ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pametno je ustvari Glupo

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Pametno je ustvari Glupo - Page 2 Empty Re: Pametno je ustvari Glupo

Post by IL Risorto 3/7/2020, 22:54

Mostovci su mi smetnja,ne želim ih uopće u saboru.Nadam se da će se  kroz 4 god. uspjet nešto napravit po tom pitanju,
No nije meni Most kao Most zanimljiv,već ona,,nevidljiva'' ruka koja im potpomaže.Tu ruku bih najradije odsjekao.

IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Pametno je ustvari Glupo - Page 2 Empty Re: Pametno je ustvari Glupo

Post by RayMabus 3/7/2020, 23:01

סמאל wrote:Mostovci su mi smetnja,ne želim ih uopće u saboru.Nadam se da će se  kroz 4 god. uspjet nešto napravit po tom pitanju,
No nije meni Most kao Most zanimljiv,već ona,,nevidljiva'' ruka koja im potpomaže.Tu ruku bih najradije odsjekao.
Ako misliš na crkvu onda je to besmisleno jer crkva podržava sve koji su konzervativci ( desni centar i općenito desnije od desnog centra i to iz razloga jer su konzervativci ).

Upravo zbog ovoga jedna desna stranka više manje ne igra promjenu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Pametno je ustvari Glupo - Page 2 Empty Re: Pametno je ustvari Glupo

Post by RayMabus 3/7/2020, 23:32

Ne vidim čemu pik na Most. Jedino ako ti smetaju reforme. To šta su oni desno je jer su skužili da SDP nije za reforme nego više poreza i više uhljeba pa nema smisla ništa tu ni pokušavat.

Liberali su za reforme i ideološki su ljevica no ljevica nije za reforme pa je to u osnovi paradoks.

Tko je za reformu državne uprave mora ić na desnicu jer lijeva ekonomska politika je više poreza više uhljeba pa Most tu nema šta ni tražiti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Pametno je ustvari Glupo - Page 2 Empty Re: Pametno je ustvari Glupo

Post by RayMabus 3/7/2020, 23:59

Fokus je stranka koja je u koaliciji s Pametno i radi se o poduzetništvu koji su liberali dakle lijevi centar.  Već sama ideja da se sa socijalistima može ić na šemu manji porezi manje uhljeba je besmislena.

Zato se Most maka desno. Nema šta s ljevicom koalirat o reformama javne uprave.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Pametno je ustvari Glupo - Page 2 Empty Re: Pametno je ustvari Glupo

Post by RayMabus 4/7/2020, 00:01

Koliko je ta liberalna opcija danas izgubljena vidi se po Macronu koji je uša s koalicijom lijevo zelenih da bi mu ona kad je počeja provoditi reforme okrenila leđa i danas mu je pala vlada pa ju je mora ponovno sastavit.

Nema tu koalicije. Tko oće reforme u poduzetništvu i privatnom sektoru nema šta ić koalirat s ljevicom jer ljevica je protiv rezanja socijale i poreza štaviše ona je za veće poreze i veće socijale.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Pametno je ustvari Glupo - Page 2 Empty Re: Pametno je ustvari Glupo

Post by IL Risorto 4/7/2020, 00:08

RayMabus wrote:
סמאל wrote:Mostovci su mi smetnja,ne želim ih uopće u saboru.Nadam se da će se  kroz 4 god. uspjet nešto napravit po tom pitanju,
No nije meni Most kao Most zanimljiv,već ona,,nevidljiva'' ruka koja im potpomaže.Tu ruku bih najradije odsjekao.
Ako misliš na crkvu onda je to besmisleno jer crkva podržava sve koji su konzervativci ( desni centar i općenito desnije od desnog centra i to iz razloga jer su konzervativci ).

Upravo zbog ovoga jedna desna stranka više manje ne igra promjenu.
Ne mislim baš nužno na crkvu,nego nešto još gore,ali opet ima neke veze s crkvom,no ono što je najgore,to uopće nema veze s Hrvatskom,već je uvezeno,a radi za interes isključivo te grupacije.Većina Mostovaca su naivni i to ne vide.To ti primjerice onaj tvoj Bulj ne zna a Petrov i Grmoja uhvatili su se toga i svjesno su znali u što su se upustili.
Ta hobotnica misli svoj utjecaj u Hrvatskoj širit među ostalim i preko Mosta,te su oni bili mecene Mosta na prošlim izborima.
Da ne duljim više,jer i onako ne mogu reći ništa konkretno,ali ono što mogu reć,želim ,,srušen'' Most po svaku cijenu.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Pametno je ustvari Glupo - Page 2 Empty Re: Pametno je ustvari Glupo

Post by RayMabus 4/7/2020, 00:14

Ne možeš srušiti Most jer to je više pokret nego politička stranka. To su liberali koji su se probudili i postali konzervativci jer vide da jedino s desnicom mogu neke reforme napravit.

To je pokret. Nije stranka.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Pametno je ustvari Glupo - Page 2 Empty Re: Pametno je ustvari Glupo

Post by IL Risorto 4/7/2020, 00:16

Svejedno,tko su šta su.Nakon izbora moram se malo više pozabavit s njima.Postali su mi kamenčić u cipeli.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Pametno je ustvari Glupo - Page 2 Empty Re: Pametno je ustvari Glupo

Post by IL Risorto 4/7/2020, 00:18

Iskreno se nadam,bez obzira tko sastavljao vladu,Plenky ili Bero,da neće uzeti ove iz Mosta da podebljaju svoju većinu,jer u tom slučaju stvari će mi bit puno teže.
Dobra stvar je ta,što i Plenky ne voli Most,pa bi s njim,bio na vlasti ili u oporbi,moglo se nešto napravit po pitanju Mosta.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Pametno je ustvari Glupo - Page 2 Empty Re: Pametno je ustvari Glupo

Post by RayMabus 4/7/2020, 00:19

סמאל wrote:Svejedno,tko su šta su.Nakon izbora moram se malo više pozabavit s njima.Postali su mi kamenčić u cipeli.
Teško. Pa evo pao ti je Makron danas jer su mu saveznici i zeleno lijevi okrenili leđa jer on oće reforme.

Nema reformi ( smanjenje poreza ) s ljevičarima. Ljevičari su za veće poreze.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Pametno je ustvari Glupo - Page 2 Empty Re: Pametno je ustvari Glupo

Post by RayMabus 4/7/2020, 00:20

סמאל wrote:Iskreno se nadam,bez obzira tko sastavljao vladu,Plenky ili Bero,da neće uzeti ove iz Mosta da podebljaju svoju većinu,jer u tom slučaju stvari će mi bit puno teže.
Dobra stvar je ta,što i Plenky ne voli Most,pa bi s njim,bio na vlasti ili u oporbi,moglo se nešto napravit po pitanju Mosta.
Đabe im kad ih sad napadaju poduzetnici.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Pametno je ustvari Glupo - Page 2 Empty Re: Pametno je ustvari Glupo

Post by IL Risorto 4/7/2020, 00:23

Raspudić mi je privremeno pokvario plan s Mostom,njegova akvizicija mogla bi držat Most dulje vrijeme da pluta po vodi,jer mnogi bosanćerosi će podržat Raspadića,no ukoliko ta ljubav pukne. :rasta mislim da bi strategija trebala ići u tom smjeru. :rasta
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Pametno je ustvari Glupo - Page 2 Empty Re: Pametno je ustvari Glupo

Post by IL Risorto 4/7/2020, 00:24

RayMabus wrote:
סמאל wrote:Iskreno se nadam,bez obzira tko sastavljao vladu,Plenky ili Bero,da neće uzeti ove iz Mosta da podebljaju svoju većinu,jer u tom slučaju stvari će mi bit puno teže.
Dobra stvar je ta,što i Plenky ne voli Most,pa bi s njim,bio na vlasti ili u oporbi,moglo se nešto napravit po pitanju Mosta.
Đabe im kad ih sad napadaju poduzetnici.
Kako to misliš ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Pametno je ustvari Glupo - Page 2 Empty Re: Pametno je ustvari Glupo

Post by RayMabus 4/7/2020, 00:27

סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:Iskreno se nadam,bez obzira tko sastavljao vladu,Plenky ili Bero,da neće uzeti ove iz Mosta da podebljaju svoju većinu,jer u tom slučaju stvari će mi bit puno teže.
Dobra stvar je ta,što i Plenky ne voli Most,pa bi s njim,bio na vlasti ili u oporbi,moglo se nešto napravit po pitanju Mosta.
Đabe im kad ih sad napadaju poduzetnici.
Kako to misliš ?
Pa zato šta su pokret.

Pametno je ustvari Glupo - Page 2 Stranka-fokus-fa443f360dad1754524954794c7f7836_view_article_new
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Pametno je ustvari Glupo - Page 2 Empty Re: Pametno je ustvari Glupo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum