ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pametno je ustvari Glupo

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Pametno je ustvari Glupo Empty Pametno je ustvari Glupo

Post by RayMabus 3/7/2020, 20:09

Pametno je ustvari Glupo 82f5ebb3-1150-4fb0-8720-7bc8ca8af4fa


Pet stvari koje bi napravilo Pametno da dođe na vlast.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Pametno je ustvari Glupo Empty Re: Pametno je ustvari Glupo

Post by debotoijusto 3/7/2020, 20:32

koji problem imas s ukidanjem teh. svake godine ? ili ukidanjem obveze komora ? ili nameta u turizmu ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30644
2014-04-12


Back to top Go down

Pametno je ustvari Glupo Empty Re: Pametno je ustvari Glupo

Post by RayMabus 3/7/2020, 20:34

debotoijusto wrote:koji problem imas s ukidanjem teh. svake godine ? ili ukidanjem obveze komora ? ili nameta u turizmu ?
Ha ? Jel se ti to šališ ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Pametno je ustvari Glupo Empty Re: Pametno je ustvari Glupo

Post by debotoijusto 3/7/2020, 20:35

RayMabus wrote:
debotoijusto wrote:koji problem imas s ukidanjem teh. svake godine ? ili ukidanjem obveze komora ? ili nameta u turizmu ?
Ha ? Jel se ti to šališ ?

ne
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30644
2014-04-12


Back to top Go down

Pametno je ustvari Glupo Empty Re: Pametno je ustvari Glupo

Post by RayMabus 3/7/2020, 20:36

A Bože programa. Ko da su ga napisala djeca Zlatne mladeži kojima je lino lć na tehnički i kreirat familiju pa je pas druga stavka koja im je goruči problem društva.

Svit se raspada , njima je pas goruča tema u društvu. Ovi su na nekim drogama
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Pametno je ustvari Glupo Empty Re: Pametno je ustvari Glupo

Post by debotoijusto 3/7/2020, 20:48

RayMabus wrote:A Bože programa. Ko da su ga napisala djeca Zlatne mladeži kojima je lino lć na tehnički i kreirat familiju pa je pas druga stavka koja im je goruči problem društva.

Svit se raspada , njima je pas goruča tema u društvu. Ovi su na nekim drogama

nista se ne raspada mozes slobodno malo izac vanka barem isprid kuce u dvor
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30644
2014-04-12


Back to top Go down

Pametno je ustvari Glupo Empty Re: Pametno je ustvari Glupo

Post by RayMabus 3/7/2020, 20:57

debotoijusto wrote:
RayMabus wrote:A Bože programa. Ko da su ga napisala djeca Zlatne mladeži kojima je lino lć na tehnički i kreirat familiju pa je pas druga stavka koja im je goruči problem društva.

Svit se raspada , njima je pas goruča tema u društvu. Ovi su na nekim drogama

nista se ne raspada mozes slobodno malo izac vanka barem isprid kuce u dvor
Mislim da ima bitnijih tema od cjepljenja pasa od bjesnoće u ovoj državi. Shvaćaš ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Pametno je ustvari Glupo Empty Re: Pametno je ustvari Glupo

Post by RayMabus 3/7/2020, 21:08

Ja sam uvijek tvrdio da su oni ustvari Glupo a ne pametno.

Najbitnija tema tehnički pregled. Dakle netko u jednoj godini može vozit auto non stop i ko da je preša ka da je vozija deset godina i oni bi ga bez kontrole pustili da vozi naokolo.

Ili auto je staro deset i više godina i nema veze ako prođe dođi ti tek za dvije nema veze šta si raspad sistema i jedva si proša tehnički.

I oni su Pametno jel ?

I još im je to najbitniji problem u društvu i još su u krivu i ispali Glupi jer očito jesu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Pametno je ustvari Glupo Empty Re: Pametno je ustvari Glupo

Post by RayMabus 3/7/2020, 21:10

debotoijusto wrote:koji problem imas s ukidanjem teh. svake godine ? 
Kako me uopće moš pitat to pitanje ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Pametno je ustvari Glupo Empty Re: Pametno je ustvari Glupo

Post by RayMabus 3/7/2020, 21:16

Znaš šta ja mislim ? Da je ova Puljak kupila auto i to auto je novo i s njime po gradu godišnje pređe par kilometara pa je krivo šta ona mora ić svake godine na tehnički.

Nitko drugi ne vozi auto. Samo ona.

I ima pasa. E sad je to njoj najveći problemi u životiu. Opet ona. Nema nikakvih drugih problema nego eto njenih kako ona to vidi.

To su joj te dvi prve točke ;

Ja i šta meni smeta ( a kakvi drugi ono , zar to ima uopće ? )

I opet ja , moj pas , šta ja to moram.

Brate mili koji mozak.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Pametno je ustvari Glupo Empty Re: Pametno je ustvari Glupo

Post by IL Risorto 3/7/2020, 21:24

Prve točka,uopće nije toliko bitna da bi bila na vrhu prioriteta predizbornog programa.
Druga točka zbilja jest glupa.
Treća i četvrata su ok.dok peta nije od presudne važnosti.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Pametno je ustvari Glupo Empty Re: Pametno je ustvari Glupo

Post by RayMabus 3/7/2020, 21:42

סמאל wrote:Prve točka,uopće nije toliko bitna da bi bila na vrhu prioriteta predizbornog programa.
Druga točka zbilja jest glupa.
Treća i četvrata su ok.dok peta nije od presudne važnosti.
Možda da promjene ime stranke u Zlatna mladež pa sve štima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Pametno je ustvari Glupo Empty Re: Pametno je ustvari Glupo

Post by RayMabus 3/7/2020, 22:13

Urbana ekipa iz Splita s faksevima



https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Pametno


Kako je to arogantno pa su sebe nazvali Pametnima a svi ostali glupi pa vidim još i napadaju Most a ja sam Mostovac pa ih fino raskrinkao na prva dva pitanja na kojem su oni :

Glupi

Arogantni

Sebični

Ograničeni umno
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Pametno je ustvari Glupo Empty Re: Pametno je ustvari Glupo

Post by RayMabus 3/7/2020, 22:18

Al nije se u redu rugat mentalno bolesnim osobama ( mentalna podkapaciranost plus kompleks više vrijednosti jer žive u gradu i imaju fakseve zajedno daju osjećaj više vrijednosti u odnosu na druge šta je predrasuda i mentalna bolest ) , .... triba ih razumjeti i žalit.

Prepisao bi im i lječnilki recept al mi u Scientologiji smo protiv psihofarmacija.

U suštini njihova mentalna bolest je neizlječiva jer pacijent koji misli da nije bolestan neće nikad ni ić na to da otkloni svoje aberacije jer misli da ih nema ( on je savršen ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Pametno je ustvari Glupo Empty Re: Pametno je ustvari Glupo

Post by RayMabus 3/7/2020, 22:28

Nije bitno ,....više je žalosno jer se navodno radi o intelektualnoj kremi društva koje bi isto moralo povuć naprijed jer su nekakva inteligencija.

Stvarno žalosno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Pametno je ustvari Glupo Empty Re: Pametno je ustvari Glupo

Post by IL Risorto 3/7/2020, 22:31

Ma briga me i za Most i Pametno,to sljedećeg izbornog ciklusa i onako će nestat.Nego nešto razmišljam,tko god bio premijer,ja sam u svakom slučaju na dobitku,mada navijam za Plenkya.
Plenky je već profiliran,s Berom moramo iz početka,a to je gubljenje vremena. :cleanteeth
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Pametno je ustvari Glupo Empty Re: Pametno je ustvari Glupo

Post by RayMabus 3/7/2020, 22:32

סמאל wrote:Ma briga me i za Most i Pametno,to sljedećeg izbornog ciklusa i onako će nestat.Nego nešto razmišljam,tko god bio premijer,ja sam u svakom slučaju na dobitku,mada navijam za Plenkya.
Plenky je već profiliran,s Berom moramo iz početka,a to je gubljenje vremena. :cleanteeth
Al neće nestat njihova glupost. A glupost je zarazna posebno kad se skriva iz diplome i predstavlja kao intelektualni autoritet....onda misli da je jer ima papir.

Sva srića pa nemam te diplome. Nisu mi prali mozak godinama nego sam sam mora zaključivati neke stvari.

Šta ne znači da su svi takvi s diplomama al kod nekih je očito ostavilo traga pa ne znaju sami nešto zaključiti nego kud svi Hrvati tud i mali Mujo.

Ovo su oni urbani progresivci kojima je zapad uzor i da je trend na zapadu da se jede govno u restoranu oni bi ga jeli.

Nije svak za fakultet al ne zato šta ga neće završiti nego jer je podložan pranju mozga koje se postiže učenjem bez razumijevanja al se dobije diploma.


Last edited by RayMabus on 3/7/2020, 22:38; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Pametno je ustvari Glupo Empty Re: Pametno je ustvari Glupo

Post by IL Risorto 3/7/2020, 22:37

RayMabus wrote:
סמאל wrote:Ma briga me i za Most i Pametno,to sljedećeg izbornog ciklusa i onako će nestat.Nego nešto razmišljam,tko god bio premijer,ja sam u svakom slučaju na dobitku,mada navijam za Plenkya.
Plenky je već profiliran,s Berom moramo iz početka,a to je gubljenje vremena. :cleanteeth
Al neće nestat njihova glupost. A glupost je zarazna posebno kad se skriva iz diplome i predstavlja kao intelektualni autoritet....onda misli da je jer ima papir.
Nemam ništa protiv ovih iz Pametno,ali nemam niti neku motivaciju da bi im pripomogao.Međutim,čim prođu izbori,moram se pozabavit s ovima iz Mosta.
Prije par god,mislio sam da će mi ovi iz Živog Zida biti smetnja,izgleda da sam se preračunao,sad se moram koncentrirat na Most.
Domovinski Pokret će riješit kolege iz druge branše:cleanteeth: a ja ću se pozabavit s Mostom,s tim da će mi bit puno lakše ako Plenky ostane premijer.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Pametno je ustvari Glupo Empty Re: Pametno je ustvari Glupo

Post by RayMabus 3/7/2020, 22:49

Gubiš energiju s Mostom. Oni će u oporbu i četiri godine zajebavat vlast i to je ono šema ako ti mene možeš prcat u zdrav mozak mogu i ja vas pa im onda uvališ ove da ih guze itd.

Prežestoki su oni za uhljebe jjer oće prave reforme a kako su se pozicionirali na desni centar izgubili su lijevo krilo i prepolovili se.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Pametno je ustvari Glupo Empty Re: Pametno je ustvari Glupo

Post by IL Risorto 3/7/2020, 22:54

Mostovci su mi smetnja,ne želim ih uopće u saboru.Nadam se da će se  kroz 4 god. uspjet nešto napravit po tom pitanju,
No nije meni Most kao Most zanimljiv,već ona,,nevidljiva'' ruka koja im potpomaže.Tu ruku bih najradije odsjekao.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Pametno je ustvari Glupo Empty Re: Pametno je ustvari Glupo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum