ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NYT: Crna Gora i Hrvatska, najgore u Evropi!

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

NYT: Crna Gora i Hrvatska, najgore u Evropi! - Page 2 Empty Re: NYT: Crna Gora i Hrvatska, najgore u Evropi!

Post by Pirate Sat 27 Jun - 15:57

michaellcmacha wrote:Da Je srbija kojim slučajem u Europi, ona bi bila među boljima...
Da nisi imao keca iz geografije, vidim slabo to tebi nesto.

Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

NYT: Crna Gora i Hrvatska, najgore u Evropi! - Page 2 Empty Re: NYT: Crna Gora i Hrvatska, najgore u Evropi!

Post by Pirate Sat 27 Jun - 16:03

Speare Shaker wrote:Svatko iole solidno informiran po broju zaraženih po glavi stanovnika zna da su trenutno najgore zemlje u Europi Srbija i BiH.
E sad, tko je i na kojim temeljima objavio tu mapu u NYT na kojoj nema nikakvih dodatnih podataka nego su samo Hrvatska i Crna Gora obojane u crveno, ne znam i ne zanima me, ali je riječ o običnoj fake news ilitiga dezinformaciji.
Gluposti, prema podacima sa stranice https://www.worldometers.info/coronavirus/, Srbija je po broju zarazenih 30. u Europi, dok je BiH 36. od 48. zemalja Europe koje su na listi.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

NYT: Crna Gora i Hrvatska, najgore u Evropi! - Page 2 Empty Re: NYT: Crna Gora i Hrvatska, najgore u Evropi!

Post by vuksadinare Sat 27 Jun - 17:25

Speare Shaker wrote:Svatko iole solidno informiran po broju zaraženih po glavi stanovnika zna da su trenutno najgore zemlje u Europi Srbija i BiH.
E sad, tko je i na kojim temeljima objavio tu mapu u NYT na kojoj nema nikakvih dodatnih podataka nego su samo Hrvatska i Crna Gora obojane u crveno, ne znam i ne zanima me, ali je riječ o običnoj fake news ilitiga dezinformaciji.
koja je ideoloska smjernica NY Timesa?
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99167
2015-09-08


Back to top Go down

NYT: Crna Gora i Hrvatska, najgore u Evropi! - Page 2 Empty Re: NYT: Crna Gora i Hrvatska, najgore u Evropi!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum