ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sprdnja zvana njemačka policija :D

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Sprdnja zvana njemačka policija :D - Page 3 Empty Re: Sprdnja zvana njemačka policija :D

Post by Guest 28/11/2015, 18:02

hahahahaha..o ebote,ti si nes ubrljao..180 i nije bas save mod.. jocolor

Guest
Guest


Back to top Go down

Sprdnja zvana njemačka policija :D - Page 3 Empty Re: Sprdnja zvana njemačka policija :D

Post by veber 28/11/2015, 18:04

ne čitaš s razumijevanjem.
sa 180 te prešalta na 40. i ode u save mod s porukom na ekranu;
zovite najbliži mercedesov servis.
uredno na hrvatskom. i još iritantno bljeska u crvenom ko jebeni ligt show...

kuiš?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Sprdnja zvana njemačka policija :D - Page 3 Empty Re: Sprdnja zvana njemačka policija :D

Post by veber 28/11/2015, 18:07

i pride upali sva 4 žmigavca i stop svjetla blinkaju.

jebeš elektroniku. frgić je zakon.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Sprdnja zvana njemačka policija :D - Page 3 Empty Re: Sprdnja zvana njemačka policija :D

Post by michaellcmacha 28/11/2015, 18:07

veber wrote:
bogomdani wrote:
Ali naravno,ne bi nasao mooda da stanes i na 20 metara ispred pistolja... :clown ..bas bi bilo slatko,kao Ruski Roulet...
mislim da bi mara riskirao, a ti bi jebeno morao objašnjavati od kuda glock u rektumu.
džentlmenski ne bi ga otkucao, kaj ne?
pa ne znam koji on film brije.. sam je isticao da je u ratu bio fina guzica koji se igrao štepanja na daljinu preko končića iz neke busije (naravno ni u kom slučaju mi ne pada na pamet omalovažiti taj segment djelovanja u ratu mada sam sumnjičav kad je svele u pitanju, ali ok, ajmo reć da je tako kako je on govorio). s druge strane ja sam od 1991 pa sve do konca rata bio u značajnom broju borbenih djelovanja u pokretu i u defanzivnom i u ofanzivnom smislu i ne jednom bio u poziciji neposrednog vatrenog okršaja gdje se pucalo fejs tu fejs u meso. evo sad će 13.12. obljetnica fajta u blizini gline, mjesto stankovac gdje smo iako nam je na ruku bio faktor iznenađenja imali žestok fajt fejs tu fejs u jednom voćnjaku.. uglavnom do tada sam itekako već imao iskustva po pitanju sučeljavanja u izravnom fajtu, a i ponešto sreće... pogotovo u toj akciji.. gdje mi je frend popio 11 ampula i ni dan danas mi nije jasno kako je to preživio.. u svakom slučaju na 20 metara pištolj o kojem priča svele nema zajamčenog efektivnog učinka ni kad je u rukama dobrih strijelaca... cijeli rat sam imao i kratko i dugo oružje i ukupno gledano iz kostolomke sam ispalio sam bog će znati kolko ampula dok je zbroja bila uglavnom neaktivna... s tim da nikad ali doslovno nikad ni u jednoj prilici nisam ispalio metak iz zajebancije...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Sprdnja zvana njemačka policija :D - Page 3 Empty Re: Sprdnja zvana njemačka policija :D

Post by michaellcmacha 28/11/2015, 18:09

bogomdani wrote:
veber wrote:
bogomdani wrote:..imas cudne nacine upucavanja.. Suspect
pa lijepo ti je rekao.
svo oružje upucavaš preko škripca.
i imaš teoretski domet i odmak cijevi.
Ma sve oke...
ma kurac oke... pa tak neke sitnice bi trebao znati pogotovo ti ako si dužio ono što si govorio da si dužio....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Sprdnja zvana njemačka policija :D - Page 3 Empty Re: Sprdnja zvana njemačka policija :D

Post by veber 28/11/2015, 18:12

tko je pucao iz ručnog, zna.
rekoh ti da sam dobar strelac s puškom, ali s pištoljem na streljani nisam imao neke rezultate za pohvalit. znači idealni uvjeti.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Sprdnja zvana njemačka policija :D - Page 3 Empty Re: Sprdnja zvana njemačka policija :D

Post by Yehudi 28/11/2015, 18:12

Starhemberg wrote:SVIJET SPRDA BAVARSKU POLICIJU: Njemačka proglasila galaktički Reich?
Nove policijske "class 4" uniforme bavarske policije sastoje se od prsluka s keramičkim pločicama i kacigama od titana, koje mogu zaustaviti i metke velikog kalibra.

Sprdnja zvana njemačka policija :D - Page 3 B8903d52-5f52-4b06-92e9-1cfb139a5b32

  Nije mi jasno zaštosu ih ovako proširii sa strane, previše je to čak i za stare slušalice.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sprdnja zvana njemačka policija :D - Page 3 Empty Re: Sprdnja zvana njemačka policija :D

Post by veber 28/11/2015, 18:13

michaellcmacha wrote:
bogomdani wrote:
veber wrote:
bogomdani wrote:..imas cudne nacine upucavanja.. Suspect
pa lijepo ti je rekao.
svo oružje upucavaš preko škripca.
i imaš teoretski domet i odmak cijevi.
Ma sve oke...
ma kurac oke... pa tak neke sitnice bi trebao znati pogotovo ti ako si dužio ono što si govorio da si dužio....
i znati što je padajući blok....

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Sprdnja zvana njemačka policija :D - Page 3 Empty Re: Sprdnja zvana njemačka policija :D

Post by michaellcmacha 28/11/2015, 18:24

veber wrote:tko je pucao iz ručnog, zna.
rekoh ti da sam dobar strelac s puškom, ali s pištoljem na streljani nisam imao neke rezultate za pohvalit. znači idealni uvjeti.
dugi niz godina sam imao zbrojovku i ajmo reć da sam solidno mogao iz osnovnog stava pogoditi na 10 i 15 metara, ali to nema veze sa realnim uvjetima gađanja. povećani kapaciteti okvira jasno ukazuju da treba veći broj ispaljenih zrna radi ostvarivanja ciljnog učinka. i puška ako govorimo o automatskom režimu paljbe pa čak i na bližim razdaljinama ima zahtjeve ispaljivanja većeg broja zrna kako bi se postigao ciljni učinak... opet glina samo 1995. lik koji nam je na perfidnu prijevaru doslovno upucao kolegu pred očima dao se u bijeg prema rijeci glinici i više nas je istovremeno pucalo u njegovom smjeru (razdaljina cc 70-80 metara) i nitko od nas ga nije uspio pogoditi.... kasnije se lik predao i ničim izazvan cijeli tijek opisanog događaja prepričao krimovcu koji gaje ispitivao za sasvim drugu situaciju...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Sprdnja zvana njemačka policija :D - Page 3 Empty Re: Sprdnja zvana njemačka policija :D

Post by veber 28/11/2015, 18:28

tko je pucao zna da holivud i stvarnost osim buke, a čak ni to, nemaju dodirnice.

jednom sam na srnu pucao iz puške i optike cijene 10k€ i pogodio sam drvo, a ne živinu koja mi je bila 200m od zrna.

tako da foteljaše ne doživljavam nekaj naročito.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Sprdnja zvana njemačka policija :D - Page 3 Empty Re: Sprdnja zvana njemačka policija :D

Post by michaellcmacha 28/11/2015, 18:33

200 metara je velika udaljenost, realno na toj udaljenosti i uz kvalitetno i pouzdano oružje sa vrhunskom optikom je vrlo teško pogoditi cilj čak i ako su dobri uvjeti za gađanje...al dobro.... ima ih koji misle da je to pičkin dim...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Sprdnja zvana njemačka policija :D - Page 3 Empty Re: Sprdnja zvana njemačka policija :D

Post by veber 28/11/2015, 18:38

pa velim ti.
a puška i optika vrhunske. zrno 0,30. pojačano punjenje....
....i ja strefim bukvu.

da sam ju gađao ne bi ju nikad pogodio.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Sprdnja zvana njemačka policija :D - Page 3 Empty Re: Sprdnja zvana njemačka policija :D

Post by michaellcmacha 28/11/2015, 18:50

npr takmičari strijelci na udaljenosti od 300 metara gađaju metu 70x100 cm i pri tom imaju neograničen broj probnih i 10 ocjenskih u 30 minuta... naravno pričamo o specijalnom oružju i streljivu namijenjenom za dalekometna precizna gađanja... a takva oružja i streljiva nije moguće nabaviti na komercijalnoj osnovi...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Sprdnja zvana njemačka policija :D - Page 3 Empty Re: Sprdnja zvana njemačka policija :D

Post by veber 28/11/2015, 18:53

meni je jasno.
no nekim drugima nije.
život nije vestern, a ni oni se nisu mogli pogoditi jer su bila slaba punjenja, cijevi spigane.
više su dizali buku i dim.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Sprdnja zvana njemačka policija :D - Page 3 Empty Re: Sprdnja zvana njemačka policija :D

Post by udba 28/11/2015, 18:53

Kod mene na strelište M-76 je lomio sve mete na 400 m

_________________
Sprdnja zvana njemačka policija :D - Page 3 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Sprdnja zvana njemačka policija :D - Page 3 Empty Re: Sprdnja zvana njemačka policija :D

Post by veber 28/11/2015, 18:55

a realno zašto ATJ imaju kratko automatsko i dugo snajpersko?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Sprdnja zvana njemačka policija :D - Page 3 Empty Re: Sprdnja zvana njemačka policija :D

Post by Guest 28/11/2015, 19:03

veber wrote:ne čitaš s razumijevanjem.
sa 180 te prešalta na 40. i ode u save mod s porukom na ekranu;
zovite najbliži mercedesov servis.
uredno na hrvatskom. i još iritantno bljeska u crvenom ko jebeni ligt show...

kuiš?
O ebote,Weberu daj se malo opusti,pa vis da se zezam jocolor ..bas radi toga sam i rekao jer znam sto se tada dogadja.. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sprdnja zvana njemačka policija :D - Page 3 Empty Re: Sprdnja zvana njemačka policija :D

Post by Guest 28/11/2015, 19:05

veber wrote:a realno zašto ATJ imaju kratko automatsko i dugo snajpersko?
Cek da ti Miha sveznadar odgovori,, jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sprdnja zvana njemačka policija :D - Page 3 Empty Re: Sprdnja zvana njemačka policija :D

Post by veber 28/11/2015, 19:05

sve pet.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Sprdnja zvana njemačka policija :D - Page 3 Empty Re: Sprdnja zvana njemačka policija :D

Post by michaellcmacha 28/11/2015, 19:08

7.9 mauser je vrlo loš i nepouzdan kalibar za dalekometna gađanja, tu je po meni daleko bolji 9,3x62... ali o tom potom... za ovaj kalibar je vrlo teško konstruirati modernu pušku... uglavnom se za taj kalibar streljiva puška proizvodila manufakturno...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Sprdnja zvana njemačka policija :D - Page 3 Empty Re: Sprdnja zvana njemačka policija :D

Post by kaya 28/11/2015, 19:09

Zasto nemaju zlatne uniforme?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Sprdnja zvana njemačka policija :D - Page 3 Empty Re: Sprdnja zvana njemačka policija :D

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum