ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD

Page 3 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD - Page 3 Empty Re: Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD

Post by vuksadinare 22/7/2020, 12:03

zasto covic mora slusati plenkija mada vjerujem da osobno i nije nesto za plenkijevu politiku..pa to se moze vidjeti iz nedavne coviceve izjave ili zalopojke...da su hrvati u bh-a nacisto propali bez hrvatske...sto dokazuje u konacnici i politicku 'snagu i moc' covica

vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD - Page 3 Empty Re: Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD

Post by vuksadinare 22/7/2020, 12:06

..a nisu propali da imaju politicku pamet..zasto?..pa evo npr.hercegovina ekonomski je razvijenija od pola krajeva hrvatske...i srednja bosna ima pozitivna ekonomska gibanja...i da to pretoce u politicku snagu i pamet hrvatska im gotovo i ne bi trebala kao ni hrvatska lova...ali u biti iskreno..hrvati iz bh-a su politicki glup ili zaglupljen narod...dijelom svojom krivicom dijelom i ne
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD - Page 3 Empty Re: Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD

Post by Hektorović 22/7/2020, 12:12

marcellus wrote:
Hektorović wrote:
Hektorović wrote:
No podkapacitirana pravašija neke stvari ne može skužiti, što ne čudi s obzirom na njihov čitav politički opus.

Još im je Knezović to doslovno nacrtao pa je čovjek rođen 1997. u pobožnoj Hercegovačkoj obitelji ispao UDBA-š, KOS-ovac, što se sve nije napisalo...

ispao je HDZ-ov sendvičar, to je sve...

Knezović nema veze sa HDZ, niti je sednvičar nego idealist, dečko je veliki simpatizer Mosta.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD - Page 3 Empty Re: Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD

Post by Hektorović 22/7/2020, 12:13

epikur37 wrote:

Gdje se on izjašnjava kao Hrvat?

Hasanbegović koji je konstatirao kako nema ničega neobičnoga u činjenici da je on kao Bošnjak dospio do pozicije hrvatskog ministra kulture s obzirom na tradiciju tog naroda u Hrvatskoj


https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/hasanbegovic-potrebno-je-uspostaviti-jedan-novi-nacionalni-obrazac-koji-ce-integrirati-cijelu-naciju-i-prekinuti-ideoloske-sukobe-89890

Dakle, Hasanče je Bošnjak, i da,  nije s manjinske liste ali je nacionalna manjina. Kao i Goran beus Richtenberg ;)

To što vama sline idu za mujom koji će potvrditi pravštvo...druga ja priča a
posve treća što zbog svojih opsesija puštate niz vodu hrvate u Bih


I to je to.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD - Page 3 Empty Re: Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD

Post by vuksadinare 22/7/2020, 12:15

evo nema dugo od zeninog rođaka prijatelj hercegovac se vratio nakon dvadeset gdoina zivota u zagrebu u grude...sa familijom...zasto?..zato jer mu je hrvatsko-austrijska firma iz gruda ponudila bolju placu...nego sto je imao u zagrebu..u zagrebu je radio za 700 eura zena za 500...a treba skolovati dvoje djece...sad ima placu od 1100 eura u grudama a zena 700...sto je za 600 eura veca placa nego sto su je imali u zagrebu...sin i kcer su im ostali u zagrebu jer studiraju tu...nemaju nikavih puno troskova zive u kuci koju je naslijedio od oca..placa duplo manje rezije...registracija auta je duplo manja i naravno jeftinija je nesto hrana i druge zivotne potrepstine..i sad da se hoce gro njih vratiti nazad demografska slika hrata u hercegovini i bosni mi se dobrano popravila i komso ne bi bio predsjendik..ali jbg kad je mnogima draze camiti u zagrebu za palcu od 600,700 eura nego se vratiti i raditi za vece place a troskovno manje zivotne potrebe
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD - Page 3 Empty Re: Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD

Post by catabbath 22/7/2020, 12:19

marcellus wrote:
epikur37 wrote:Divota, dva manjinca a ne mogu se viditi :D

haso nije manjinac.

Predstavnik Turaca
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD - Page 3 Empty Re: Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD

Post by catabbath 22/7/2020, 12:23

AssadNaPodmornici wrote:Čovjek se rodio u zagrebu, otac i djeda su mu se izjašnjavali kao hrvat, on se izjašnjava kao hrvat i vjernik je

"[size=33]Zlatko Hasanbegović was born on 14 June 1973 in [/size][size=33]Zagreb[/size][size=33] to Zumreta Hasanbegović (née Prohić) from [/size][size=33]Gračanica[/size][size=33] and Ibrahim Hasanbegović from [/size][size=33]Bosanska Gradiška[/size]"

Je pravi Purgeri i Zagorci.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD - Page 3 Empty Re: Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD

Post by AssadNaPodmornici 22/7/2020, 12:28

vuksadinare wrote:evo nema dugo od zeninog rođaka prijatelj hercegovac se vratio nakon dvadeset gdoina zivota u zagrebu u grude...sa familijom...zasto?..zato jer mu je hrvatsko-austrijska firma iz gruda ponudila bolju placu...nego sto je imao u zagrebu..u zagrebu je radio za 700 eura zena za 500...a treba skolovati dvoje djece...sad ima placu od 1100 eura u grudama a zena 700...sto je za 600 eura veca placa nego sto su je imali u zagrebu...sin i kcer su im ostali u zagrebu jer studiraju tu...nemaju nikavih puno troskova zive u kuci koju je naslijedio od oca..placa duplo manje rezije...registracija auta je duplo manja i naravno jeftinija je nesto hrana i druge zivotne potrepstine..i sad da se hoce gro njih vratiti nazad demografska slika hrata u hercegovini i bosni mi se dobrano popravila i komso ne bi bio predsjendik..ali jbg kad je mnogima draze camiti u zagrebu za palcu od 600,700 eura nego se vratiti i raditi za vece place a troskovno manje zivotne potrebe
Hercegovci su jako sposobni ljudi  meni najbolji studenti u generaciji Hercegovci, zanimljivo 90 % njih nakon faksa umisto kao najbolji od nas da vuku cijelu državu naprijed, 90 % njih povukli vezu i uhljebili se u državni sektor i ne rade ništa i čekaju plaću i mora ih netko drugi hraniti 
Šteta

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21024
2018-06-14


Back to top Go down

Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD - Page 3 Empty Re: Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD

Post by vuksadinare 22/7/2020, 12:37

AssadNaPodmornici wrote:
vuksadinare wrote:evo nema dugo od zeninog rođaka prijatelj hercegovac se vratio nakon dvadeset gdoina zivota u zagrebu u grude...sa familijom...zasto?..zato jer mu je hrvatsko-austrijska firma iz gruda ponudila bolju placu...nego sto je imao u zagrebu..u zagrebu je radio za 700 eura zena za 500...a treba skolovati dvoje djece...sad ima placu od 1100 eura u grudama a zena 700...sto je za 600 eura veca placa nego sto su je imali u zagrebu...sin i kcer su im ostali u zagrebu jer studiraju tu...nemaju nikavih puno troskova zive u kuci koju je naslijedio od oca..placa duplo manje rezije...registracija auta je duplo manja i naravno jeftinija je nesto hrana i druge zivotne potrepstine..i sad da se hoce gro njih vratiti nazad demografska slika hrata u hercegovini i bosni mi se dobrano popravila i komso ne bi bio predsjendik..ali jbg kad je mnogima draze camiti u zagrebu za palcu od 600,700 eura nego se vratiti i raditi za vece place a troskovno manje zivotne potrebe
Hercegovci su jako sposobni ljudi  meni najbolji studenti u generaciji Hercegovci, zanimljivo 90 % njih nakon faksa umisto kao najbolji od nas da vuku cijelu državu naprijed, 90 % njih povukli vezu i uhljebili se u državni sektor i ne rade ništa i čekaju plaću i mora ih netko drugi hraniti 
Šteta
pa vracaju se oni polako..vide da je ipak bolje imati placu od 1000 eura nego 500,600 makar kao i drzavni sluzbenik...drugo t moraju dizati kredit da s estambeno zbrinu ako im prije toga roditelji nisu kupili kakav stan tu...trece sve ih se vise odlucuje studirat u mostaru...evo od susjeda mala radi na faksu kaoasistentica vec dvije gdoien..kaze na faksu ove godien u zagrebu nikad manje upisanih hercegovaca i dalmatinaca a slicno je bilo i proslih godina no ove godine najmanje...a neki se koji studiraju prebace na sveuciliste u mostar dosta i zbog troskova roditelja ako im zive u hercegovini...a i dalmatinci s esve cesce odlucuju studirat u splitu i zadru pa i u rijeci cija sveucilista vise nisu u sjeni zagrebackog
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD - Page 3 Empty Re: Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD

Post by vuksadinare 22/7/2020, 12:41

sad hercegovce i dalmose po brojnosti upisanih na zagrebacko sveuciliste dobrano nadmasuje broj upisanih slavonaca i bosanaca...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD - Page 3 Empty Re: Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD

Post by vuksadinare 22/7/2020, 12:42

ja se sjecam nekad po tramvajima je sve vrvilo od dalmatinskog i hercegovackog naglaska...a sad tu i tamo ako...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD - Page 3 Empty Re: Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD

Post by vuksadinare 22/7/2020, 12:43

vuksadinare wrote:ja se sjecam nekad po tramvajima je sve vrvilo od dalmatinskog i hercegovackog naglaska...a sad tu i tamo ako...
mislim na studose...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD - Page 3 Empty Re: Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD

Post by AssadNaPodmornici 22/7/2020, 12:49

catabbath wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Čovjek se rodio u zagrebu, otac i djeda su mu se izjašnjavali kao hrvat, on se izjašnjava kao hrvat i vjernik je

"[size=46]Zlatko Hasanbegović was born on 14 June 1973 in [/size][size=46]Zagreb[/size][size=46] to Zumreta Hasanbegović (née Prohić) from [/size][size=46]Gračanica[/size][size=46] and Ibrahim Hasanbegović from [/size][size=46]Bosanska Gradiška[/size]"

Je pravi Purgeri i Zagorci.
Neki mu je djeda došao iz Bosne kao bogati industrijalac i bio financirao Ndh režim i imao u ZGu imovine pa ga komunisti likvidirali i opljačkali 

Ali gle realno boli me kurac i za hasu i Škoro i za bujicu narkomana i hdz i treći entitet imam previše posla a malo vremena pa se povlačim iz još jedne bosanske rasprave

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21024
2018-06-14


Back to top Go down

Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD - Page 3 Empty Re: Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD

Post by epikur37 22/7/2020, 12:50

AssadNaPodmornici wrote:
catabbath wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Čovjek se rodio u zagrebu, otac i djeda su mu se izjašnjavali kao hrvat, on se izjašnjava kao hrvat i vjernik je

"[size=46]Zlatko Hasanbegović was born on 14 June 1973 in [/size][size=46]Zagreb[/size][size=46] to Zumreta Hasanbegović (née Prohić) from [/size][size=46]Gračanica[/size][size=46] and Ibrahim Hasanbegović from [/size][size=46]Bosanska Gradiška[/size]"

Je pravi Purgeri i Zagorci.
Neki mu je djeda došao iz Bosne kao bogati industrijalac i bio financirao Ndh režim i imao u ZGu imovine pa ga komunisti likvidirali i opljačkali 

Ali gle realno boli me kurac i za hasu i Škoro i za bujicu narkomana i hdz i treći entitet imam previše posla a malo vremena pa se povlačim iz još jedne bosanske rasprave

Tako je yoda, pljuni u šake i ZDS ;) :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD - Page 3 Empty Re: Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD

Post by vuksadinare 22/7/2020, 12:56

...pa realno epi za kog bi ti dao ruku...za bosnjaka ili muslimana koji je krvario sa tobom i zivot izlagao...ili hrvata odnosno 'hrvata' pobjegulju koji je otkrio svoje hrvatstvo nakon zavrsetka rata a neki cak i kasnije...evo sa mnom je bio '91 na ratistu rom bajro dragovoljac...covjek za kojeg bi dao ruku...12.9.1991 mi je doslovno spasio zivot riskirajuci svoj...dok je hrvat koji je bio sa nama kad smo s enasli gotovo opkoljeni pobjegao...i nije mi htio pomoci kad sam bio ranjen...a taj rom bajro je bio udaljen 200 metara od mene i pod otvorenom paljbom dosao je do mene i isao me izvlaciti..a mogao je i on slobodno crtu napraviti...bio je u povoljnijoj situaciji od mene..ja ne robujem kao ti onom sto pise na papiru radi neke brojnosti..ja robujem kvaliteti ne kvantiteti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD - Page 3 Empty Re: Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD

Post by FRANK 22/7/2020, 13:38

epikur37 wrote:
Hektorović wrote:
epikur37 wrote:hehe, ne da pravašija svog mujicu :)

neka..s vama znamo na čemu smo.

Čim im takneš hasančeta odmah uši gore :D

Eto ga, on je Hrvat kao što je Alija Izetbegović bio Srbin na svim dokumentima :D

Samo što Haso zastupa izričito Bošnjačke interese, jako suprostavljene interesima Hrvata u BiH, i u biti se čitav znanstveni rad bavio isključivo Bošnjačkim temama :D


Na koncu Islam ne poznaje naciju kao takvu, Bošnjaštvo je oznaka za Bosanske Muslimane, pošto je nacija zapadni izum tako da njima i nije problem biti nacionalno fluidan, izjašnjavat se popotrebi Jugoslovenima, Hrvatima, Srbima (kao Alija svojedobno) a onda preko noći u Holiday Innu proglasit se Bošnjacima. Ummet je jedan a interesi Islama su ispred svega i njima je sve drugo podređeno. 

No podkapacitirana pravašija neke stvari ne može skužiti, što ne čudi s obzirom na njihov čitav politički opus.

x


Malo sam ih žacnuo u hasančeta, odmah su digli uši...čisto da podsjetim  na čemu smo s njima :)

Njima je aktualnija 41 nego 91 a kamoli nekakvi Hrvati u biH.
Pa ti se onda vrati u BIH i bori se tamo za hrvatska prava.
Jel ti jasno usljivce iz tuzle.
Povedi i generala koji mrzi kiflu.
I ajmo u fajt protiv sarajstana

I nemoj molim te vise govorit o hrvatima.
Imas brate svoju srbiju svoje jebeno pravoslavlje idite tamo.
Odjebi iz ustaskog zadra i mirno more.
Ok.
Ili brate pravac crna gora da vam se milo najebe matere tebi generalu i cilom pravoslavnom terorizmu.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD - Page 3 Empty Re: Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD

Post by epikur37 22/7/2020, 13:41

Costa Rica ti da šutiš.

Jesi u RH, jel plaćaš poreze?

Pošalji kačaku i ok.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD - Page 3 Empty Re: Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD

Post by FRANK 22/7/2020, 13:41

Hektorović wrote:
marcellus wrote:
Hektorović wrote:
Hektorović wrote:
No podkapacitirana pravašija neke stvari ne može skužiti, što ne čudi s obzirom na njihov čitav politički opus.

Još im je Knezović to doslovno nacrtao pa je čovjek rođen 1997. u pobožnoj Hercegovačkoj obitelji ispao UDBA-š, KOS-ovac, što se sve nije napisalo...

ispao je HDZ-ov sendvičar, to je sve...

Knezović nema veze sa HDZ, niti je sednvičar nego idealist, dečko je veliki simpatizer Mosta.
Moja je mater iz posusja.
Oces da ti ona napise nesto o knezovicu. Ili obitelji susnjara onog tzv. Poskoka.
Znaci moj did i susnjarov did su zajedno kopali njive na Podinama u posusju..
Susnjarov did je bio privrzeni kraljevac za aleksandra.
Naime kad je 1934 ubijen krmak u marseilleu djed mu je nosio crni povez preko ruke

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD - Page 3 Empty Re: Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD

Post by FRANK 22/7/2020, 13:44

epikur37 wrote:Costa Rica ti da šutiš.

Jesi u RH, jel plaćaš poreze?

Pošalji kačaku i ok.
Nisam u Rh srbine.
Ali sam zato da tbi ti palamudio po Rh i prosipao pamet i zivio slobodno na svoju savjest stavio 70ak drugih dusa.
Plus godisnje 3 4 mjeseca psihijatrije i 9 tableta dnevno.
Zato ti je bolje da me vise ne potezes za jezik inace ces najebati

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD - Page 3 Empty Re: Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD

Post by FRANK 22/7/2020, 13:45

I da dok sam ja u mostaru i na boksevici imao date sa mujagama vi ste u tuzli snjima imali harmoniju

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD - Page 3 Empty Re: Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD

Post by dijagram 22/7/2020, 13:51

FRANK wrote:I da dok sam ja u mostaru i na boksevici imao date sa mujagama vi ste u tuzli snjima imali harmoniju
B-)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD - Page 3 Empty Re: Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum