAR/08
Medium: Jorge Raul Olguin.

Entity that came to dialogue: Master Ruanel.
Interlocutor: Master, Now I want to talk about the attacks on Scientology by a group called "Anonymous”... Where did they come from and Is it possible they have a worldwide consensus? I know you're going to talk about the reactive mind, but ...
Ruanel: It’s an international group that wears the mask of " V for vendetta" to identify themselves and they are against the religion of Scientology, rather than the doctrine itself ...
Interlocutor: Something they do not know at all ...
Ruanel: Not in all the cases because some of them were rejected members of the organization and they do it on rebound ...
Interlocutor: Ah, the famous rebound!
Ruanel: And here I want to talk about something, I hope they don’t take me as a “macho” spirit because the spirits do not have sexual gender ...
Interlocutor: I know what you mean Master ...
Ruanel: I mean to the scorned woman who speaks badly of the one who once loved, because that love dumped her ... In this case there are many ex-Scientologists, who have even become fanatics with Scientology, who were expelled for certain reasons ...
Interlocutor: And Do they belong to this Group called "Anonymous"?
Ruanel: Some of them are those who compose this group of anonymous ...
Interlocutor: But then, in fact, they are not against Scientology, but ...
Ruanel: They are against religion ...
Interlocutor: Is it against religion or against Scientologists who were once his friends? … What I mean is if it’s not a movement against a wrong target ... Here in Argentina there is a former Scientologist named Robert D., who has an anti-Scientology web site, and we've talked about him already, who had a quarrel with some of his fellow Scientologists and instead of aim his anger against them he quarrels against the organization of Scientology ...
Ruanel: That’s precisely what I'm saying ...
Interlocutor: Particularly they are Scientologists who had a personal problem with other Scientologists and ...
Ruanel: Yes, but do not take it as a common denominator, because there are many who have not been in the organization and yet they don’t like what scientologists are doing now, they don’t see the religious part right and then directly they make these reactive demonstrations I clarify ... Those who make these demonstrations, are not better than those who they attack to...
Interlocutor: I see ... Can we say that Scientologists somehow are causing these demonstrations?
Ruanel: Absolutely, because it is a principle of "action and reaction" ...
Interlocutor: This action causes that reaction ...
Ruanel: Right ...
Interlocutor: These anonymous demonstrators instead of going against the same Scientologists, unconsciously are going against the organization of Scientology which has nothing to do ...
Ruanel: If you have a child who has been molested by a priest, you are going to have a tremendous hatred against the church he belongs to. Although you’ll have an aversion against the physical being, if you are not analytical and you let yourself be carried away by your reactive mind, you are going to have hatred against the church he belongs and you are going to attack it by all possible means also...
Interlocutor: But that's the wrong direction ...
Ruanel: Correct...
Interlocutor: Well, Master, I think the issue is properly clarified.



Valjda znaš engleski.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176080
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković - Page 5 Empty Re: Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković

Post by RayMabus Thu 23 Jul - 3:39

Ako netko nešto o tome ovdje zna onda sam to ja a tvoja paranoja je tolika da si odma skočio kad sam ja dao odgovor nekome tko ga je tražio da ga zanimaju njihove psihološke i medicinske metode.

Dakle blokiraš širenje znanja svojim strahom jer eto ljudi nisu odrasle osobe , nemaju moć rasuđivanja pa ćeš im ti uvaljivat crnjak i paranoju kako će ako idu pročitat knjigu odma postat sektaši.

Jesi glup u pičku materinu.

Pogledaj se u ogledalo.

Ako je netko tako jadan da se boji knjige do te mjere da se preporučuje da se knjiga uopće ne čita onda je to strašna knjiga u kojoj leži tajna velike moći pa je treba odma blokirati da je ne bi tko slučajno pročitao.

To dođe ko i kompliment ta vaša paranoja i strah od jedne obične knjige.

Toliko je moćna da ju se bojite ko Vraga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176080
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković - Page 5 Empty Re: Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković

Post by RayMabus Thu 23 Jul - 4:06

Ljudi se boje nepoznatog. Tako se i ti bojiš te knjige.

Na koju ti je netko napravija treću stranu rj reka da je taj netko il nešto loše a ti si to odma proguta i sad pošto ti ne znaš ništa o tome onda em imaš strah od nepoznatog em imaš bubu u glavi da je to nešto loše jer ti je to netko reka.

To je ono šta ti radiš na ovoj temi a nisi toga ni svjestan.

Blokiraš čitanje jedne obične knjige jer misliš da će netko odma postat sektaš ako ju pročita.

Pa nisu ljudi toliko glupi da će nakon jedne knjige postat sektaši.

Ja san ih pročita sto u scientologiji i nije mi ništa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176080
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković - Page 5 Empty Re: Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković

Post by RayMabus Thu 23 Jul - 4:08

Ne postaješ sektaš u scientologiji jer češ pročitat jednu knjigu. Ili više njih.

To postaješ kad prestaneš razmišljat svojom glavom.

Onda to postaneš.

Sektaš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176080
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković - Page 5 Empty Re: Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković

Post by RayMabus Thu 23 Jul - 4:16

Strašna knjiga. Pročitaš knjigu i postaneš sektaš odma.

Jedini način da ne postaneš sektaš u scientologiji je da pročitaš puno knjiga i da razmišljaš svojom glavom i kad neki visoko rangirani član crkve nešto kaže a to je u suprotnosti s pisanjem Rona Hubbarda onda ga ti pitaš kako to ?

I kad počme muljat onda znaš da nešto ne štima.

I onda mi ti postaš link od anonimusa a ja sam anonimus.

Pa ako ti ja kažem da knjiga ne grize onda budi siguran da je to tako.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176080
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković - Page 5 Empty Re: Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković

Post by vuksadinare Thu 23 Jul - 7:18

mobiu$ wrote:
vuksadinare wrote:A govorili su prvi zetoncici hdzy bit cd iz DP-a kad ono paf sa ljevice...

Tko je to ikada rekao? :)

Ne trebaju nam, ako hoće surađivati, super, ako neće, isto super.
pa ja sam napomenuo...drugo ja sam tvrdio da me ne bi iznenadilo da dođu zetoncici sa one strane koje s enajmanje nadas...ova fokus-pametno koalicija ili ck mozemo..u mozemo mi s ecini najslabija karika vili matula..on je ipak glumac...a glumci su u konacnici glumci... pirat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković - Page 5 Empty Re: Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković

Post by Guest Thu 23 Jul - 11:52

RayMabus wrote:Dijanerika pdf

https://www.google.com/search?q=dijanetika+pdf&oq=dijanetika+pdf&aqs=chrome..69i57j0.3723j0j4&client=ms-android-droi&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

Ima cila knjiga na hrvatskom na internetu. Sve piše tu. Sve je transparentno.

Hvala longi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković - Page 5 Empty Re: Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković

Post by Guest Thu 23 Jul - 11:58

Hektorović wrote:

Drži se dalje od toga lotka... 


U biti osnova toga ti ide ka okultizmu

Sve ok.

Oni neće ni saznati da me interesiraju određeni aspekti i metode scijentologije. Uostalom:

 Anakin, if one is to understand the great mystery, one must study all its aspects, not just the dogmatic narrow view of the Jedi. If you wish to become a complete and wise leader, you must embrace a larger view of the Force”
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković - Page 5 Empty Re: Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković

Post by Guest Thu 23 Jul - 12:21

Hektorović wrote:
RayMabus wrote:
mobiu$ wrote:

Zanima me psihologija i medicinske metode kojom se koriste.
To sve možeš pročitati u knjizi Dijanetika koja je prevedena na hrvatski. U toj knjizi ti je sve o tome detaljno i na tome im sve počiva.

Sve je transparanetno.

To je tek uvod

Naravno :)

Naime, scientologija kao religija i Scientološka crkva me ne interesiraju.

Ali zamjetio sam da imaju određena znanja i vještine u raznim poljima ljudske aktivnosti, koja me itekako zanimaju, ne nužno da ih prakticiram, ali da nešto pročitam iz prve ruke od njih samih, usustavljeno, to da.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković - Page 5 Empty Re: Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković

Post by IL Risorto Thu 23 Jul - 19:14

mobiu$ wrote:
Hektorović wrote:

Drži se dalje od toga lotka... 


U biti osnova toga ti ide ka okultizmu

Sve ok.

Oni neće ni saznati da me interesiraju određeni aspekti i metode scijentologije. Uostalom:

 Anakin, if one is to understand the great mystery, one must study all its aspects, not just the dogmatic narrow view of the Jedi. If you wish to become a complete and wise leader, you must embrace a larger view of the Force”
I gdje je to odvelo Anakina ? :rasta  Još ćeš ti kleknut ispred Longija,kao Anakin ispred Palpatina. lol!
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković - Page 5 Empty Re: Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum