ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ludilo zahvatilo SDP potpuno,poludio i Peđa Grbin:Ustavni sud je bezobrazan

Go down

Ludilo zahvatilo SDP potpuno,poludio i Peđa Grbin:Ustavni sud je bezobrazan Empty Ludilo zahvatilo SDP potpuno,poludio i Peđa Grbin:Ustavni sud je bezobrazan

Post by vuksadinare Fri 25 Sep - 12:21

http://www.vecernji.hr/hrvatska/peda-grbin-bezobrazno-je-od-ustavnog-suda-sto-dan-prije-raspustanja-sabora-mijenja-izborni-zakon-1026850
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Ludilo zahvatilo SDP potpuno,poludio i Peđa Grbin:Ustavni sud je bezobrazan Empty Re: Ludilo zahvatilo SDP potpuno,poludio i Peđa Grbin:Ustavni sud je bezobrazan

Post by vuksadinare Fri 25 Sep - 12:23

Firer Zoki nardeio kompletnim clanovima sdp-a...:ako sam ja lud i poludio morate i vi svi biti ludi i poludit...'....'jawol sefe' lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Ludilo zahvatilo SDP potpuno,poludio i Peđa Grbin:Ustavni sud je bezobrazan Empty Re: Ludilo zahvatilo SDP potpuno,poludio i Peđa Grbin:Ustavni sud je bezobrazan

Post by Yehudi Fri 25 Sep - 17:34

Dobro jerekao Grbin za ustavne suce.

Stvarno su interesna nakupina koja se smatra višima od države 

ili po onoj -država to sam ja- 

  Neke su me presude doista neugodno iznenadile.

Nebi da smo u nekoj privatnoj prćiji -kneževini- ili u nekoj

afričkoj diktaturi.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Ludilo zahvatilo SDP potpuno,poludio i Peđa Grbin:Ustavni sud je bezobrazan Empty Re: Ludilo zahvatilo SDP potpuno,poludio i Peđa Grbin:Ustavni sud je bezobrazan

Post by v_vlado Fri 25 Sep - 17:47

I ja sam više lud od ovih izbjeglica.....toliko ljudi prolazi kroz zemlju,a imam tonu graha i nemaš kome prodat,užas ,a uz vjetrove lakše bi se gibali....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Ludilo zahvatilo SDP potpuno,poludio i Peđa Grbin:Ustavni sud je bezobrazan Empty Re: Ludilo zahvatilo SDP potpuno,poludio i Peđa Grbin:Ustavni sud je bezobrazan

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum