ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sprdnja zvana njemačka policija :D

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Sprdnja zvana njemačka policija :D - Page 4 Empty Re: Sprdnja zvana njemačka policija :D

Post by kaya 28/11/2015, 19:09

Zasto nemaju zlatne uniforme?

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Sprdnja zvana njemačka policija :D - Page 4 Empty Re: Sprdnja zvana njemačka policija :D

Post by udba 28/11/2015, 19:13

michaellcmacha wrote:7.9 mauser je vrlo loš i nepouzdan kalibar za dalekometna gađanja,
Ne znam, kod mene su do 400 metara rušili sve, i to ročnici, ne profesionalci.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Sprdnja zvana njemačka policija :D - Page 4 Empty Re: Sprdnja zvana njemačka policija :D

Post by Guest 28/11/2015, 19:19

ihhhh..nije to nista..kod mene su rezerva sa Falovkom na 3000 metara gadjali sve u crno..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sprdnja zvana njemačka policija :D - Page 4 Empty Re: Sprdnja zvana njemačka policija :D

Post by Yehudi 28/11/2015, 19:20

Sprdnja zvana njemačka policija :D - Page 4 13011
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sprdnja zvana njemačka policija :D - Page 4 Empty Re: Sprdnja zvana njemačka policija :D

Post by Guest 28/11/2015, 19:22

Ovo je vec kvantni problem..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sprdnja zvana njemačka policija :D - Page 4 Empty Re: Sprdnja zvana njemačka policija :D

Post by veber 28/11/2015, 19:22

mara, 7,62 je puška. zrno je mislim 0,30×60. ne lovi me za riječ.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Sprdnja zvana njemačka policija :D - Page 4 Empty Re: Sprdnja zvana njemačka policija :D

Post by Guest 28/11/2015, 19:26

sjetih se onog lika Wigena na starom forumu,pokrenuo je temu snajperskih puškova..stavila se slika,i bilo je pogadjanja..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sprdnja zvana njemačka policija :D - Page 4 Empty Re: Sprdnja zvana njemačka policija :D

Post by veber 28/11/2015, 19:32

zna mara na što sam mislio.
ne brini.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Sprdnja zvana njemačka policija :D - Page 4 Empty Re: Sprdnja zvana njemačka policija :D

Post by Guest 28/11/2015, 19:35

tako je.,.sve on zna... :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sprdnja zvana njemačka policija :D - Page 4 Empty Re: Sprdnja zvana njemačka policija :D

Post by veber 28/11/2015, 19:37

ne zna sve, ali zna.
ne podcjenjuj ga.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Sprdnja zvana njemačka policija :D - Page 4 Empty Re: Sprdnja zvana njemačka policija :D

Post by michaellcmacha 28/11/2015, 19:39

at postrojbe neovisno da li se radilo o hrvatskoj ili stranim postrojbama tog tipa usmjerene su na razradu i usvajanja  cijelog niza užih borbenih specijalnosti sa naglaskom na urbano borbeno djelovanje (shodno tomu se odabiru pojedine vrste, modeli i tipovi oružja). specifičnost konkretno atj lučko je da je nastala neposredno uoči rata i tijekom cijelog rata je paralelno ta postrojba razrađivala i usvajala spomenuto i usput sudjelovala u najkompleksnijim vojnim operacijama na taktičkoj razini ali i u sklopu koordiniranog djelovanja sa većim vojnim postrojbama i na strateškoj razini na otvorenim prostorima... naravno da se u mirnodopskom razdoblju njena specijalna djelatnost pojačano usmjeravala u skladu sa potrebama zadanih okolnosti koje se bitno razlikuju od onih ratnih, ali koliko sam ja upoznat kroz kontakte sa nekim svojim prijateljima koj isu do nedavno bili u ATJ arsenal oružja s kojim njeni pripadnici na specijalističkoj razini umiju rukovati je zavidan i može se reć da ti ljudi imaju ogromno uporabno znanje skoro pa svih vrsta tipova i modela oružja i oruđa... naravno onog koje im je dostupno, ali značajan je fundus znanja i o oružjima koja nemaju prilike držati u rukama... to pak nema veze sa  tzv elitnim vojnim postrojbama koje također imaju cijeli niz užih specijalnosti ali im je i na taktičkoj i na strateškoj razini uloga bitno drugačija bila i onda u toku rata a sada pogotovo... npr atj VP papalice i atj lučko već nakon godinu dana ratovanja su imale i u okviru ratnih djelovanja jasno razdijeljene uloge, iako su im kapaciteti, rukovodni kadar, obuka i uže specijalnosti bile skoro pa identične kao i vojno tehnička opremljenost istih...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Sprdnja zvana njemačka policija :D - Page 4 Empty Re: Sprdnja zvana njemačka policija :D

Post by Guest 28/11/2015, 19:39

Weberu,da bih nekog potcijenjivao,moram imati neko misljenje o njemu,pozitivno ili negativno..u vezi njega,nemam nikakvo misljenje..par megabajta "osobnosti",prilicno nebitnih,ne samo u vezi njega,nego opcenito
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sprdnja zvana njemačka policija :D - Page 4 Empty Re: Sprdnja zvana njemačka policija :D

Post by veber 28/11/2015, 19:46

bogomdani wrote:Weberu,da bih nekog potcijenjivao,moram imati neko misljenje o njemu,pozitivno ili negativno..u vezi njega,nemam nikakvo misljenje..par megabajta "osobnosti",prilicno nebitnih,ne samo u vezi njega,nego opcenito
onda ne možeš podjebavat čovjeka.
ako se držiš onog što si napisao.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Sprdnja zvana njemačka policija :D - Page 4 Empty Re: Sprdnja zvana njemačka policija :D

Post by Guest 28/11/2015, 19:50

veber wrote:
bogomdani wrote:Weberu,da bih nekog potcijenjivao,moram imati neko misljenje o njemu,pozitivno ili negativno..u vezi njega,nemam nikakvo misljenje..par megabajta "osobnosti",prilicno nebitnih,ne samo u vezi njega,nego opcenito
onda ne možeš podjebavat čovjeka.
ako se držiš onog što si napisao.
ne podjebajem nikog,bem te,jel treba svaki puta da za svaki post kazem da se zezam?? Suspect

Obojica ste ukoceni i kruti i nemate mrve smisla za humor..koji vam je qrc??...oke,sami sa sobom komunicirajte,bogumdani ode na drugu temu...za kraj,ovi djeluju prilicno ozbiljno,naspram ovih predlozenih uniformi i opreme..

Sprdnja zvana njemačka policija :D - Page 4 Tumblr_mzd6z8PfMk1rj1jdbo1_12801
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sprdnja zvana njemačka policija :D - Page 4 Empty Re: Sprdnja zvana njemačka policija :D

Post by michaellcmacha 28/11/2015, 19:52

veber wrote:mara, 7,62 je puška. zrno je mislim 0,30×60. ne lovi me za riječ.
izgleda komplicirano ali u stvari nije .30x 60 je u stvari 7,62x63 radi se o kalibru koji se pretežno koristi u usa, koji je temeljen na onom kojeg sam spomenuo 9,3x63 jebiga inči milimetri i tako to... upravo tu e išlo na smanjenje kalibra zrna zbog konstrukcijskih zahtjeva modernog doba i nemogućnosti postizanja gornjih pragova čvrstoće i tvrdoće materijala u serijskom štancanju i manufakturnoj izradi... imao sam u rukama pučku koja je u navedenom kalibru staru 120 godina čija je danas cijena 24 000 eura plus ako imaš takvu u posjedu odeš u manufakturu u azstriji i za nju dobiješ navedeni iznos i plus istu takvu pušku gajnc novu samo jebiga čak ni manufaktura nije ko što je nekad bila...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Sprdnja zvana njemačka policija :D - Page 4 Empty Re: Sprdnja zvana njemačka policija :D

Post by veber 28/11/2015, 19:55

ne znam za maru. no ja se zajebavam, imam smisao za humor....
...no s nekim stvarima se ne zajebavam, a po upisima mare prilično sam siguran tko je.

možda griješim, no mislim da smo se upoznali. nisam ziher, ali mislim da se poznajemo ili dijelimo zajedničke poznanike.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Sprdnja zvana njemačka policija :D - Page 4 Empty Re: Sprdnja zvana njemačka policija :D

Post by michaellcmacha 28/11/2015, 20:12

veber wrote:ne zna sve, ali zna.
ne podcjenjuj ga.
ako ćemo realno ne znam ništa, jer ono što znam vezano uz ovo o čemu pričamo je danas ad/acta bar mi se tako čini, dosta sam toga već i pozaboravljao i teoretski a praktično pogotovo, što je i logično... mada sam se iks puta uhvatio u uobičajenim situacijama gdje instinkt proradi u sekundi... u plasteniku jel... ;) kad se ukaže hitnost u djelovanju na spram mrzlog radlera....;))
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Sprdnja zvana njemačka policija :D - Page 4 Empty Re: Sprdnja zvana njemačka policija :D

Post by michaellcmacha 28/11/2015, 20:14

veber wrote:ne znam za maru. no ja se zajebavam, imam smisao za humor....
...no s nekim stvarima se ne zajebavam, a po upisima mare prilično sam siguran tko je.

možda griješim, no mislim da smo se upoznali. nisam ziher, ali mislim da se poznajemo ili dijelimo zajedničke poznanike.
lako moguće... svijet je mali, a kamoli ne ovaj naš zapećak....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Sprdnja zvana njemačka policija :D - Page 4 Empty Re: Sprdnja zvana njemačka policija :D

Post by veber 28/11/2015, 20:15

za plastenik ne bi znao. no radlere samo njemačke priznajem.
od žuje limun nije loš. recimo ljeti.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Sprdnja zvana njemačka policija :D - Page 4 Empty Re: Sprdnja zvana njemačka policija :D

Post by veber 28/11/2015, 20:17

michaellcmacha wrote:
veber wrote:ne znam za maru. no ja se zajebavam, imam smisao za humor....
...no s nekim stvarima se ne zajebavam, a po upisima mare prilično sam siguran tko je.

možda griješim, no mislim da smo se upoznali. nisam ziher, ali mislim da se poznajemo ili dijelimo zajedničke poznanike.
lako moguće... svijet je mali, a kamoli ne ovaj naš zapećak....
ne mislim na forumaše.
mislim da smo se in vivo upoznali. na pp ti dam ime i prezime.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Sprdnja zvana njemačka policija :D - Page 4 Empty Re: Sprdnja zvana njemačka policija :D

Post by michaellcmacha 28/11/2015, 20:19

veber wrote:za plastenik ne bi znao. no radlere samo njemačke priznajem.
od žuje limun nije loš. recimo ljeti.
ma ja to rijetko, također ljeti, uglavnom je voda na broju jedan... istina ja to malo profiltriram preko one svoje zelenjave... šteta da nemam love da to komercijaliziram, s obzirom da sam isprobao bar 50 različitih okusa vode na taj način....i sve je ako ne bolje ali u rangu sa janom...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Sprdnja zvana njemačka policija :D - Page 4 Empty Re: Sprdnja zvana njemačka policija :D

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum