ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković - Page 2 Empty Re: Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković

Post by RayMabus 22/7/2020, 21:23

Smijeh

Ja ću podržat svaku inicijativu povećanja porodiljne nakande jer moja je računica ova :

Proračun ima xy

Ako se ovo izglasa onda neki uhljeb neće kupit BMW našim parama

Radije dajem djeci

RayMabus

Posts : 176047
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković - Page 2 Empty Re: Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković

Post by RayMabus 22/7/2020, 21:26

סמאל wrote:
RayMabus wrote:

Meni to ne treba. Lovaš sam.

Kako sad to a neki dan tvrdiš da nemaš šoldi,da si prodao auto.
Pa jesam proda san auto. Ne triba mi. Iman sedam tisuća kuna do kraja godine svojih. Ne živim od milostinje ocu. Štaviše njemu sam pomoga da izgura do kraja godine jer san mu da pet šest tisuća kuna.

Od 1.01.2021 mi ističe porez i onda lova od podstanara ide samo u naš kućni proračun tj 2500 kuna svaki mjesec više nego sad

Šta ti nije jasno ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176047
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković - Page 2 Empty Re: Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković

Post by RayMabus 22/7/2020, 21:29

Ja iman sad sedam tisuća kuna u đepu.

Ocu san da pet šest


Ja ne živim od očeve milostinje nego mu pomažem.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176047
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković - Page 2 Empty Re: Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković

Post by vuksadinare 22/7/2020, 21:29

A govorili su prvi zetoncici hdzy bit cd iz DP-a kad ono paf sa ljevice...sumnjiv mi je i vili matula iz 'Mozemo'...neobicno je bio snishodljiv prema plenkiju i hdzu nasuprot vecine svojih drugova iz 'Mozemo'...jos ce jedino prava oporba biti ona desna DP i Most
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković - Page 2 Empty Re: Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković

Post by IL Risorto 22/7/2020, 21:29

Ajd super.2500 kn dobro dođe,bar ti pokrije režije i možda ti ostane nešto za duvan.
Boga mi,dobro si nešto smuljao s porezom kad toliko plaćaš.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković - Page 2 Empty Re: Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković

Post by RayMabus 22/7/2020, 21:33

סמאל wrote:Ajd super.2500 kn dobro dođe,bar ti pokrije režije i možda ti ostane nešto za duvan.
Boga mi,dobro si nešto smuljao s porezom kad toliko plaćaš.
Pričaš sa scientologom koji je položija sve moguće tečajeve o lovi i ekonomiji tamo kad je ima samo 21 godinu.

Okani se tih priča kad sam ja u pitanju. Ekonomija mi je u malom mjestu.

Upravo zato šta znam da je gradski proračun grada Splita xy i ova izbije 500 kuna po osobi puta 12 mjeseci ja joj dajem podršku.

Neki gradski uhljeb neće moć kupit BMW na račun gradskog proračuna jer je ona svota xy minus koliko korisnika pa 500 kuna puta 12 mjeseci otišla njegovateljima djece.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176047
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković - Page 2 Empty Re: Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković

Post by IL Risorto 22/7/2020, 21:42

Ali 2500 kn. poreza mjesečno,ili si imao neko dugovanje,jer nelogično da netko tko ne radi,ima toliki porez.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković - Page 2 Empty Re: Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković

Post by RayMabus 22/7/2020, 21:50

סמאל wrote:Ali 2500 kn. poreza mjesečno,ili si imao neko dugovanje,jer nelogično da netko tko ne radi,ima toliki porez.
5% je porez. Moj stari to nije deset godina platija i onda upa meni da mu ja to plaćam. Ja napravija nered , zva policiju , sjeba nogu dakle invalid , proda auto.

I sad je muk.

Mislija je da ću ja rintat za taj porez a nit žene nit dice.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176047
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković - Page 2 Empty Re: Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković

Post by RayMabus 22/7/2020, 21:54

Nema teorije da ću ti ja za to rintat. Nit imam žene nit djece a nit ste to prepisali na mene a sestri jeste stan.

Debil. Kretenčina od oca. Tu je moja stara puno pametnija. On idiot. Čeka deset godina da to netko drugi rješi a moga je iznajmit i stavljar pare i platit taj porez.

Znaš šta. Kreten na kvadrat eto.

Jedan stan je moj i ja uzimam 1500 kuna podstanarstva nakon 1.1 2021 i to ću mu dat da plati režije a 500 kuna ostavit sebi.

Idiot. Kretenčima. Čeka da mu netko drugi rješi ekonomske probleme. Kreten jedan obični.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176047
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković - Page 2 Empty Re: Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković

Post by RayMabus 22/7/2020, 21:57

Dobar je čovik samo je ....ono prebacuje te ekonomske probleme drugima.

Onda kad dođe u stisku onda živčani po kući


Pa kretnčlno jedna jebent ti mater , moga si ga iznajmit i stavljat sa strane i platit porez a ne čeka on mene i mater da to riješimo.

Kreten znaš koji. Neviđeno.

Al štaš od njega , dobar je ka kruv samo je nesposoban majko Isusova.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176047
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković - Page 2 Empty Re: Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković

Post by RayMabus 22/7/2020, 22:04

Ma idiot kad je ekonomija u pitanju. Naučija da mater to sve rješava a on će ladit jaja.

Nema toga kod mene.

Sad sve vodi sve račune a ima 78 godina.

Šuti i muči kad je meni puka film.

Sad je računovođa.

Naučit ćeš ti to kod mene.

Kad je ta udricam ima to pjevaš sve od A do Ž
RayMabus
RayMabus

Posts : 176047
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković - Page 2 Empty Re: Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković

Post by Hektorović 22/7/2020, 22:06

epikur37 wrote:e pa na zdravlje...

dugo nisam vidio bljeđu i gluplju političku pojavu od gospođe Orešković

Alapača
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković - Page 2 Empty Re: Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković

Post by RayMabus 22/7/2020, 22:09

Sad je već osmi misec. Iman tamo još u novčaniku oko tisuću i šta ja znam četiristo kuna i ima još pet tisuća sa strane šta se vadi tamo 1.10 i to nam docoljno do 1.1.2021

I onda nema poreza i ide 2500 kuna dodatno od podstanara umjesto za porez nama u kućni proračun

I boli me k

Reka san mu da će stavljat tisuču kuna svaki misec sa strane jer meni triba neki auto pa kad smo mogli ovako onda i to će stavljat sa strane pa kad se skupi šest sedam tisuća kuna odo ja kupit neki polovni auto da mogu radit šta meni prne
RayMabus
RayMabus

Posts : 176047
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković - Page 2 Empty Re: Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković

Post by RayMabus 22/7/2020, 22:12

RayMabus wrote:Sad je već osmi misec. Iman tamo još u novčaniku oko tisuću i šta ja znam četiristo kuna i ima još pet tisuća sa strane šta se vadi tamo 1.10 i to nam docoljno do 1.1.2021

I onda nema poreza i ide 2500 kuna dodatno od podstanara umjesto za porez nama u kućni proračun

I boli me k

Reka san mu da će stavljat tisuču kuna svaki misec sa strane jer meni triba neki auto pa kad smo mogli ovako onda i to će stavljat sa strane pa kad se skupi šest sedam tisuća kuna odo ja kupit neki polovni auto da mogu radit šta meni prne
Uglavnom kad je lova u pitanju s menom ne raspravljaj.

Zašto ja šutim da imam stanove ?

Pa testiram kuje.

Ako mi počmu pričat o tim stvarima znači da misle da ja ne znam šta je posao muškog u obitelji

Mater ti jeben raširi noge i prestani srat govna iz usta
RayMabus
RayMabus

Posts : 176047
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković - Page 2 Empty Re: Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković

Post by RayMabus 22/7/2020, 22:19

Nije se ni okotila a ona meni priča o stanu kako bi njen momak triba dignit kredit jer ona oće svoj stan.

Ja je gledan. Jel ?

A da prvo noge raširiš ?

Koje glupače.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176047
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković - Page 2 Empty Re: Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković

Post by RayMabus 22/7/2020, 22:23

Bože sačuvaj

Niste se ni poseksali , idete na neformalnu kavu , upoznavanje a ona priča o tome kako njen budući muž mora ovo ono i da ona oće stan na Mejašima

Ja uteka
RayMabus
RayMabus

Posts : 176047
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković - Page 2 Empty Re: Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković

Post by RayMabus 22/7/2020, 22:24

Koji mozgovi

Ona muškom objašnjava to na drugom susretu

O čemu ti pričaš ?

Pa nije ni seks pao.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176047
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković - Page 2 Empty Re: Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković

Post by RayMabus 22/7/2020, 22:25

Ima debila od cura šta jest jest

Radi pa kupi sebi stan

Ne bi ti da crno ispod nokta s takvim uletom
RayMabus
RayMabus

Posts : 176047
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković - Page 2 Empty Re: Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković

Post by RayMabus 22/7/2020, 22:29

Alergičan san na nesposobnost

Ženska koja ovako uleti muškome na prvom spoju je do bola nesposobna

Nije u stanju nit skuvat mupkog čak i kad je ovi već pao

Samo ga odbila da se zamisli s kim je to on izašao na piće

Alergičan san na nesposobnost
RayMabus
RayMabus

Posts : 176047
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković - Page 2 Empty Re: Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković

Post by Guest 22/7/2020, 22:32

vuksadinare wrote:A govorili su prvi zetoncici hdzy bit cd iz DP-a kad ono paf sa ljevice...

Tko je to ikada rekao? :)

Ne trebaju nam, ako hoće surađivati, super, ako neće, isto super.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković - Page 2 Empty Re: Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković

Post by Guest 22/7/2020, 22:33

Jebiga longi emančipacija
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković - Page 2 Empty Re: Prvi žetončić : Raspala se koalicija Pametnog , Fokusa i Darije Orešković

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum