ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD - Page 7 Empty Re: Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD

Post by epikur37 22/7/2020, 13:04

veber wrote:Epi ne bulazni. Jebote safet iz novog mesta u prkno. I roby drobi. Najbolji mujo je mrtav mujo, jebali vas u pakšu. 
Drobiš, pa jel ti znaš kaj je dijageam prošao?
Skulirajte se.

Paja znam dijagrama osobno, jedan od dva čovjeka koje sam upoznao an forumu.

Poštujem svačiji ratni put ali ne prihvatam to kao ucjene u razgovoru. Vrlo jasno, to sam i mihi rekao.


epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD - Page 7 Empty Re: Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD

Post by epikur37 22/7/2020, 13:05

dijagram wrote:
epikur37 wrote:
dijagram wrote:
epikur37 wrote:
dijagram wrote:
Imjenjace sad si bezobrazan.
To ne toleriram nikome.
Frustracije ostavi za po doma, ovsdje se upristoji.
O ratovima na ovim prostorima mozes me samo pitati,sto ti je nejasno.
Na zalost, vecina ti je nejasna i ne zelis slusati nego valjas gluposti.
Lijepo ti na to ukazem i tebi se to ne svidja.
No to je tvoj problem.
Ja tzv. pravasija ratovao za herceg.bosnu.
A ti deriste koje pojma nema sad ce mi reci da sam promuslimanski nastrojen:)
Samo ti ukazujem kakve gluposti i nelogicnosti pises.
Mogu mislit, nekad si me zvao i ustasom i agresorom na muje, dok si bio sorosevac:)
Za nesto takvo valja biti i glup ali i bezobrazan.

Samo malo, ja tebe nigdje nisam nazvao tom pravašijom, već si se sam poistovjetio s tim.

Nije do mene.

Za HB je ratovao i pravaš i hadezenjara a i pokoji esdepenjara..kako jenkoga rasporedilo.


Ja ovdje povlačim striktnu crtu po kojoj pravaška geo-politička i ideološka kalkulacija je na štetu hercegbosanske ideje, Hrvata u BiH i same Hrvatske.

I to mogu argumentirati te prepirati u nedogled.


Ma nemoj, pa tebi je sve pravasija, sto nije na nekoj zamisljenoj liniji.
I sve sto patoloski ne mrzi hasu je pravasija.
Daj se preispitaj, sredi, jer to nije normalno.
I za nas koji smo ratovali za hercegbosnu kazes da smo protiv nje.
I kad kazem koliko glup trebas biti pa tako govoriti prostacis.

Da, meni je Hasanbegović je problem, kao i pravaški rezon o BiH.

Ja sam tu vrlo jasan i striktan i sređen.

Vašu konfuziju, bome morate sami riješiti.
Lijepo je sto priznas, jos samo da poradis na tome jer to niti je zdravo niti korisno.
Konfuzija, mislim da je svakom tko procita temu jasno ima li konfuznih, i tko su:)

O svome zdravlju svatko neka brine sam :)

a svatko tko čita neka prosudi isto sam ;)

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD - Page 7 Empty Re: Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD

Post by Guest 22/7/2020, 13:05

dijagram wrote:
I sve sto patoloski ne mrzi hasu je pravasija.

Nije sve dijagram, ima i nešto dobronamjernih kretena.

A ti si više puta, barem u zadnjih 15 godina, na svoj način, diskretno i jasno, davao znak za koga tu srce kuca na političkom spektru.

Šta se sad tu vrtiš i vrpoljiš kao školarka pred defloracijom...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD - Page 7 Empty Re: Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD

Post by vuksadinare 22/7/2020, 13:05

mobiu$ wrote:
vuksadinare wrote:....ima nekoliko godina u jednoj brtiji bio sam u drustvu slicnih mudraca kao epi,general,lotka...inace ne bi ali nagovorio me jedan prijatelj da 'poslusam ovo'...tako oni 'kako su oni..' pa udri isti ritam pravsija,ovi su se borili sa ovim onim,mi smo s eborili pravo itd itd...ja upitam jednog...je'l me se sjeca..inace je bio najglasniji to o pravsiji..kako se hos borio uz armiju bh-a a on 'jadan' samo na pravoj strani i samo ravno..ja ga pitam sjecas li se kostreša kod broda i događaja u stozeru..bio je to osmi ili deveti mjesec 1992..on umuknuo,tupo gleda...gleda on mene i skruseno..'joj da sjecam te se ali ne znam odakle'..ja njemu tog dana u toliko sati u to vrijeme u tom i tom stozeru i nabrojio svjedoke..lik sve blijeđi...ono mrmlja..da,da...i ja onda tuch...i sto je tu bilo?..tip ono ovo ne zna kako bi s eizvukao pred drustvom..i ja ga pitam jer znas zasto su te htjeli iscipelariti u stozeru da nije bilo tog i tog koji je to sprijecio..vidi lik da nema gdje...znam a ja mu onda e sad reci ekipi zasto...a on sav nervozan..sto ja hocu...hocu d aga osramotim...ja kazem ne..nego hocu da istinu zboris a ne da prodaje s price,fore i fazone ovim mudracima oko sebe...kao i oni tebi..i tako je pav...pokunjeno pokupio kao nas epi kad mu ponestane argumenata Basketball

Dobro, onda su svi shvatili da griješe, stavili Škoru za PreCjednika, njegovu ženu za ministricu hrvatskih branitelja, sestru da naplaćuje parking ispred Rebra.

I da, Plenki, gotov si! (već danas)

Jbt. ajde da ste svi bili u ratu, to ću i prihvatiti. Ali sve sami komandosi, legionari i ljuti bojovnici.

Da ste samo vi na forumu ratovali, lotka i vučko bi se svađali na nekom balkonu u Zemunu.
stari..opet prodajes pilu naopako..sebe ne smatram komandosem ali znam jako puno..upravo sam naveo u ovom primjeru covjeka koji je jedan od vecih uvlakca danas plenkiju....a zbog njega nam je poginulo 6,7 dobrih deckiju i zato su ga htjeli iscipelariti srecom...razum je prevladao..a on je utekao brzinom vjetra preko save jos su mu i podrugljive pjesmice spjevali...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD - Page 7 Empty Re: Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD

Post by Maggie19 22/7/2020, 13:09

mobiu$ wrote:
FRANK wrote:
Ja sam 1994 napustio hvo. Jer je HB izdajom franje generala prestala postojati.
Otisao sasm u sepurine prosao komando obuku.
Prvo rasporefjen u 115.imotsku i nakon 2 miseca u 1.gardijski Zdrug
lol!

M-da, koliko si skinuo tenkova na Trpinjskoj cesti? A prije toga su te odstrijelili na Bleiburgu, jel’da? :)

Sve ljuti bojovnici, samo ih jebe što su 80-i neko godište na niže na Nogometu.
Antu mi ne diraj/te!
Ajmo, svi koji nisu ratovali u BiH-crta s dociranjem.
Imate pravo na misljenje, ali ne dirajte "starine".
Ok?
Imaju Srbi vise postovanja od vas.
;-))

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD - Page 7 Empty Re: Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD

Post by dijagram 22/7/2020, 13:09

mobiu$ wrote:
dijagram wrote:
I sve sto patoloski ne mrzi hasu je pravasija.

Nije sve dijagram, ima i nešto dobronamjernih kretena.

A ti si više puta, barem u zadnjih 15 godina, na svoj način, diskretno i jasno, davao znak za koga tu srce kuca na političkom spektru.

Šta se sad tu vrtiš i vrpoljiš kao školarka pred defloracijom...
Nemam pojma sto insinuiras.
Sa mnom to nije potrbno, moji stavovi su jasni, vavijek hrvatski.
Stranke me nikad nisu zanimale i nikad nece.
Rijetko izadjem na izbore, ovaj put jesam, za maru selak.
Adezenjare su mi jednostavno odvratne, ako te to zanima:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD - Page 7 Empty Re: Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD

Post by veber 22/7/2020, 13:10

Jebali te mujage, kaj nisi ostao u tuzli? 
Ko i onaj tarik, sve pobit i znam da si znaš imenjaka i malo poštovanja prema zemlji koja te hrani.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD - Page 7 Empty Re: Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD

Post by Maggie19 22/7/2020, 13:10

I svi se umirite.
Poceli ste preosobno.
Malo se ohladit, pa nazad.
;-D

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD - Page 7 Empty Re: Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD

Post by Maggie19 22/7/2020, 13:11

Veberu, i na tebe se odnosi. B-)

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD - Page 7 Empty Re: Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD

Post by epikur37 22/7/2020, 13:12

veber wrote:Jebali te mujage, kaj nisi ostao u tuzli? 
Ko i onaj tarik, sve pobit i znam da si znaš imenjaka i malo poštovanja prema zemlji koja te hrani.

Glupo ti je to, ali se ne ljutim...ti si dobar :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD - Page 7 Empty Re: Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD

Post by vuksadinare 22/7/2020, 13:12

veber wrote:Jebali te mujage, kaj nisi ostao u tuzli? 
Ko i onaj tarik, sve pobit i znam da si znaš imenjaka i malo poštovanja prema zemlji koja te hrani.
..pa otvara biznis uskoro tamo..znak da ce se mozda vratiti..ince veli kako se tamo sa mujagama najvise druzi...samo bojim se da tamo ne kaze njima u lice ono sto tu pise..nego dam se kladiti da ziherasi i price tipa..'ko nas bre zavadi' Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD - Page 7 Empty Re: Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD

Post by epikur37 22/7/2020, 13:12

Maggie19 wrote:Veberu, i na tebe se odnosi. B-)

uzjapurio se :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD - Page 7 Empty Re: Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD

Post by Guest 22/7/2020, 13:12

vuksadinare wrote:

stari..opet prodajes pilu naopako..sebe ne smatram komandosem ali znam jako puno..upravo sam naveo u ovom primjeru covjeka koji je jedan od vecih uvlakca danas plenkiju....a zbog njega nam je poginulo 6,7 dobrih deckiju i zato su ga htjeli iscipelariti srecom...razum je prevladao..a on je utekao brzinom vjetra preko save jos su mu i podrugljive pjesmice spjevali...

A našao mu poveznicu s Andrejom, baš sam se pitao kad će. :)

Gle vučko, ‘vako. Ja ti taj udbaški pseudogovor uz namigivanje, “kako je jel’te poznato”, nikada nisam naučio, niti hoću. Ako imaš konkrentno ime dotičnog, budi transparentan, na sunce, tko je, imenom i prezimenom, i što je točno napravio.

Budi jasan ili šuti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD - Page 7 Empty Re: Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD

Post by epikur37 22/7/2020, 13:13

vuksadinare wrote:
veber wrote:Jebali te mujage, kaj nisi ostao u tuzli? 
Ko i onaj tarik, sve pobit i znam da si znaš imenjaka i malo poštovanja prema zemlji koja te hrani.
..pa otvara biznis uskoro tamo..znak da ce se mozda vratiti..ince veli kako se tamo sa mujagama najvise druzi...samo bojim se da tamo ne kaze njima u lice ono sto tu pise..nego dam se kladiti da ziherasi i price tipa..'ko nas bre zavadi' Basketball

lipo vas je vidit zajedno...isti profil :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD - Page 7 Empty Re: Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD

Post by Maggie19 22/7/2020, 13:13

Vuce, ne osobno vise.
Eskalirali ste brzo.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD - Page 7 Empty Re: Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD

Post by Maggie19 22/7/2020, 13:14

Samo vi ignorirajte, kljucat cu vas

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD - Page 7 Empty Re: Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD

Post by vuksadinare 22/7/2020, 13:14

mobiu$ wrote:
vuksadinare wrote:

stari..opet prodajes pilu naopako..sebe ne smatram komandosem ali znam jako puno..upravo sam naveo u ovom primjeru covjeka koji je jedan od vecih uvlakca danas plenkiju....a zbog njega nam je poginulo 6,7 dobrih deckiju i zato su ga htjeli iscipelariti srecom...razum je prevladao..a on je utekao brzinom vjetra preko save jos su mu i podrugljive pjesmice spjevali...

A našao mu poveznicu s Andrejom, baš sam se pitao kad će. :)

Gle vučko, ‘vako. Ja ti taj udbaški pseudogovor uz namigivanje, “kako je jel’te poznato”, nikada nisam naučio, niti hoću. Ako imaš konkrentno ime dotičnog, budi transparentan, na sunce, tko je, imenom i prezimenom, i što je točno napravio.

Budi jasan ili šuti.
ime ti mogu dati..ali razgovor necu....ako zelis o razgovoru mozemo u cetri oka...ime mu je pavo miljavac Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD - Page 7 Empty Re: Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD

Post by epikur37 22/7/2020, 13:14

Maggie19 wrote:Samo vi ignorirajte, kljucat  cu vas

Draga, kao što vidiš ja sam pristojan.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD - Page 7 Empty Re: Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD

Post by dijagram 22/7/2020, 13:15

Maggie19 wrote:Vuce, ne osobno vise.
Eskalirali ste brzo.
seke, moram i objasnjavati i odgajati i crtati, a ne placa me kic ni lipe:)
a ti se uspavala, brige tebe
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD - Page 7 Empty Re: Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD

Post by Maggie19 22/7/2020, 13:17

Zao mi je, ali malo popodnevnog odmora ce dobro doci.;-))

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD - Page 7 Empty Re: Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD

Post by Maggie19 22/7/2020, 13:18

epikur37 wrote:
Maggie19 wrote:Samo vi ignorirajte, kljucat  cu vas

Draga, kao što vidiš ja sam pristojan.
Jesi.
Vidila sam.
;-D

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD - Page 7 Empty Re: Hasanbegović zamjenik Pupovca u odboru za ljudska prava XD

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum