ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Peđa Čavoglave Grbin novi predsjednik SDP-a?

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Peđa Čavoglave Grbin novi predsjednik SDP-a? - Page 3 Empty Re: Peđa Čavoglave Grbin novi predsjednik SDP-a?

Post by Guest 9/7/2020, 19:49

Test za novog šefa SDP-a trebao bi biti prilično jednostavan. Zamisliti ga u Berinoj stolici na sučeljavanju. Tko bi od pretendenata mogao voditi stranku i pobijediti Plenkovića?

Guest
Guest


Back to top Go down

Peđa Čavoglave Grbin novi predsjednik SDP-a? - Page 3 Empty Re: Peđa Čavoglave Grbin novi predsjednik SDP-a?

Post by Guest 9/7/2020, 19:54

red wolf wrote:

Ne. Shvatili su da s "ekipom" koja je slavila poraze Zorana Milanovića ne žele imati ništa. NIŠTA. Ovo je naša interna stvar koja nema veze s vama, a koja će uskoro biti rješena.

Čekaj, čekaj...ti si kovao Zorana Milanovića u zvijezde ovdje.

Ma što god ja mislio, a nagubio se jest, stoji da je i pobijedio na parlamentarnim i predsjedničkim izborima.

I onda vele da hadezeovci imaju lešinarski instinkt
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Peđa Čavoglave Grbin novi predsjednik SDP-a? - Page 3 Empty Re: Peđa Čavoglave Grbin novi predsjednik SDP-a?

Post by Hektorović 9/7/2020, 19:55

mobiu$ wrote:Test za novog šefa SDP-a trebao bi biti prilično jednostavan. Zamisliti ga u Berinoj stolici na sučeljavanju. Tko bi od pretendenata mogao voditi stranku i pobijediti Plenkovića?

No one

Nemaju ga
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Peđa Čavoglave Grbin novi predsjednik SDP-a? - Page 3 Empty Re: Peđa Čavoglave Grbin novi predsjednik SDP-a?

Post by Guest 9/7/2020, 19:57

Hektorović wrote:
mobiu$ wrote:Test za novog šefa SDP-a trebao bi biti prilično jednostavan. Zamisliti ga u Berinoj stolici na sučeljavanju. Tko bi od pretendenata mogao voditi stranku i pobijediti Plenkovića?

No one

Nemaju ga

Onda imaju problem...dok god je Kenwood Kenon na čelu HDZ-a.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Peđa Čavoglave Grbin novi predsjednik SDP-a? - Page 3 Empty Re: Peđa Čavoglave Grbin novi predsjednik SDP-a?

Post by epikur37 9/7/2020, 20:35

Bauk im je najbolji izbor.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Peđa Čavoglave Grbin novi predsjednik SDP-a? - Page 3 Empty Re: Peđa Čavoglave Grbin novi predsjednik SDP-a?

Post by red wolf 9/7/2020, 20:45

mobiu$ wrote:
red wolf wrote:

Ne. Shvatili su da s "ekipom" koja je slavila poraze Zorana Milanovića ne žele imati ništa. NIŠTA. Ovo je naša interna stvar koja nema veze s vama, a koja će uskoro biti rješena.

Čekaj, čekaj...ti si kovao Zorana Milanovića u zvijezde ovdje.


Ma što god ja mislio, a nagubio se jest, stoji da je i pobijedio na parlamentarnim i predsjedničkim izborima.

I onda vele da hadezeovci imaju lešinarski instinkt
Ja sam uvijek bio uz Zorana Milanovića...I kad je "ekipa" slavila njegove poraze.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Peđa Čavoglave Grbin novi predsjednik SDP-a? - Page 3 Empty Re: Peđa Čavoglave Grbin novi predsjednik SDP-a?

Post by Hektorović 9/7/2020, 21:39

epikur37 wrote:Bauk im je najbolji izbor.
 Laka kategorija ... podkapacitiran za vođenje zemlje.

Nemaju političkog teškaša
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Peđa Čavoglave Grbin novi predsjednik SDP-a? - Page 3 Empty Re: Peđa Čavoglave Grbin novi predsjednik SDP-a?

Post by melkior 9/7/2020, 22:35

Jedini tko je realno parirao Plenkoviću jest Milanović. Ali on je udubini duše pravi istinski HDZ-ovac, a ne SDP-ovac. Prije bi Kenwood Kenon mogao uspješno voditi SDP nego Milanović. Prije bi Milanović mogao uspješno voditi HDZ nego Kenwood Kenon. Jedini politički teškaš kojeg SDP ima jest na Pantovčaku, a taj se već izborio za sebe i boli ga ona stvar za SDP.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Peđa Čavoglave Grbin novi predsjednik SDP-a? - Page 3 Empty Re: Peđa Čavoglave Grbin novi predsjednik SDP-a?

Post by melkior 9/7/2020, 22:36

Hektorović wrote:
mobiu$ wrote:Test za novog šefa SDP-a trebao bi biti prilično jednostavan. Zamisliti ga u Berinoj stolici na sučeljavanju. Tko bi od pretendenata mogao voditi stranku i pobijediti Plenkovića?

No one

Nemaju ga
Jedan, jedini i neponovljivi Zoran Milanović. Žao mi je, ali SDP će još jako, jako dugo ostati u opoziciji.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Peđa Čavoglave Grbin novi predsjednik SDP-a? - Page 3 Empty Re: Peđa Čavoglave Grbin novi predsjednik SDP-a?

Post by Guest 9/7/2020, 22:49

melkior wrote:
Hektorović wrote:
mobiu$ wrote:Test za novog šefa SDP-a trebao bi biti prilično jednostavan. Zamisliti ga u Berinoj stolici na sučeljavanju. Tko bi od pretendenata mogao voditi stranku i pobijediti Plenkovića?

No one

Nemaju ga
Jedan, jedini i neponovljivi Zoran Milanović. Žao mi je, ali SDP će još jako, jako dugo ostati u opoziciji.

Zaboravljaš da je i Zoka izgubio izbore protiv HDZ-a sa Plenkijem na čelu.
Čak niti Milanović kao jedini teškaš na ljevici ovog trenutka nije u stanju nadoknaditi osnovni problem SDP-a koji to nije od jučer nego odavno.
Katastrofalno nesposobne kadrove, nedostatak političke vizije, kreativnosti i mašte u djelovanju i jedan ukupno gledano neradnički mentalitet po lezi lebe da te jedem principu.
Oni jednostavno nisu kao stranka u stanju zasukati rukave i prionuti na posao. Do sada su uvijek čekali da im podrška medija i pristrane predizborne ankete u funkciji njihove promidžbe donesu vlast na pladnju, a jedino čime su se u stvari bavili je prodavanje ideoloških magli i demagoških floskula.
Uostalom, i Milanoviću su pobjedu na izborima 2011. godine donijeli s jedne strane Bajić, a s druge Josipović, sve uz obilatu pomoć velikog nezadovoljstva stanovništva gospodarskom krizom koja je imala svjetske dimenzije.
Sam Milanović se praktički nije oglasio u kampanji, a kamoli da je učinio nešto bitno i to na čelu koalicije smiješnog naziva (Kukuriku) i uz tzv. ekonomski program (Plan 21) nalik na zbrda zdola sklepani bećarac.
Ako će SDP ostati jako dugo u oporbi, onda će upravo to biti glavni razlog. Lako moguće i jedini.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Peđa Čavoglave Grbin novi predsjednik SDP-a? - Page 3 Empty Re: Peđa Čavoglave Grbin novi predsjednik SDP-a?

Post by darth_vader 9/7/2020, 23:14

Milanović je totalno uništija SDP i ja skoro od početka njegovog uspona smatram da je on HDZ-ov spavač tamo... Kenwood Kenon da ne znam što napravi ne može razjebali HDZ jer njihovi članovi većinom su po prirodi stvari bezlični konvertitski paraziti koji će se odreći HDZ-a tek kad nestane više ičeg za sisanje...dokle god državna cica funkcionira, HDZ je neuništiv pa taman da im se sutra nametne(?) slavljenje Draže Mihajlovića.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Peđa Čavoglave Grbin novi predsjednik SDP-a? - Page 3 Empty Re: Peđa Čavoglave Grbin novi predsjednik SDP-a?

Post by vuksadinare 10/7/2020, 02:51

jasambrend wrote:Milanović je totalno uništija SDP i ja skoro od početka njegovog uspona smatram da je on HDZ-ov spavač tamo... Kenwood Kenon da ne znam što napravi ne može razjebali HDZ jer njihovi članovi većinom su po prirodi stvari bezlični konvertitski paraziti koji će se odreći HDZ-a tek kad nestane više ičeg za sisanje...dokle god državna cica funkcionira, HDZ je neuništiv pa taman da im se sutra nametne(?) slavljenje Draže Mihajlovića.
Kad mogu probavit kajtazija cigu sibicara
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Peđa Čavoglave Grbin novi predsjednik SDP-a? - Page 3 Empty Re: Peđa Čavoglave Grbin novi predsjednik SDP-a?

Post by veber 10/7/2020, 05:08

jasambrend wrote:Milanović je totalno uništija SDP i ja skoro od početka njegovog uspona smatram da je on HDZ-ov spavač tamo... Kenwood Kenon da ne znam što napravi ne može razjebali HDZ jer njihovi članovi većinom su po prirodi stvari bezlični konvertitski paraziti koji će se odreći HDZ-a tek kad nestane više ičeg za sisanje...dokle god državna cica funkcionira, HDZ je neuništiv pa taman da im se sutra nametne(?) slavljenje Draže Mihajlovića.
hdz je kriminalna organizacija s jednim ciljem, a to je pljačka.
dok bude sise bit će i hdz-a

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Peđa Čavoglave Grbin novi predsjednik SDP-a? - Page 3 Empty Re: Peđa Čavoglave Grbin novi predsjednik SDP-a?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum